Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Allen Carr gdy dowiedził sie ze zostało mu kilka miesiecy życia powiedział : "Kiedy wypaliłem ostatniego papierosa 23 lata temu, stałem się najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Czuję się nim i dziś.” I tak ma byc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam brzydkią cere i wlosy
dziewczyny czy zauwazylyscie polepszenie cery i wlosow po rzuceniu fajek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przedewszystkim zauważyłam że moje włosy pięknie i długo pachną :D jak zresztą wszystko mocniej/lepiej pachnie,co tu dużo gadac ;) od lat używam Lenora a teraz dopiero nie umiem nawąchac hihi ubrań w szafce :D jeśli chodzi o cerę...to jest ładniejsza napewno... choc...zauważyłam że \"coś\" (!!) zaczyna mi się pojawiac na czole hihi niektóre dziewczyny też pisały o chwilowym pogorszeniu cery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten pochmurny i deszczowy dzień,dobrze że chociaż dopisuje mi pogoda ducha.Mój bilans to 42 dni niepalenia,zaoszczędzone 188zł oraz 586 niewypalonych śmierdzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Melduję się w kolejny dzień. Nie palę już 2 dni (+ 11g16m38s). Ilość niewypalonych papierosów: 49. Będę żyć dłużej o 0 dni (+ 09g03m22s)! Zaoszczędzone pieniądze: 20,99 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey hey!! Ja własnie przy kawce.Monia Twój 20-sty bo jestescie z Ania jeden dzien przede mna i niech tak pozostanie!!! :* Kachna wracaj jak najszybciej i nie daj sie znow wciagnac!!Bedziemy na ciebie czekac. Co do cery to mi sie poprawiła zdecydowanie i z zapachem tak jak mowila Ania,w ogole ostatnio mi mowia czesciej ze ladnie pachne...:) Neri ciesze sie ze u Ciebie wszystko dobrze i gratuluje 40 dni to juz na prawde cos. Toszi teraz to juz z górki bedzie,teraz najfafniejszy okres przed Toba jakby swiat sie na nowo budzil.Ciesz sie tym,eh przetrwalas to gratuluje bo to juz duzo!!! Webe w koncu tylko trzymaj tak i nie pozwol soba rzadzic!!! Dasz rade nam sie udalo wiec i Tobie sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biala62
jestem razem z wami 2 dzionek bp :D co mam zrobić żeby wysłać e maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biala62
no chciała bym wysłać na adres emalia co zrobić ? bo nie wiem jak sos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A masz swoja skrzynke pocztowa? Bo jak nie to najpierw tzreba ja założyc. Jesli masz to musisz sie zalogowac wejsc na swoja poczte i napisac wiadomosc i wyslac do odpowiedniej osoby. Najlepiej zeby Ci ktos to pokazal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kochane pachnące koleżanki :) niedziela jest nudna i deszczowa :( nie nastraja zbyt optymistycznie... ech............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tą pogodą to naprawdę jest tragedia...Nie mam nawet co poczytac ciekawego dzis i w ogole jakies rozkminy egzystencjalne i wewnetrzne ,,rozdygotanie,,.....Wy tez tak macie? No ale na peta nie mam ochoty. To dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 LAT 100 LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM! 100 LAT 100 LAT 100 dni bez papierosa:)!!! 100 dni bez papierosa:)!!! 100 dni bez papierosa:)!!! Melduję i uciekam robić sobie torta:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja-ka,życzę Ci kolejnych 100 dni bez papierosa,a potem kolejnych i kolejnych......masz u mnie pełny szacuneczek i trzymaj tak dalej.Za 58 dni ja też będę miała taką setkę i obowiązkowo torcik,narazie 42 dni BP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-ka GRATILACJE!!! I OBY TAK DALEJ :)) Jesteś dla nas wzorem :))) Ja kończę trzeci dzień BP! Woow :) I nie wiem o co biega, ale jest super. O kryzysach mysleć nie będę, bo po co wywoływać wilka z lasu ;-) A jutro to juz mi się coś z tymi rzęskami robić będzie, tak? Będą się ruszać czy coś w tym stylu... ;-) Niezmiernie cieszy mnie ten fakt! ;-) Aniu B. oprócz niewielu lat w metryce łączy nas również imię, czyż nieprawda? ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, i jeszcze to, co tygryski lubią najbardziej:-) Nie palę już 2 dni (+ 14g25m33s). Ilość niewypalonych papierosów: 52. Będę żyć dłużej o 0 dni (+ 09g32m14s)! Zaoszczędzone pieniądze: 19,50 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-ka ----> G R A T U L A C J E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! że zazdroszczę to wiadomo nie trza pisac....:D kurde ja dziś całe popołudnie i wieczór spędziłam z córką nad zeszytami, ponieważ była chora i nadrabiałyśmy...i normalnie jestem załamana.. serio...ona jest w IV klasie i szoook ile nauki,normalnie nie można sobie \"pozwolic\" na chorowanie bo to jest horror pózniej... normalnie jestem wyczerpana... uff.... teraz piję meliskę z pomarańczą {pycha} i odpoczywam :D Anullko !!! no wiadomo że mamy to samo piękne (??) imię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widzisz z pomarańczą to ja dzisiaj balsamu użyłam i też mi PACHNIE! jejku jeku jak wszystko pachnie ! :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważne pytanie
witam wszystkich, być może temat był już na tym forum poruszany, ale niestety nie mam czasu przeszukiwać wszystkich postów. Nie palę już od 1,5 roku, ale chyba uzależniłam się od Niquitinów (pastylki 2mg - te miętowe teraz mi nie smakują ale i tak biorę) Najpierw brałam przez trzy miesiące, potem miałam ok 4 miesiące przerwy, a teraz znowu od pół roku ich używam. Czy to jest bardzo szkodliwe? Bo chyba teraz zupełnie mi się z tego nie uda zrezygnować. Albo pastylki albo fajki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój bilans :D Nie palę już 20 dni (+ 02g09m52s). Ilość niewypalonych papierosów: 803. Będę żyć dłużej o 6 dni (+ 03g19m41s)! Zaoszczędzone pieniądze: 281,26 zł! paaa do jutra kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiony_ w _trawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×