Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Balbina!!! Tego mi było trzeba. Wielkie THNX!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku amazonka dzięki🌻 ale jestm skołowana trzymam się nie palę wczoraj mnie ciągło jak diabli dotkłam zaciągłam się i kaplica było jeszcze gorzej ale teraz juz muszę byc jeszcze bardziej czujna nawet po miesiącu muszę uważać bo ta bestia jest zdradliwa jak diabli:(:(:( Ale i tak mi źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk - nie za maco i mam nadzieję , że nie dotknęłam żadnego czułego Twojego punktu! Mnie swego czasu na tym topiku też ktoś potraktował bardzo obcesobo, przynajmniej tak mnie się wtedy wydawało! Ale tego typu kop był mi potrzebny, dlatego uznałam, że Tobie też przyda się coś w tym rodzaju!;-) Gratuluję udanej walki z kilosami! Ja swoją przywatnę wojnę z tym dziadostwem toczę już nie pamiętam jak długo bo z lepszymi i gorszymi efentaki. Jestem chyba już w księdze ginesa zarejestrowana jako osoba która wypróbowała na sobie najwięcej metod odchyudzających z miernym skutkiem :-( Ale, ale żeby nie było to tamto dalej się nie poddaje i walczę i póki co efekty są choć nie przychodzą w takim tempie jakbym się spodziewała:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vonk -> ja właśnie na SB po rzuceniu zaczęłam chudnąć :D niestety, waga mi stanęła i ani drgnie😭 przez 2 tygodnie Ifazy pięknie zeszło 4 lkilo a teraz stoi :( od 1,5 miesiąca i ani drgnie, kilka razy starałam się wrócić do Ifazy ale nie mogę, po 2 dniach mam dość i zapycham sie jabłkami i bułkami z ziarnem :( Dodam że zaczynałam z podobnej wagi wyjściowej. blanka-. trzymaj się, dasz radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam dzisiaj na zapas, bo będę rzekomo miała jakąś przerwę konserwacyjną w użytkowaniu sieci...:( vonk, blanka, balbinka, amazonka, gadzinka, by wymienić zarówno dziesiejszych wspieraczy, jak i walczących... :)🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość get lost..
Nie pale.... 4 dzien.... czasem mam wrażenie że umarł mój naljepszy przyjaciel...... :( łahahahahaha! żalosne..... Trzymam się choc jest cięzko... naprawde nie zartuje, jest mi cholenie źle.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mam sie dobrze niepale 4 miesiące zgrubłam 7 kilo ktoś miał mi podesłać na gg dietke hmmm ja wiem kto to był dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mam sie dobrze niepale 4 miesiące zgrubłam 7 kilo ktoś miał mi podesłać na gg dietke hmmm ja wiem kto to był dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nie pale 4 miesiąc ,ale chetnie bym .......................... zgrubłam 4 kilo.ktoś miał mi podesłać dietke na gg hm.wiem kto to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc nie pale 4 miesiąc ,ale chetnie bym .......................... zgrubłam 7 kilo.ktoś miał mi podesłać dietke na gg hm.wiem kto to pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepalaczka -> zdecyduj się :D get lost -> a komu dzisiaj jest lekko? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didi1
a ja po prostu doznałam olśnienia że tego nie lubię kawa odpadła jednocześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile razy ja paliłam mysląć jednocześnie: Boże, jakie to świństwo....! jak ja tego nienawidze...! jak to śmierdzi! fuj! A jednak papieros za papierosem... To dopiero cuda! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonko🌼 jak tam cera poprawiła się?? Balbinka 🌼 oj dawaj po bandach dawaj to naprawde pomaga Rolf🌼 Złosliwiec🌼 Fado na dłużej buuuu 👄🌼 Dla nowo przybyłych🌼 Dla weteranów🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
get lost -> weż się w garść dziweczyno, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem wciągnął Cię nałóg i teraz musisz, no w sumie nie musisz ale chcesz chyba z nim walczyć. Nie można ciągle rozpaczać, jesli jest Ci tak żle to weź i zapal sobie, może to nie twój czas? Wielo osób, nawet tu rzucało to swiństwo kilka razy, kiedyś sie w końcu musi udać, ale nie użalaj się ciągle nad sobą bo wtedy napewno nici z tego. Gadzinko kochana, aptekę mogę otworzyć :D większość dnia spędzam przed lusterkiem w łazięce myjąc, smarując i wyciskając te przepbrzydłe krosty, ale widać światełko w tunelu, zaczynają znikać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu pusto :( no nic, kończe na dziś , i tak się na wiele już nie przydam. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️🌼 a ja jak co wieczor podpisuje liste pachnacych....:) vonk 🌼 Balbina 🌼 blanka 🌼 amazonka 🌼 fado 🌼 Gadzinka 🌼 rolf 🖐️ get lost 🌼 zlosliwiec 🖐️ no i dla wszystkich nie wymienionych 🖐️🌼 Zycze spokojnej nocki no i na jutro milego dnia....:D 🖐️ :D 🌼 :D ❤️ :D ❤️ :D [ kwiatek] :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugi dzien mija ale nie wiem czy tak mogę liczyć bo większość czasu od wczoraj przespałam.cholera chciałam cos napisać ale nie mogę zebrać myśli;mam nadzieję że mi tak nie zostanie na zawsze.pomaga mi gapienie się na stopkę amazonki-może zaczynam widzieć w tych słowach sens-kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mim
Cześć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo się cieszę że znowu jesteście wszyscy razem , nie macie pojęcia jaka to frajda czytać was i widzieć jak razem się wszyscy wspieracie. Świetna rzecz, powiem więcej DUUUUUŻA RZECZ Ja sam już zwątpiłem po tym jak TOPIK zniknął i nie mogłem go nigdzie znaleźć. Nawet przy moich 59 BP poczułem się nieswojo i łapki zaczęły mnie swędzieć i szukać... sami wiecie czego. Ale jakoś udało się wytrzymać. A teraz znowu wszystko na swoim miejscu i jest ok. Pozdrawiam wszystkich trzymam mocno kciuki za rozpoczynających NIE DAJCIE SIĘ, NIECH NIKT SIĘ RZUCAĆ NIE BOI CAŁY TOPIK ZA WAMI STOI mam nadzieję, ale ale, jaką nadzieję jestem tego pewien, JESTEŚCIE WSPANIALI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołgiem wszystkim bladym świtem! No no no, jestem dzisiaj całkowicie pierwsza, bo spać nie mogłam, co u mnie zdarza się bardzo, bardzo rzadko. Szczególnie w chwilach gdy przepalają mi się styki lub jakiś inny \"plik\" omyłkowo otwiera się w mojej czaszce :-) Gadzinka 🌼 👄 get lost 🌼 👄 Amazonka 🌼 👄 basiek 🌼 👄 prolka - dla wsparcia Tobie x2 🌼 👄 spij do bólu bo sen to najlepsze lekarstwo na wszelakie troski i zmartwienia i bóle i wojny:-) mim złośliwiec - ups a Ciebie czyżby \"amba \" pożarła, że nie meldujesz się z dębowymi kciukami!? Wracaj bo niemanie Ciebie tutaj źle wpływa na psychikę innych bywalców:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️witam was wszystkich niestety moje samopoczucie jest dołujace wiec ide i nie bede nikogdołowac w tak pieknym dniu🖐️ i dla wAS WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonko kobietko prosze mi się nie smucić 👄🌼 Złosliwiec 🌼 get lost🌼 marudź sobie dziewczyno po to jest topik:d basiek 1🌼 widze, że coraz się lepiej dziewczyna ma🌼 pralka🌼 nie ważne co robisz ważne abyś nie paliła degrengolada mija Balbinka🌼 balanka to wywal to z siebie miłego dnia Wszystkim 🌼 Fado smutno🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzinko kochana jak tu sie nie smucić jak życie jest takie pojebane :( Wydawać by się mogło ze pokonałam najwiekszego wroga (czytaj śmierdziela)l a tu następny na drodze wyrasta, jak tu żyć i nie zwariować. Nic, opuszczam topik na jakiś czas, niestety siła wyższa, aby powalczyć z nowym wrogiem, trzymajcie sie ciepło, zawitam za jakiś czas choć nie mam pojęcia za jaki, zobaczyć jak Wam idzie. Gadzinko, pilnuj nowicjuszy żeby nie palili 👄 zlosliwiec, trzymaj za nich swoje kciuki , za mnie też abym mogła poraz kolejny wygrać bitwę🖐️ fado, setunia, trzymajcie się dziewczynki🌻 Balbinko, wspieraj wszystkich, super Ci to wychodzi :) blanka147 , dasz radę, Balbinka pomoże Ci dołek zakopać, ma w tym wprawę Całą resztę niewymienionych rzucaczy oczywiście też ściskam, trzymajcie się BP oczywiśćie 🖐️ 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracaj do nas szybo Amazonko smutno będzie bez Ciebie.Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze kobietko, będe myślała o Tobie i mentalnie dodawała sił :(. Trzymaj się i wracaj. 🌼👄🌼👄🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam weteranów i początkujących jestem nadal wolny od śmierdziela i to mnie bardzo cieszy jest super a w poście odpuściłem nawet kawę i piwo. Trzymam za wszystkich Nie palę od 17 września 2006 roku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! RZUCAJCIE TE MĘKI NA POCZĄTKU SĄ TEGO NAPRAWDĘ WARTE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka ale pomyśl dokładnie co Ci jest może to nie fajki tylko inne sprawy. Jest już wieczór zaraz do łóżka i następny dzionek zaliczony. Spokojnie kobietko idż umyj buzie zimną wodą. wypij szklanke wody lub soku małymi łyczkami zaraz przejdzie spokojnie i nie myśl ciągle że masz doła. no już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🖐️🌼 Jest narazie OK.aby tak dalej.....:D Amazonko czekamy na Ciebie i trzymamy kciuki aby sie wszystko Ci poukladalo.....❤️:) Gadzinko dzieki jest dobrze......:) Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i chlopakow......:D 🌼❤️:D🖐️:D❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×