Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

keke -. witaj na czarno:D blanka -:D basiek:D aga:D seti:D no i cała reszta :D miłego dzionka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie udalo :P Witam wszystkich bardzo serdecznie w ten piekny sobotni poranek🖐️, zaraz biore sie do roboty... pranie, sprzatanie gotowanie. Dzisiaj sie zaczal 9 dzien BP 🌻 pozdrawiam i trzymajcie sie pachnaco :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Setunia tak sobie wczoraj czytalam wasze wpisy i doszlam do wniosku ze Ty nadal palisz ale to jest Twoja sprawa ale mielismy na tym topiku pisac prawde,o wpadkach i sukcesach mimo to pozdrawiam Cie i milego dnia Ci zycze \" Basiek jak mozesz dochodzic do takich wnioskow po tym co tu pisze?:o przykro mi , ze tak o mnie myslisz;) trudno ]ja niczego udawadniac nie zamierzam najwazniejsze jest to CO WIEM JA I JAK JEST NAPRAWDE!;) Milego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorące jak słoońce, szybkie jak wiaterek pozdrowionka dla wszystkich stałych Pisywaczy Topikowych i dla Podglądaczy!!! Co prawda rzadko podpisuję listę obecności ale z bardzo prozaicznego powodu... gdyż ponieważ chodzę po prosty ciągle um ęczona jak pies, spiąca jak królewna z bajki i zła jak wiedźma z okropnego lasu:-( A poza tym ciągle nachodzą mnie czarne myśli typu co by było gdybym może tak jednego maluśkiego , no może dwa zaciągnięcia... to po prostu na dłuższą metę staje się tak upierdliwie, że w końcu doprowadzi mnie do szaleństwa zakończonego leczeniem w zakładzie zamkniętym lub, co gorsza spowoduje , że się skuszę Basiek1 ło mateczko bardzo dziękuje za pamięć i szczerze mówiąc ta pamięć dała mi niezłego kopa do dalszej walki 👄 🌼 :-) Ja wiem, nikt nie mówił, że bedzie lekko ale nikt też nie wspomniał, że może być tak ciężko. Dobrze, że ciepełko się zrobiło, bo po południu lecę na rowqerek:-) Ucałowania dla wszystkich jeszcze raz gorące i bardzo mocno trzymam za wszystkich i za siebie też łapki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam to ja nowaAga teraz tak będę pisać pod takim nickiem, Keke nie poddamy sie jako te co nowe tu jesteśmy i tez bedziemy niedługo liczyć tygodnie i miesiące. J asie ciesze że udało mi sie do Was dołączyć i bardzo sie ciuesze że znalazłam ten topik Jakoś mi pomaga. Dziewczyny pogoda super można poczuć w końcu jak naprawde pachnie wiosna Od środy dołącza do nas mój mąż Ide na spacerek a raczej na rowerek boje sie utycia i dlatego dużo w ruchu jestem. Dla wszystkich 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez chcialam powiedziec ze ten topik bardzo mi pomaga, Jak dopada mnie chec na smierdziela szybciutko wchodze na stronke i czytam co u was nowego...... Pogoda dzisiaj super bylam na spacerku, dotlenilam serducho a teraz ide malowac paznokcie..... to🖐️ i milego wieczorku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ładnie nasze dziewczynki na czarno się przemalowały :D Nastawienie macie przednie, a to juz połowa sukcesu, tak trzymać :D Trzymam łapki za Was:) Co do magicznej mocy topiku to nie Wy jedyne tak uważacie, każdy kto tu wejdzie choć raz poczuje że z tego tpoiku emanuje dobra energia, która pozwala wytrwać w postanowieniu. Balbinka, wielki 👄, nawet o tym nie myśł żeby po śmierdziela sięgnąć, bo po kablach nakopię:p zlosliwiec, jak zdrówko🌻 Gadzino🌻 👄, co sie z Tobą dzieje? fado, jak porządki?🌻👄 Lecę prasować, bleeee, niecierpię tego :( Miłego wieczoru, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie opinie pod spodem o palaczach, ale wstyd ze palilam to kufno 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja po rowerku jestem nogi troszke bolą ale za to jak sie dotleniłam Aj pogoda super, Kekeke pytałaś sie wcześniej czy nie jestem z Wrocławia ja jestem z Konina. Napisze jeszcze że dziś czuje sie dobrze zmęczenie ospałość zniknęło, papierosy hm są momenty ze o nich pomyśle ale nie ciągną mnie. Jestem narazie ok i wiecie co napisze Wam jak znallazłam ten topik to go długo czytałam i Was podziwiałam ż eWam udało sie rozstać z petem i chyba to moje czytanie o Was pomogło mi podjąć decyzje że i ja napewno moge sie rozstać Super że narazie mi sie udaje przeżyć kolejny dzień bez peta Dziewczyny dzięki za topik i słowa które dla mnie pisałyście.🌼🌼;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrde moja mama chce mnie wykonczyc, jara te fajki . kladzie papierosa na popielniczce i zostawia mnie z nim sam na sam 😡 nie wiem czy sprawdza moja silna wole czy co. Ale jak tak zostawi to mam taka kosmata mysl zeby sobie maszka wziac, To juz nawet nie dlatego ze ciagnie tylko ten odruch siegania grrrr smierdziuch smierdziuch smierdziuch 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie zrób tego jednego macha bo wiesz że wszystko pójdzie na marne ale napewno mama Ci nie ułatwia , Kurcze powiedz jej by nie paliła przy Tobie Ja mojego męża na balkon wywaliłam z petami teraz hihi. Nio trzymam kciuki i pamiętaj jetses pachnąća i taka chcesz zostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona jest niereformowalna pod tym wzgledem :] Puki co to ja sie bede ewakuowała z kuchni jak bedzie kopcic. Masz racje - jestem pachnaca i chce taka zostac :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak mama pali to ją omijaj wielkim łukiem by cie nie korciło a moż enamówisz mame by przestała śmierdzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ona juz zaczyna cos przybakiwac na ten temat.. Siostra nie pali i nigdy nie palila, tato rzucil 10 lat temu ja 9 dni temu:P Tylko ona smierdzaca zostala i tak widze ze jej szkoda. Na biorezonans ja od razu wysle jak sie zdecyduje, niech sie nie meczy za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak masz racje wyślij ją na biorezonans niech sie nie męczy ale najpierw sama musi chcieć przestać palić bo inaczej nic z tego nie wyjdzie. Ja z moja sasiadka razem szłąm obie chciałyśmy ta namówiła swoja mamę która nie za bardzo chciała i finał jest taki my nie palimy a jej mama jeden dziń wytrzymała i pali dalej. A dla wszystkich pachnących🌼🌼🌼 my jak one teraz pachniemy;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczeta za chwile wyruszam do baru na piwko ze znajomymi. Trzymajcie za mnie kciuki bo wiadomo ze przy piwku najbardziej ciagnie. Naszczescie moi znajomi nie pala 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia jezeli Cie urazilam to bardzo przepraszam i dlatego zwracam honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiek bardzo poczulam sie urazona!nie wiem skad te mysli u Ciebie na moj temat;) przyjmuje przeprosiny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, ze szczerze Basiek to piszesz, a nie tak tylko zeby ladnie wygladalao!Nie lubie takich sytuacji, nie lubie niezdrowej atmosfery;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasami tak mam ze cos palne a pozniej zaluje Setunia te przeprosiny to od serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie poprzepraszałyście hura bo ja te z nie lubie nie jasnych sytuacji A teraz napiszcie jak mijają Wam dni bez peta Łatwiej jest po kilku tygodnich bo mi narazie odruch siegnieca po peta został

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu ciesze sie , ze mi ufasz!:)nie wiem jak mam udowodnic , ze nie pale. I tak najwazniejsze jest dla mnie , ze ja sama to wiem, bo w konmcu nie pale:) Nie ma sprawy Basiujuz zapominamy o tamtych postacj!:)🌻 Aga ja zaraz cus napisze jak sie myjne:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny Keke i Agnieszka bardzo ladnie wygladacie na czarno i dzielnie sie wspieracie wzajemnie i tak trzymajcie..🌼 Balbinka..nie poddawaj sie i nie daj sie skusic smierdzielowi ja tez mam ciagoty ze az mnie nosi ale trzeba wytrwac i nie poddawac sie🌼 amazonka..🌼 zlosliwiec..jak Twoje zdrowko...🖐️ fado..🌼 blanka...jak tam po pikniku..🌼 Gadzinko...gdzies Ty...🌼 Oczywiscie wszystkich pozdrawiam i zycze pachnacych snow...:D 🖐️:D🌼:)❤️:)🌼:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko nie jest lekko ja palilam ponad 30 lat i dla mnie bylo ciezko. Tzn. dopoki bralam tabletki a zucalam z tabexem to bylo ok.ale pozniej bylo strasznie byly dni ze zucalo czlowiekiem po scianach w przenosni.Teraz jest roznie jak jestem w pracy to nawet mnie nie ciagnie chociarz mam je pod reka bo pracuje w sklepie.Nawet jak przyjdzie ktos po wypaleniu papierocha to mnie skreca od smrodu i ciesze sie ze ja juz nie pale i nie smierdze jak oni nikotyna.W domu to az mnie ssie i mam ochote zapalic ale jak sobie pomysle ze stracilabym te pachnace dni i te meczarnie ktora przeszlam to mowie sobie nie zapalisz i tak jest codziennie.Rano wstaje ze swierzym oddechem i z nowym postanowieniem ze dzisiaj tez nie zapalisz i tak mijaja dni. Naprawde zycze Tobie wytrwalosci i nawet jak bedzie Cie kusilo to nie dawaj sie takiemu malemu smierdzielowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie narazie nie jest najgorzej mam pewne momenty że sukam peta ale mnie jakoś szczególnie narazie nie ciągnie choć staram sie stale coś robić by unikac siedzenia. Paliłam jakieś 12 lat podjęłam kilka prób rozstania sie z dymkiem ale teraz jest mi najłatwiej jak narazie. Uważam ze biorezonans bardzo mi pomógł, choć szukam czasami fajek ale to pewnie odruch. Ale wiem że palacz strasznie śmierdzi bo mój mąż pali i teraz dopiero zdaje sobie sprawę jak ja smierdziałam oj obym wytrwała taka pachnąca czego i wam zycze bo topik bardzo mi pomógł by podjąć decyzje i jak narazie pomaga mi wytrwać 🌼🌼🌼;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko i tak trzymaj ja tez dzieki temu topikowi trzymam sie i nie poddaje sie kiedys jak bylo bardzo zlee to zaczelam czytac od samego poczatku zajelo mi to prawie dwa tygodnie.Teraz jest mi lzej i czasami wracam na ktoras tam stronke poczytam sobie i jest ok.Ja tez zaczym dolaczylam tutaj to czytalam po cichutku i dopiero gdy bylam gotowa to zaczelam sie udzielac i tak jest do dzisiaj. Dzieki tym ludziom tutaj na topiku sie trzymam dzieki im za to. Pozdrawiam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×