Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

to dobranoc..., Nowicjuszki, keke..., aga... - Widzisz, Amazonko, porządki wiosenne, same się zrobiły, dzięki dzielnym Nowicjuszkom, hehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonko🌻 mam nadzieje ze wszystko ok u Ciebie, tzn ze Twoja nieobecnosc to dobry znak:):) Keke[kwiatAga🌻 za wytrwalosc!:) Zlosl;iwiec pokazuj sie!!!!:) Dobranoc 2:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc 3 - właśnie, Złośliwiec, ludzie się martwią, twoim brakiem, z tego, co mnie słuchy dochodzą... Słoneczkooo...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rano wstałam i wiem że jest miły pachnący dzień bez fajki. kekeke ja wczoraj poszłam do kumpeli wypiłyśmy po lampce winka i też nie zapaliłam. Wiecie co chyba wszystkie palaczki byle jestesmy do siebie podobne bo ja tez głośno mówie że przestałam paliś bo uważam ze to teżjakoś motywuje potem by po kipa nie sięgnąć. Najbardziej zdziwiony jest mój szef, codziennie mi gratuluje bo nie wierzył ż etaka palaczka jak ja może przestać śmierdzieć🌼🌼kwiatek] 🌼🌼kwiatek]🌼🌼kwiat🌼🌼kwiatek]ek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam topik od początku już od jakiegoś czasu jej jak to pomaga jak sie czyta jak Wy walczyłyście z głodem nikotyny. Wasze rady są dla nas nowych cenne. Ja jade dziś do mamy na obiadek , mama rzuciła palenie oj już dawno tak więc tylko mój mąż będzie palił ale i on nie długo . Kurcze jak mu poczytałam topik to szybciej sie zdecydował na biorezonans. Topik czyni cuda 🌼🌼🌼;););)🌼 pachnącego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje dziewczynki :D. Dziękuję wszystkim za życzenia i za tyle pięknych kwiatów w życiu tyle nie dostałam:D. No utwierdzacie mnie, że muszę....Jeszcze raz dzięki wielkie jak to Fado pisze muaa wielkie. Fado👄🌼 setunia👄🌼 basiek👄🌼 amazonka👄🌼 balbinka👄🌼 zlśliwiec👄🌼 odezwij się bo martwimy się o Ciebie blanka 👄🌼 dla wszystkich nowych życzę dużo wytrwałości i dobra rada ani jednego dymka (nawet na próbę)🌼🌼🌼 Dla starych i wytrwałych topowiczów 🌼🌼🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ 👄 🌻 Jestem seti, niestety wczoraj miałam taki stres że nie dałam rady i ..... zapaliłam :( poszła cała paczka😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga gratuluje, jestem z Ciebie dumna 🌼. Masz racje, tak nawet z seti 🌼 wczoraj rozmawialysmy ze teraz zaczac palic od nowa to normalnie siara by byla jak juz sie wszystkim nagadalo ze sie niepalacym jest :D Tak sobie nawet myslalam siedzac na tym piwku, ze nawet jakbym siegnela po tego peta ro co mi to da - nic kompletnie nic, tylko smrod z ust i sierdzaca prawa reke, nic poza tym, zadnych kozysci. I jak tak sobie o tym pomyslalam to i ochota mi przezla zeby nawet o tym myslec heheheh ale zamotalam, ale wy kochani przeciez wiecie o co chodzi 🌼 😍 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazonka , dziewczyno jestem z Toba. Odpowiedz sobie tylko na pytanie czy bylo warto, czy to cos dalo ? Qrde ale to naprawde musialas miec stres ze az paka poszla :( Powiinas w ogole kopniaka dostac za kare, ale coz to jest wlasnie ten cholerny nalog, nigdy nie wiadomo z ktorej strony i kiedy pociagnie. Trzymaj sie, dasz rade 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazonka to dla Ciebie 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Nie poddawaj sie, kto sie bedzie nami opiekowal- Mna i Aga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonka :( zostaw śmierdziele, bo będzie tak jak ze mną pójdziesz w długą i ciężko jest. Kobietko zapisz się na ten biorezonans leć do apteki po Tabex rób coś walcz szkoda tyle dni walki z śmierdzielem no walcz proszę Cię jestem z tobą całym serduchem walcz.:( Kochana idź po plastry do apteki kup najsłabsze i naklej i walcz.To tylko chwila słabości dasz radę dziewczynko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba bedziemy musialy wyslac anazonke na biorezonans, wtedy napewno juz nie zapali :):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonka 🌼 Mam nadzieje że to prima aprilis kochana:D.Jak tak to udał Ci si e kawał hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obstawiam prima aprilis Amazonka! 🌼 dla Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keke nigdy nie mów \"nigdy\" ja też myślałam, że nie zapale.Nie jest tak prosto. Musisz być czujna zawsze. I palacz zostanie do końca życia palaczem. Jak każdy inny nałogowiec niestety. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrde dzisiaj prima aprilis. Amazonka na bank sobie jaja robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🖐️🌼 Gadzinko ja sie tez dolaczam do zyczen zycze Ci duzo zdrowka i wszystkiego najnaj... 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 🌼👄❤️❤️👄🌼 Wiecie co dziewczyny a moze amazonka zrobila nam jakis kawal bo to dzisiaj PRIMA APRILIS oby tak bylo. Amazonko jestem z Toba i trzymam za Ciebie kciuki nie poddawaj sie i walcz dalej🌼🌼🌼 wszystkim przesylam pozdrowienia i zycze milej i pachnacej niedzieli 🌼:)🖐️:D🖐️:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że prima aprilis, hi hi hi nie mogłam sie powstrzymać :D:D:D Miłej niedzieli dziewczyny i chłopaki. 👄 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wiedziałam że to prima a prillis od razu jak przeczytałam amazonka🖐️❤️dla ciebie 🌻 setunia🌻 kekek🌻 nowaaga🌻 fado🌻 złośliwiec co z tobą ???????????????? gadzina🌻 balbina🌻 i dla wszystkich innych🌻 A ja pomuka na zieloną łąkę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahahahaha ale smieszne 😠 malo nie zemdlalam jak przeczytalam ze amazonka znowu kopci smierdziele :P dzieki Bogu to zart :):):):):) pachnacy 🌼 dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keke🌻:) Basiek🌻:) Aga:) Gadzinko🌻:) Fado🌻:) Amazonko!!!takich zartow sie nie robi!!!!!!ja naporawde sie wystraszylam!!!!ale ciezko mi bylo i tak w to uwiexzyc!ale udalo Ci sie mnie nabrac!!🌻:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki dziewczynki:( Wybaczycie mi, przepraszsam:( kiedyś sloneczkooo napisała: - zapaliłam.... a potem po kilku wypowiedziach dodała : - w piecu :D od tamtej pory ja tez chciaam taki dowcip zrobić ale jakoś okazji nie było, ale dziś przy takim dniu chyba mogłam:P Gadzinka❤️❤️❤️❤️ fado❤️❤️❤️❤️ setunia❤️❤️❤️❤️ basiek❤️❤️❤️❤️ keke❤️❤️❤️❤️ blanak❤️❤️❤️❤️ Aga - specjalny 👄 dla Ciebie❤️❤️❤️❤️ ale popatrzcie na siebie, nie wiedziałam że spotkam się z takim odzewem i takim wsparciem, można na Was liczyć I to jest właśnie ta magiczna siła tego topiku, Jesteście Wielkie dziewczyny i za to Wam bardzo dziękuję ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️[se❤️❤️❤️❤️rce]❤️[s❤️❤️❤️❤️erce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonko tez to pamietam!!!!jak sloneczko tak napisala ale nie wiem czy ja juz wtedy nie palilam:D a jutro Zloslkiwiec bedzie mial \'rocznice\" chbya;) 2lata! Zlosliwiec odezwij sie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Pachnidełka.Bardzo się martwię co się dzieje ze Złośliwcem, bo to On w pierwszych dniach podtrzymywał mnie 30 letniego palacza na duchu.Myślałam zawsze,że taka recydywistka jak ja nie obejdzie się bez fajki nawet 1 dnia i to właśnie Złośliwiec i gadzina47 mnie zdopingowali.Mam nadzieję,że ze Złośliwcem nic złego się nie dzieje.ZŁOŚLIWCZE odezwij się, bo z rozpaczy zaczniemy kopcić i będziesz miał wyrzuty sumienia. Pozdrawiam Wszystkie przemiłe antypalaczki i tak trzymać.🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzieki za kwaitki jest bardzo miło Dziś mówiłam u mamy o Was jak mi pomagacie rozstać sie ze śmierdzielem jak idzie mi łatwiej gdy Was sie czyta jakie jesteście kochane. Dzis mija kolejny dzień jak jestem pachnąca każdy dzień jest sukcesem dla mnie ja tak sobie mówie bo właśnie nigdy nie można powiedziec że napewno nie sięgnie sie po peta Choć bardzo bym chciała wytrwać i będę sie napewno starać. Wiecie czytam topikod początku i gdieś tam młoda dziewczyna pisała jak denerwuje ja to że mama pali tak sobie pomyuślałam czy moje dziecko tez by tak kiedyś może nawet i tu nie napisało i dlatego musze być dzielna Musze być pachnąća. Dla wszytkich 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼;););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja wróciłam zadowolona ale stan oplakany bola mnie nogi i siewdzenie najbardziej nie moge siedziec ale toi zapewne nie tylko ja wszyscy po tym jak jezdza na rowerze :D po dłuższej przerwie tak mają oj boli:Pale do jutra minie super kocham wiosne a lato jescze bardziej nic nie chce mówić ale martwie sie o złóśliwca juz tak długo nie daje znaku życi:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×