Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość POMOZ
POMOZ IM PRZEZYC !!! RATUJ PSY Z LIGOTY !!! http://www.allegro.pl/item163403666_okrutnie_okaleczone_chore_psy_pomoz_im_.html MAMBA http://www.allegro.pl/item161874860_mamba_stan _tragiczny_zbieramy_na_leczenie.html BENIO http://www.allegro.pl/item162562344_benio_pitt _pomozmy_go_uratowac_.html TOGO http://www.allegro.pl/item161869087_togo_pies_ w_tragicznym_stanie_zbieramy_na_leczenie.html MALINKA http://www.allegro.pl/item163156187_uratuj_mal inke_z_ligoty_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamim
witam! sorki że się tak wcinam ni z gruchy ni z pietruchy, ale właśnie włączyłam moje okienko (pierwszy raz) i bardzo mnie ucieszyło że są dziewczyny które poszły po rozum do głowy i chcą wypowiedzieć wojnę tyranowi. muszę się przyznać że nigdy nie paliłam. Jestem zajadłym wrogiem dymka i z zapałem sekunduję wszystkim którzy postanawiają z nim walczyć.Fiona, Inkaaa może spotkacie się jutro o 18.30 na ul.Zeylanda 11 ? tam się jutro rozpoczyna 5dniowa terapia antynikotynowa z tego co wiem, już kolejna z rzędu i wielu tam się uwolniło. Miałybyście do pomocy nie tylko siebie nawzajem, ale jeszcze parę osób. W gromadzie zawsze łatwiej Powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sciskam mocno kciuki za wszystkich pachnących !!!!!!!!!.... Przyjacielu....dla Ciebie...😍 😍 😍 😍 😍..... Fado...gdzie się chowasz????????....wyłaź !!!!!!!!!!! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich i każdego z osobna Amazonko zapomniałaś o mnie,ale to nic,dużo nas tu jest,a ja nigdy nie rzucałam się w oczy:) więc dołanczam sie do listy-nie pale od 24.01.07 czyli dziś 12ty dzień :) i podobnie jak wy mam takie chwile ze brakuje ułamek sekundy,tym bardziej ze nei musze isc do sklepu bo rodzice mają,ale szkoda mi tych 12tu dni męczarni i tych 2ch kilo w du...ce,głud nikotynowy zastępuje głodem słodkowym. A z tą deprechą to jest fakt,ale zgadzam sie ze ta pogoda jest taka dobijająca.Ale dziewczyny \"pozytywne myślenie\",jest super bo nie palicie,jest wiele rzeczy z których mozna sie cieszyc.... pozdrawiam wszystkich pachnących i tych nie pachnących tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pale od 28 stycznia tego roku :) mialam jedna mala chwile slabosci, podpalalam na imprezie ale nie wrocilam do nalogu i nadal rzucam! trzymam za was kciuki :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wellnesska -> przepraszam że Cię nie wpisałam :( przeoczenie mmm757 -> o Tobie też zapomniałam ale mam nadzieję że sie nie obraziłeś :p obiecuję, że przy następnym wpisie Was nie zabraknie :D Sloneczkooo -> a co to za konszachty ze zlosliwcem :p napisz kochane słoneczko swoje dane o rzucanu to dopiszemy Cię do naszej listy Ogromnych sukcesów :D slepa -> brawo, my też trzymamy za Ciebie kciuki 🌻 Dobranoc, kochani, kolorowych snów 🖐️ 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonka...kochana , ze Złośliwcem to my się lubimy...hahaha...dzielnie się trzymamy juz od daaaaawna na topiku ....wspierał mnie , pomagał....kochany jest i tyle.....:P Nie palę od 8 czerwca 2006 r.....rzucałam z tabexem ....:) Ika, Jovik, Wiewióreczka, Złośliwcze--->...🌻 DZIĘKUJĘ Trzymajcie się dzielnie wszyscy !!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Pozdrawiam Wszystkich serdecznie:D życzę miłego dnia :D BP dziewczynki 🌼 chłopaki 🖐️ grabula Sloneczkooo – 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iscie wiosennie za oknem!!!!! U Was tez?:D;) Jakis spacer BP trzeba zaliczyc dzis:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich jak tu pięknie pachnie.:) Amazonko czytając Ciebie widzę siebie. Piszę do Was bo chcę się pochwalić , że przezwyciężłam papierosa a od czwartku miałam bardzo dużo kłopotów i przed chwilą wszystko się wyjaśniło nie jest tak źle a ja się nie poddałam choć było mi strasznie ciężko tym bardziej że mój ślubny pali (wytrzymał tylko 3 dni bez papierosa). Pozdrowienia dla wszystkich a jest nas tu coraz więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia-24
Witam wszystkich w tym pieknym pachnacym dniu :) Trzymam sie dalej to juz 36 dni ;) Lady Of Ice ja również jestem z Krakowa wiem ze jest problem z zakupem Tabexu ponieważ wygasło jakieś pozwolenie na lek czy coś takiego ,najlepiej poszukać w mniejszych aptekach. Pani w aptece specjalnie mi go zamówiła wiec jeśli jeszcze tu zaglądasz i nie kupiłaś Tabexu, mogę podać Ci adres tej apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dzisiejszym pachniaczom 🖐️ :D zlosliwiec 🌻 iwonka19_84 🌻 setunia 🌻 -> jak zzwylke masz lepiej odemnie :P EMI78 🌻 -> dlaczego jak mnie czytasz to tak jak o sobie ? Gratulacje mocnego postanowienia życia w czystośći :p asia-24 🌻 szmat czasu, oby tak dalej :D A u mnie jak zwykle na odwrót :( Pada deszcz :( Ale i tak na spacerku byłam, wycelowałam między chmurami i się udało nie zmoknąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonka🌻 ja jeszcze mnie ruszylam czterech liter na ten spacerek:P juz chbya nie pojde bo teraz sie szaro zrobilo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia-> nie ładnie:p a swoją drogą to czuć już wiosenkę na całego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowionka wszystkim pachnacym w ten piekny dzien,trzeba pobiegac;)ruszam na silownie zobaczymy jak pojdzie bez fajek;)milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co masz zrobić dziś, zrób po jutrze, będziesz mieć 2 dni wolnego, no nie :D Ale dziś dopiero poniedziałek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonka ale moze moj \"aktywny\" łikend zacznie sie juz w czwartek:P a poza tym , to jutro tez jest dzien:classic_cool::D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolf -> 🖐️ oj tak, przydałaby sie siłownia :P dupsko rośnie niemiłosiernie:P ale nadrobię zaraz zaległości z hula - hopem :P przy dobrej muzyce lepiej wychodzi :D setunia przyłączysz się :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuu, szkoda:( Na co czekasz kobieto? Ja hulam już rewelacyjnie :p ostatnio przez 1,5 godziny, oglądałm film i kręciła, co prawda spadało czasem ale ... dodałam do tego ostatnio krem wyszczuplający z avonu (bo u mnie wszystko w brzuszek i bioderka idzie ) i zobaczę jaki będzie efekt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co? krem? a wiesz że tak, rozprowadza avon to mi podarował jeden :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie zrtuj , ze Twoj maz sie w to bawi:D ale masz jakies korzysci z tego;0 ale same kremy to nie wszystko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdziwiona? a jednak:P mój mąż nawet perfumy sprzedaje:D :p (ale reklamy nie zrobię) Teraz to już raczej dla stałych klienetk zamawia, kiedyś było na tym troche kasy ale nie teraz, za dużo konkurencji :P na cuda tez nie liczę, ale nie chcę siedzieć bezczynnie i patrzeć jak oponka robi się coraz większa a ja żale wylewam jak mi to dupa urosła po tym jak rzuciłam palenie :p jak na razie nie jest żle, ba, jest nawet super, nigdy takiej kondycji nie miałam :D Miłego wieczorku, wybywam z domku do rodzinki się pogościć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Gadzinko bardzo a to bardzo dziekuje Ci za tego kopa bo mi naprawde pomogl,zrobilam tak jak mi poradzilas napilam sie herbatki, pogadalam sobie z moim kotem. Poplakalam sobie troche i dzisiaj jest o niebo lepiej i nadal jestem pachnaca jeszcze raz Ci dziekuje 🌼🌼🌼 Przykro mi ale nie jestem z Lubuskiego mieszkam kolo Legnicy. A za Ciebie trzymam mocno kciuki aby Tobie tez sie udalo:) Zycze wszystkim milego i pachnacego wieczora 🌼🌼🌼🌼kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:) pozdrawiam was wszystkich gorąco🌻 Idzie wiosna idzie tęsknimy za nią i za latem już nie długo bedzie lato hura HURA:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×