Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość samiczka 1972
Jasny gwint to jest okropne a tak na marginesie to powodzenia z pracą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiczka 1972
Haj ja pamietam jak byłam w podobnej sytuacji jak kolezanka zadzwoniła ,że jest robota to ryczałam jak wół ze szczęścia.Będę myślami z Tobą Pozdrawiam jeszcze raz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodob ----- dzięki za pamięć, melduję się dla ciebie, oczywiście BP:) dziewczynki jeszcze parę dni i będzie moje pół roku BP. Nawet nie wiecie jaka ja jestem szczęśliwa z tego powodu. I jeszcze jedno pół roku i będę liczyć w latach, hihi. A no i mój Misiek też:) Monika !!!!!!!!!!!!!!!! sadny dzien wie to i my też chcemy wiedziec co u ciebie!!!!!!!!!!! trochę za długo trwa ten twój zły nastrój:( za tydzień jade nad morze, więc wpadne do Gdańska i wyciągnę cię z dołką :):):) BUZIACZKI specjalne dla ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiczka 1972
Hej sadny dzień jak z pracą . Coś wiesz- dzwonili do Ciebie czy nie ? Odłorzyłam plastry okazało sie ,że chyba po nich źle sie czułam. Wiesz co czasami myślę że mój stary jest mi zupełnie nepotrzebny w chacie .Chyba byłoby mi łatwiej gdybym była sama.Faceci to tylko potrafia dołowac nic więcej. Dzisiaj kolejny dzień bez śmierdzieli i już coraz mniej myslę o ćmikersach.Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i zapomniałabym: wczoraj myślałam sobie ze w weekend minie moje magiczne pół roku i wiecie co w nocy miałam odwet smierdziela!!! Normalnie przysniło mi się że zapaliłam, kolezanka mi dała. Ojjjjjjjj długo musiałam się zastanawiać czy mi się to tylko sni i strasznie mi ulżyło że to tylko sen, ale za to jaki straszny!!!! A już myślałam że nic mi nie grozi a tu masz babo placek, znowu śni mi się śmierdziel po nocach!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie jeszcze dlugo bedzie sie narzucal naszym myslom tak jak ten tolkienowy pierscien wladzy,ja tez juz mam ponad 160 dni a i tak czasem pomysle ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sadny dzien 🌻trzymam kciuki za twoja prace ......aby zadzwonili..pozdrawiam wszystkich pachnąco i jak złasliwiec....mocne debow 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie, a mi się naprawdę swietnie nie pali, troche mnie to przeraża i już sie trzęsę że jak przyjdzie kryzys to ze zdwojoną siłą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i czemu nie dzwonia??buuu a angela zas chora znowu wymiotuje i ma goraczke a mowi ze nic ja nie boli to z kad ta goraczka jak nic jej nie jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku co z tą twoją corcia a byłas u lekarza ?? bidna spokojnie zadzwonia moze maja jakis termin na skladanie papirow ;) bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiczka
Hej ty dzwoń po lekarz aniech zbada te twoją córke ja nigdy nie czekam tylko jak coś sie dzieje z dziećmi to dzwonie po pogotowie.Aha moje kochane koleżanki chciałam powiedzieć ,ze wczoraj wieczoram wypiłam dwa drinki ( miałam gosci ) i co nie zapaliłam .Ciężko mi było . Czwarty dzien bez fajki - mała impreza z a;kocholem a ja nic . Nawet nie macie pojecia jak się cieszę. Pozdrawiam .. Jutro ide na imieniny do koleżanki alkohol sie bedzie lał trzymajcie za moją silna wolę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma infekcji,duzo pic dawac zbijac goraczke i trzymac diete grypa zoladkowa na flipsach i biszkoptach to ona dlugo nie pociagnie :( w poniedzialek tam zadzwonie znowu i powiem ze dzwonilam kazano mi wyslac cv wiec wyslalam i co dalej teraz ,zapytam czemu siedza cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalunia spokojnie zmieniałam 4 razy prace nigdy nie dzwonili następnego dnia ani po 2 czy 3 czasami to trawa tydzien a czasami 2 ;) będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co tygodniowa wizyte psychopaty mam za soba ,ale oplacalo sie materialnie :) zarobilam pare drobiazgow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angela pol dnia dzis przespala i teraz znowu usnela to i ja smiatam zeby jej nie swiecic kompem dobrej nocki moje pachnace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj ostatnia dzisiaj pierwsza co to sie dzieje z wami??jeszcze spicie??fakt ze w takim deszczu to tylko spac ale troszke zameldowac to byscie sie mogly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakim deszczu? Słońce świeci:D! Ja faktycznie spałam, wstałam po 12 bo o 7 rano dopiero wróciłam do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce??gdzie??padac juz przestalo ale tak zachmurane jak lunie to ino raz,po ostatnich dniach juz zapomnialam jak slonce wyglada ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×