Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość koniec strony
jeszcze malo moze teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec strony
chyba . . . . . . . . . . . . . . . . . . luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec strony
ale . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . uparta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki2007
WITAM WSZYSTKICH GORĄCO.JESTEM TU NOWA I PRAGNĘ PODZIELIĆ SIĘ MOIMI WRAŻENIAMI Z ZAPRZESTANIA PALENIA.... ZACZNE OD POCZĄTKU.OSTATNIEGO PAPIEROSA WYPALIŁAM 01.10.2006.BYŁ TO OKRES KIEDY SPORO IMPREZOWAŁAM,DRINKOWAŁAM I PALIŁAM.GENERALNIE PALIŁAM 14 LAT/OBECNIE MAM 27/.MIAŁAM JUŻ DOŚC SMIERDZACYCH PAPIEROSÓW,KTÓRYCH WYPALAŁAM O.K.1,5 PACZKI.NIE WSPOMNĘ O SKÓRZE,KTÓRA WYGLADAŁA TRAGICZNIE.PEWNEGO RANKA NA MEGA KACU STRWIERDZIŁAM DOSYĆ!!!!!!!!!WIELOKROTNIE CHCIAŁAM PRZESTAĆ,BAŁAM SIE JEDNAK BARDZO PRZYTYCIA.ZACIEŁAM SIE MAKSYMALNIE I POWIEDZIAŁAM DOSYĆ.POCZĄTKI BYŁY TRAGICZNE,PŁACZ,AGRESJA,CIĄGŁE KŁOTNIE,ZMIANY NASTROJU,BRAK KONCENTRACJI.MASAKRA.PO OK.2 TYGODNIACH BYŁO LEPIEJ.MOJE OBJAWY STOPNIOWO SŁABŁY.WALCZYŁĄM ZACIECIE.STARAŁAM SIĘ NIE PRZESADZAĆ Z JEDZENIEM.JESTEM ZAWODOWĄ FITNESSKĄ.POMIMO CODZIENNYCH TRENINGÓW,PRZYTYŁAM 3 KG DO WAGI 55 KG.PO O.K. 2 MIESIĄCACH,ZNOWU DOPADŁ MNIE MEGA GŁÓD NIKOTYNOWY.BYŁAM BLISKA ZAŁAMANIU.POMOGLI MI LUDZIE,KTÓRYM SIĘ UDAŁO WYJSC Z TEGO GÓWNA.DZIŚ JESTEM 97 BP I CZUJĘ SIĘDOBRZE.NIE MAM NAPADÓW GŁODU,OPUŚCIŁY MNIE CHĘCI PODJADANIA I POWOLI ZBIJAM WAGĘ.ODZYSKAŁAM PIEKNĄ CERĘ,SKÓRĘ,NIE ŚMIERDZE.I NAJWAŻNIEJSZE CZUJĘ SIE WOLNĄ I NIEZWYKLE SILNA WEWNĘTRZNIE.WIEM,ZE NIE WOLNO MI SIE SKUSIĆ NAWET NA JEDNEGO MACHA,BO JEST TO RÓWNOZNACZNE Z POWROTEM DO NAŁOGU.KOCHANI TRZYMAJCIE SIĘ I WALCZCIE.NIE PODDAWAJCIE SIĘ CHWILOWWYM ZACHCIANKĄ,BO ONE MIJAJĄ NIEZALEŻNIE CZY ZAPALICIE CZY NIE.WIEM,ŻE NIE JEST TO ŁATWE,ALE MÓWIĘ WAM Z RĘKĄ NA SERCU WRTO!!!!!!!!POZDRAWIAM GORĄCO. PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka147
WITAM WSZYSTKICH I GORĄCO POZDRAWIAM TRZYMAM SIE I NIE PALE NADAL TAK SIĘ ZEZŁOŚCIŁAM TA OSTATNIA WPADKA ZE OMIJAM PAPIEROSKI SZEROKIM ŁUKIEM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... obserwuje was (tzn czytam) już od jakiegoś czasu... no i jak tak czytałam to w mej głowie pomysł powstał, że skoro tylu ludziom się udało to dlaczego nie ma się udać mnie!? No i tak sobie planowałam... to od nowego roku... to od poniedziałku... aż tu nagle dziś skończyły się papierosy, a pogoda nie zaprasza na wieczorny, ponad kilometrowy spacer po fajki :D więc godzina zero nadeszła... jakieś cztery godziny temu... teraz tylko jakoś przetrwać do rana i najgorsze zasnąć... no to pomyślałam, że może ktoś tu siedzi i poda pomocną łapkę, coby rączki czymś zająć :) A jak nie to ja tu będę sobie monologi pisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qki kolejna \"ofiara\"naszego topiczku:classic_cool::D:) 4ry godziny , to juz dlugo!!!!!!Gratulacje:) Ja kiedys tez sobie podczytywalam, zagladalam i podziwialam tych , ktorzy rzucili;) az sama rzucilam:D Fajnie , ze rzucasz:0 Poczatki sa trzudne , jak we wszystkim:D ale pozniej juz bedzie z gorki! To teraz opowiedz nam swoja historie jesli chodzi o papierosy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazywam się qki i jestem nałogowym palaczem... bo najważniejsze to do tego się przyznać ;) dzięki setunie za odzew bo już myślałam że zostanę sama 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazywam się qki i jestem nałogowym palaczem... bo najważniejsze to do tego się przyznać ;) dzięki setunie za odzew bo już myślałam że zostanę sama 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow! 7dmiotysiecznego posta wpisalam:classic_cool: Nalezy mi sie za to \"zloty pet beznikotynowy\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qki tu nikt nie zostaje bez odzewu!predzej , czy pozniej ktos odpowie:) Ja tez jestem nalogowym paleczem, to przeciez jak z AA , \\jest sie nim przez cale zycie;0 Lepiej nawet maszka nie probowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kwaśna walcz... walczmy ti wszyscy razem... boż jaka ja jestem nabuzowana ;) ale ok... w sumie się cieszę... złoty pecik... srebrny... nawet diamentowy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiś m-c może dwa temu też próbowałam... i myślałam maszek nic nie zaszkodzi... a potem był jeden, drugi dwudziesty... brrrryyy... a feeeee... Rzucić palenie to proste... próbowałam już tysiąc razy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qki moze byc diamentowy byleby bylk beznikotynowy:D Nabuzowana , to ja tez chodzilam:P Moze nie w pierwszych dniach , bo wtedy lezalam w lozku ale po chorobie!!!!!!!! Meliska troche pomaga!!!!!1 Napisz od ilu lat palisz i ile wypalas dziennie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiś m-c może dwa temu też próbowałam... i myślałam maszek nic nie zaszkodzi... a potem był jeden, drugi dwudziesty... brrrryyy... a feeeee... Rzucić palenie to proste... próbowałam już tysiąc razy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli dobrze liczę to mam teraz 24 lata, zaczęłam przed maturą czyli miałam 18 lat... no to jakby nie liczyć 6 lat... może nie całe, ale to i tak kawał życia... BTW... przepraszam za wszystkie literówki ale skoro nie palę... to popijam wino... to może ja zacznę szukać już jakiegoś topiku dla AA ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj myślę że wszyscy którzy tu się pojawiają bądź pojawili, o niczym bardziej nie marzą niż o tym żęby to był już ten ostatni raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co mi się najbardziej tu podoba... to że nikt tu nie mówi, że to jest takie proste, rzucić palenie i już... mam mnóstwo niepalących znajomych i im się tak wydaje... no i oczywiście dogryzali mi trochę po ostatnim nieudanym razie... ale ja im jeszcze pokaże... prawda ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qki jak znajdziesz ten topik dla AA to daj znac , bo u mniej po rzuceniu faj ilosc wypijanego alkoholu , a moze bardziej , jego czestotliwosc , diametralnie ulegla zwiekszeniu!!!!!!!! z jednego nalogu w drugi:D Nie no , mysle , ze jeszcze nie jest tak zle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za wsaprcie:):) qki masz racje osoby niepalace nigdy tego nie zrozumieja jak ciezko jest rzucic! czasem glupie uwagi potrafia zabolec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wlasnie tak!!!!Pokaz im!!!! To bedzie ostatni raz!!!!!!!!! Oczywiscie, ze ci co nigdy nalogowo nie palili nie wiedza co to za bol!!!!!!!! Moi znajomi w ogole nie dowierzali , ze ja rzucilam i nadal powatpiewaja chwilami:D A ja mam taka satysfakcje , ze rzucilam!!Chwalilam sie i chwale \"na lewo i prawo\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co setunia ilość alkocholu idzie w górę bo już nie doprawiasz go papieroskiem i dzięki temu rano mniejszy kac :P to nawet nie to żęby jakoś bardzo mnie te uwagi bolały... najbardziej chyba te z których można wyczytać... \"po co wogóle próbujesz, i tak nie dasz rady... za słaba jesteś\" o te to mnie najbardziej wkurzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dziewczyny !W przeciwienstwie do niepalacych jestesmy bogatsze o to doswiadczenie z fajami:D ja tak to troaktuje;) jestem zdania , ze w zyciu nalezy wszystkiego sprobowac:D Popalilam sobie te 7 lat i etap papierosow juz mam zamkniety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qki faktycznie , kac jest mniejszy!!!!:D A takie teksty to powinny jeszcze bardziej mobilizowac!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×