Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość too be
zdecyduj się na kolor..., raz tak, raz inaczej..., heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kangurek28 -> ja zawsze palilam z mama w kuchni , tez to miejsce jest raczej ciezko ominac:) Ale wchodze tam i wiesz co? ..... NIC! Nawet jak mama pali to jestem w stanie stac kolo niej ii... NIC ! Jutro bedzie 2 tygodnie jak rzucilam to swinstwo. nie bylo lekko przez pierwszy tydzien. Na poczatku lecialam na tabexie, ale w 6 dzien juz go odstawilam bo poszlam na biorezonans (tak na marginesie to polecam ta metode - Prawda Aga 🌼) i jakos mi tak zlecialo :) Zawsze powtarzam ze zeby rzucić palenie trzeba troche motywacji, silnej woli, troche tabxu i biorezonans na koniec :P Zycze powidzenia i bede na pewno trzymala za Ciebie kciuki zebys dolaczyla do grona ludzi pachnacych 🌼🌼 Aga 🌼😍 seti🌼 😍 amazonka🌼😍 basiek🌼😍 balnina🌼😍 kominek🌼😍 i dla wszystkich o ktorych niechcacy zapomnialam 🌼😍 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że wiosna działa, dużo dziewczynek chce pachnieć bzami.Jak to fajnie męczyć się razem i wzajemnie się wspomagać w ciężkich chwilach.Dobrej nocki Wszystkim życzę i pachnących snów🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrde tak sobie poczytalam i balbina Ty normalnie grozna jestes :-O :):):) piateczka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, czas spac. Jakos tu pusto strasznie. Pewnie juz wszyscy spią i kolorowo snia🌼 :D kangurek i amelka trzymam za was bardzo mocno kciuki, wierze ze dacie rade a jak bedzie ciezko to wbijac na forum i opowiadac co sie dzieje, bedziemy sie wzajemnie wspierac, Kekuś tu jest i pomoze jak moze (nie czuje ze rymuje dzisiaj) Nikt nie zrozumie tak dobrze palacza jak drugi palacz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kominek🌻 pewnie , ze dziala i dobrze:) dobrze, ze nadal nowe osobki tu wstepuja!!! dzieki temu topick ciagle \"zyje\" keke 🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pachnidełka 🌻 Aga 👄 dzięki za dobre słowo, miałaś rację, dziś jest o wiele lepiej ale i tak ciążko :( seti 🌻 zapraszam, dziś zaczynam przygotowania a nie mam pojęcia od czego się zabrać, pomoc mile widziana:P Pozdrawiam reszte nowicjuszy 🖐️ tzrymajcie sie dzielnie keke🌻 blanka🌻 basiek🌻 fado🌻 gadzinak🌻 zlosliwiec🌻 🖐️ kangurek 28 🌻 too be or not to be 🌻 kominek 🌻 Qbanka 🌻 słoneczkooo 🌻 Ame4lia 🌻 Balbina723 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🖐️🌼 Dzielne z Was osobki bardzo ladnie sie wspieracie...:D Wzajemne wsparcie dla nas palaczy jest bardzo wazne...:) Amazonko wszystkich podtrzymujesz na duchu jestes bardzo dzielna dzieki Ci za to i fajnie ze dzisiaj jest juz lepiej..🌼 Gadzinko...odezwij sie gdzies Ty..🌼 Pzdrawiam wszystkich bez wyjatku, zycze pachnacego i beztresowego dnia....:D 🌼🖐️🌼🖐️🌼🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałabym się pochwalić :) nie palę od 3 miesięcy. weszłam na ten wątek przeczytałam kilka stron i stwierdzilam, że nie palę i już. było ciężko i jest nadal (raz się niestety zlamałam) bo jestem z molestatorem psychicznym i ogólnie dużo nerwów mam na codzień i trochę się to odbija na mojej psychice, ale mam nadzieje, że poradzę sobie bez tych wstrętnych papierochów. pozdrawiam i zyczę dużo silnej woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonko 🌻dzis to i ja u siebie mam sporo do robienia:D troche posprzatam porozgladam sie za przepisami:P porobie listy zakupow;) i takie tam rzeczy:classic_cool: Keke🌻 wyspana?:) Michelle gorzej juz chbya nie bedzie!teraz to tylko lepiej:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj i to bardzo, spalaml jak suseł :D Dzisiaj trzasnelo mi 2 tygodnie hihihi jeszcze dwa i miesiecznica bedzie :) Milego,pachnacego dzionka wszystkim zycze, widze ze pogoda za oknem dopisuje 🌼🌼🌼😍 kangurek 28 i ame4lka jak idzie dziewczeta? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć 🖐️ Oj jak ja tu dawno nie zagłądałam to chyba dobrze że nie potrzebuje już wsparcia nie? w niedziele stukło 3 miesiąceBP :) i jakoś sobie radze zdarzają sie jeszcze napady głodu nikotynowego ale umiem już go opanować prawie bez nerwów. Widze że jest dużo nowych osób i bardzo fajnie trzymam za was kciuki oby się udało (moja koleżanka która rzucała razem ze mną poległa :( ) too be or not to be🌼 keke🌼 dobra duszyczka z Ciebie kominek🌼 Agnieszka1975🌼 Ame4lia🌼 kangurek🌼 michelle🌼 Balbina😘;) aloneczko😘;) setunia😘;) amazonka😘;) basiek😘;) fado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ame4lia
Hej Balbina , pewnie że by się przydało mu ryja obić , ale już jedni to zrobili i nic, on jak jakiś głupek ze wszystkimi walczy , zyskuje samych wrogów , uwierz boje się też prowadzę firme a on donosiki piszę , najlepiej zatruć gada. Nie palę , nie palę , nie palę, i wey tez nie palcie , nie palcie ale fajowooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to be
uwielbiam zapach kupy o poranku teraz jak nie pale bardziej czyje jej zapach wy tez tak macie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kangurek 28
Nie mam jeszcze takich doznań o poranku ale moze za tydzień a teraz palić mi się chce i co ja mam zrobić ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se tunia
ten kto pisze ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se tu se tam
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kangurek 28
Idę trochę poprasować może mi przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to be! Gdyby głupota miała skrzydła fruwałbyś niczym gołebica podniebna:-) Jak nie masz nic do powiedzenia, to nie marnuj czasu i nie paskudź klawiatury - idź i upij się b edziesz rado sniejszy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se tu se tam
balbina masz papier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory ze sie nie przywitałam ale wchodząc na stronę najpier ogarnęło mnie wkurzenie !!! Pozdrawiam słonecznie czarnego too be or not to be ups aż tak groźnie wypadłam:-) setunia 🌼 keke 🌼 ups Ciebie też wystraszyłam :-) amazonka 🌼 basiek 🌼 kominek 🌼 fado gwiazdeczko siemka 🌼:-) gadzinka 🌼 złośliwiec jak zdróweczko, może jakiś masażyk zafundować wirtualnie dla poprawy zdrowotności :-) kliknij cuś bo sie martwię kangurekm ;-) Ame4lia 🌼 jak tam kobito żyjesz!Jak chcesz to Ci pomogę wykończyć tego dupka i nie obawiaj się więzienia za morderstwo bo znam lepsze skuteczniejsze metody :-) michelle :-) witaj i trzym si e;-) na poprawę psychiki najlepsza meliska i wypady rowerowe polecam :-) Aurela25 🌼 dzielna jesteś i tak trzymać :-) rolf a dla wszytkich nie wymienionych na li scie buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ame4lia
Kangurek- trzymaj się , wiem że pierwszego dnia jest straasznie ale nie pal, pomyśl chwila smrodu, trucizna, przypomnij sobie stan przepalenia, NIE PAL!!!!!!!! Ja wzięłam tabletki uspokajające bo chciałam rodzinke pozabijać ze złości. Zrób sobie goracą , bardzo pachnącą kąpiel, nasmaruj się balsamem i NIE PAL!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ame4lia
Hej Balbina , pomoc jest pilnie potrzebna , podpowiedz co byś robiła .........................., Czekam z niecierpliwością .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie podlaczam do pytania: jak wykonczyc nie ladujac w wiezieniu za morderstwo? ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×