Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość Ame4lia
To już tydzień jak nie palę, dzisiaj jakoś tak wyjatkowo kusi mnie by zapalić świątecznego papieroska , ale na szczęście nia mam ani sztuki. Lepiej nie mieć!! Pozdrawiam was wszystkich , wesołych , smakowitych, pachnących i rodzinnych świąt wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ame4lka czasami nie idź kupić i nie skuś sie nawet na macha bo zaraz po kabelku poczujesz kopniaka. Masz być pachnąca Najgorsze już minęło. Pozdrowiem i miłych wesołych i pachnących świąt wszystkim Keke co sie dzieje dawno Cie tu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 👄 🌻 Żeby śmiały się pisanki, uśmiechały się baranki, mokry Śmingus zraszał skronie, dużo szczęścia sypiąc w dłonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka super że tyle wytrwałaś ciesze sie razem z Tobą i trzymam kciuki byś wytrwała jeszcze wiele takich rocznic byś już zawsze tylko pachniała 🌼🌼🌼🌼🌼[kwiatek[usta[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonko👄:)🌻 Blanka graTULACJE!~🌻❤️👄:) ja nie wiedzialam!:( ja o swoich \"mjiesieczniach\" tez sama przypominam co by mi ktos pogratulowal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie \"naręcze życzeń powyżej, że mogę tylko dołączyć się, śląc mailowo Wszystkim wielkanocnej pogody ducha..., zarówno tej \"za oknem\", jaki i tej w sercu. A serce..., cóż... niech będzie dzielne i mocne, otwarte i radosne a rozum ...czujny..., a serce szalone..., a rozum? A rozum niech pogodzi \"niemożliwe\" w nas... \"Szarości\" mówimy zdecydowanie nie, wiosnę witamy w sobie... I tym miłym akcentem wyściskowuję Wszystkich... Gadzinkę, bo wiem, jak bardzo zmierza się z decyzją BP... Słoneczkooo, bo...potrafi odważnie, na przekór wszystkiemu, iść za głosem serca... Wiewióreczkę, bo...vide: Gadzina..., wierzę, ze rzuci... Setunię, bo otwarta na świat, z dobrze pojętą tolerancją dla innych... Amazonkę, która wie jak upaść, zeby jeszcze szybciej podnieść się... A jak już się podnosi, to wszystko wiosennnieje... Złośliwca, bo solidny i wierny... Balbinę, bo żywioł ma w sobie, a i dystans do siebie, i to całkiem rzadki wśród ludzisk, bo kabaretowy...Nie zginie kobieta..., hahaha... Blankę, bo..., ha, bo jest z Krakowa, a kraków to moja miłość... A i \"miesięcznicy\" gratuluję... Brawo... Baśka, bo dzielnie trwa..., niezmiennie... Keke, bo dała \"kopa\" topikowi swoją energią i zdecydowaniem... Agnieszkę, bo wtórowała dzielnie Keke w początkach... trudnych... Kinię, bo ziomalka, choć jej nie widać... O, i Rolfa pozdrawiam po śląsku, choć ja nie stamtąd, mam tylko przeświadczenie intuicyjne, ze Ślązacy do dzielni ludzie..., a wnioskuję tak po wielu swoich znajomych... Cometę, który już kolejne chwalebne \"rocznice\" obchodzi... Aurelę, która dzielnie się trzyma... Michella, Vinga, Dmka, Kangurek, Qbanka, Ama4lia 🌼 Kominek 🌼 Jerzys, dzięki za życzenia świąteczne, podziwiam, że wierny BP i od czasu do czasu zajrzysz... Ileż to ja osób nie wymieniłam, im więcej, tym lepiej, prosty wniosek... Nie palimy, walczymy... Wielu jest nas...No, Wesołych Świąt!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzywaj strażaków, seti..., hehehe..., co dziwne nic mi się nie spaliło w piecu, a nawet dwa ciasta wyszły..., lol..., a to dobiero...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro to bladym świtem wyjeżdżam, oczywiście z blachami ciast pod ręką..., seti...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obok Poznania..., co tam blachy, trochę ciasta zostawiam..., smaczniej przecież, hahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostaw, zostaw!:) wszyscy sie b. uciesza:D:) ojjjjjj to daleko ode mnei:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka tylko po warzywka bylam:( na rowerek nie bylo czasu:( obiecuje ze kupie i ten zlot zrobimypcool] Fado tez pwnie na to pojdzie:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy, ale ja to raczej na rolkach mogę za wami pomknąć...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuj chociaż, amazonka, trzymam łapki za twoje jutro...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewne seti, uwielbiam ciasto, zwłaszcza takie z kremem :D fadao, co do jutra to będzie kicha:( już mnie nosi, będzie zadyma jak nic, po tym co dziś było :(koszmar jeszcze mi się szfagierka na śniadanie o 8 rano zapowiedziała, :( buuuuu, dość :( idę spać bo nie podołam chyba jutro papatki kobietki, chłopaki też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonko ale ciacho swoja droga Myu tu oi sportach rowerowych rozmawiamy:) i sie na rowert\\y tudziez rolki umawiamy:D:) ale ciacho moze byc po:D:) ojjjjjjj co za szweagierka o 8mej rano sniadanie chce jesc!!1 szkoda ,m ze nie o 7mej:o ja na 8ma pewnie do kosciola pojde;) to spij smacznie i powodzenia jutro!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fado dziynki za pamiec dziolcha;) spoko najwazniejsze ze wszyscy jestemy BP i mozemy poczuc wiosne jak pieknie terz pachnie bez fajka poczuliscie to jak ja? jeszcze raz wielkie muuua;)dla wszystkich laseczek pachnacych fadus specjalne dla ciebie hihi mam nadzieje ze maz sie nie pogniewa, i chlopaki grabula zlosliwiec mam nadzieje ze zdrowko ok cometa mmm jerzys seti a ty z tym rowerkiem dalas mi do myslenia przydalo by mi sie troche aerobow hehe miedzy silka pozdrowionka ps dzisiaj zabalowalem wiec wybaczcie jak cos napisealem nie tak fazka jest heeh wazne ze bez smierdziela branoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolf to mnie dakla Blanka do myslenia a raczej zainspirowala:) na razie tylko mam ten roz\\werek w zamysle:) ale.......:D;) a jak juz silke tez praktykujesz to nie jest zle na pewno!!! a grabo wyszla ok:) Trzymaj sie BP:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolf 🖐️ seti położę laseczke chyba na wszystko :D śmiechem i zadowoleniem ich wzmę teraz to juz naprawde pomykam, pa, pa ps/ Smacznego jajka i Wesołych Świąt. Bo to już dziś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×