Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Hej kobitki:) Skonsumowałam śniadanko, dopijam herbatkę..Pod prysznic, do sklepu..I biorę się za sprzątanie mieszkania..Trzeba porządnie posprzątać, poodkurzać, podłogi pomyć żeby mama jak ją przywieziemy z lubelskiego się nie przeraziła:P Tatusiek już od rana z oknami walczy z ich myciem.. Monia 🌼 mam nadzieję Słońce że dobrze u Ciebie i walczysz ze śmierdzielami niczym drapieżna lwica..;) Ja-ka 🌼 rób porządek z tymi osami, ja kilka dni temu wyszłam na balkon,otworzyłam znajdująco się nań szafkę szukając pomidorów (czasem tam są) wyleciało coś bzyczącego to machnęłam ręką i jak mnie nie u...oli w rękę, bolało jak cholera! także to mogła być osa, ojciec oglądnął stwierdził że nie zostawiła(o) żądła i posmarowałam kremem, a teraz jest czerwone z takimi kropkami i wczoraj okrutnie swędziało, także wiesz zwierzątka nie zwierzątka.. Vitalijka 🌼 fajnie że zamieściłaś tę obszerną instrukcję jak jadać, jak organizm funkcjonuje, czego mu dostarczać, od razu sobie wydrukowałam ją:) Kobitki ja już zmykam bo mi czasu zabraknie ;-) Dobrego dnia życzę, później jeszcze tu wejdę :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie wyspałam:D, zaraz doczytam stronice, tylko udało mi się przeczytac coś o tramwaju, który rozjechał nam Agę....hmmmmm, sądny dzień, to u was są tramwaje, a ja myslałam że tam są trolejbusy u Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore tabex.............dodob ty tez go bierzesz czy w chwili wolnej możesz mi napisać ile ja mam brac i jak , bo ja tylko pamiętam że przez pierwsze parę dni mam brac 6 tabletek co 2 godziny, ale nie wiem ile to czasu no i co potem.( pytam dlatego że mi zostało dużo tych tabletek, bo ja w grudniu je łykałam, no i ulotke wywaliłam)....Dodob i czy znasz konsekwencje jeśli np: będę go brała nie całą kurację tylko np: połowę kuracji, bo mi mój żołądek to padnie od tej ilości tabletek, bo ja poza tysiacem witamin i minerałów;) zaczęłam łykać tabletki z melisy , na te moje nastroje nerwowe, bo nie chcę rozwodu;)a jak tak dalej będę wyrzywac się na domu to to się na serio źle skończy:) Raz jestem wamp, a raz słodka kotka, a mąż dostaje fisia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitalijka ja widze ze ty na serio się wzięłas za siebie, ja tez miałam takiego pałera na początku, super że się tak dzielnie trzymasz, vitalijka a ile masz lat i ile paliłaś bo ja nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atydea dziękuję za wierszyk:) jest boski:):):)buziaki julcia dzięki za wsparcie i dobre słowo Wszystkim dziękuję bo doczytałam wersy z wczoraj, wszystkim bardzo dziękuję, jednak tu czuję się chyba lepiej niż w domu, tu z wami;)jest mi lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam to samo.. Wieczorem po rowerze piwo smakuje najlepiej:). Ja mam problem taki że nie mam nigdy pomysłu co by zjeść. Musiała bym jakieś przepisy sobie wyszukać z warzywami jakieś obiadki itp. Co do wagi - waga jest po to by sprawdzić tylko czy przybyło i ubyło:). A czy trzeba zmniejszyć to się patrzy po brzuszku, bokach i ilości tłuszczu:D. Bo ja też nie wyglądam na tyle ile ważę:). Właściwie przydałoby mi się tak z 5 kilo mniej. Ale nie chodzi o wygląd tylko o to żebym lepiej się poczuła jak będę miała mniejszy brzuch. Ale jeszcze nie zabieram się za dietkę, jeszcze troszkę:).. Może zrobię tak że słodycze w weekend a w tygodniu zero:)? A co do fajek - to w razie wpadki trzeba jak najszybciej - NATYCHMIAST się opamiętać. Bo jak po jednej sobie już pomyślimy \"a jak ta jedna to jeszcze ze dwie se spale\" to już d..a, będziemy się ociągać i dalej palić. Fajki natychmiast do kosza i jedziemy od nowa:D! Idę się umyć i chyba na rowerek, taka piękna pogoda dziś:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do os-przyjechali wczoraj na sygnale:D, trzech strażaków, musiałam po nich wyjść bo nie mogli trafić - tzn. znaleźć numeru ulicy:D. No nic, zalepili pianką montażową bo to w szczelinie a jak by mieli deski rozbierać to nie wiem kto by je potem złożył. No i spałam przy zamkniętym oknie bo te tam miały kurw..e:D, a ja myślałam że się uduszę. Dziś jeszcze parę lata przy tym, zobaczymy co dalej. A ja trzydziestka paliłam 13 lat, kiedyś paczka była na 3 dni ale szło coraz więcej. Skończyłam na jakieś 15-16 fajek dziennie czyli prawie cała paczka, no i imprezy, knajpy-gdzie często chodziłam to ponad paczkę szło spokojnie, nieraz nawet dwie. No jeszcze tak parę latek, szło by w górę to pewnie z czasem bym paliła 3 paczki dziennie bo tak to jest że organizm chce coraz większą dawkę. Ja już przerzucałam się na mocniejsze bo tzw. light to już prawie nie czułam jak paliłam i musiałam podwójne zaciągnięcia brać:). A po co mam chodzić po knajpach jak mogę iść na rower:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30-stka pierwsze 3 dni co 2 godziny 6 tabletek potem 8 dni 5 tabletek potem 6 dni 4 tabletki 3 dni 3 tabl. potem już sama zobaczysz 2 tabletki ja juz przy 2 tabl zapominalam wziasc teraz jak mam nerwa albo cos mnie wewnątrz telepie to biore bedzie dobrze 30 -tka ja bylam strasznym nalogiem i teraz po tabexie luzik tylko sny mam durne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30-stko-------- ja też rzucałam z tabexem, tylko że brałam go przez pierwszy tydzień. Kiedy zapominałam o tym żeby wziąść tabletkę uznałam że nie muszę brać ich wcale i przestałam:) To zależy indywidualnie od człowieka. Wydaje mi się (nie wiem czy słusznie) że lubisz mieć jakąś pomoc, asekuracje tak \"w razie czego\". Ale masz nas i w razie kryzysu zastąpimy tabletki :) Pozdrawiam:) Buziaki 4 all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he sa tramwaje a konkretnie cala jedna linia nr 4 zreszta i to w samiuskim centrum ale mnie i tak przejechal buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30-stka - ja wzięłam 2 listki i sie trzymam. Zresztą sama zobaczysz jak się bedziesz czuła. Na pewno najlepiej wybrać całą kurację, ale mnie nie ciągnie czyli polowe tez można :) A tak w ogóle to cześć Wam dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30-stko nie ma za co:) 🌼 My tutaj się wszystkie musimy wspierać wzajemnie..Godzina 12:00 prawie a ja jeszcze nic nie zrobiłam, \"kryminalnych\" stare odcinki obejrzałam:P Mordusiak 🌼 ten film o którym pisałaś parę postów wcześniej to się nazywa \"Podaj dalej\" i jest bardzo piękny i wzruszający.. A widziałyście \"Zieloną milę\" z Tomem Hanksem na podstawie powieści Stephena Kinga pod tym samym tytułem? Ja wczoraj oglądałam z kumpelą pierwszy raz w życiu i jestem pod wrażeniem,rewelacyjny film,polecam..:) Aa zapomniałabym, zastanawiać się nad tym obiadem dzisiejszym,cóż zrobić nań, Monia podaj mi proszę przepis na te nadziewane mięsem mielonym papryczki ;-) A w ogóle to udało mi się od kumpeli wybłagać pożyczenie książki Allena Carra, a nie chciała tego zrobić bo w radach na końcu jest napisane żeby jej nie pożyczać etc.;) Ale dało radę hehe..Co innego wersja papierowa a co innego czytać na komórce, wciśnie się przypadkiem nie ten przycisk co trzeba i przenosi znów do początku książki.. Lecę do tego sklepu, zapuszczam jakąś muzykę i już się biorę za robotę..Później się znowu zacznie TV, a to \"Magda M.\":P a to \"07 zgłoś się\" a to znowu coś tam:P Jutro jak Mój przyjedzie to Go wyciągnę na spacer, a co! :) Buziaki słodziaki dla Was 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-ka :) a mogę zapytać ile masz lat? Masz dzieci, ja mam jedno córcię ma 7 lat. Dodob dzięki za instrukcję, czyli jak bym prała tylkoprzez parę dni to tez mi pomoże cio? chodzi mi tylko o to żeby nie brać tych pastylek nikłitin, bo to jak dziewczyny pisały nadal jest nikotyna. Musze sie z tym nałogiem uporać:) DAM RADE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie że dasz radę Moniś !! Wszystkie tutaj damy radę, hehe napisałaś posta minutę po mnie :D Full roboty mam ale nie ma mi kto kopa dać na rozpęd, któraś chętna?:DDDDD No już idę 🌼 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mordusiak masz rację ja musze się asekurować, mieć drugą możliwość tak jak napisałaś , chce mi się palić, to zastepuje to tabletką, tedy czuję ze coś działa, choć pewnie to nic nie działa, ale ja se wmawiam:) Vilemooo ty tez na tabexe , dwa listki to wogóle mało czasu brałaś nio to spoko:)dam rade Atydea zielona mila jest boska uwielbiam ten film, ale z takich ujmujących to mnie najmocniej wzrusza "miasto aniołów" meg rian (nie pamiętam jak się pisze) Adytea jak chcesz to ja ci wydrukuję tę ksiażkę i moge ci wysłać ją pocztą, jak chcesz to będziesz miała ją jako własną, lub prześlę ci na pocztę boja mam ją w komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam teksiażkę od kochanej pozdro600:) całusy dla ciebie:) Sądny dzień to temu tramwarzyście powinno się jaja urwać:);)co za gapa że ciebie mi przejechał, matko wiesz zmień miasto przeprowadz sie do mnie bo tu nawet jak samochodem stanę na torach to tramwarzysta tylko klaksonem sadzi mi po oczach, a hałas jest wtedy ogromny, no ale ja lubię troche wrażeń:) jak jade na miasto moim autkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z mila checia :D uwielbiam morze ech kiedys to co roku sie jezdzilo na wczasy ostatnio bylam w 1989 roku buu cale wieki temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga w tym roku cie nie zaproszę ale wiesz możliwe że na przyszły rok bym miała taką możliwość, ale życie jest rózne i nie moge nic ci obiecać, ale jeśli będziemy tu gadać na topiku przez cały rok, to pewnie bede wiedziała już w czerwcu w przyszłym roku czy dam rade cie zaprosić, więc mam nadzieje że bedziemy się tu spotykały, no i urządzimy dzieciakom jakies fajne wakacje z plażą. Nic nie obiecuje ale nawet jak mi się topik znudzi (choć wiem że tu będę , bo tu jest to czego potrzebuję, osoby walczące z nałogiem) to w maju 2009 lub w czerwcu dam ci znać, czy da rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurrna sądny dzien kominiarze to tacy mało higieniczni:), bym taki jeden przeczyszczać komin ale więcej kurzu narobił niz przeczyszczania:);)heeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzydziestka, ja mam 26 lat:). Kumaci, 13 lat miałam jak zaczęłam palić.. Męża nie mam, dziecka nie mam bo mnie nikt nie chce o :D. A strażacy nie mogli zostać dłużej;) hehe. No weź te tabexy i zobacz jak tam będziesz się po nich czuła. A z filmów to ja oglądałam 11 razy \"Ostatni Samuraj\" - z tego 7 razy płakałam, parę razy \"Trenera\" (Coach Carter), no i jeszcze polecam \"Fanatyk\", \"Pif paf jesteś trup\" i \"Człowiek w ogniu\". Świetne filmy:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30-stka w tym roku i tak raczej bym sie nie ruszyla,o prace przeciez sie staram no i kasy nie mam ale za rok moze bedzie lepiej :D strazak hmm ta sikawka he he mieli sikawki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytka ja papryczki robie tak: Kupuję 6 średnich papryczek, mielone pół kilo, lub 80 dkg,zalezy od wielkości papryczek. W domku dryluje papryczki, (fajnie jest jak mają spody na których mogą stać pionowo), mielone robiszj ak na kotlety mielone z tym że powinno byc trochę bardziej ciapowate:) to miesko, dodatkowo kupuję zawsze przyprawę do miesa mielonego żeby było smaczniejsze i czasami podsmażam pieczarki na patelni i dodaje do mięsa, ale to jak mam wiecej chęci:), nio i potem wypychasz mięsem te pieczarki do samej góry. Nio i wstawiasz je do brytwanienki i ja w elektrycznym piecyku piekę je 50 minut:) Wszyscy to lubia a jest to łatwiejsze od gołąbków, mniej czasochłonne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-ka Ostatni samuraj ogladałam kilka razy:) jest cudowny, człowiek po tym filmie nabiera nowych wartości:) wartych wpojenia ich do głowy, tych pozostałych nie widziałam, może obejrzę to ci powiem jakie wrzenia miałam... Ja z takich cudnych filmów, to również bardzo miło wspominam "Wyznania Gejszy" poprostu jeden wielki ryk u mnie wciaz na tym filmie płacze:) a z horrorów uwielbiam "Piłę" i "oszukać przeznaczenie" te dwa horrory i wszytskie ich częsci uwielbiam oglądać z mężem wieczorem, wtedy czuję jego bliskość;) jak mam takiego pietra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×