Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Amazonka...Setunia....hahahahahaha, to nie ja zapaliłam w piecu, ale niech tam...to mi przypomniało jak po 2 miesiacach niepalenia pod wpływem silnego stresu kopciłam całą noc...hmm..... Nie dało mi to nic po za tym, ze miałam ogromnego moralniaka !!!!!!!! :( Miło mi się zrobiło na serduchu, ze jeszcze mnie pamiętacie :) Niestety nie mam teraz neta w domku....ale spełniło się moje marzenie...mam domek z ogrodem i po pracy pędze właśnie do ogrodu....cuuuuudoooownie mi tam !!!!!!!:P A właśnie !!!!!!.......po tej jednonocnej wpadce nie zapaliłam juz ani jednego...... 8 kwietnia----> 9 miesiac BP Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie, trzymam mocno kciuki....nie dajcie się śmierdzielowi Fado...🌻 Złośliwcze....👄....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko🌻acha:D a ja myslalam , ze Amazonia ma dobra pamiec!!!:D wiem ze ktos kiedsys tak napisal!!!!! ale nie wiem czy to o piec , czy swioatlo chodzilo!;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P......o piec chodziło pamiętam wypowiedz, ale nie pamiętam czyja ona była.....:) Macham łapką za Złośliwca....dzisiaj nie będzie na necie....spoko...znajdzie chwilke to zajrzy do Was kochani.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak masz racje jak sie wsiądzie n arowerek pierwszy raz to dupsko boli miałam to jakiś czas temu hihi nio mija dzień kolejny a ja pachnąca hura super wszystkim wam pachnącego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam :) to jelena napisała o tym piecu, pomyliłam się :( ale co tam i tak było super:D sloneczko, zaglądaj częściej👄 apropos zlosliiwca, on ma rocznicę 8 kwietnia tak jak sloneczko, sprawdziłam :p Dobrnoc dziewczynki i chłopaki, kolorowych snów🌻 Ja nadal BP:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QWiec m\\pomylilam rocznice Zlosliwca z rocznica jerzysia:) wiec to jerzys jutro bedzie swietowal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha to kto jutro obchodzi??? wiemk , ze ktos rzucil w dzien smierci naszego papieza;) albo dzien po ;) jakos tak io tak mi sie ze Zlosliwcem jakos kojarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia tak to zlosliwiec tylko ze zapalil pozniej a na dobre zucil w dzien pogrzebu i nie pali do dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide o zaklad , ze to Zlosliwiec:0 oczywiscie zakladam sie o big czekolade z big!orzecham,i laskowymi:):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide o zaklad , ze to Zlosliwiec:0 oczywiscie zakladam sie o big czekolade z big!orzecham,i laskowymi:):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, zlosliwiec ma 2 kwietnia rocznice 17 marca pisał że za 22 dni minie mu 2 lata :D doczytałam się coś z tą moja pamięcia dziś nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
09:33 zlosliwiec basiek 1 – Balbina 723 – setunia – cometa – graba rolf graba too be or not to be – jak ten czas szybko leci za 22 dzionki – 2 lata BP dzięki ludziom na tym topie i dzięki temu ze tu jestem prawie co dziennie życzę Wam pogody ducha i wytrwałości trzymam za Was kciuki pozdrawiam starą gwardie-którym się udało pokonać śmierdziela BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonko widzisz jaka ja mam pamiec:classic_cool::D;) Slonko moge poczestowac czekoladka ale nei stety bez orzechow:( mam jeszcze zapas , bo krew oddalam:D;) oczywiscie nie dla samej czekolady!zeby nie bylo;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajajjaja jednak wychodzi że 8, policzyłam i jak by nie liczyć to 8 04 wychodzi :p jednak miałam rację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonko sorki ze sie wciskam ale to wypada w dzien pogrzebu Papierza wiec nie jutro pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocznice większości mam pozapisywane, pomiętasz kiedyś spisywała ile kto nie pali i zostało na dysku, ale z tym kto ma jutro rocznice to nie mam pojęcie:( nikt mi nie pasuje:( a ta wypowiedz z 17 utkwiła mi w pamięci jakoś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No. Trzasnął 10 dzien bez fajki :) Ide spac . dobranoc moi mili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja juz sama nie wiem:) Zlosliwiec wie najlepiej jutro moze sie przyzna:D;) jakby co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złosliwiec postanowił zerwac z nałogiem w dniu śmierci Papieza---> 2 kwiecien popalał jeszcze kilka dni i ostatecznie rzucił pety w dniu pogrzebu Papieza---> 8 kwiecien 2005r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakas nie do zycia dzisiaj jestem, chyba przeziebienie mnie łapie :( byla u mnie kolezanka, kurde jak ona kopci, ciagnelo mnie troche jak tak na mnie dmuchala, ale sie nie dalam chociaz smierdziel patrzyl na mnie zadziornie.... bleee fuj 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keke lal!!!!!tak trzymaj!!!1naprawde swietnie sie trzymacie dziewczyny po tym zabiegu specjalistycznym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co, dziś rocznicę ma kominek:p !!!!! równy miesiąc ale daliśy ciała 100 lat BP 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×