Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Amazonko mam nadzieje , ze powalisz na kolana tym sniadankiem przepysznym:) wiec smacznego jajeczka:) papa ja tez powolutku sie zbieram🖐️ jutro z rana wpadne:classic_cool::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazonka, bo to dobry sposób rozwalić szacowną rodzinę dzikim śmiechem, ja będę czynić to jutro..., i wierz mi też nie będzie łatwo..., ale co tam... rolf, hehehe, jak ty barwnie napisałeś..., i gdzieżeś tak zabalował, człowieku...:) seti, buziaczki Jeszcze muszę skończyć film oglądać na kompie i idę spać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umnie cos ztymi grabami nie tak hehe,seti z tym rowerkiem to sie zarazilem troche od was szkoda ze tak daleko mieszkamy pojezdzilismy razem bo niestety tez nie mam z kim;)pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano zabalowalem troszku u znajomych tance itp. za duzo alkoholu jutro bede cierpial dzisiaj wlasciwie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja wam zazdroszczę, bo się boję na rowerze w ruch miejski się włączyć, chyba jednak filmu nie obejrzę, za późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo ja też piszę się na ciacho od Fado a potem dołączam się do eskapady rowerowej!!! Fado... ale Ty jesteś niesamowita bo tak trafnie oceniasz ludzi nonono... jestem pod wrażeniem :-) Gadzinko walczę jak smoczyca i tygrysica choć mam wrażenie że to zadanie w miarę upływu czasu robi się aż nazbyt trudne:-( a to wcale nie jest budujące!!! Złoświec zdrówka zdrówka zdrówka i pogody ducha nie tylko w Święta;-) a wyniki będą na pewniaka OK - ja kasandra Ci to mówię a jak już coś powiem, to powiem i to się zawsze potwierdza:-) Wszystkimjeszcze raz śmacznego jajka, mokrych tyłeczków i wszystkiego naj najn naj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do rana daleko, a ciasto już prawie zjedzone, oj, Balbinaaaa...:) Uuuu, spadam, mąż kochany wzywa... Dobranoc wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam w swiateczny poranek bo to dzisiaj 2-ga rocznica jak nasz KOCHANY ZLOSLIWIEC przestal palic izostawil nalog hen daleko za Soba...:D WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DUUUUZO ZDROWKA STO LAT STO LAT a to dla Ciebie .. 🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄 ❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼 👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️ 🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄 Jeszcze raz wszystkiego dobrego na Swieta i jutro mokrego dyngusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejejej tylko raptem raz nie weszlam na topik i tu tyle wpisow ze nie nadazam czytac..... :P Jeszcze raz zycze wszystkim Wesołych Swiat :):):):):) muuua 👄 fado - > dzieki za dobre slowo, bardzo milo mi sie zrobilo 🌼👄😍 Gdzie jest Aga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani..... Dzisiejszy dzień jest dla mnie wyjjatkowy....... Zapaliłam swiatełko na grobie synka .....juz bez łez Jest we mnie ogromna siła.....spokój......miłosc...... Słonecznie jakby w moim sercu....... I takiej siły Wam wszystkim zycze !!!!!!!........:) No i dzisiaj mija 10 miesiac BP :) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz pozdrawiam, nigdzie nie pojechałam, bo Mała gorączkę dostała, teraz jest dobrze..., nawet bardzo dobrze... Na wszelki wypadek czuwam... nad Małoletnią, której energia wróciła i pewnie niechybnie dom rozwali od tejże... Słoneczkooo, cieszę się..., że potrafisz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za poradą fado wklejam swój tekścik. Wesołych Świąt !!! Witajcie.. 10 lutego rzuciłem palenie, a więc we wtorek miną dwa miesiące.. Nie wspomagałem się zadnymi nicorette, akupunkturą etc. NICZYM. Paliłem dobre 5 lat. Powiedzmy sobie szczerze, to jest uzależnienie psychiczne a nie fizjologiczne - innymi słowy przez czas jakiś będziecie trochę świrować bez papierosa, ale organizmowi się nic nie stanie. Mój sposób: 1. Ostatniego papierosa wypal tuż przed północą - tak, by kolejna doba była pierwszą czystą. Rozważ zrobienie tego z soboty na niedzielę, bo wtedy można dłużej pospać no i wyskoczyć ew. na jakis spacer lub rower zamiast pójścia do pracy. 2. Załóż sobie kartkę, na której początkowo będziesz zaznaczać każdą godzinę niepalenia. Licz to sobie, odkreślaj, powtarzaj.. Ja np. w pierwszy poniedziałek po przuceniu palenia przy każdej myśli o fajce zmieniałem opis na gadu z \"Nie palę już 20 godzin i 17 minut\" na \"Nie palę już 20 godzin i 24 minuty\" - to pomaga, bo z każdą chwilą widzicie upływający czas i powiększający się Wasz sukces. 3. Wyrzuć wszystkie zapalniczki, papierosy, umyj i schowaj głęboko (lub najlepiej wyrzuć) popielniczki.. W tym celu dobrze przetrząśnij ubrania, torebkę, plecak - znajdziesz pewnie z dziesięć zapalniczek. 4. Kup sobie dobrą pastę wybielającą zęby i szoruj je pracowicie. 5. Rzuj gumę (zwykłą, miętową, żadna tam Nicorette - po co dawać zarabiać na sobie koncernom - dasz radę bez tego). 6. Wywietrz ubrania i mieszkanie (o ile w nim paliłaś/eś). 7. Powiedz wszystkim w pracy, że rzuciłaś/eś palenie - nic tak nie motywuje jak wstyd przed innymi, że jesteśmy takie cienkie bolki. 8. Po kilku dniach (np. po tygodniu) za pieniądze zaoszczędzone na fajkach kup sobie coś fajnego, trwałego (może książkę? płytę?) 5.85 [paczka lmów] x 7 dni daje już ok. 40 zł 9. Pamiętaj, że najgorsze jest pierwsze 48 godzin (w porywach do 72). W tym czasie, jak się wydaje, resztki nikotyny opuszczają organizm. Później jest o wiele łatwiej. 10. Zajdź sobie w necie taką wyliczankę, co się dzieje z organizmem po niepaleniu przez określoną ilość czasu i wykreślaj po kolei. Przykładowy link tutaj: http://palenie.esculap.pl/zysk.htm Pamiętaj, że palenie papierosów jest nawykiem, zestawem gestów. Naukowcy twierdzą, że nowe gesty wykształcamy w sobie przez ok. 21 dni. Ja tę datę uznałem za graniczną do stwierdzenia, że rzuciłem palenie. Po tym okresie, na fali sukcesu, postanowiłem znaleźć coś następnego.. I tym \"czymś\" jest zbicie wagi o 16 kg w 16 tygodni.. Później będzie budowa mięśni, no ale małe kroczki to podstawa.. Ważne jest to, byś przez te pierwsze 21 dni unikała/ł sytujacji, w których paliłaś/eś (piwko, knajpa etc.). Powodzenia !!! Powyższe przemyślenia są autorskie, aczkolwiek posiłkowałem się pomysłami innych. Przetestowałem na sobie, działa. Tak naprawdę wystaczy silna wola. I odrobina konsekwencji. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado...dziękuję... Z własnego doświadczenia wiem co takie Małoletnie uczynić moga hahahaha.....badz zatem czujna...hmmm... Złośliwcze kochany gratuluję tych 2 pachnacych roczków...:) I nie pozwalam Ci na nerwy !!!!!.....jak kciuki masz dębowe to cały jesteś silny !!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, własnie, Złośliwiec, gratulacje..., taaaaaaaaka rocznica ... Słoneczkooo, właśnie gram rolę w jakiejś mi bliżej nieznanej sztuce, którą stworzyło dziecię... Spaślaczek, zobaczysz, tu jest mnóstwo dobrych rad, a i sam możesz komuś pomóc... Poczytaj od początku topik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado....hahaha....całus dla małoletniej...twórcze młode pokolenie...:) Spaślaczku...czytaj, czytaj.....ja sama często wracam do stron na których wiele mojego cierpienia pozostało.....oj działo się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spasleczek - > to co napisales naprawde ma sens. Nie pale od 22.o3 czyli juz nie wiele mi brakuje do tych trzech tygodni :) (Tobie z calego serca gratuleje 3 miesiecznicy :D 🌼 ) i nie moge sie doczekac juz swojego pierwszego miesiaca bez fajki bo kupie sobie nagrodę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiek🌻:) dzieki za przypomnienie:D:0 Zlosliwcze gratulacje🌻:) sloneczko podwujnie pozdrawiam:)🌻 Keke 🌻 jaki z tego moral???ze trzeba codziennie, po kilka razy dziennie \"TU\" zagladac!!!!:D:classic_cool::) Spaslaczek 🖐️ :) Fado🌻 ojjj jaka szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak seti kwiatek] bo pozniej krece sie wokol wlasej osi i nie wiem co i jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keke thx:D:) Spaslaczxek jeszcze raz, bo tez nie wyszlo🌻:) ide robic surowke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ame4lia
Nie zapaliłam , ani nie kupiłam ale dzieki za nakaz Agnieszka 1975, zauważyłam u siebie spadek apetytu, czyżby spowolnienie przemiany materii?? Do tej pory jadałam jak byłam głodna , nie miałam nawyku podjadania itd a od chwili jak nie palę jestem mało głodna , hm ciekawe co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze ze ja rzucilam fajki bo chcialam przytyc, niestety skutek jest taki ze przytylam tylko kilo i teraz waze 45 kg - tez mi wyczyn 😡 ale przynajmniej ladne pachne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga 🌼 jestem jestem nigdzie mnie nie wywialo 🌼 😍 👄 muua i piateczka 🖐️ A gdzie cala reszta, co to za porządki, tak sie wszyscy objedli jajek ze nie maja sily wejsc na topik ? :D ame4lia 🌼 :) setunia🌼:) fado🌼 :) sloneczkooo 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To daj mi troche, ja chetnie przyjme , przyda mi sie troche wiecej cialka :) Qrde papieros byl grubszy ode mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie przegladam co 3cia stronke od poczatku:)oczywiscie tego topiku:) szczerze to nigdy go nie czytalam wstecz:) kejke z 3kiloski moghe oddac:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×