Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość Ame4lia
Hej wszystkim; Nie palę już trzy tygodnie, dużo jak na mnie. Trzymam sie jakoś chociaż przyznam ze w chwilach poddenerwowania fajeczka to pierwsza rzecz o której myślę. I tak naprawde od razu sobie tłumaczę ze zapalenie w tej chwili będzie zasadne i usprawiedliwione. Rety co człowiek zrobi aby usdprawiedliwić palenie!!!! To wewnetrzne fuj utrudnia sprawę. To właśnie samooszukiwanie. Wszystkim nowo wstępującym na drogę nie palenia powodzenia, starym nie palaczom gratki. Pozdrawiam Amelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak tu pustu?????????? gdzie ci wszyscy pachnący sie podziali??????????? a jak tam idzie rozstanie sie ze smierdzielem naszym nowym kolegoą i koleżanką????? ZAglądajcie tu częściej Mnie narazie nie ciągnie mojego męża również pogoda dopisuje to po pracy na rowerek z synem wskakuje i jade, Tak więc czasu nie mam nby myśleć o śmierdzielu Bo jk a wróce do domku to coś tam porobię i jużż wieczr Pachnącego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie wkurzyłam trzy kilo mam więcej na wadze ale to jakieś dziwne bo centymetrem jak sie mierzyłam to niby nie przytyłam. Nie wiem jestem złą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, waga sie unormuje :D 3 - 4 miesiące i wszystko no normy wróci, te 3 kilo to woda pewnie albo @ sie zbliża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ to mam własnie też myśle ze to może woda bo jestem napuchnięta tak czuje po obrączce rano jest luźna a teraz ciasna . Jutro z rana sie waże hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz :D a nawet gdybyś troszkę sie zaokrągliła to mężowi napewno to nie będzie przeszkadzało, oni lubią jak kobiety jest troszke więcej tu i tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palilem od osmej klasy.Po siedmiu latach zucilem i nie palilem dwa lata.Pozniej znow zaczalem i palilem 1.5 roku.Aktualnie nie pale ponad rok i nie zamierzam.moja rada- uzywalem plastrow niquityn,mi pomogly,a pzynajmniej tak mi sie wydawalo... a o to chyba w tym chodzi.powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robost
Rozpoczął się mój trzeci dzień bez papierosa. Jak na razie jest O.K., mozna wytrzymać. Oby tak dalej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam1 -> gratuluję wytrwałości 🌻 robost -> trzymam mocno kciuki żeby Ci się udało 🌻 Aga -> jak waga z rana:) mnij troszeczkę :) 🌻 zloślowiec -> jutro wazny dzięń dla Ciebie, trzymam kciuki ab wyniki były ok, odezwij się :) 👄 Gadzinko -> czekamy, Twój wielki dzień też sie zbiżach, chyba nie zrezygnowałaś :) 👄 Seti -> gdzie Cię wcieło :) fado -> gratuluję, wpadnij do nas czasem :)👄 komikek -> jak Ci idzie, napisz słówko 👄 Keke -> fajnie że zaglądasz 👄 Ame4lia -> nie daj się, bestia czuwa :) 👄 Mitek -> lista nie podpisana, daj znak 🖐️ blanka147 -. kochanie, mam nadzieję że nadal jesteś pachnąca🌻 👄 basiek1 -> deprechy, kryzysy, stresy za Tobą, jeżeli nie to pogoń to wszystko, wiosna jest, trzeba sie cieszyć :) 👄 🌻 balbina723 -> jak tam, dajesz radę :) 🌻 👄 kangurek 28, Jana38, michelle*, dmka, rolf > odezwijcie się co z Wami ? 🌻 👄 Pachnącego dnia 👄 Ściskam pominiętych, tyle osób że trudno spamiętać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia 44
witam ! w grudniu zeszłego roku rzuciłam palenie jak zobaczyłam osobę bliską po operacji płuc. Wspomagałam sie plastrami. Jednak gdy choroba zaczęła postępować - przerzuty na cały organizm bez silnie chwyciłam za papierosa pod koniec lutego i tak sobie popalam do dziś, choć przyrzekłam po pogrzebie ,że nie będę palić lecz to jest silniejsze odemnie. Kupiłam tabex może mi pomoże, choć wiem , że nie powinnam go brać bo mam nadciśnienie, lecz ja naprawdę chcę przestać. Pomóżcie. Pozdrawiam - babacia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babcia 44 - > Idz na biorezonans, jest to koszt ok 60 zł i nie chce Ci sie po tym palic :) Mnie, Adze i jej mezowi pomogl, wiec dlaczego Tobie ma nie pomóc. Troche motywacji i checi a bedzie dobrze i pachnąco :D Trzymam kciuki 🌼 amazonka 🌼 seti🌼 aga 🌼 balbina🌼 blanka🌼 A ja za 4 dni mam swoja pierwsza miesięcznice :D 🌼 🌼 matko, jak przypomne sobie poczatki ....grrr az mam dreszcz :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babcia 44 podpisze sie pod tym co Keke ci pisała idź na biorezonans i zobaczysz jak łatwo można rozstać sie z petem. Naprawde jest ok Tak waga sie unormowałą i nie przytyłam hihi super Pachnącego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich, jestem tu pierwszy raz ale rzucam fajki nie od wczoraj ;) może macie jakieś sprawdzone sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to że szczerze nie lubie zapachu fajek, dymu itp. a jednak to jest tak silne , silniejsze od mojej silnej woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest Aga , przed biorezonansem nie palilam juz 6 dni . jechalam na tabexie, Ciezko bylo jak diabli ale po biorezonansie jak reka odjął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D 5 MIESIĘCY BEZ PAPIEROSA :D 🌻 3 021 niewypalonych papierosów 🌻 🌻 755,25 zł zaoszczędzone 🌻 Aga 🌻 Keke 🌻 babcia 44 🌻 celtyka 🌻 Odezwijcie się, mam ciasto i szampana:) Nie wierzę ze tyle wytrwałam, ja, kopcąca jak lokomotywa:D fado 🌻 seti 🌻 balbina 🌻 gadzinka 🌻 zlośliwiec -> trzymam kciuki dziś za Ciebie, oby wyniki okazały się ok, napisz do nas, co i jak, czekamy 👄 👄 👄 👄 👄 👄 Dziękuje Wam wszystkim, bez Was nigdy by mi się nie udało 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonka 🌼 nie zapomniałam myślę i czytam ale decyzja jeszcze w zawieszeniu 👄 Złośliwiec 🌼 dzisiaj moje myśli są z Tobą, trzymam mocno kciuki chociaż raz ja mogę za Ciebie to zrobić. Odezwij się 🌼 Fado🌼 Balbinka🌼 Rolf🌼 Basiek🌼 Nowi dzielni BP 🌼 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonka WIELKIE GRATULACJE myśle że tym razem się udało kobietko i życzę Ci aby było już tak zawsze 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzinko 👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄 Brakowało Cię tutaj, zaglądaj do nas:) Dziękuję za życzenia :) No właśnie, nasz kochany zlosliwiec ma dziś napewno ciężki dzień :( Też trzymam kciuki aby wszystko było OK Musi być, no nie :) Decyzję przemyśl i do dzieła, dasz radę, zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanek03
witam wszystkich,dawno mnie tu nie bylo.Ale dalej nie pale to moj 86 dzien bez papierosa,bardzo mnie to cieszy.W tym czasie dopadla mnie nerwica,choroba podstepna i wredna,ale to nie efekt rzucania palenia.ponadto duzo przytylam,nie za bardzo moge to zaakceptowac,jest mi z tym zle,czuje sie nieatrakcyjna,moze ktos ma sposob na odzyskanie ladnej sylwetki,tylko nie piszcie o gimnastyce i dietach bo to juz przerabialam bez efektu.Pozdrawiam wszystkich,milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanek03 -> 🌻🌻🌻🌻🌻 - po pierwsze gratuluję wtrwałość, - po drugie, nie zastępuj papierosa jedzeniem, nie będziesz przybierać na wdze, wiem, łatwo powiedzieć trudniej zrobić :( Ja przez pierwszy miesiąc pozwalałam sobie na wszystko, aby tylko zapomnieć o petach, potem powiedziaam sobie dość! - po trzecie, jeżeli nie dieta i nie ćwiczenia to nie mam pojęcie co Ci doradzić, nie ma chyba magicznej pigułki, która połkniesz i wrócisz do poprzednich rozmiarów:( Moze przejdz jednak na jakąś dietę ale w podświadomośći powtarzaj sobie że to nie jest dieta, tylko nowy, lepszy no i przedewszystkim zdrowszy tryb żcia. Z dietą jest jak z paleniem, trzeba chcieć, tylko że bez fajek da sie żyć a bez jedzenia nie:( i tu jest problem Poszperaj na necie, napewno znajdziesz jakąś dietkę, która nie będzie zbyt drastyczna a będzędzie przynosić efekty. Trzymam kciuki za Ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanek03
dzieki Amazonko za wsparcie,masz racje nie ma cudownej pigulki,ale diety mnie zniechecily,nie bylo efektu.Jem mniej niz wczesniej,pije herbaty,mineralke i jest jeszcze gorzej.Niewiem juz co moze byc tego powodem.pozdrawiam cie serdecznie,zaraz lece do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem jakie to denerwujące gdy stosujesz dietę a ona nie dział :( Czasem na efekty trzeba poczekać trochę dłużej, ale wierz mi warto:) Nie zniechęcaj sie juz po tygodniu, daj sobie powiedzmy miesiąc i zobacz jakie efekty przyniesie dieta :) Dałaś radę rzucić palenie to i z kilogramami dasz radę, jesteś przecież konsekwentna w tym co robisz, czyż nie, przecież nie palisz juz 86 dni a to ogromny sukces. Zobaczysz, dasz radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie to ciasto i szampan ? :) Gratuluje amazonka 🌼]👄😍 Tak trzymac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keke ciasto, 3 kawałaczki wystarczą :) (_)> szkalaneczka szampana :) specjalnie dla Ciebie, bardzo proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×