Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witam 🖐️ pozdrawiam Wszystkich serdecznie życzę miłego dnia BP :D za potrzebujących trzymam kciuki Balbina723 – 🌼 jak zauważyłem to do słabych kobiet nie należysz wierze ze uporasz się z tym problemem za wszelka cenę staraj się odpędzać od siebie śmierdzące myśli ja te myśli miałem i mam do tej pory;; teraz coraz rzadziej ale z tym to już da się żyć :D trzymam za Ciebie swoje 2 dębowe mocne kciuki - wolne nie zajęte śmierdzielem- :D BP Gadzinko 47 – 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi Złośliwiec 👄 Dzięki za wsparcie! Hmmm podobno w każdej sytuacji jestem twarda - tak przynajmniej twierdzą inni, ale to wcale nie znaczy , że tak musi być naprawdę :-( Obecnie to czuję się taka nieszczęśliwa, nieporadna i okropnie mi z tym żle :-( Ups ja po prostu mam chyba doła, z którym nie mogę sobie poradzić! Ratunku! potrzebuję pomocnej ręki do zakopania doła :-p No to się poużalałam i zrobiło mi się trochę lepiej :-) Idę zabrać się za jakąś robotę to przejdą mi durnowate myśli! ........ a to wszystko przez to , ża za dłu7go siedzę już w domu na wolnym i głupoty chodzą mi po łebie :-) Dobrze , że za 2 dni wracam do tyry!!!!! A może wcale nie jest to dobre, bo jednak w domeczku jest superowato :classic_cool: No i zaś marudzę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaspomniałam na śmierć przesłać całuski dla: Gadzina 👄 AniaB - dalij jazda zaczynaj od nowa, a co tam, nic nie może się stać po tak króciutkim okresie 👄 woj :-) marweh powodzenia i tzym tak dalej 🌼 :-) Blanka147 🌼 :-) trzymaj się dzielnie ! FADO 👄 🌼 :-) jestem, jestem nie zapomniałam o Was ale ostatnio wolałam tylko sobie poczytać niż wypowiadać się:-( - dopadły mnie złe dni :-( setunia 🌼 rolf 🌼 wiewióreczka 🌼 👄 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbina723 – 🌼 ja myślę że ten zły humor to jest przez tą pogodę też nieraz mam takie napady że jestem zły  na siebie i na cały świat bez żadnego powodu uśmiechnij się:D już zasypuje ten dołek OK.!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi Złośliwcze :-) mam nadzieję, że masz rację z tą pogodą poniekąd ale, ale.... u mnie tak fantasycznie świeci słonko, że czuję się jak w niebie, ino troszeczku przeszkadza mi lekki mrozik :-( bo ja taka ciepłolubna jestem :-D Pomocna dłoń przy zakopywaniu została przyjęta i bardzo ale to bardzo przydała się :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbina723 🌼:D Wreszcie!!!!!!!!!! - i ja na coś się przydałem :D U mnie wiatr trochę ucichł, ale dzień nadal pochmurny i pada deszcz :( a mieszkam na Mazurach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz strasznego pecha bo u mnie na Dolnym Śląsku wiaterek uspokoił się z rańca a teraz słoneczko tak daje po oczach, że nawet na chwilunię na balkon nie można wyjść bez okularków :-) Jest po prostu c u d o w n i e :classic_cool: :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbina 723 🌼 Tylko mogę pozazdrościć Tobie takiej pogody Nigdzie nie można z domu wyjść a dawno nie byłem na działce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia-23
heh i 15 dzien mija i jest OK!!a smierdziele dalej na biorku leza tak dla wzmocnienia silnej woli p.s. lepiej siegac po tabex :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Balbina 🌼 ---> ja też ze Śląska;) Złośliwiec 🌼 ---> dobrze że czuwasz nad Nami:D Asia 🌼 ---> oby tak dalej GRATULUJĘ:) ja niestety nadal ZP:o ale już niedługo;) Miłego popołudnia wszystkim 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc chcialabym dolaczyc do Was bo ja wlasnie rzucilam palenie. Od dwoch dni co prawda nie pale ale dla mnie to juz duzo. Palac przez 30 lat to te 2 dni to sukces.Mam dosc uzaleznienia od tych papierosow.Prosze Was o wspieranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla Wszystkich! basiek, caaałe dwa dni..., pierwszy mały powód do wolności... 30 lat palenia? Zdecydowanie za dużo...Ja chyba dokładnie 20 z kawałkiem małym i ...nie chciałabym wrócić do przeszłości...Trzymam kciuki, mocno, po prostu...:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rok BP
Myślący! Popieram Cię w całej rozciągłości. Jeżeli ktoś chce przestać palić to przestanie! Wystarczy tylko chcieć. Paliłam ponad 30 lat, po 40 papierosów dziennie, przykleiłam plaster i rzuciłam. Na zawsze. Ale bardzo tego chciałam i słuchałam samej siebie, żadnych innych rad. Jestem szczęśliwa, bo wiem, że juz nigdy więcej. W styczniu minął rok BP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rok BP
Basiek uwierz w siebie, dasz radę, nie użalaj się tylko, walcz. Powodzenia, trzymam kcuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado 🌼 Basiek 🌼 Trzymam mocno kciuki:) Za wiele nie mogę Ci doradzić bo sama mam porażkę za sobą:(ale się nie poddaję:Ptylko muszę się odpowiednio przygotować do następnej walki;) mmm 🌼 co u Ciebie ?? walczysz dalej BP ???? P.S.Coś tu puściutko dzisiaj:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani!!! Ale mnie tu długo nie było!!! 02.01.2007 rzuciłam się w wir pracy. Od 08:00 do 18:00, a w soboty i niedziele zjazdy i wykłady!!! Hi hi, ale ze mnie pracuś... i kto by pomyślał :D:D:D Już pewnie o mnie zapomnieliście tak mnie tu dawno nie było! Dzisiaj jednak postanowiłam (kosztem spóźnienia się do pracy) napisać do Was! Informuję :D:D:D że nadal BP! Od 22 listopada :D:D:D! Jednak to jest możliwe... :D:D:D Chociaż grafik mam wypełniony \"od A do Zet\" i czasem nie mam siły na nic z powodu zmęczenia, to czuję się szczęśliwa i tego samego Wam życzę (bo taki ze mnie świntuch, że nawet nie wpadłam wcześniej złożyć Wam życzeń noworocznych)! Trzymajcie się cieplutko i pachnąco!!! Buziaczki dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluś23
Cze!!! Jestem nowa nie pale 5 dzień i jest mi z tym bardzo dobrze, paliłam jakieś 5 lat na początku tylko dorażnie przy piwku a skończyło sie na paczce dziennie ale 11-ego powiedziałam sobie dość!!Czuje sie 100 razy lepiej Mam wrażenie że cera mi sie poprawiła. Pozdrowienia dla wszystkich trzymajcie sie bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowionka dla was wszystkich dalej bez śmierdziela i tak już będzie już niedaleko do 150 dni BP ostatni śmierdziel 17 wrzesień 2006 jest coraz lepiej jest wyśmienicie Trzymam za potrzebujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorące z serca płynące , radosne i poranne ( no prawie ) przywitanka dla wszystkich pachnących topikowców 🌼 :-) Ojojoj cosik tu dzisiaj niemrawo, jakoby wszystkich wywiało czy co? :-( Czyżby było aż tak źle, że gorzej już być nie może :-) !!! Mam nadzieję, że wszyscy dalej twardo trzymają się zasad kolejnych dni bez papierosa :classic_cool: U mnie puknął mi dzisiaj .... 52 pachnący dzionek:-) i powitałam go w zdecydowanie lepszej formie psychicznej, gdyż ponieważ w dniu wczorajszym w późnych godzinach wieczornych udało mi się \"zakopać mojego doła\" :-) - mam nadzieję, że na bardzo długo tego typu huśtawka nastrojów mnie opuści :-) No to se pogadałam sama ze sobą, sama przed sobą się pochwaliłam i sama się dowartościowałam :-) Jak mi teraz jest cudownie :-D !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo balbina! i gratulacje na ten 52 dzionek,ja niestety znowu zapomnialem ile to juz bp:]musialbym przejzec stare posty oj ta moja pamiec ale to chyba dobrze pozdropwionka serdeczne dla wszystkich milego dnia BP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rok BP
AniuB :) Piękne te kwiatki, bo od serca na pewno, dziękuję, i życzę powodzenia Tobie, uwierz w siebie. Nie łam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikitka Oluś ----> Trzymam Kciuki:) Cometa Balbina Rolf Ja nadal witam dzień ZP :O i nic sie nie zmieniło nadal Wam wszystkim MOCNO zazdroszczę bycia konsekwentnym w podjętej decyzji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! Jesli mozna to chetnie sie przylacze do Was. Tez rzucilam, dopiero idzie 5 dzien , wiec zadna rewelka , ale mysle ze do czekam sie miesiaca, chcialabym juz powiedziec ze to juz miesiac jak nie pale:( no ale nie tak szybko po lekku i bedzie miesiac:):) Gratulacje dla Wszystkich ktorzy rzucili fajeczki:):):):):) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Ja palilam 9 lat, a od 3 lat wypalalam 2 paczki na dzien:( Dochodzila wieczorami juz trzecia, Przerazilo mnie to i postanowilam rzucic palenie. Tak wiec nie pale:):):):) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 cos o sobie: Jestem ze slaska , mam 27 lat,mezatka zbliza sie siódma rocznica ślubu:):):) Mam syna Bartka(6lat) Pozdrawiam Wszystkich Buziaki 😘 !!!! TRZYMAJCIE SIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema Rolf Jeżeli skleroza dotyczy tylko dni bez peta to nie jest żle. Ja powiedziałabym , że to nawet lepiej - eidać masz już tyle tych dzionków, że zabrakło karteczek w kalendzrzu :-) a to jest wiadomość bardzo budująca ! A ja tak skrupulatnie liczę te dzionki bo przecie z wielkim zaangażowaniem ładuję i napełniam codziennie grosikami moją \"świnię\", która robi się coraz pulchniejsza i bardziej uśmiechnięta :-D Ups ale se nakupuję \"wacików\" za tę kasę ło matko aż się boję myśleć :-p AniaB 🌼 zacznij dzień bez uzalania się nad sobą tylko weż się mocno zepnij w sobie i do boju, do boju, do boju.... :-D no przecież to Ty miałaś wygrać w tej nierównej walce i co? - Zatem do dzieła, ustaw armaty i dalij jazda na wroga :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko ---> armaty są szykowane powolutku i skrupulatnie:D Ksenka ---> Ja też śląska babeczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×