Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

hejka🖐️🌼 aurela25 🌼 lusi_24-->trzymam za Ciebie mocno kciukii wierze ze Ci sie uda ja palilam 30-sci lat i teraz nie pale. Tez mi bylo bardzo ciezko ale dzieki ludziom ktorzy sa tu na topiku wytzrymuje. Najgorsze sa pierwsze 3 dni pozniej tydzien, a pozniej to juz z gorki ale bardzo trzeba chciec rzucic bo zadne wspomagacze za Ciebie tego nie zrobia. Dziewczyny to dla Was 🌼🌼🌼 Chlopaki 🖐️🖐️ Milego i pachnacego dnia zycze ja nadal...BP :) 🌼🖐️ :) 🌼 :) 🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ pozdrawiam Wszystkich serdecznie życzę miłego dnia bp :D wszystkim dziewczynkom –🌼 :D chłopakom 🖐️ graba :D za potrzebujących trzymam kciuki BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanek03
witam wszystkich.Dzis 19 dzien bez papierosa,no coz udaje mi sie,ale przyplacilam to kilkoma bezsennymi nocami i ciaglym podjadaniem,ale co tam wiosna idzie schudne i sie wyspie.Teraz mam urlop,odpoczywam,za tydzien do pracy.Wydarzylo sie cos fajnego,poznalam kogos,spotylam sie z nim dzisiaj,pewnie fajnie spedze czas,napisze wam jutro,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwiec 🖐️ tulipanek03->tak trzymaj napewno Ci sie uda...:) Gadzinka 🌼 Zycze wszystkim spokojnej nocki.......:) 🌼:)🌼🖐️🌼:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten sloneczny dzien, bo u mnie pieknie swieci sloneczko......:D Ja nadal BP.....31 dzien......:D Pozdrawiam i zycze milego dnia oczywiscie BP.....:) 🌼🖐️:D🌼🖐️:D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanek03
wczoraj spedzilam fajny wieczor,to kolejna motywacja do rzucenia palenia,mysle ze mi sie uda z czasem namowic znajomego,zeby zrobil to samo,pozdrawiam was i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ pozdrawiam życzę miłego dnia bp :D basiek 1 – 🌼 tulipanek 03 –🌼 mmm757 – 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanek03
pozdrowienia dla zlosliwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam wszystkim niepale przeszło 3 miesiące no 3i pół ale mam doła dupa jak armata ciągle wpie........tak to trzeba nazwać jeszcze troche i wruce do nałogu pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepalaczka tylko sie niewaz skusic , wiesz ze to nic Ci nieda jak zapalisz tylko bedziesz miala wyrzuty sumienia ze sie dalas skusic takiemu malemu smierdzielowi , trzymam za Ciebie moje kciuki. Ja tez mam chwile zwatpienia nie daje sie bo on nie bedzie mna zadzil. Ja jak mi sie chce jesc to wiesz co , obieram sporo marchewki i sobie podjadam. Niepalaczka jeszcze raz nie poddawaj sie.......:) tulipanek03 🌼 zlosliwiec 🖐️ rolf 🖐️ Zycze wszystkim spokojnej nocy 🌼 :D 🖐️ 🌼 :D 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani znikam na kilka dni. Trzymajcie się mocno. Niepalaczka zastanów się czy nie szkoda Ci tyle wysiłku, pomyśl jak będziesz musiała to jeszcze raz przechodzić od początku. Niedługo przyjdzie wiosenka i będziesz miała więcej ruchu. Uda Ci się pozbyć tego zbędnego balastu.🌼 basiek trzymam kciuki i jak tu znowu się pojawię chcę Ciebie widzieć:D🌼 mmm 🌼 rolf🌼 złośliwiec 🌼 amazonka, balbinka a wy dziewczynki gdzie sie podziewacie co u Was słychać, napiszcie słówko🌼 Dla wszystkich pachnących BP 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwego Dnia Świętego Walentego 👄 👄 👄 Gadzinko u mnie wszystko po staremu, dalej nie palę, niedługo będzie juz 3 miechy :D A gdzie Ty znikasz kobietko, mam nadzieję że to jakiś romantyczny wyjazd z mążem :p niepalaczka, nie daj się, trzymam kciujki Pozdrawiam całą resztę pachnących 🌻, wszystkich razem Miłego dnia. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusi_24
Czećś wszystkim,dziękuje za miłe słowa.NIE PALE 3 DZIEŃ,Rono zostały mi 4 papierosy w paczcce to oddałam je koleżance,Narazie niejest tak tragicznie,O dziwo nie czuje sie żle tak bardzo,jak poprzednim razem jak rzucałam,nie mam też jakiegoś szału,nerwów,moze to przez te tabletki Nicłitin.Pierwszego dnia zesseałam dwie(tylko)są dardzo mocne to dziele ją nma 4 części,a wczeraj już 4,Dziś od rana pół,Czuje jakąś taką pustke poprostu czegooś mi brakuje,Ale jestem w szoku że tak dobrze narazie to znosze.Czy ktoś z was próbował tych pastylek,jak sie czuliscie,Bolą mnie troche płuca,Wspomagam sie słonecznikiem i cukierkami owocowymi.Staram sie o tym nie myśleć,jak widze że ktoś pali przy mnie lub w telewizji to nie patrze albo szybko kanał przełączam,A i jeszcze jeden objaw mrówki na twarzy,tak jakby skóra sie ściągała,dziwne uczucie,chce wytrwać ale łapie sie na myśleniu że jak wytrzymałam to może palełabym mniej tak sporadycznie,chociaż wiem że jak zaczne to będę normalnie znowu paczke jarać,I taki myślenie,-a co mi po tym i tak kiedyś umre ,zachoruje,zginąć moge w każdej chwili to czemu mam sobie przyjemności odmawiać,Takie głupie myślenie3,ale narazie trzymam sie bez papierosa,Zeby tylko wytrwać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusi GRATULACJE!! bardzo się ciesze że wytrwałaś te najgorsze 3 dni trzymam kciuki z kolejne pachnące dni Ja jakoś ostatnio nie mam ciągot do śmierdziela tfu tfu żeby nie zapeszyc miłego dnie wszystkim życze ACH! I wszystkiego najlepszego z okazji WALENTYNEK! Oby milosc w nas zagoscila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość too be
wszystkim laskom szczesliwej milosci 👄🌼❤️ św.Walęty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka102
Witam was, Ja już nie palę ponad rok,bo zaszłam w ciążę, ale jak tylko skończę palić to zaraz borę się za palenie-tak mnie ciągnie. Może nie powrócę do palenia całkowicie, ale 2 sobiwe zapalę przy kawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonko pozdrawiam🌼 niestety nic z romantyki zmieniam operatora internetu i to troche może potrwać. Agata nie oszukuj się dziewczyno najpierw 2 a później cała paczka. Rok masz za sobą daj sobie spokój dziewczyno🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to gratulacjae!! tak trzymaj!!! ja nie palę już rok i czuję sie super....mam lepszą kondycję..no i ładniejszą cerę i ząbki i to właśnie to mnie motywowało żeby rzucic...Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusi tak trzymaj 3 dni to juz sukces nie przejmoj sie takimi myslami typu\"a co mi po tym i tak kiedyś umre ,zachoruje,zginąć moge w każdej chwili to czemu mam sobie przyjemności odmawiać\" to normalne kazdy z nas tak mial to zwykla reakcja umyslu na brak nikotyny zobacz jak to swinstwo uzaleznia!!nie tykaj juz tego dziadostwa ja juz nie pale okolo 4 miechow i wiez mi czlowiek czuje sie o niebo lepiej a dolegliwosci z czasem mijaja nie przejmoj sie trzymaj sie.pozdroweczka dla wszystkich lasek z okazji walentynek;)fado,setuniea gdzie jestescie? gadzinka czekam az dolaczysz i pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Chłopaki hej Dziewczynki powyrzucać smętne minki! Dzień radosny, dzień wspaniały , bo Walenty buziaki rozdaje!!!! Witam serdecznie, cieplusko, gorąco i jak tam każdy woli wszystkich razem i każdego z osobna! Długo się nie wypowiadałam, ąle codziennie Was podlądałam! Zaliczyłam okrutny dołem - myśli o fajeczce przesladowały mnie okrutnie i o mały włos nie popełniły na mojej osobie morderstwa z premedytacja. Uf dalej jestem pachnaca - to już 83 DBP i nie będę ukrywała że z dnia na dziń jest lepiej. W moim przypadku jest coraz gorzej!:-( Huśtawka nastrojów ogromna! Wydzieram się na każdego i w każdej chwili - tylko szukam pretekstu! Matko kochana jak tak dalej będzie to mnie własna rodzina zabije!:-) ale ale jest jedna pomyslna info - skarboneczka pęcznieje!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🖐️🌼 Ja tez dolaczam sie do zyczen z okazji Walentego, zycze wszystkim du zo milosci 🌼🌼 Gadzinko napewno tu bede i bede na Ciebie czekala 🌼 Amazonka 🌼 zlosliwiec 🖐️ lusi_24 🌼....tak trzymaj nie poddawaj sie aurela25 🌼 agatka102 🌼 nie daj sie skusic ani na jednego a zwlaszcza ze tak dlugo juz nie palisz,trzymam kciuki dzagunia24 🌼moje gratulacje tak trzymaj rolf 🖐️ Balbina723 🌼 Wszystkim zycze milego popoludnia i oczywiscie BP.......:) 🌼🖐️:)🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusi_24
ALe wy naprawde dodajecie otuchy,Wielkie dzięki.Te pastylki naprawde działaj cuda,bo tylko pomyśle o fajce to pastyleczka i już mnie tak nie ciągnie.Balbina podziwiem 83 dni bez papierosa to super sukces.Wiem że ci trudno,ale szkoda by było zmarnowaać tyle czasu męki przez jednego śmierdziela,Także trzyma m kciuki,Dasz rade. Rolf dziękuje za dobre słowa,Czasem mam właśnie taki głupie myśli,że co mi z tego jak nie pale a jak mnie ciężarówka dzisiaj rozjedzie,to po co ta męka teraz(w sumie nie jest tak ciężko narazie).Troche mnie ciągnie.Najgorsza jest taka pustka,Narazie jeden egzamin mam za sobą bo jestem w pracy,a tu co raz fajeczka,ploteczki,Ale twardo plotkuje bez fajek,Widać można.Ale przede mną drugi egzamin,tym razem cięższy-wieczorne piwko,Myśle cały czas jak wytrzymam,ale powtarzam sobie że wytrzymam. Basiek1 Też dzieki,aurela25,Życzę w walentynki wszystkim rzucającym wytrwałośc,odwagi,a poza tym nie żółtych paznokci,białych ząbków,ładnej cery,głebokich oddechów,nie chrapania,lepszego wizerunku,i dużo dużo innych plusów od nie palenia.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×