Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

witam serdecznie :) dzisiaj postanowiłam się zawziąść i rzucić te fajki w ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celtyka -> gratulacje za podjęcie mądrej i słusznej decyzji :) Będziemy razem świętować rocznice :) Rób wszystko, tylko nie pal tego świństwa, nie warto:) zlosliwiec-> 🖐️ no odezwij się chłopie, wiem że masz inne rzeczy na głowie ale nam tu na Tobie zależy, kto będzie trzymał kciuki za Gadzinę jak postanowi powziąć swoje postanowienie :D :p cały dzień tu siedzę i czekam na kilka słów, mam nadzieje że brak wiadomości oznacza dobrą wiadomość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, nazywam się Joasia, mam 24 lata, od 8 lat palę. Chcę rzucić, ponieważ nałóg, w znacznym stopniu, przejął kontrolę nad moim życiem. Wielokrotnie podejmowałam próby rzucenia nałogu - niestety bezskutecznie. Przestałam walczyć, zaczęłam wierzyć, że \"jakimś cudem\" kiedyś przestanę. Nie potrzebuję rad w stylu:\"jedz marchewki, bierz tabex, zapisz się na aerobik\" - ja to wszystko mam już za sobą. Postanowiłam przyłączyć się do grupy wsparcia. Czy możecie mi polecić jakieś strony int. lub placówki nieodpłatne na terenie Warszawy, gdzie można uzyskać pomoc? Najbardziej interesuje mnie jakaś grupa wsparcia dla anonimowych palaczy, ale nigdzie w internecie nie mogę nic takiego, profesjonalnego znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilluli -> poczytaj topik, to jest grupa wsparcia AP (czytaj anonimowych palaczy) :) Aga i Keke były na biorezonansie, kosztuje chyba 60 zł o ile się nie mylę. Powiem Ci tylko jedno, On za Ciebie palenia nie rzuci, musisz sama chcieć, może Ci pomóc przezwyciężyć głód nikotynowy ale odruch pozostaną a one są gorsze od tego pierwszego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam najdrożsi przyjaciele Dziś jestem najszczęśliwszym człowiekiem Miałem robiona biopsje wynik jest bardzo dobry Gorączka tez minęła zchudlem 6 kg Nie odzywałem się, bo byłem załamany psychicznie Jestem zdrowy i płaczę ze szczęścia Dziękuje wszystkim ze w tym ciężkim dla mnie czasie Byliście myślami ze mną Wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼🌼🌼 A chłopakom 🖐️ graba :D Amazonka – gratulacje z okazji 5 miesięcy niepalenia wznoszę toast –STO LAT –STO LAT-STO LAT a jakie pyszne ciasto :D pozdrawiam wszystkich serdecznie BP za potrzebujących trzymam dwa wolne kciuki nie zajęte śmierdzielem BP 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec cieszę się bardzo. Przeszłam to na własnej skórze 2 lata temu więc wiem co przechodziłeś. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło :D i jesteś znowu z nami 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwiec 👄 aż mnie ciarki przeszły jak przeczytałam to co napisałeś :) Super że wszystko OK Wielka buźka dla Ciebie 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 Dziękuję za gratulacje:) Gadzinko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonka GRATULACJE WIELKIE 🌼🌼🌼🌼🌼👄👄 a tym ciachem i szampanem to jeszcze dzielisz? jeśli tak to ja poprosze o porcje a kto sie nie załąpał a ma ochote na ciacho to też zapraszam dziś upiekłąm sernik złośliwiec ciesze sie ze wszystko jest ok nie znam Cie ale ucieszyło mnie to co przeczytałam a wiem co przechodziłeś przez ostatnie dni bo ja to samo w październiku przechodziłąm. Zdrowia i wytrwałości byś zawsze pachniał Pozdrawiam Was wszystkich tych co już pachną tych co chca dołącxzyć do nas i milutkiego wieczorku życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga -> ciasteczki i szmpan dla Ciebie :) (___) \\_/> A ja serniczka poproszę:) Aguś, zlosliwiec to nasz wieli guru;) bo to za jego sprawką i jego magicznych dębowych mocnych kcuików my wszyscy tu nie palimy. Blanka, melduj co u Ciebie, jak palisz to po kablach puszczę lańsko:) Ciacho dla Ciebie też się jeszcze znajdzie (___) i szklaneczka mocniejszego \\_/> Reszta bandy topikowej naszej to gdzie? Od kilku dni ich zwołuje ale cisza, jak makiem zasiał :( Ludzie, topik umiera a ja sama ze soba gadam:( no czasem sie Keke i Aga odezwą :) sloneczkooo 👄 może Ty nam poświecisz? popatrz zlosliwiec wrócił, zdrwiutki jak rybka i jaki pachnący 🌻 Dobra spadam dzieciaki ululać :) Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilluli ja byłam i keke jak Ci pisano na biorezonansie ( mój mąż też sąsiadki) NAM POMÓGŁ BARDZO ALE JA WCZEŚNIEJ ZE DWA TYGODNIE LUB DŁUŻEJ NASTAWIAŁAM SIE PSYCHICZNIE DO PRZESTANIA PALENIA CZYTAŁAM TEN TOPIK ZAZDROŚCIŁAM TYM CO SIE UDAŁO I MÓWIŁAM SOBIE ZE MI TEŻ SIE UDA WMAWIAŁĄM SOBIE JAKIE TO ŚWIŃSTWO TE PAPIROSY I ZE ŚMIERDZĄ ITP. pOPROSTU MUSIAŁAM SIE PRZYGOTOWAĆ PSYCHICZNIE TOPIK MI POMÓGŁ A POTEM BIOREZONANS I DO DZIŚ NIE PALĘ pOLECAM TOBIE TEŻ TAKI SPOS OB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO DZIĘKI AMAZONKO ZA CIACHO I SZAMPANA DLA CIEBIE ZA TO CO ROBISZ DLA TEGO TOPIKU I DLA MNIE MAM 5 KAWAŁKÓW SERNIKA I DOŁOŻE ZE 3 KAWAŁKI ORZECHOWCA BO WŁASNIE WYJĘŁAM Z PIECYKA TEŻPISAŁAM NIE RAZ ZE PUSTO TU JAKOŚ WSZYSCY TYLKO NA SPACERKI CHODZĄ ŻE TU ICH WCXALE NIE MA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie KOCHANI!!🖐️;):)!🌻👄❤️ troche mnie nie bylo co nie znaczy , ze zaczelam palic o nieeeeeeee , absolutnie to nie to!!!:) o fajce prawie w ogole nie mysle , w sensie , ze bym sobie chcuiala zxapalic!!!!!:classic_cool: po prostu bylam w szkolce i mnie nie bylo rano nadrobie zaleglosci i przeczytam wszystkie posty popelnione pod moja nieobecnosc:D:) stesknilam sie za Wami!:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZAMANO
nie jaram od pazdziernika i daje rade bez niczego ale tylko dlatego ze mi zdrowie szwankuje i tylko dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie bp!!!! specjalne pzdrowienia dla Zlosliwca🖐️ dzamano to nic wstydliwego!! narka! pachnacej paczce🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Pozdrawiam całe pachnące grono Zycze milego dnia BP :D Za potrzebujących trzymam dwa wolne kciuki BP dziewczynki 🌼:D Chłopaki 🖐️ graba:D Gadzinko –🌼:D Amazonka – 🌼:D jerzys – 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) amazonka ciężko jest ciężko u mnie wszyscy palą za wyjątkiem szwagierki, ale jak to mówią twardym trza być a nie miętkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwiec ->🖐️ 👄 odrazu sieruch na topiku zrobił ja wróciłeś :) jerzys 🖐️ 👄 kope lat, chłopie gdzie Ty znikach, zaglądaj częściej :) Agnieszka1975 👄 setunia 👄 DZAMANO gratulacje 🖐️ celtyka 👄 no właśnie, gdyby rzucenie palenia było proste to nikt by nie palił, a tak możemy sobie powiedzieć że Wielcy Jesteśmy, że daliśmy temu radę. Tak trzymaj:) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonko mam nadzieje, ze te \"ciagoty\" do smierdziela juz minely i diabel nie kusi:D:). Gratuluje przekroczenia 5m-cy BP!!!!!:D🌻:) mnie 3 maja pol roku stu8knie:classic_cool: nie wierze w to:D;) Ago🌻 przylkaczam sie do slow Balbinki , ze jestes WIELKA!:) jestes tu caly czas, zjawiasz sie gdy ktos potrzebuje \"dopingu\"!:) Keke🌻 tez wprowadzilas tu duzo zycia:) bo topik juz troche podupadal:D:) Basiu🌻 gratuluje przekroczenia 3m-cy BP!!!!!:) o jakim wieku Ty mowisz!!!przeciez wszyscy tu jerstesmy mlodzi, piekni i pachnacy!!rucilismy palenie i mamy chec do zycia:) Blanko 🌻mam nadzieje , ze jakos przetrwalas ta chwile slabosci i nie skusilas sie na \"dumka\":). Te owoce to dobry pomysl!!!!na zdrowie na pewno wyjdzie, fakt , ze sa drogie ale zdrowe!!!A fajki sa drogie i nie zdrowe!!!!! Chyba najwiekszy kryzys ostatnio mialas:( szkoda , ze mnie nie bylo:( Ja chyba nigdy tak jak Ty sie nie meczylam:( Balbinko🌻 ale Ty fajnie \"literacko\" , \"felietonowo\" piszesz!!!!! Pisz czesciej naprawde!!:) Gadzinko🌻 wierze, ze w koncu odwazysz sie i rzucisz te smierdziele definitywnie:) Fadus🌻 wroc bo tesknimy za Toba:(!!!!! Zlosliwiec ciesze sie bardzo , ze wyniki sa dobre:) Teraz trzeba Cie podkarmic skoro tyle schudles:D:):) Mitek i jak po kuracji \"tabexowej\" juz nie ciagnie?. Sny o paleniu sa calkiem normalne, ja tez miewalam:D i jak sie cieszylam , ze to byl tylko zly sen !bo w snie mialam takie wyrzuty sumienia:D Nadrobilam troche zaleglosci:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanek03
witam wszystkich.AMAZONKO-dzieki za propozycje diet,mam zamiar zaczac od maja,bo teraz mam jeszcze kilka okazji do pogrzeszenia,jutro slub kolezanki,rozpoczecie sezonu grilowego i imieniny chlopaka.Moze mi tez sie uda,podobnie jak Tobie,fajnie bo znowu slowami otuchy pozwolilas mi uwierzyc,pozdrowionka,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanku 🌻 wiosna za pasem więc napewno rozkwitniesz :) nie masz za co mi dziękować, wiem jak ciężko jest gdy człowiek żle czuję się ze soba, przerabiał to, wiem też jak cięzko zmobilizować się i wziąźć w garść gdy nie ma nikogo kto mógłby podac pomocna dłoń. Cieszę się gdy mogę komuś pomóc, choć tylko wirtualnie :D Trzymam kciuki 👄 seti -> ciągoty minęły gdy życie wróciło do normy, śmierdziel jest podstępny ale ja z zaskoczenia już się naie dam :D Znam jego sztuczki i jak narazie wygrywam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonka \"zycie wrocilo do normy\" czy;li \"tesciostwo wyjechalo?:D;) Mam ochote na jakies ciasto, chbya vos dzis ukrece, bo do niedzieli nie wytrzymam:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie seti, teściowie wyjechali w siną dal :D a jak zrobisz to ciasto to dasz kawałek? :P uwielbiam takie z kremem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celtyka🌻:) Amazonka no ba!!!!!ale ja chbya zrobie takie nie z kremem:o murzynka zrobie chyba:classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×