Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Musicie po prostu odpowiedzieć sobie czy chcecie przejść przez życie trzymając w ręku papierosa. Ja wiem że nie chcę już tak żyć. Ktoś dawał linki do tego co można było kupić sobie za to co póściłyśmy z dymem nie moge tego zneleżć. Wczoraj właśnie siedziałam i myślałam że centralnego nigdy nie uda nam się założyć i jestem skazana na te piece. Uświadomiłam sobie że mogłam zrealizować to marzenie jak bym kilka lat wcześniej uświadomiła to sobie i rzuciła faje.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i laseczki się ruszają na obrazkach..., to znaczy jedna kobietka...fika...Pewnie też nie pali, hahahaha... Gadzina, w takim razie ja czekam na post, w którym czarno na białym zapiszesz: \"to mój pierwszy dzień BP\"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Doczekam się????????????????????????????????????????????????????????????? Wiem, ze tak. Wierzę w Ciebie.......................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani:) Niestety dziś nie jest lepiej...kryzys trwa... fakt głowa już tak mocno nie boli...ale nie byłam w stanie wstać z łóżka..córka przez to nie poszła do szkoły brrr..ona wiadomo się cieszy..ja nie..mam takiego doła że szok...przebłyski mam że super że to JUŻ 3 DBP ale potem zaraz myśli nachodzą że to DOPIERO 3 DBP i tęskno mi strasznie za dymkiem:( no i taka huśtawka mnie wykończy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic muszę się wziąść w garść...zaraz umyję okna i przepiorę firanki..teraz OBOJE nie palimy to czas te okopcone firany zmienić - bedzie czyściutko i pachnąco !!!! :) muszę czymś się zająć żeby nie użalać sie przed sobą i Wami :) Buziaczki...mam teraz przebłysk pozytywnych myśli to idę to wykorzystać:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wykończy... Melisę sobie zrób! I pomyśl, to już trzeci dzień!!!! U mnie tak przez pięć dni było nie-do-wytrzymania... W końcu organizm, taki skopany przez faje, wariuje..., wierz mi..., ten stan naprawdę przejdzie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie piję melisę Fado:) tym się jedynie pocieszam...że to minie...ale oby jak najszybciej:) jestem smutna zgaszona...bożesz co ta fajka robi z człowiekiem... lecę ściągać firanki:):) by odpedzić złe myśli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja lecę lepić mielone... Sama widzisz, ciało i głowa wyskakuje spoza kontroli, czas to zmienić. Trzeba wytrwać, no nie ma innej drogi...Ale jak sobie przypomnę swoje chodzenie po ścianach z tego powodu, to...., bleeee..., lepiej nie wracać do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado obiecałma to sobie że napewno. Po prostu muszę wyzdrowieć. Wybrać okres kiedy nie będe musiała obowiązkowo coś robić. Ja w przeciwieństwie do Was miałam odwrotnie. Nie mogłam nic robić sensownego. Zapraszam wszystkich na barszcz ukraiński - cały topik. To już 3 garnek do którego przelewam:D. Chyba z moim wyczuciem powinnam jakąś jadłodajnie otworzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzina, tak jak piszesz, właściwy czas trzeba wybrać, wszystko przemyśleć, wtedy sukces murowany, \"ten odpowiedni moment, odpowiednio przemyślany jest bardzo istotny\"... Pominąwszy twój okres czekania, rewelacyjnie wspomagasz innych! I oto chodzi! A na barszcz ukraiński piszę się, ummmmmmmmm, pewnie smaczny... Skończyłam klopsy z niespodzianką, z oliwką w środku... Ania.B - firany wyprane? Pachnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziś 11 dzień BP i czuje sie wolna i szczęśliwa bo po 1 mąż mnie przeprosił po ponad tygodniowym milczenu :) a po2 dziś się ważyłam i wiecie co nic nie przytyłam przez ten czas tylko jeszcze 2 kg mniej na wadze jestem z siebie bardzo dumna i mam tyle pozytywnej energii że z każdym sie podziele ko to chce?? w postaci 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ kwiatek] 🌼 łapać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wpadłam do Was na chwilkę:) właśnie powiesiłam świeże pachnące firanki (jeszcze u dzieci muszę powiesić,ale chwila oddechu:) jejku w całym pokoju świeżo i pachnie...i w takich momentach ani myślę o śmierdzielach...ale cóż te momenty narazie są krótkie:( więcej jest TYCH negatywnych..niestety.. P.S. U nas dzisiaj pomidorowa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krusia 🖐️ , pamiętaj, to nie papireos jest wyjątkowy, tylko okazja do jego zapalenia, do puki nie zrozumiesz że palenie nic nie daje, to rzucanie nie ma sensu, nie poddawaj się!🌻 Niespokojna36 🖐️ , jak nie teraz to kiedy?! Tyle razy juz pisaliśmy na tym topiku, nie ma palenia kontrolowane (tak jak picia) Nie pal! będziesz mogła juz odliczać dni BP 🌻 fado 🖐️ ćwiczenia mam, robię je od prawie 2 tygodni, sa super no i przedewszystkim działają bo luźniutko w spodenkach jak nigdy :D Ania.B 🖐️ - spokojnie, usiądz odpocznij, wypij jeszcze jedną meliskę, super Ci idzie dasz sobie radę (Uwielbiam pomidorową, zwłaszcza z bazylią, muuuu pychota) aurela25 🖐️ super facet, skoro zdobył sie na taki gest(przeprosiny) mój za groma do błedu by sie nie przyznał :p No i Gadzinka 🖐️ nasza kochana, kobieto nie szukaj juz wymówek przd samą sobą że rzucisz to ale kiedyś, kiedy co - przestanie Ci sie chcieć palić, znienawidzisz papierosy. Im bardziej sa one dla nas zakazane tym bardziej ich chcemy, palimy coraz więcej, z coraz większą ochotą (nie mów mi tlko ze tak nie jest) Z każdym papierosem będzie Ci coraz trudniej, one naprawdę nic nie dają a obowiązki zawsze będą, stresujące sytuacje też, nie unikniemy tego. Mówię Ci kobieto rzuć to świnstwo, teraz, zaraz!!!! Nie czekaj na ten właściwy moment, nigdy nie będziesz pewna czy to właśnie teraz powinnam spróbować jeszcze raz rzucić, jeżeli tego nie zrobisz, a choroba jest najlepszą wymówka żeby sie rozstać z nałogiem. Mam nadzieje że sie na mnie nie obrazisz że Ci tak nawtykałam ale naprawdę nie moge patrzeć jak sie męczysz. A na barszczy sie piszę- podeślij, może po sieci poniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja paliłam zawsze i fajka mi zawsze Amazonko niestety smakowała. Czy byłam chora czy nie.Nie szukam wymówek po propstu nie chcę przechodić etapu rzucania kilka razy do roku. Są ludzie którzy rzucają z dnia na dzień. Ja musze mieć wszystko zaplanowane pr4zeanalizowane i tak jak napisałam musze dojrzeć do tego. Wiem już co muszę zrobić więc nie poganiaj:D. Robie to dla siebie i po prostu nie chcę przejść reszty mojego życia z papierosem w ręku. To wiem a decyzja zostanie napewno podjęta Mam nadzieje że teraz w odpowiednim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek dla wszystkich a szczególnie cieplutko witam najaktywniejszych topikowców - siemanko: dla wytrwałej i walczącej kobity Ani B 🌼 :-) i uściski dla fado 🌼 :-p z mocnym szarpnięcie za warkocze dla Gadziny :classic_cool: z żadaniem szybkiego określenia dnia i godziny zero z dużą dozą mocno pozytywnej energii dla Aureli25 🌼 :-) pełne podziwu za zamieszczone porady dla Amazonki🌼 :-) i na koniec bardzo czułe uściski dla złośliwca 👄 :-p Dalej jestem czysta i pachniąca już 47 DBP !!! :classic_cool: i jest mi z tym dobrze bez dwóch zdań :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzęki Balbinko :D Gadzinko, nie gniewaj sie na mnie, ale brakuję mi Ciebie nie paląc na topiku. Wiem, ilu palaczy tyle sposobów rzucania, ja poprostu chcę Ci pomóc ale za bardzo nie wiem jak :( Pamiętasz jak same do siebie na topiku pisałyśmy, miałyśmy same już go ciągnąć, bo wszystkich wywiało :D Teraz grópa wsparci wróciła więc.... Dobra, nie będę zanudzać, bo upierdliwa się zrobiłam :p zlosliwiec🖐️ Ja też czysta i pachnąca 🌻 od 7 tygodni i 2 dni (1061 fajek nie wypalonych i 265,25 zł w kieszeni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pachnacych u mnie 101 dni bp dzisiaj o dziwo przypomnialem sobie date:)nie mam pamieci do dat niestety,pozdrawiam wszytkich i przylaczam sie do tego co powiedziala wczesniej amazonka do gadziny trzeba zucac od razu u nie szukac wymowek ale to moje osobiste zdanie wiec gadzina nie obrazaj sie chcialbym zebys zucila to gowno jak najszybciej bo jestes dobrym duszkiem tego topiku,szkoda twojego zdrowia tym bardziej ze chorujesz,czytam was ciagle di fajek mnie juz nie ciagnie absolutnie,zostal mi chyba tylko maly nalog odkad zucilem palenie czytanie tego topiku eheh,ale to chyba pozytywnie moze dlatego ze bardzo mi pomogliscie i polubilem duzo ludzi z tego forum i ich historie pozdrawiam wszystkich pachnaca starych i nowych milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, kończę dyżur na topiku. :p Nie ma dziś potrzebujących, jak miło :D Miłego wieczoku, oczywiście BP 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wczesnym wieczorkiem:) Balbinko🌼 Amazonko🌼 Dzień dobiega ku końcowi ..i dobrze ..bo nie był najlepszy.. ale teraz jest już w miarę dobrze,uspokoiłam się,nie płaczę już, nie mam napadów złości...kurde niewiem jakbym się zachowywała gdybym nie łykała Tabexu ??? bankowo pet już by mną spowrotem rządził:( Pozdrawiam cieplutko !!! uwielbiam tu zaglądać,uwielbiam Was czytać, wogóle jesteście SUPER :) ale się przychlebiam hehe No to mykam podgrzać obiadek mężowi bo za chwilę wraca z pracy:) papa narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha..jak robicie te różne minki ? łapkę co kiwa ?? uśmiech wiem,kwiatek już skumałam,a inne ??? Plisss napiszcie w wolnej chwili ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadzina 47
Nie moge się gniewać na osoby które chcą pomóc:D. Ale wiem jedno kochane nie naciskajcie. Bo mówie to musi być moja decyzja i ja musze ją podjąć tak na spokojnie. Trzymam za Wszystkich pachnących i walczących kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętacie zapach świeżego powietrza? Ja taki pamiętałam z dzieciństwa . Byłam małolatą kiedy zaczęłam palić. Potem powietrze nie pachniało już tak jak kiedyś . Nawet zapomniałam że mrozik ma swój zapach. Właśnie w styczniu mija rok od ostatniego papierosa. Ja już nie śmierdzę, powietrze pachnie i energii jest znacznie więcej . Życzę wam z całego serca odcięcia się od tego paskudztwa jakim są fajki. I mam nadzieje że ja i każdy z was wygramy z tym nałogiem chociaż to walka do końca naszych dni ,niestety. Są ludzie AA a ja jestem AP (Anonimowa Palaczka) Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka147
Cześć udało mi sie na chwile wpaść do was pozdrawiam: Anie.B fado Gadzine47 aurela25 amazonka Balbina723 mmm757 rolf i witam was nie poddałam się ja już 9 BP alezem jest dumna sama z siebie chociaż mam trudne chwile i dużo nerwuw ale opieram sie choć jest ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale wam zazdroszcze:O ale tez do was dolacze jeszcze troszeczke naraziem mam nieco nerwowa atmosfere a fajki mnie uspokajaja;) pozdro🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×