Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Amazonko jedz na zdrowko!!:D:) miejmy nadzieje, ze Twoj maza naprawia te kompy u samych facetow:D a weekendy chociaz ma wolne??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszmy się dziewczyny z tego co mamy. Ile ludzi bez pracy jest. A nasi przynajmniej pracują. Setunia pyszne, po proszę o jeszcze jeden kawałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe..., teraz ja się śmieję..., normalnie..., hmmm, ech.... a ja już setunia, kolejny dzień postu, jem oczami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję niestety nie tylko u facetów😡 ale wyrosłam juz z uczucia zwanego zazdrością, za stara juz jestem na to :) co sie zaś tyczt weekendu to czasem i ma wolne, ale i tak siedzi w swoim \"gabinecie\" i wystawia te swoje samochodziki na allegro:) to jego takie hobby, i tyle go widzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzinko pewnie , ze trzeba sie cieszyc z tego , ze maja prace a teraz to wiekszosc pracuje od rana do nocy:( tylko jakby sie nad tym zastanowic , to troche to chore jest , bo po co tyle pracowac , jak zero przyjemnosci z zycia ;) [podaje talerzyczek z duzym kawalkiem ciacha:)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mówiłam: nigdy męża modelarza, hobbysty, filatelisty..., ale jak to twierdziłam, to nie mieliśmy jeszcze kompa w domu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[poszła w takim razie nastawić kawę]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam takie pytanie
po jakim czasie nikotyna znika z krwi, kiedy zuci sie palenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado glodowke sobie robisz to Ty nie sprobowalas nawet cista ani tego \"curry\"????:D Zlosliwiec co to za smutki🖐️!!!?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieeeeeeee, setunia! Ale czuję się rewelacyjnie... hmmm, no nie wiem po jakim czasie...kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam takie pytanie
tak mniej wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak więcej :D tak na poważnie to chyba po 72 godzinach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chbya szybko nikotyna znika z krwi bo ona caly czas sie \"filtruje\"krazy gorzej z pluckami:) Fado to czemu oczami jesz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam takie pytanie
tak szybko? wydawalo mi sie ze ok. miesiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy tu sie rzuca palenie?????????? to dopiero mój drugi dzień.... mam depresję! help me!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzyści zdrowotne: Po 2 godzinach niepalenia w Twojej krwi nie będzie już nikotyny, a produkty jej przemiany znikną bezpowrotnie w ciągu 72 godzin. Po 6 godzinach zmniejszy się częstość pracy Twojego serca i obniży ciśnienie krwi. Pełna normalizacja tych parametrów nastąpi po 30 dniach niepalenia. Po kilku godzinach powróci funkcja oczyszczająca dróg oddechowych – porażone rzęski odzyskają swoją funkcję. Od tego momentu polepszy się oczyszczanie wdychanego powietrza. Początkowo może to prowadzić do nasilenia się kaszlu z odkrztuszaniem, który stopniowo będzie się zmniejszał. Po 12 – 24 godzinach wydalisz ze swojego organizmu tlenek węgla, co poprawi pracę Twoich płuc i serca. Organizm otrzyma więcej tlenu. Łatwiej będziesz funkcjonował, myślał czy wypoczywał. W ciągu kilku dni wróci zdolność rozróżniania smaków i poprawi się apetyt. Zniknie nieprzyjemny zapach Twojej skóry i oddechu. Po 3 tygodniach wyraźnie zwiększy się Twoja zdolność do wysiłku fizycznego, a zmaleje skłonność do infekcji dróg oddechowych. Po 2 miesiącach Twoje naczynia krwionośne odzyskają elastyczność, dzięki czemu poprawi się krążenie krwi. Po 3 miesiącach: oczyszczanie dróg oddechowych będzie już zupełnie normalne, nastąpi wyraźne zahamowanie postępu rozedmy płuc i powoli zmniejszy się ryzyko śmierci z jej powodu. To, co uległo zniszczeniu, niestety nie zrekonstruuje się – jest to utrata bezpowrotna! Na szczęście płuca mają dużą zdolność do kompensowania swoich strat. Ważne jest więc zahamowanie postępu choroby poprzez zaniechanie palenia, powróci prawidłowy skład krwi i zmniejszy się jej lepkość (palenie tytoniu zwiększa lepkość krwi, co uniemożliwia prawidłowe przekazywanie tlenu do organizmu), u mężczyzn wzrośnie ilość plemników i zwiększy się ich zdolność do ruchu (większe prawdopodobieństwo poczęcia potomstwa). i wszystko jasne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, właśnie to chciałam wkleić, amazonka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam takie pytanie
dziekuje !!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie pytanie -> proszę bardzo :) get lost -> rycz, wal głową w ścianę, tuptaj, tylko nie pal!!! szybka jestem co nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
get lost - tu się rzuca śmierdziele! A nawet rzuciło i trwa się, i wspiera, dołączaj! setunia - bo ja zmysłowiec, a jedzenie takie kolorowe mi wyszło..., a że postanowienia, nie chcę łamać, to i tylko oczami...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!! kIEDY BęDZIE LEPIEJ , BłAGAM...? KIEDY??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rycz, albo i nie rycz, poopowiadaj lepiej coś o sobie, żeby tak w kółko o tych fajkach nie myśleć. Długo paliłaś? a może -eś?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
get lost -> kiedys napewno, ale to juz sprawa indywidualna, każdy mówi co innego, wspomagasz się czymś, jeżeli nie to spróbuj ze wspomagaczem będzie łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×