Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość nowosc czytac......
Nowe ostrzeżenie dla palaczy Palenie papierosów nasila chorobę wibracyjną, wywołaną przez długotrwały kontakt z narzędziami wibrującymi, np młot pneumatyczny lub piłę łańcuchową. Objaw Raynaud towarzyszący chorobie spowodowany jest nieprawidłowościami krążenia krwi w naczyniach włosowatych palców. Symptomami towarzyszącymi jest nadważliwość na zimno, blednięcie koniuszków palców a następnie ich sinienie. Jak dowodzą badania prowadzone w Ośrodku Technologii Ergonomicznych przy Uniwersytecie Connecticut u osób palących papierosy ryzyko wystąpienia silnych objawów było dwukrotnie wyższe niż u osób, które nie paliły. Zaś u osób, które zaprzestały palić, obserwowano wyraźną poprawę ukrwienia i jednocześnie złagodzenie objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Motywacja to jedno, rzecz podstawowa, ale mysle ze takie \"bonusy\" w stylu poprawy zdrowia itp. mogą niejednego utwierdzic w swoim postanowieniu.\" Niepalenie samo w sobie jest bonusem, więc czego Ty sie doszukujesz tutaj? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 93blackberry
Eh u mnie minal miesiac i tydzien. W sobote bylam na imorezie i nawachalam sie fajek. a dzisiaj sie czuje znowu do du...Mam ochote na faje. Myslalam, ze jak czlowiek jest na imprezie i sam nie pali to nie wdycha nikotyny a tu okazuje sie ze jest inaczej. Kurde musze byc silna, zero balangowania przez nastepny miesiac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
93blackberry---> wynajdujesz sobie sztuczny powód, dla którego chce Ci sie fajka. To nie przez tę impreze, niemożliwe ;). Tak po prostu czasem nas jeszcze będzie nachodziło od czasu do czasu, bez powodu...ale z każdym dniem coraz mniej. Trzymaj sie dzielnie. ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
93blackberry---Masz ochote zamienic czyste płuca, które juz masz na zasmrodzone, spalone? Przeciez to sie kupy nie trzyma;)Jak teraz zapalisz fajke to sie porzygasz i zaczniesz sie dusic.Jest sens? Z imprez nie rezygnuj.Bawić sie trzeba i juz i to bez kaca nikotynowego na drugi dzień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złosliwa----no to 'teraz czytac' wlasnie podal Ci informancje na temat tego co chcialas. Nie masz wyjscia. Rzucasz faje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorrki nie ;teraz czytac' a ;nowosc czytac' Wybacz ludziku za zniewage.Mam nadzieje, ze ta zniewaga krwi nie wymaga:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goga45
witam serdecznie wszystkich,dzis moj 70 dbp,szkoda tylko ze jest mnie wiecej o 3 kg i teraz z tym sie zmagam,moze macie jakas extra diete,pozdrawiam i zycze milego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A owszem, mamy. Jeść nieco mniej 5 razy dziennie, i troche sportu np. basen lub bieganie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goga ja też przybrałam przez miesiac na wadze i to byl jeden z paru powodów ktory mnie skusił do zapalenia, co sie okazało pare dni temu ze mam bardzo chora tarczyce, takze teraz biegam po lekarzach i zaluje ze zapalilam:( a to ze ktos Ci radzi cwiczyc i mniej jesc to to olej, jem ok.1000kcal dziennie, cwicze co drugi dzien, tak juz od 8 miesiecy, przytyłam w tym czasie 10kg:( musisz po prostu wybrac to co lubisz, co da Ci frajde i przez co zniknie pare kalorii, nawet podczas prasowania prz TV sie chudnie, pozdrawiam cieplutko mordusiak, juleczka 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goga45
dzieki za rady :)pracuje od 6 rano do 19 wiec jak pomysle jeszcze o bieganiu czy basenie po pracy to mnie mdli heheheh,za to w weekendy jezdze na rowerku jak pogoda sprzyja ale to chyba za malo,jedno jest pewno nigdy wiecej smierdziela nie zapale,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goga nie kazdy ma czas na cwiczenia, wazne zeby robic co sie lubi, chodzenie po supermarkecie przez godzine takim sybszym krokiem tez meczy:D równiez pozdrawiam i zycze sukcesów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lam
Ruda -ja nie doradzam tylko czytam chyba se żartujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lam
ruda pisz po polsku a nie po polskiemu-CHYBA ,ŻE MASZ ANGIELSKĄ KLAWIATURE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość submag
WITAJCIE Paliłam przez 10 lat pod koniec wypalałam po ok 2 paczki dziennie! Przestałam palić i przez ok 3 tygodnie meczyłam sie fizycznie i psychicznie. Jasne ze cos tam przytyłam ale juz dawno wróciłam do wagi za palenia i jestem zdrowsza. NIC MNĄ NIE RZĄDZI. KAWA I PIWKO SMAKUJA LEPIEJ BEZ FAJEK. Dacie rade tylko trzeba przestac myśleć ze fajka to ukochana przyjamnosc fajeczka - jak zakazana miłość. NIE, NIE NIE, Myślcie tak jak jest to kochanek, który was zdradza i dzien po dniu po cichu niszczy waszą cerę, płuca, serce. SZepcze wam do ucha potrzebujesz mnie, beze mnie bedziesz gruba i brzydka. NIE, NIE NIE, Teraz jestes brzydka masz ziemista cere choc bardzo sie starasz i skrapiasz sie codziennie pieknymi perfumami i tak śmierdzisz nikotyna a twoje zęby są poszażałe. TAKIEGO FACETA JUZ DAWNO CHWYCIŁA BYŚ ZA GĘBĘ I WYWALIŁA ZA DRZW !!!! A WIEC ZRÓB TO I MYŚ O SOBIE JAK O ZWYCIĘZCY !!! A te kilka kilogramów, którymi tak sie przejmujesz zrzucisz ......... TRZYMAM KCIUKI !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich BP którzy uważają ,że świat BP jest piękniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda nie doradzaj aby olac bieganie i zaczą prasowa bo to nieco śmieszne :D I nie rozumiem czemu niektorzy tak marudza, ze im waga idzie w gore a nic z tym nie robia tylko dalej zajadaja sie na opor, a potem wypowiedz na forum -\"tyje w oczach, mam apetyt za trzy, i nie wiem czy nie wrocic do palenia\" %-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przytylem pare kilogramow ale to za to ze chcialem, a juz od jutra basen i bieganie :) Trzeba zyc zdrowo, a nie smolic pluca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lam
pajonnnk-niezła jazda po rudej TAK TRZYMAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"oj jutra\" :D hahaha śmieszne, jestescie oboje siebie warci z lam pająk, słyszałam ze pająki lubią żyć w brudzie, a poza tym lam sie nie robi czarna wiec moze to Ty masz rozdojenie jazni. słuchajcie nie pisze do Was wiec spadówa, filozofowie sie znalezli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj nie potrzeba filozofa, aby stwierdzić, że od biegania sie chudnie. I nie wciskaj nikomu ciemnoty, że i od prasoawania czy robienia zakupów tez schudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juleczka🌼🌼😍 mordusiak🌼 pozdro600🌼🌼 złośliwiec 🌼 goga45🌼 mała księżniczka🌼 słuchajcie jesteście naprawdę super ale ja już nawet nie mam zamiaru czytać tego forum skoro Wy osoby które je tworzycie pozwalacie na obecność takich ludzi z przydługimi wywodami filozoficznymi. uciekam. a kiedy się zdecyduje na rzucanie...znajdę inne forum, nie ma sensu się denerwować przez ćwierćinteligentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idż bo nie wiesz co piszesz. Rada kocurki "duzo prasuj a schudniesz" :D O spalaniu tłuszczu tez cos wiem i aby go spalic to jest ciezka sprawa nawet przy intensywnych ćwiczeniach odpowiedniej diety (mowie o takich osobach co są tutaj, tacy ktorzy rzucili maja problem z wagą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie tutaj filozofuje a ty dumisz jak lokomotywa, sama sobie odpowiedz kto tu mądrzejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero próbuje rzucić palenie ale coś mi nie wychodzi ;/ kiedyś mi się uda :) niepotrzebnie się w to wciągałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamisa
Witam.Ja nadal nie palę i ne mam zamiaru tego robić.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×