Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

swietna wymowka,super pretekst zeby se pokurzyc poprostu rob jednoczesnie cos zeby za bardzo nie utyc pij mate albo pu-erha,czy inne herbatki,jedz lekko to glupi pretekst wiesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja. Nie chcesz być gruba a chora i śmierdząca możesz być? Ja tam z początku olałam i nie żałowałam:). Właściwie weszło mi 2-3kg i narazie stoi w miejscu. A jak komuś się nie podoba to niech nie patrzy:D. To ja tak samo mogę sobie zrobić wymówkę że będę zapalać fajkę tylko wtedy gdy się zdenerwuję. A tak to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przybralam w sumie 3 kg i wiecej nic i jest ok :) i nie pale i w moim domu nie pozwalam palic nikomu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka 🖐️ pozdrawiam całe pachnące grono :D życzę miłego wieczoru BP wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 chłopakom przystojniakom 🖐️ graba BP za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP :D ja przytyłem 10 kg ale waga wróciła z powrotem do normy ,, trzeba czasu „ jestem wolnym człowiekiem nie zależnym od śmierdzącego nałogu :D :D BO NIE PALIĆ TO JEST COŚ PIĘKNEGO :D byłem zawodowym palaczem paliłem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie udało się jestem szczęściarzem BP od 08-04 -2005r *** 3 lata 3 miesiące 27 dni :D jak już mi się udało to i Wam wszystkim też się uda pokonać śmierdziela :D ** TO CO BYŁO NIE MOŻLIWE STALO SIĘ PRAWDZIWE **

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierna palaczka 🌼 ja też zazdrościłem :D a czas szybko leci ja przez parę lat co dziennie byłem na tym forum bo tu dostawałem siłę przetrwania BP * I DZIĘKUJĘ WAM ZA TO *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tamtej ekipy to tylko chyba dudka ci zostala my w porownaniu z wami to swiezynki,pisklaki nieopierzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja tez mam humor do dupy buu nie lubie jak ktos fermwnt sieje,moja kolezanka tak wlasnie zrobila posiala ferment wczoraj,zadzwonilam zjechalam ja z gory na dol,a teraz fochem rzuca i sie nie odzywa do mnie a mi wcale nie jest fajnie,ktos musial ja do pionu przywrocic tylko czemu kurde na mnie padlo noo buuu paskudnie sie czuje teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la studnia beksalala??daj maila cos ci wysle fajnego tylko sie w to wsluchaj zebys slow nie przegapila a ja wlasnie sacze piwko wiec mow mi saluto alkoholicco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszlo ale z innego maila nie z tlenu ci wyslalam uwolnisz sie predzej niz sadzisz nie mozesz myslec ze sie nie da tylko co sie nie da?wszystko sie da.na polaka nie ma bata a na polke to dopiero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre to jest:D:D wiesz tak wczoraj z moim rozmawialam i mowilam mu ze chyba musze po prostu dojrzec do rzucenia:O przeczytac za jakis czas jescze raz od deski do deski ksiazke i dojrzec do tego. glupie to troche:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale to nie jest glupie to prawda,do rzucenia trzeba dojrzec ja wczesniej pare lat temu tez rzucalam i wracalam a chyba ze 2 razy,po ostatniej takiej probie palilam teraz okolo 7-8 lat dobrze nie pamietam nawet bo chyba nie chce a teraz tak poprostu wzielam i rzucilam ale ciagle sie boje zeby sie nie potknac i mysle ze dlugo jeszcze ten strach zostaniewe mnie a co do kawalka to wiesz :) saluto alkoholico witam wszystkich polakow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze ja jestem za glupia zeby rzucic:D dziwnie to brzmi ale jestem strasznie roztrzepana, szyyybko sie wkurzam i czesto,latwo mnie z rownowagi wytracic..sama nie wierze w to co pisze ale tak jest.. i ta cholerna praca. wiem ze mam czas, rodzic mowia zebym posiedziala w domu odpoczela a ja szukam i szukam:( wiedzialam ze nielatwo znalesc ale ja jestem starsznie placzliwa jesli chodzi o takie rzeczy:( dzisiaj pol dnia przeryczalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia70
Masz rację do tego trzeba dojrzeć.Tylko błagam nie za długo.Każdy dzień jest ważny.Pamiętam,jak kiedyś sobie obiecywałam:Po urlopie,po świętach,po urodzinach,po...Czemu właśnie po? Udało mi się to przełamać rzuciłam PRZED urlopem.Ja wiem,że już do tego nie wrócę.Wierzę w to.Nie mówię ,że chcę wytrwać JA WYTRWAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natala a myslisz ze ja moze dzis sie lepiej czuje??kolezanka ma focha,nie mam pracy,boli mnie brzuch i nawet tym razem ketonal nie pomogl,jestem sama z 2 dzieci ale faceta i tak nie chce a czuje sie tak samotna dzisiaj,jest mi tak cholernie zle,caly dzien sluchalam sciezki dzwiekowej tolkienowej a na koniec wogole sobie wladce obejrzalam zeby oderwac sie od rzeczywistosci,nawet to co dzis potworzylam te moje grafiki porobilam z wykorzystaniem obrazu z wladcy pierscieni,zero rzeczywistosci,jest mi zle i nie dobrze,rzeczywistosc jest do dupy a fajki jeszcze gorsze dlatego moja droga nie palimy,nie i ch... wies?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za co??napij sie ze mna piwa i ponarzekamy sobie razem jakie to wszystko jest do dupy a fajki jeszcze gorsze buuu fuuuj bleee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien, masz racje wszytsko jest do dupy a fajki najbardziej:(tylko czemu mnie wzielo wszystko na raz??:( ten dol z powodu braku pracy w tej ieprzonej dziurze tesknota za rodzicami, nie radzenie jzu sobie ze wszystkim:( i dlaczego kurwa nie moglam miec fajngo dziecinstwa i dojrzewac w odpowiednim tempie a nie przyspieszonym z musu:( alez mnie dzisiaj wzielo okrpnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh nie moge biore antybiotyki ktore i tak kurwa gowno pomoga a ja znowu bede musiala dac kase na gina:O przez durne tabletki nagrabilam sobie:O jak nie jedno zapalenie to inne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, nie palę 3 dzien ratunku :P zaczyna mi się chyba syndrom \"to zapalę tylko jednego ...\" idę się napić mineralnej , strasznie dużo piję od tego niepalenia :) pozdrawiam wszystkich walczących wygranych i przegranych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez nie martw sie,dobrze ze mamy ten topik,on ratuje jak widac nie tylko przed fajkami ale przed innymi dolami i schizami tez i tez kurde ta cholerna robota a wlasciwie to jej brak ;/ i jeszcze kolezanka intrygantka i fochacz na dodatek,najpierw afery narobi pipa a jak jej prawde w oczy czlowiek wygarnie to fochy rzuca i sie nie odzywa,co ona woli zeby szeptac za plecami?knuc i ploty roznosic??ja wole zeby mi w oczy wygarnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze wode he he bo my tu powoli w alkoholizm wpadamy,za 3 miechy tez bedziesz powoli w alkoholizm wpadac he he he a tak na powaznie to fajnie ze jestes,a na zjechany nastruj cos potrafisz poradzic?? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro jade do mojej siostry to troche zapomne o wszystkim przy jej coreczce:) uwielbiam ta mala, jak jej nie widze jeden dzien to szalu dostaje:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od teraz zaczynam dojrzewac do rzucenia:) mam nadzieje ze dlugo mi to nie zajmie i pewnego dnia po prostu powiem jestem gtowa i rzuce na stale:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×