Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

ha dziewczyny ja dopiero godzine temu wruciłam dotleniona i przezadowolona a piknik super jutro taz sie wybieramy i ognisko było i kiełbiaska no rewelacja mówie wam troche mnie nogi po rowerku bolą bo daleko pedałowałam :D:D:D ale warto było🌻ta pogoda jest cudna❤️ życze dużo tlenu i oachnącego życia wszystkim🌻 ale sie nam dziewczynki zaczerniły🖐️trzymam kciuki za was setunia słońce🌻piknik to był dobry pomysł basiek[kwiatjutro tez sie na taki piknik zbieram:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado co tam jak tam:D:):):) Blanko no widzisz:)ciesze sie!!!!!:) Mialam cos napiosac o tym jak ie poczatki rzucania u mnie byly ale moze dziewczyny poczytajcie topik:)🌻to duzo daje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia:)dzięki polecam ten sposób rozrywki:) Każde poczatki żucani sa troche inne zależy od organizmu ja mam na przykład tak że nie musze palić ale jak mi sie przypomni tak z trzy razy dziennie no to katastrofa :(ale cóż nie raz nie przypomina sie wogóle Ale bedzie dobrze zobaczycie🌻Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee, u fado tak niekoniecznie..., cały dzień brzuch boli, żadna tam wiosna..., eh..., zajrzałam i cieszę sie, że tyle nowych kobietek... basiek, bo setunia, to swojski człowiek, wiadomo, że nie pali.. gadzinka - buziak :) amazonka - noooo...:):):) blanka basiek keke aganowa miejcie się babeczki... złośliwiec, wyszedłeś z choróbska, z gorączki, pewnie tak, a na działce wszystko kwitnie...:) No bądź! setunai :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanko ja bardzo bym tez tak chciala ale nie mam za bardzo z kim:( rowerka sprawnego nie mam:( ehhhh moze kiedys lubie takie wypady najklepiej spontaniczne:) Fadus a co Tobie?:( jakas grypa jelitowa czyu to cos innego??:( mam nadzieje ze nivc powaznego🌻 mam nmoment , ze jeszcze mysli o paleniu mnie dopadaja ale i tak wiem, ze nie zapale!!!!ja sobie zrobilam takie pranie mozgu i to wystarcza po prostu naleze do perfeklcjonistek wiec to by byla za duza porazka gdybym zapalila:D;) cos takiego chbya u mnie zadzialalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wrocilam z piwka:) nie wypalilam ani jednego ani pol ani nawet macha i co najfajniejsze nie mialam na to absolutnie ochoty:) Aga: biorezonans to jest to, dobrze jednak zrobilysmy, wszyscy wokol mnie palili i nawet mnie czestowali a ja na to \"nie dziekuje, NIE PALE!\" 🌼🌼 Wrocilam do domu pachnaca 🌼 pomijajac smrod knajpy :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc, kolorowych snow setunia 🌼 :) Aga 🌼 :) Fado 🌼 :) blanka147🌼 :) basiek1 🌼 amazonka 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keke ja po pierwszym tyg niepalenia wybralam sie do pubu i tez palili przy moim stoliku ja tylko popilniczke od siebie jak najdalej odsuwalam bo mnie to draznilo jeszcze:/ bo zawsze przeciez palilam i popilniczka nalezala do mnie:D;) a na drugi dzien ........ubrania tak smierdzialy!!to jest najgorsze, nie palisz a i tak smierdzisz jakbys palila;) No to pachnacych snow:) keke!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde chyba juz nigdny nie zapale, nagadalam juz wszystkim znajomym jakie fajki to jest zlo i ze nie pale. Glupio by mi bylo teraz znowu zaczac jarac. To mnie chyba trzyma. Honor mi nie pozwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki setunia, rowniez zycze pachnacych snow 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keke ja jak rzucilam to zaraz wszystkim znajomym sie chwalilam ze nie pale!!!!i nikt nie wierzyl:D wiesz jaka frajde mialam:) trzeba sie chwalic!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ja klapie dziobem na prawo i lewo, ciesze sie poprostu ze pachne :classic_cool::D🌼 Dobrze ze tu jestescie, potraficie czlowieka podniesc na duchu, zawsze mi lepiej jak was poczytam :) 🌼 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keke no ja tez sie ciesze!!!!!! ogolnie sie ciesze maksymalnie , ze nie pale tylko palacz wie jak jest ciezko rzucic dla ludzi niepalacych wydaje sie to dziwne! mysla , ze to nic trudnego, a to jest tak silne uzaleznienie, ze sie w glowie nie miesci!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza sie setunia, chwilami mialam ochote wszystkim pokolei wp.......ć i nerwy mna rzucaly po scianach ale najgorsze minelo, jestem spokojna, chociaz wiem ze czujna musze byc zawsze.... Tylko palacz zrozumie palacza, dla reszty to jest kompletna apstrakcja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kekeke dokladnie!!!!a ja jaka nerwowa byla na poczatku az sama sie siebie balam:D tzn przerazalo mnie to , ze jestem taka wybuchowa i wo gole:/ wiec zaczelam pic melise i jakos powoli przechodzilo ale ogolnie to bywam nerwowa i wybuchowa:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj imieniny gadziny, heh... 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Muaaaaaaaa! Wiosenno-nocnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mało mi tych kwiatków wyszło..., jakoś tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti, jakie \"kwity\", wdrukuj kwiaty..., no boszechsz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze:o nie wyszlo fakt glodna sie rtobie:D 🌻🌻🌻:):)!!!!!jeszcze raz najlepszego:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze możemy powiedzieć, ze to prima aprilis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fado no co glodna jestem!!!!!:\"D:D Dla Gadzinki!!!!!!!!!🌻❤️❤️❤️🌻❤️kwiat]❤️❤️❤️🌻❤️]🌻❤️kwiat]❤️❤️❤️🌻❤️kwiat]❤️❤️❤️🌻❤️]🌻❤️kwiat]❤️❤️❤️🌻❤️]🌻❤️kwiat]❤️❤️❤️🌻❤️]🌻❤️kwiat]❤️❤️❤️🌻❤️🌻❤️kwiat]❤️❤️❤️🌻❤️]🌻❤️kwiat]❤️❤️❤️🌻❤️]🌻❤️kwiat]❤️❤️❤️🌻❤️]🌻❤️kwiat]❤️❤️❤️🌻❤️🌻❤️kwiat]❤️❤️❤️🌻❤️]🌻❤️kwiat]❤️❤️❤️🌻❤️kwiat]❤️❤️❤️🌻❤️]🌻❤️kwiat]❤️❤️❤️🌻❤️]🌻❤️kwiat]❤️❤️❤️🌻❤️]🌻❤️kwiat]❤️❤️❤️🌻❤️🌻❤️kwiat]❤️❤️❤️🌻❤️]🌻❤️kwiat]❤️❤️❤️🌻❤️]🌻❤️kwiat]❤️❤️❤️🌻❤️]🌻❤️kwiat]❤️❤️❤️🌻[serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado moze Ty naprawde zartyn sobie robisz:D kurcze Gadzinko cos mi nie wyszlo:( jeszcze mraz:) 🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️[kwiat 🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻 🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁoŁ, teeeerazzzzzzzzz jest pięęęknie, ja nie umiem tyle kwiatków od razu zrobić, skopiowałas pewnie? Czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×