Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość kto ma ochote zgarniać nagrody
kto ma ochote zgarniać nagrody??, wystarczy się zarejstrować -www.look4win.pl/rejestracja.php?polec=anek11 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻 Wiece co dziewczyny mąz poprosił zebym mu kupiła paczke malboro...szok9,20 juz kosztują ..mowi ze nie bedzie palił takich drogich papieroskow ...no wiecie co jak dobrze ze my nie palimy nie...przeciez z dymem puszczac kase to az cos bierze ....jeszcze bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ze dobrze zrobiłam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, dziewczyny pamiętam o Was ale chyba nie dam rady nadrobić z czytaniem:). Czy Wy nie pracujecie;)? A ja dzisiaj byłam na rajdzie rowerowym i było ognisko i kiełbaski:D. A nie palę 30 dni, minus 420 fajek, plus 140zł zaoszczędzone. I też sobie pomyślałam bo właśnie byłam w sklepie po piwko i patrze - Viceroy 6,95! Masakra hehe,państwo sobie ceni alkohol i faje bo z tego żyje a narzeka że tyle pijaków i że nie ma pieniędzy na służbę zdrowia. Ale wiecie co, rzucanie fajek to nic w porównaniu do diety! Nawet mi się o tym nie chce myśleć hehe:). a Brzucho rośnie:D. Może coś po okresie sie uda bo przed to jem wszystko hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he dzon se gada ;) czemu cie to do lez doprowadza?? dudka moje fajki teraz 8.20 a w lutym jak rzucalam kosztowaly 6.90 szok tyle kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mialam intensywny weekend nad wodą:) i imrpezowo klubowy wypad piątkowy.. nie palę 24 dni zapaliłam jednego -nie bede juz tłumaczyc dlaczego ale tak w skrócie -sie posprzeczałam z facetem bo on rzucał i na weekendzie mówił ze chyab nie da rady-powiedziałam ze jak zapali to ja tez zapale..no i zapalił i pali znowu. Ja nie pale i nie mam zamiaru! Fujstwo i tyle:( pozatym bardzo udany weekend i tydzien scudłam 4 kg:) i lecieć będe dalej:)-niegłodze się:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapalilas zeby zrobic na zlosc facetowi?????????????? oszalalas tak??wiesz ze to bylo total glupie??teraz cie moze bardziej ciagnac,nie ma zapalilam bo...,nie ma,ani 1 dymka kurde nooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No:)! Nic! Zero:D! Licznik do zera:D! A ja próbowałam czytać od tej 600 strony ale znów sie nie udało bo sąsiadka na godzinę wpadła:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeruj zeruj laska zadnej nie odpuszczamy,niektore dziewczyny sie zlamaly zapalily ale nie przez glupote i debilny pretekst tylko dlatego ze na chwile byly slabsze,oj nie odpuscimy ci ni chu chu licznik na zero na ten tychmiast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było to na złość..tylko mówiłam ze ja moge wytrzymać to i on wytrzyma. Mniej niż ja palił dziennie i lat również:( wszysyc fajczyli..wypiłam 3 kubki pólitrowe wiskacza z colą i .....zafajczyć mi się zachciało a ze mój fajczył i reszta palaczy któzy niepalili juz po 7 tygodni-=to mi jakoś niby lżej. Nie ciągnie mnie do fajek[ póki co] bardziej do słodyczy:( gdyby ktoś kazał mi tera wybrac między czymś słodkim a fajką ZDECYDOWANIE SŁODKIE!!! A czy liczniki musze zerować???? yyy nie chcę..bo tak od zera to strasznie -choć nie ma co liczyć dni az tak skrupulatnie-najwazniejsze ze sie nie pali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien- mówisz jak ja- " ni chu chu i na ten tychmiast:)" no nic-jak muss to muss-...zeruje:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zero i to juz!!! wszystkie zerowaly,a ty patrz i placz ;) bo wszyscy ;/ laska laska glupota musi bolec,licznik na zero JUŻ!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka:( ale wiecie co dobry był ten papieros wsumie ..az takiego dłoa to nie mam bo i tak jestem zadowolona ze niepalę tak długo i nie bede juz palić wcale. Ale boję sie teraz ze na imprezie w clubie to faktycznie moge miec problemy w przyszłości.:( wiedziałam tez ze teraz tak mi szaleje przy okresie wszystko ze wkońcu se zafajcze-zwłaszcza na imprezie wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Nic-zero imprez z palaczami!!! Tylko woda i grile z niepalącymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz z dziewczynami potrafimy nawet kaca giganta miec BP prawda monisiu??he he odzylas troszke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tez tak macie- jak pije wino czerwone wytrawne to mi sie nie chce palić. piwa nie pije teraz wcale . a przy mocnych drinkach to mi sie chce właśnie palić jak szlak[okazało sie] WIĘC BEDE PIĆ TYLKO WINKO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 DNI POOOOSZŁY:( ehhh nic , nie jest źle - i tak bede o te 24 dni zdrowsza:) a liczniki zeruje -więc jutro napisze ze niepalę 1 dzień:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak pije to piwo ewentualnie drinka i nie pale,pewnie ze nieraz jeszcze mam momenty ze przychodzi mysl zeby zapalic ale raz ze sama siebie pilnuje a dwa towarzystwo mam takie ktore by mi nie dalo jestesmy dwie ktore rzucily i pilnujemy sie nawzajem a osoby palace nawet jak bysmy chcialy to i tak by nam nie daly pokurzyc,i za to tutaj na naszym topiku DZIĘKUJĘ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do tej pory nie musia lam sie pilnowac-wydawało mi sie i wręcz byłam zdziwiona ze tak szybko odzwyczaiłam sie i ze juz nie wróci chęć.Wiesz, ja nigdy wcześniej nie rzucałam palenia przez te 9 lat. A tu widze ze chwila osłabienia i nałóg atakuje wszelkimi mozliwymi sposobami:/ nic, teraz bede bardziej czujna U mnie nikt nie wie ze rzuam bo nie chodze i nierozpowiadam tej wiadomosci- pzoatym tam byli obcy ludzie których nie znam. Nic, trudno-jakoś to bedzie byle sie juz niepowtórzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz widzisz ze musisz byc czujna ja nie pale od 23 lutego a i tak czasem przyjdzie do glowy mysl,musisz byc ciagle czujna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoo matko,znów szalejecie:). Ja próbuje przebrnąć i troche przebrnęłam przez ostatnie strony a Wy dalej szalejecie:D. Ech,tak sobie myśle-najpierw wytrzymałam 4 dni,potem 9 a dziś już 30 :). A Wy pamiętacie o mnie;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak.. Ja sie zjawiam i wszyscy znikają:)?? O co chodzi;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapi dzięki za info, prolaktyna powiadasz to hormon w przysadce mózgowej odpowiadający za wzdęcia i kupkę----------------mam z nim kłopot, dziurawiec pić, oki pojade do apteki jutro. Vitalijka wiem co zrobiłas ja uległam tak po ponad dwóch miesiacach:) ale spoko licznik wykasowałam i mam dzisiaj 13 dzień bez fajki, wogóle mnie nie ciagnie, kryzys ustępuje, ale nadal się boję o siebie:) lecz mam świadomość że ten jeden papieros może zniszczyć cały trud włożony w walkę z nałogiem, boje się , nie ufam sobie do końca:) uważam kurna i noszę cały zestaw w torebce, czyli tabex ,pastylki nikłitin, gumy nikoret, melise w tabletkach i wodę pół litrową gazowaną, jak wariatka wciąż sie boję:), bo tak bardzo pragnę być wolnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, dlatego mam to wszystko zawsze przy sobie. Wczoraj bylismy na koncercie i potem na tańcach z mężem i siedziałam wsród samych palaczy i nic nawet nie myśle o fajce, ale wiem że gdy pokłóce się z mężem albo z jakąś sytuacją sobie nie będę umiała poradzić to ten cholerny papieros da mi znać, więc czuwam:) Vitalijka mam nadzieje że uda ci się i juz nigdy nie zapalisz, bo każde złamanie się to śmiech diabełka nikotynowego i radośc że wkońcu się złamiesz....uważaj na siebie, wierze w ciebie że dasz radę:) Ja-ka piękna muza zapodałam sobie i aż się rozpisałam:) A tak o mnie to kac mi minął , no i myśl o papierosie by spowodowała odruch wymiotny:), tak mi się zdaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jadę jutro do tej cholernej Łodzi na to zaliczenie..Im więcej czytam tym mniej umiem..Huk,co ma być to będzie..Najwyżej wrzesień..Momentami to się zastanawiam po co studiuję..:| W ogóle to mam różne stany,bo jestem przed okresem..I taką huśtawkę nastrojową obecnie mam..Idę spać..Dobranoc kobitki przesympatyczne :)🌼🌼👄 Nie palę już 24 dni (+ 15g22m13s). Ilość niewypalonych papierosów: 197. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 12g08m21s)! Zaoszczędzone pieniądze: 49,28 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×