Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

hej wszystkim pada śnieg, pada śnieg Dziś to dopiero śniegu dużo napadało przez noc,ale dałam rade odwieżść małą do przedszkola o mały włos rowerzyste bym przejechała ale na szczęście wyhamowałam. A jeszcze zaraz siostra przyjedzie i jedzeimy na zakupy myśle że też szczęśliwie dojedziemy :) Dziś jakoś optymistycznie mnie ta pogoda od rana nastawiła wcześ niej mailam jakieś dołki a jak mam gorsze dni to nie lubie się tu na forum udzielać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwiec 🖐️ aurela26 🌼...trzymaj sie :) Gadzinko 🌼.....mysle caly czas o Tobie abys i Ty do nas dolaczyla :) jako pachnaca setunia 🌼......u mnie tez juz jest bialo przez noc napadalo Dzisiaj spalam jak niemowle :D Millego dnia wszystkim bez wyjatku........🖐️🌼 🌼 :) 🌼 :) 🌼 :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlosliwiec🖐️:) Aurela🖐️🌻 lal zakupy:classic_cool: Basiek🖐️🌻ciesze sie , ze masz juz sneig!u mnie tez dzis jest dopiero naprawde bialo, bo wczoraj , to zaraz topnial ten snieg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ setunia – 🌼 basiek 1 – 🌼 aurela 25 –🌼 Gadzinka 47 – 🌼 U mnie dziś zaczęło padać wieje wiatr i jest zadymka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Miłego popołudnia BP życzę wszystkim 🌻 Pada, pada, ciągle pada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️ 🌼 co to wszystkich wywialo......poszli na sanki.......:D u mnie juz prawie snieg stopnial i jest straszna mgla....:) zycze milego wieczorka wszystkim BP.....:) 🌼🖐️🌼🖐️🌼🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiek🌼 setunia🌼Zakupy bardzo udane siostra kupiła sobie cudną sukienke a ja mojej małej śliczne ubranko :) złośliwiec 🌼dla naszego twardziela :) amazonka🌼 Napadało dziś i o dziwo nie stopnaił nic ten śnieg nawet fajnie jest przynajmniej widać że to zima :) A mój mąż dziś noge sobie skręcił i ma gips na 10 dni chyba dostane na głowe, niema nic gorszego niż marudzący w łóżku mąż 😘 dla wszystkich 3majcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiek u mnie juz prawie stopnial ten snieg :( Aurela a Ty nic sobie nie kupilas:( a siostra ta sukienke na jakas specjalna okazje sobie kupila , czy tak po prostu?;) a ja jakas wscielkla jestem dzis:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj cisza........:) milych pachnacych snow wszystkim zycze........🌼 Gadzinka jestem z Toba......🌼:) 🌼:) 🌼 :) 🌼 :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Pozdrawiam życzę miłego dnia :D BP amazonka – 🌼 setunia – 🌼 basiek 1 – 🌼 aurela 25 –🌼 Gadzinka 47 –🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza na topiku . Kochani gdzie Wszyscy jesteście.Oj złośliwiec twardzy człowiek z Ciebie🌼 i zawsze gotowy do pomocy. Musisz być dobrym człowiekiem:D. Dzięki, że jeszcze o mnie pamiętasz Złośliwiec 🌼 amazonka🌼 setunia🌼 tylko nie zdradzaj naszego topiku:D basiek🌼 aurela🌼 I za Wszystkich którym się udało i za tych co myślą o pokonaniu P..🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzinko 47 – 🌼 :D czekam i czekam na ten dzień bp :D a wierzę że się doczekam 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec napewno nadejdzie. I wtedy będe potrzebować Twojej pomocy, bardzo.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzinka 🌼 zlosliwiec 🖐️ Dolaczam sie i wszystkich pozdrawiam.....:) Wyobrazcie sobie mamy z mezem dzisiaj ktoras tam z koleji rocznice i ja mowie do niego; -kochanie mam prezent dla Ciebie -jaki?(pyta maz) -ja juz nie pale -tak nie zauwazylem........:D Tojest wlasnie doping mojego meza.......:) Ale ja mam Was i dzieki Wam za to ze jestescie bo ja nadal BP......27 dzien Milego wieczorka wszystkim 🌼🖐️🌼🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️🌼 A coz to juz koniec tego topika.......:) Wczoraj wlasnie skonczylam czytac od pierwszej stronki, zeszlo mnie to prawie 2 tygodnie, ale skonczylam. Tak sie wczulam,ze przezywalam razem z rzucajacymi ktorym sie udalo i trwaja do dzisiaj i tym co sie nie powiodlo. Raz sie smialam a raz plakalam razem z tymi co nie pokonali smierdziela. Dlatego szkoda by bylo ze by teraz zamarnowac to wszystko, a zwlaszcza ze smierdziel trwa na posterunku i czuwa nad nami. Nie jestem uczona ani szkolona i moze to jest napisane zbyt chaotycznie to sorki........:) Zycze wszystkim bez wyjatku milej i pachnacej soboty 🌼 :) 🌼 :) 🌼 :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ basiek 1- 🌼 pozdrawiam :D życzę miłego dnia bp dziewczynkom – 🌼 🌼 🌼 chłopakom – 🖐️ graba bp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 40 DBP basiek🌼ja jestem cały czas tylko ostatnio czasu nie starcza aby coś napisać :) trzymam sie dzielnie tak samo jak Ty Złośliwiec 🌼 miłego dnia :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam na topie BP!!! bo na topie byc to znaczy nie palic!!!! NIE DO WIARY 5-ty OKRAGLY MIESIAC. basiek1🌼 aurela25🌼 zlosliwiec🖐️ i cala pachnaca gromadka 🌼 basiek1->na tym magicznym topiku byly takie dni ze tylko zlosliwiec sie staral codziennie zrobic wpis I CHWALA MU ZA TO !!!!!! mysle ze na wiosne dolaczy do nas pare osob ??? to dobry czas na rzucenie palenia moja corka nie pali od 01,01,2007 tez dobra data na poczatek ja zmienilem prace teraz mam malo czasu by tu zagladac ale moze na wiosne wiecej sie bede udzielal zycze wszystkim wytrwania w niepaleniu i madrych decyzi dla tych co nas tylko czytaja🌼 narka wsiem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️🌼 zlosliwiec🖐️dzieki ze jestes caly czas na posterunku arela25 🌼 jerzys 🖐️ -trzymam kciuki za Twoja corke Gadzinka 🌼 Amazonka 🌼 Balbina 🌼 Setunia 🌼 rolf 🖐️ cometa 🌼 c z kropka 🌼 dominika 23 🌼 wellnesska 🌼 slepa 🌼 blanka 147 🌼 za Tych iza tych co nie wymienilam trzymam swoje skromne kciuki. Milego wieczorka 🌼 :) 🌼 🖐️ :) 🌼 :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ usta]🌻 jerzys -> jak miło że nas odwiedziłes:] Gratulacje 5 miechów Miłego sobotniego wieczoru dla Wszystkich 👄 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich w niedzielny poranek 🖐️🌼 U mnie dzis 4-ty tydzien BP........:) Zycze milej i pachnacej niedzieli.......:) 🌼 :) 🖐️ :)[ kwiatek] :) 🖐️ :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastapil maly blad nie 4-ty.... tylko minelo 4-ry tygodnie....:) trzymam za wszystkich kciuki 🖐️ :) 🌼 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłej niedzieli dla pachnących🌼 Basiek wielkie gratulacje🌼 amazonka🌼 Jerzys och jak długo Ciebie nie było zaglądaj częściej🌼 Balbinko a Ty gdzie się podziewasz:🌼 Złośliwiec witam w mroźny poranek:D🌼 aurela🌼 I dla Wszystkich którym się udaje🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla pachnących dziewczyn 👄👄👄🌻🌻🌻 Dla chłopaków 🖐️🖐️🖐️ Umnie minęło 5 miesięcy BP I\'m very happy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ tak sie witam i lede zebyscie nie gadali, ze o was nie pamietam:classic_cool:🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusi_24
Cześć wszystkiim.Mam przed sobą moją,mam nadzieje ostatnią paczke papierosów w życiu.Jestem teraz w pracy i postanowiłam że jest to mój ostatni dzień w sumie noc,z papierochami,Wypale to co mam do rana,a jutro mam zamiar jechać do apteki po pastylki Nikłitin,i rzucić w końcu zawziąść sie na całego,Moja ostatnia próda skończyła sie tak że po 3 dniarz nie palenia znalazłam w trakcie porządków jedną ukrytą fajke(na czarną godzine)i zapaliłam,nie wytrzymałam,Podejmuje następną próbe,Pale 8 lat w sumie,jako gówniara zaczełam palić w liceum na przerwach,,i tak sie zaczeło,teraz wypalam paczke dziennie,Mam 24 lata,no w czerwcu skończe 25,chce mieć dziecko,i musze,musze rzucić,ala mam taką słabą wole,poproctu dostaje takiego pierdolca jak nie zapale najchętniej wszystko bym rozwaliła i ze wszystkimi się pokłóciła,az mi wstyd do wymyślam,chodze szukam zaczepki,mam zmienne nastroje,rycze z niewiadomo jakiego powodu,na niczym nie potrafie sie skópić,Ale tym razem musze musze wytrzymać,Do tego jak nie pale,boli mnie głowa,płuca,nic mi sie niechce,Chce rzucić wiem że musze,ale jestem taka słaba,WEogle ostatnia zaczełam strasznie kaszleć,z rana obchrząkam jakąś dziwną wydzieliną,to jest takie zbite,jak galaretka,gumowe,Niewiem co to może być,zaczełam chrapać,Mam dosyć tych fajek,wiem że będzie mi strasznie ciężko,aż niechce o tym myśleć,IDE NA FAJKE, Już jestem.Mam jeszcze jedną obawe,Moja praca wymaga podejmowanie szybkich decyzji na bieżąco,a jak jestem nagłodzie nikotynowym to wszysko mi się miesza,kręci mi sie w głowie,niewiem co sie dzieje czesami,tak jestem paskudnie uzależniona,ALE KOŃCZE,MAM NADZIEJE ŻE DAM RADE,Pracuje do 7 rano .o 7 pale ostatniego papierosa,mam nadzieje,Odezwe sie w środe,bo dostęp do internetu mam tylko w pracy,a w środe będę dopiero w pracy,I napisze czy wytrwałam,czy wogle żyje,Trzymajci kciuki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×