Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Kocurko toć to takie nasze forum jak i Twoje :D:D:D No to rozpoczynamy Big Brother5 na forum :D p.s jakby co to ja nie robie za Jole :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lam
ruda -ja niedoradzam tylko czytam chyba se żartujesz wielgachna siostro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robie tu porzadek
to byl taki fajny topik i co sie dzieje? Mlodziez zawladnela i zaczela tu byle jakie dyskusje nie na temat nie na miejscu. Moze sie troche kultury nauczycie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robie tu porzadek
tu zostaja tylko czarne nicki, te pomaranczowe uciekac ! Nie potrzebujemy byle jakich rad, my sami wiemy co mamy robic i NIE PALIMY! A teraz dalej piszem tak jak bylo na poczatku tego topiku. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamisa
Witam.Ja nie palę 40 dni,zaoszczędziłam 360 zł.Jakie to fajne .Pozdrawiam niepalących i rzucających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lam
do robie porzadek -ruda pisz poprawnie bo trudno przeczytać chyba że nie umiesz wstawiać polskich znaków.Rada : nie doradzaj i nie pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lam... rzucajacy inaczej
:D juz wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To mnie wygoń xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lam jest smierdaca lama
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lam
krążysz tu jak mucha nad gównem a sio śmierdzielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mordusiak tez nie skomentuje, ja własnie po pracy: pozdrawiam mordusiaka🌼 Juleczke🌼😍 małą księżniczkę 🌼 złośliwca🌼 pozdro600🌼 życzę Wam miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba BP:D życzę miłego i spokojnego wieczoru bp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemka siemka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie kończe już czytać \'łatwy sposób\' no i cholera ..jakbym przeczytała ją wcześniej to był nie miała takich psychicznych upadków spodowodanych odstawieniem nikotyny. Autor tej książki naprawdę tak to wszystko opisuje mi.in pokusy związane z fajka, sytuacje w których chce się palić itp-że teraz sama się z siebie śmieje, że tak łatwo dałam się opętać tymi myslami :\' że jak mi bardzo brakuje fajki, jaka ja biedna i nieszczęsliwa, że tyle musze męk znosić, żeby poczuć sie wolną\' Dzizus no aż wstyd:D Pozdrawiam gorąco i pachnąco: Rudą kocurke🌼--kocurka też sobie przeczytaj ta ksiazke bo mi tak trzetrzepała mózg, że szkoda gadac:P Pomoże Ci ona na pewno w borykaniu się z m.in wagą po odstwieniu fajek)koleś też o tym pisze tu) mordusiak🌼 mordko ty nasza;)Na pomarańczowych niestety nie mamy tu żadnej rady ale co tam ..olac ich..;)Nie oni są tu głównym bohaterami tego topiku;) Pozdrów miśka:D mała księżniczka🌼 Trójmiasto rządzi :D złośliwiec🌼pozdrawiem całe Mazury:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszny smietnik sie zrobił.Pozdrawiam dalej z anginą i dalej BP. 🌼Kurde, gdybym sie rozchorowała 3 miechy temu to przy tym bolącym gardle i tej temperaturze nadal jarałabym jak smok:o, zwiekszając sobie tylko dyskomfort. Tak, tak, juz prawie 3 miesiace nie pale i jest boooskooo.:DNie jarajcie, nie badzcie idiotami 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro 600 no zrobil sie smietnik ale niestety nie mozemy nic na to poradzic ;) dzisiejsza strona jest cala zasmiecona pomaranczowymi .Kuruj Sie kobitko i wracaj jak najszybciej do zdrowia! 3 miechy no no .. niezle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jeszcze ja sie dopisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich sympatycznych 73 dbp,poczytalam sobie ostatnie wpisy i odnosze wrazenie ze caly ten galimatias wywolalo moje pytanie o jakas dieteale mam nadzieje ze burz minie i bedzie znowu sympatycznie,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Goga45 to nie Twoje pytanie wywołało te wszystkie wpisy tylko po prostu komus sie nudzi;) To jest 1 lub 2 osoby pomaranczowe , ktore ciagle dokonuja tu bezsensownych wpisow. A Gdzie pajonk? czyż zamienil sie w pomaranczowego?:D p.s mam pytanie do wszystkich.Czujecie jeszcze czasami takie lekkie uklócie jak pomyślicie o fajce?Czy juz wkonujecie same automatyczne czynnosci typu robienie kawy i ani wam w glowie pomyslec w tym momencie o pecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Juleczko mówiłam że trzeba przeczytać tą książke:) Ja przeczytałam ją w 2 dniu BP i bardzo mi to pomogło przejść przez pierwszy tydzień. Zrobiłą mi takie pranie mózgu że hej:) I dobrze bo są tego efekty: Nie palę już 56 dni (+ 21g18m10s). Ilość niewypalonych papierosów: 1365. Będę żyć dłużej o 10 dni (+ 10g18m20s)! Zaoszczędzone pieniądze: 341,32 zł! :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) Juleczko kłócie jeszcze mnie prześladuje ALE...... właśnie pije kawe i nie pomyślałam o śmierdzielu dopóki nie przeczytałam twojego wpisu:) Tak sobie czasami myśle że w głowie to jeszcze pozostanie przez jakiś czas. Jak długo? Nie wiem ale ciesze się że z każdym dniem mniej o tym myśle:) Grunt to pozytywne nastawienie!!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze Wam kobietki że nie palicie, ja muszę się jeszcze wstrzymać, najpierw porządek ze sobą a później peciochy idą w odstawkę.mam nadzieję że to już niedługo.narazie 3kg mniej:) od środy:) jednak tarczyczka była przyczyną kłopotów 🌼dla Was---->tulipanek:D żeby było bardziej wiosennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie zawsze chciało najbardziej palić:a)rano, tuż po wstaniub)przy alkoholuc)jak bylam zdenerwowanaTeraz dostaje sporadycznego \'ukłucia\' tylko przy alkoholu, wiec jest naprawde cooool;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mordusiak--> Ty kopciłaś jak dzika! SZOK! Ja nie pale dłużej od Ciebie a niespalonych fajek na koncie mam podobna ilość. Ruda---> no czekamy, czekamy i sie doczekac nie mozemy:D Gratuluje sukcesów i myśl pozytywnie. Teraz będzie z górki, jak wiadomo co dolega 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×