Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witam Pieknotki:) Dzisial Walentynkowo. Slodko i różowo. Nie ma miejsca na fajki. Dlatego dzisiaj nie spalilam i nie spale ŻADNEJ. A skoro dzisiaj nie spale, to po co palić jutro, po jutrze i dłużej? Już nie będę, nie potrzebuję. Mój mężczyzna nie pali już 3 dzień. Jestem z niego dumna i wiem, że wytrzyma tak samo jak wytrzymam ja. Buziaki:* Jestem z Wami:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusi_24
pewna siebie 89,trzymam kciuki.ja też 3 dzień na głodzie,ale chyba długo nie paliłaś,bo masz chyba 18 lat,To skończ z tym póki jeszcze mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoyocallmeash
Czesc dziewczyny! Mieszkam od roku w anglii a tutaj fajki sa cholernie drogie (Malboro po ok 35zl). Rzucalam juz kilkia razy.w koncu poszlam do lekarza i przepisal mi tabletki champix ktore sa na rynku od stycznia.Przypuszczam ze w Polsce jeszcze ich nie ma.Dziewczyna z UK pecam wizyte u GP, tabletki na recepte kosztuja 6,5 funta za 2 tygodniowa kuracje.Cała kuracja trwa ok 2 miesiecy. Najciekawsze jest to ze nie zawieraja nikotyny tylko blokuja cos w mozgu ze sie nie chce palic. Kiedy zaczymnałam je brac to myslalam ze to placebo i byc moze tak jest .Na mnie dziala.Pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanek03
a ja znam inna metode,probowalam sobie pomoc biorezonansem,sa tego skutki 23 dzien bez papierosa i siwtnie sobie radze,no i taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️🌼 pozdrawiam wszystkich bez wyjatku......:) ja nadal BP......:) Zycze milego wieczorka 🌼:D🖐️:D🖐️:D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusi_24
Cześć wszystkim.Wczorajszy egzamin zdany pozytywnie.Wypiłam 2 piwka,i ani jednej fajki do tego nawet jednego śmierdzącego buszka,Miałam ochote ale szybko pastylka,i ochota mniejsz,natrętny myśli odsówałam daleko,Wszyscy wokół palili,a ja byłam dumna z siebie że nie pale,Dziś 4 dzię dez pzpierosa,Jk narzaie zaoszczędziłam 12zł.Codziennie kupowałam paczke po 6 zł,Odliczyłam tabletki na które wydałam 12 zł.Jakoś sie trzymam,Pozdrawiam wszystkich.DAMY RADE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej Lusi
jakie tabletki bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robicie
dziewczyny c robicie by przestać pakic? ja tyle razy probowałam i jakos mi sie nie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mim
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mim
[kwiatek bużka graba]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mim masz
ma byc pl-emotikony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mim masz
.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość too be
co robic to proste czytac topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusi_24
to są tabletki Niquitin,Całe opakowanie kosztuje 60-70zł.zależy od apteki,ale można kupować je na listki wtedy za listek 10zł.jest tam 12 pastylek,Z tym że są bardzo mocne,Ja dziele ją na 2-4 części,zależy od głodu nikotynowego,Oczywiście same pastylkoi Ci nie wystarczą ale dużo dają,Oprócz nich potrzebna jest też chęć rzucenia palenia,Swoją drogą to firma od tych pastylek powinna zapłacić mi chyba za darmową reklame.Niedawno dopadła mnie chęć palenia,muślałam że zemdleje normalnie,tak kręciło mi sie w głowie i było mi słado,ale wytrzymałam jakoś,Straszne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam pachnących lusi.. jestem bardzo dumna z Ciebie że dajesz rade🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia07-2007
Cześć! Piszę do Was aby Was zmobilizować. Sama właśnie dziś mam 1 rocznicę niepalenia :) było ciężko, i bywa nadal ale polecam baaaaardzo rzucenie, gdyż ma to same plusy :) jakby ktoś miał pytania do mnie to piszcie (także na maila)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia07-2007
Cześć! Piszę do Was aby Was zmobilizować. Sama właśnie dziś mam 1 rocznicę niepalenia :) było ciężko, i bywa nadal ale polecam baaaaardzo rzucenie, gdyż ma to same plusy :) jakby ktoś miał pytania do mnie to piszcie (także na maila)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia07-2007
Cześć! Piszę do Was aby Was zmobilizować. Sama właśnie dziś mam 1 rocznicę niepalenia :) było ciężko, i bywa nadal ale polecam baaaaardzo rzucenie, gdyż ma to same plusy :) jakby ktoś miał pytania do mnie to piszcie (także na maila) kj85(małpka)o2(kropka)pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulionówka
Do Kasi 07 Powiedz proszę jakie zmiany w swoim wyglądzie zauważyłaś po rzuceniu tego chwasta? Pytam bo też chce sie oduczyć tego świństwa... u mnie jest tak mogę nie palić parę dni ale jak piję jakiś alkochol to dymek musi być a potem mam takiego kaca moralnego że jestem taka słaba ehhhhh... szkoda gadać. Pozdraiam wszystkich pachnących:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość withoutnick2
około 7 kg do przodu jesli o to Ci chodzi :) ale warto własnie od przedwczoraj mam kolejną dietę mam nadzieje ze po niej wroce do wagi sprzed rzucenia wyjscie takie - nie pij :) ja przez pierwszy miesiac nic!! po miesiacu poszłąm na imprezę ale z gumami nicorette :) wytrzymałam mimo ze dookoła mnie wszyscy palili mialam niezły ubaw jak moja kolezanka nie majac paierosa zaczepiała nieznajomych a ja nie musiałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość withoutnick2
acha to ja piszę - Kasia07-2007 mój drugi nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich pachnacych 🖐️:D🌼 Ja niepale 34-ty dzien i jest roznie ale nie poddaje sie trzymam kciuki za wszystkich.....:) Milego i pachnacego dnia zycze.....:) :D 🌼 :D 🖐️ :D 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki dla Niepalaczy....Setunia? Żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma setuni...., ech...., a właściwie eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×