Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość Gadzina 47
Setunia🌼 🌼 u Ciebie chyba teraz gorący okres sesja się już zaczeła?? Złośliwiec umiałeś swoje życie zmienić, polepszyłeś jego standart. A wiek to sam miodzik:D. Pozdrowienia dla żonki dzielnej kobiety która też umiała pokonać śmierdziela.🌼🌼🌼 Aniu walcz dziewczyno🌼 Balbina🌼 Amazonka🌼 Fado🌼 Walla Twist🌼 Kinia🌼 Madziorek🌼 Rolf🌼 cometa🌼 Aalfa🌼-obiecałam jelena🌼 Alleaffar🌼 zarazka🌼 mmm757🌼 słooneczko🌼 Jerzys🌼 zobaczcie kochani to jest tylko część tego topiku, a tych pachnących BP jest tu dużo dużo więcej to jest właśnie budujące. Cżęść ludzi odpadła ale wiem że wrócą. Bo kto raz spróbował to wie że musi z tym skończyć. Szkoda życia. Ja czekam aż będe mogła brać Tabex. Niestety jestem dalej głucha mam nadzieje, że mi to nie zostanie. Pozdrawiam Wszystkich pachnących bywalców topiku i przepraszam jeżeli kogoś nie wymieniłam🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzinko witaj🌻ciesze sie , ze tu zagladasz!:) Tak naprawde , to przeciez papierosy w nauce nie pomagaja;) dam t\\rade bez smierdzieli:). A kiedy mozesz wrocic do tabexu?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia trzymam kciuki🌼👄Ten topik mi pomaga i czytam codziennie.Utwierdza mnie w przekonaniu że mnie kiedyś też musi sie udać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setuniu 🌼 👄 Gadzinko 🌼 👄 Kochane właśnie mam pytanko w związku z Tabexem... na ulotce pisze że po 5-ciu miesiącach można z nim spróbować ponownie.. niewiecie czemu aż taki długi okres musi upłynąć ?? Czemu nie można wcześniej i co by się stało jakby ktoś przykładowo dużo wcześniej niż 5 miesięcy zaczął ponownie kurację ??? jakoś tak mocno mnie to ciekawi...nie ukrywam że wolałabym drugi raz uderzyć w nałóg ;) właśnie z Tabexem...ale 5 miesięcy to straaasznie długo:O Jakby kto wiedział coś na ten temat to będę wdzięczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woj
witam serdecznie bp!!! Ania.B to chiba w takim wypadku jesli ktos zuzyl cale opakowanie ja bym zaryzykowal ja zuzylem okolo 45tab corka tez rzucila niedawno przy zaledwie + - 15 tabletek stwierdzila jesli nie musze palic lykajac tabletki to i bez tez mozna. trzymam kciuki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadzina 47
Ja czytałam róznie 3-5 miesięcy. Dlaczego nie wiem.Ale Aniu ty go brałaś krótko jeden płatek może poszedł. Tak że usiądź przeprowadź rozmowe sama z sobą, zastanów się nad sobą. I podejmij właściwą decyzje.Myśle że możesz zaryzykować jeszcze raz, ale musisz dziewczyno uwierzyć we własne siły. Ja pale 25 nigdy nie myślałam że uda mi się nawet godziny wytrzymać a jednak udało sie 27 dni:( poległam ale myśle że jak tobie sie uda wytrzymać tyle dni to już nie będziesz chciała palić.Ale to musi wyjść z Ciebie i musisz być przekonana o tym że niechcesz mieć już doczynienia ze śmierdzielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadzina 47
25 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASKA38
Moi drodzy nie pale juz cztery lata,kopcilam jak stary parowoz... Az pewnego dnia powiedzialam dosc tego.Wyznaczylam sobie najtrudniejszy moment,byly to swieta Bozego Narodzenia i Sylwester... Dalam rade moje motto - z braku tytoniu nie umiera sie- chec siegniecia po popieros zastapilam sobie owocami,slodyczami.Fakt,ze przytylam ale zaledwie 4 kg.I zyje, mam sie dobrze, jestem zadowolona z siebie....Pieniadze ktore przeznaczalam na fajki teraz przeznaczam na relaks czyli aerobik,solarium.kino........Trzeba z tym skonczyc tak poprostu......... Dla wszystkich POWODZENIA NIE PALE I ZYJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marweh
Witam :) i gratuluję wszystkim którzy się dzielnie trzymają. Od paru godzin Was czytam i jestem pod wrażeniem wsparcia które sobie wzajemnie dajecie. Niedawno dołączyłam do "pięknie pachnących" dziś mija 14 DBP, a paliłam 14 lat. Mam parę prób rzucania za sobą i pewnie gdybym wiedziała o Waszym istnieniu nie wymagałabym kolejnej :). Najdłużej udało mi się nie palić 9 m-cy, każda późniejsza próba była trudniejsza. Tym razem nie dam się tak łatwo!!! Noworoczną datę wybrałam dla mojej mamy, która od kiedy pamiętam obiecywała sobie, że od Nowego Roku rzuci - pali do dziś :( Może do mnie dołączy :) Bardzo serdecznie wszystkich pozdrawiam i trzymam kciuki za Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLANKA147
HEJ WITAM WSZYSTKIM OSTATNIO ŻADKO WAS ODWIEDZAM ALE NA MOMENT JESTEM JA SIE TRZYMAM I NADAL NIE KOPCE ŚMIERDZIELI. JEST CIĘŻKO ALE MAT TYLE PRACY ZE NIE MAM CZASU MYŚLEC O ŚMIERDZIELU PAPA NIE ZAPOMINAJCIE O MNIE JESTEM Z WAMI!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado się melduje...:) Setunia :) kciuki za sesję! A kupiłaś już hula-hop? U mnie nastąpił przełom w kręceniu, całą godzinę udało mi się \"pohulać\", ale radochę miałam, normalnie nie wierzyłam, hehehe...trening czyni mistrza, co nie tylko rzucania śmierdzieli się tyczy... Gadzinka :) dobrze Cię znowu \"czytać\"... Kuruj się! Balbina :) gdzie się podziewasz? Amazonka :) też umknęłaś... Aurela :) zrobiłam tak, jak mówiłaś z rana; w końcu to właśnie sam prezes Orkiestry, dr Maruszewski, jednym wprawnym cięciem skalpela uratował mi dziecko...:) :) :) Blanka :) pojawiaj się, nie zapominamy o Tobie! Ania. B :) powodzenia w podejmowaniu kolejnej decyzji...Jak wyzej: trening czyni mistrza Złośliwiec :) po prostu są tzw. \"ludzie bez wieku\"...i Tobie się to udaje!!! Jerzys :) wracaj, z Tobą weselej... Cometa :) Allaeaffar :) Reszta Dziewczyn i Chłopaków! Miłego niedzielnego wieczoru! Niepalaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania-buziale-
ja powiem tak: jesli sama nie dajesz rady to siegnij po jakies tabletki albo plastry pomagajace rzucic palenie;) to pomaga:) i napewno bedzie ci lzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm 757 - dajesz radę nadal? Pozdrowienia dla świeżo odwiedzających nasz topik! :) No to zmykam!!! słoneczkooo - specjalnie dla ciebie 🌼 wiewióreczka - zaglądaj... kinia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwkax :) trzymasz się? Sweet Jelly :) powodzenia!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzinko dzieki 🌻:) Aniu🌻:) Fado🌻 niestety nie znalazlam na razie nigdzie:(wszedzie nie ma:o sprzedawcy dziwnie sie na mnie patrza jak pytam o hupla hopa:D:D;) Bede szukala dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff..nareście spokój..dzieci w łóżkach,mąż patrzy na film,a ja znów zaglądam na topik:)kolejny mój nałóg?? :P złośliwiec fado blanko Gadzinko ---> masz całkowitą rację:) ja palę 10 lat mniej od Ciebie ,ale to też szmat czasu:( na kolejny atak z nałogiem pragnę się odpowiednio przygotować aby był skuteczny i ostateczny ;) marweh ---> ja też od niedawna tu zaglądam i zadomowiłam się na dobre - już mam jedną porażkę za sobą,ale osoby które tu zaglądają tak mocno mobilizują do rzucenia tego świństwa że juz myśle o kolejnej próbie:) życzę powodzenia 14DBP dla mnie to narazie szczyt marzeń:P TRZYMAM KCIUKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie chociaż ten jeden(nałóg) można nazwać pozytywnym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja 2m-ce i 11 dni:) Za chwile bedzie fajny film na tvp 1:) Sprawdzam sobie co moge , a czego nie moge jesc ze wzgledu na swoja grupe krwi;) I okazuje sie , ze nie powinnam jesc kurczakow😡 z mies to praktycznie tylko baranine, jagniecine:Pczego w ogole nie jadam:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich pachnących i udzielających się na topiku mniej lub bardziej! Miałam przerwę w gadaniu z Wami bo moja gorsza połowa tak ostatnio działa mi na mój system nerwowy, że po prostu wolę wyjść z domu niż dokonać mordu :-) Mimo wszystko dalej nie palę :classic_cool: ale....... matuśku kochana od 3 dni o niczym innym nie myślę tylko o fajce :-( Łapię się na tym, że sama doprowadzam do sytuacji w których paliłam - to chyba jakiś masochizm no bo chyba nie sprawdzanie silnej woli u siebie samej ;-) A już miałam nadzieję, że te obrzydliwe myśli są poza mną!!! Złośliwiec - jak nigdy dotąd potrzebuję Twoich dębowych kciuków :-) :-) Huśtawka nastrojów jest okropna, gorsza od choroby bo nie ma na to lekarstwa! A może upiję się i pójdę spać ? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×