Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość Mitek
O.k Ale trudniej mi walczyć jest z tym samo zakłamaniem niż z głodem, ale spróbuje je wyeliminować poprzez ciężki wysiłek fizyczny, np. bieg na 8km i przez czytanie tej tekturki co mi poleciłaś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja walczyłam ze sobą przez prawie miesiąc, ale warto było :D o \"samo zakłamaniu\" mówię :P Lektura do dziś jest na widocznym miejscu, abym mogła się wesprzeć w chwilach zwątpienia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm ja sie wyjeździłam nna rowerku oplaiłam bardzo i jestem bardzo zadowolona coprawda jem kilogramy owoców i jak tak dalej pujdzie to mi kasy na zwukłe żarcie nie starczy ale no cóż pet kusi to lepszy banan i tak zjadam kg bananów, jabłek , gruszek, winogron, i 5 szt kiwi, dotego mandarynki pomarańcze i tak cały dzień od kilkju dni na śnaiadenie sałatka owocowa z płatkami , na obiad ryz z owocami seti, amazonka help ja chyba z braku nikotyny wariuje:(:(:(!!!! 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej mam nadzieje że ktos tu jest bo już owoce zjadłam wszystkie i mi sie palić chce ratunku!!!!!!! potrzebuje wsparcia i kopa😭😭😭😭😭 😭😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nic to ja sobie tu monolog urzadze np.opowiem co robiłam i wyleje tu moje objawy debilizmu spowodowanego brakiem smierdziela:P ale bede dzielna staram sie jak mogę ufff rano sniadanko i rowerek i tak do puźnego;)wieczora i cały czas te owoce co mi sie porobiło zaraz sie zrobie jak mandarynka ale ile witaminek dostane:D:D:D hm i to cudne słonko ale opala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka-> to wszysko minie, zobaczysz:) masz teraz gorszy czas, nie poddawaj się jeżeli teraz dasz radę, następnym razem papieros nie zaatakiuje tak gwałtownie, opada z sil za każdym razem kiedy odpierasz atak. Zobaczysz będzie dobrze, tylko nie pal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słońce ale on mnie od kilku dni okrutnie atakuje i meczy :(juz sił nie mam:(ale sie nie poddaje walcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wiem ide spać jak usne to mi da spokuj właśnie ostatnie jabłko zjadam:D uf mówie ci amazonka kilkogramy owoców codzień dzis mnie juz brzuch boli ale co tam lepsze to niz kanapki i pet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ja to wszystko rozumiem :( Pamiętam jak mnie w 3 miesiącu niepalenia złapał taki głód nikotynowy że po ścianach chodziłam, trwało to chyba ze 2 tygodnie. Palić mi się chciało jak 1 dnia niepalenia, ale nie dałam sie i przeszło, ciężko było ale dało się wytrzymać. Nawet teraz w święta miałam chęć na peta, straszną, ale minęło bardzo szybko. Pamiętaj im dalej, tym ciągoty mniejsze, nie poddawaj się, szkoda tego czasu bez peta:D Kup może tabex, i bierz zawsze to lepsze niż papieros, nie ma nikotyny więc nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😴dzieki ci kochan jutro z ran lece na rowerkowa wycieczkę to nie bede mysleć o śmirdzielu a terz ide lulupapap DZIEKUJE CI JESTES WIELKA!!!!!!!!!🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten piekny, sloneczny , 25 stopniowy dzien 🖐️ Nie wyobrażam sobie teraz zapalic peta, zamuliłabym sie strasznie i na 100% jak znam siebie rozbolałaby mnie glowa i caly dzien do dupy :D A TAK IDE W TE PEDY ROZKOSZOWAC SIE PIEKNA POGODA . Pachnacego dnia wszystkim zycze 🌼 Aga 🖐️ [ kwiatek] amazonka 🌼 😍👄 :) blanka 🌼🌼🌼 nie daj sie temu szatanowi w bialej bibulce 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje amazonko że życie bez peta jest piękne. Jej dopiero mozna poczuc jak wszystko ładnie pachnie. Aj super zże narazie mi sie udaje I wam też. Ja ciesze sie każdym dniem bez peta. Pozdrawiam wszystkich i życze pachnącego dnia keke 🌼 🌼 amazonka🌼🌼[uśmiech i dla wszystkich pozostałych 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🌼🖐️ Ja nadal pachnaca wczoraj minelo 3 miesiace z czego sie ciesze ze tyle juz wytrwalam.:D Dziewczyny trzymajcie sie mocno i nie dajcie sie temu szatanowi. Ja tez przechodze kryzysy i mam stresy i deprechy i nie wiem jeszcze co ale trzeba zyc dalej i isc naprzod a zwlaszcza ja w moim wieku. Trzymajcie sie cieplo i pachnaco bez wyjatku :D 🌼🖐️👄❤️👄🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No basiek1 GRATULACJE i pachnik nam dalej, wytrwałosci i uporu by wytrwać w chwilach słabości. A tak jeśli możesz tonapisz ile masz lat że piszesz ze w Twoim wieku 🌼🌼🌼 Pachnącego wieczorku dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robost
Godzinę temu zapaliłem ostatniego papierosa. Mam nadzieję, że wytrwam. Wszelkie rady mile widziane. Na razie nie planuję stosowania żadnych wspomagaczy. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robost
Ciekawe jaki będzie ten pierwszy dzień bez papierosa. Od wczoraj jak na razie mnie nie kusi, ale to dopiero osiem godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie udało się rzucić palenie na 4 miesiące . Stosowałam proszki \"TABEX\"( ok. 35 zł - cała kuracja 100 szt ) - na receptę . Działają !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo sie cieszymy że dołancza do nas kolejna osoba. Bedę napewno trzymać kciuki za Ciebie robost . Wytrwaj pierwsze trzy dni najgorsze potem z górki. Pachnącego i tak slonecznego jak u mnie dnia wszystkim życze. Szkoda kopcić tego słonka Niech nam świeci i ślicznie pachnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajta Kochani! :-) Sorki, że tak sporadycznie odzywam się ale jestem niczym feniks odradzający się co jakiś czas z popiołów i w chwilach tegoż odrodzenia dostaję weny twórczej i zaczynam swoje wylewne wypowiedzi;-p Pocieszające jest że tak wiele nowych loudzików rzucających palenie pojawia się na topiku bo to oznacza, że społeczeństwo nam zdrowieje i będzie miał kto pracowaĆ na przyszłych emerytów:-)ło matko ponieważ nie goszczę tutaj tak często jak stali dyżurni topikowcy to jednak nie omieszkam czule i sympatycznie powitać i uściskać wszystkich twardzieli: fado ups kochana czyżby czasu Tobie zabraknęło, bo też nieczęsto gościsz tutaj :-p dychnij no czasami do mła cosik:-) zlosliwiec chłopie odezwij się,dychnij w topik świeżego wsparcia dla tych starych bywalców i dla nowicjuszy :-) Gadzina47 szczególne jak zawsze uściski od mła dla Ciebie :-) Agnieszka1975 a Tobie daję szczególny medal za poświęcenie i codzienne wspierające dyżury na stronce - gratulacje- jesteś wielka Kobieto :-) Keke :-) blanka147 :-) Mitea :-) too be or not to be :-) setunia :-) Mitek :-) basiek1 moje uznanie z okazji 3m-cy toż to szmat czasu i tak trzymaj Laseczko :-) Andre :-) słoneczkooo :-) kangurek 28 :-) Jana38 :-) rolf :-) amazonka :-) Spaślaczek :-) Ame4lia :-) michelle* :-) jerzys :-) kominek :-) aurela25 :-) dmka :-) Jeśli kogoś nie ujęłam na listę to wielkie sorki, ale zawsze mogę ją uzupełnić :-p Ciągoty dalej mnie prześladują i to wcale nie jest budujące a wręcz ostatnio doprowadziły mnie do tego,że stwierdziłam iż wszyscy palacze będący w szponach tego nałogu są w jakims stopniu \"ograniczeni umysłowo\" na skutek maksymalnego zaczadzenia większej ilości szarych komórek co powoduje takie trudności w odstawieniu tego świństwa:-) - przynajmniej ja mam takie odczucia! No blanka147 mogę tylko Ci pogratulować pierwszej wiosennej opalenizny i oczywiście nie ukrywam,że Ci jaj zazdroszczę:-) A witaminki owocowe zajadaj tonami bo to dobrze robi na wszystko!! Ja też zaczęłam śmigać na rowerku i mam nadzieję, że niedługo będę wyglądem przypominała drzewo hebanowe:-p Depresja starcza dalej mnie trzyma choć jest już trochę lepiej, bo zrobiło się cieplutko i prosto po pracy, jak nakarmię swoje męskie głodomory oddaję się w szprychy rowerowe i jest mi fantastycznie! Miłego i pachnącego dzionka wszystkim od mła !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbina nie ja jestem wielka ten topik jest bardzo wielki i wszyscy co wspieraja nas w trudnych chwilach, momentach. pogoda super to pewnbnie wszyscy na spacerku lub rowerku. Ja pojeździłąm 21km i mnie d...a boli hihi ale co tam było super Pachnacego popołudnia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(u mnie ciężko mecze sie strasznie w wekend byłam cały czas w ruchu na rowerku ale jak wruciłam do pracy a tam stres oj mecze sie nie miłosiernie:( juz mam dość ale jestem dzielna dalej:) 🌻chce być pachnąca oj czy ktoś wie jak ja sie mecze?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka147 hm nie wiem pewnie jak bardzo sie męczysz ale napisze że napewno Cie rozumię bo każdy były palacz czasami jest moment że sie meczy. Wiesz ja byłam na biorezonansie (keke też) i po tym naprawde nie czujesz głodu nikotynowego. Może byś poszła? nio mykam kolacje synkowi zrobić pachnącego wievzorku A Tobie blanka dalszej wytrwałości i uporu by przetrwać chwilowy kryzys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka 🖐️ 👄 🌻 Aga masz racje to ten topik jest wielki :) BEATHAG udał oCisię na 4 miesiące? A co, znowu palisz? blanka147 -> kochanie, nie daj się , nie warto:( musiasz być silna, nie myś że chce Ci się palić, myśl że nie palisz i tak jest lepiej :D Palacz nie ma żadnej przyjemności z palenia papierosa,boi się tylko jego braku. Papieros,to NARKOTYK. Przyzwyczajenie się,to dożywotni łańcuch;każdy papieros wzbudza pożądanie następnego.Kto zacznie,sam sobie podpala lont.Każdy wypalony papieros przybliża chwilę wybuchu.Skąd wiadomo,że przy następnym nie wybuchnie? Palacze uważają,że rzucanie palenia jest bardzo trudne.A właśnie w razie trudności potrzebny jest mały pomocnik - papieros.Uwalniając się od niego,podwajamy trudność. Patrzcie na bestię nikotynową,jak na rodzaj tasiemca.Musicie go wygłodzić przez 3 tygodnie ,a on wszystkimi sztuczkami będzie was nakłaniał do palenia,żeby przeżyć.Za każdym razem,kiedy nie dacie się skusić,dobijacie bestię nowym ciosem. Cóż strasznego może was spotkać,jeśli nigdy więcej nie zapalicie papierosa? NIC!Absolutnie NIC! Czytaj to blanka, do znudzenia i NIE PAL!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak mam chwilkę słabości to czytam to co skopiowałam ostatnio amazonce mi to bardzo pomag 12 kwietnia godzina 20,56 A ten topik i Ci ludzie tu sa super ja już kiedys pisałam że znalazłam was przez przypadek i czytałam i zazdrościłam z eumiecie powiedzieć stop petowi ale i ja doszłam do tego ze poszłam na biorezonas i też powiedziałąm sto i ciesze sie każdym dniem bez śmierdziela i tym że namówiłam już pare osób męża sąsiadke i dwie koleżanki . pozdrawiam wszystkich mocno ściskam i trwajmy dalej pachnący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×