Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

dziewczyny a ktos pisala o tym pillingu z kawy jak go robicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie wiem co to za piling, nio i wam szczerze napisze że juz tych zabiegów z buźka to mam dość:) Ale chce się pochwalić , waże 56kg:) wróciłam do swojej wagi:) według starego licznika nie palę 76 dni, według nowego 7 dni ale ten nowy mi nie pasi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no brawo 30 stka a jaki masz wzrost?????? ja juz do 60 dobiłam ;( a mam 168 (; i to mnie martwi bo jak wczesniej pisalam bardzo pracowalam na wage 55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodob ja tez mam 168 cm i najlepiej sie czuje z waga 57 55 to kilo wiecej id szkieletu a jtos mi powiedzial przy okazji tej ladnej buzi zebym nic nie chudla bo i tak mi zebra widac wiec wiesz :) h he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kazdy ma inna budowe brzydko to ja wygladalam jak wazylam ponizej 52 kg w styczniu ubieglego roku ale max moge wazyc 56 bo potem sie robie taka baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja w/g mnie najlepiej wygladam 57 ale inni twierdza ze do 60 smialo moge dociagnac bo i tak kosci mam na wierzchu a te twoje obcasy 5kg waza ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, waga wadze nierówna. Zależy od budowy:). Trzydziestka, a ten nowy licznik to już bez nikotyny pod jakąkolwiek postacią:)? Kochana zostaw stary licznik bo ja przyjade Ci go wykasować, mi też kazali od zera hihi:). Mam dziś wolne, idę sprzątac-jak kot w domu to zawsze jest co sprzątać (kłaki). Od jutra do soboty w pracy więc tylko wieczorem będę zaglądac. No i idę zrobić sobie yerbę bo wstałam o 11 ale dalej mam zmuł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he ja sobie tez zaparzylam i wlasnie pije ta cocido i tez mam kota czarno-bialy ramzes ma na imie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój jest czarno-biało-rudy:). Żadko spotykany taki kolorowy:). Przybłąkał się dwa tygodnie po tym jak musiałam uspać psa (chory ze starości). Siedział sobie dwa dni na schodach, jak wracałam i otworzyłam drzwi to tak sobie palnęłam: "kicia chodź do domu". Wszedł i tak został hehe, ze dwa lata chyba już:). No i z tego też jest ochrzczony po prostu jako Kicia:). Śmieszny jest ale za to diabeł i straszny nerwus:). A tych kłaków to mam już dość. Sprzątam, sprzątam i nic.. To właściwie nic nie daje, są wszędzie. Twojemu też tak wyłażą? Ja tej cocido nie smakowałam. Mam Rosamonte especial:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz, nie za dobrze widzę bo mam taki do kitu monitor ciemny że słabo zdjęcia widać. Ale chyba trochę podobny do mojego, tylko mój ma mniej białego:). Zaraz wrzucę na moją stronkę to zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my na pewno sie nie znalysmu wczesniej?? monia mam wrazenie jakbysmy sie wieki znaly :) i twarz znajoma to przez ten topik :) he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też poznałam ludzi:). Bo zobaczyłam że nie bawi mnie już jakieś pijane towarzystwo, które chce mnie do towarzystwa a tak naprawdę ma mnie gdzieś. Jasne-też czasem poimprezuje z różnym skutkiem;) ale tu chodzi o coś innego:).. No i wzięłam się za rower i wogóle to jakieś dziwne-głupie małe fajki a nawet o sobie zaczęłam inaczej myśleć:) - że mogę coś zrobic dla siebie i że mi też może coś się udać:). Wiecie co, naprawdę idę te kłaki sprzątać hehe, a Wy mnie tu zagadujecie;). Macie coś na osy? Zrobiły se drugie gniazdo nad oknem - obok zalepionej dziury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mnie proszwe dodac wprawdzie bez kociaka ale z mlodym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×