Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

monikaaaaaaaa 🌼 widocznie większość już się pewnie czuje i nie musi tu tak często zaglądać :D pandorko 🌼 gratulacje 🌼 ja tez nauczyłem się rozwiązywać swoje problemy już bez śmierdziela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM! prześledziłam pare stron wyrywkowo żeby sie zorientować co tam u was słychać.Nie mam niestety czasu żeby zaglądać ;) No nie powiem też jest mi ciężko. Pamiętaj jak wchodziłam na ten topik po raz pierwszy i obiecałam, że to pół roku musze wytrwac na tym topiku z ludzmi którzy mnie mobilizowali. I udało się minęło 8 miesięcy odkąd nie pale. Czasami oczywiście sa sytuacje gdzie człowiek cały rozdrazniony i zdenerwowany chodzi a wokół znajomi sami palacze no ale daje rade i wiem , że juz nie chce do tego wrócić:) i tej walki od nowo rozpoczynać ! Antydea🌼 dobob🌼 Trzymajcie sie dzilnie kobitki ! Szkoda ,ze tak sie stało no ale trudno.... Mocno się zmobilizujcie i poczytajcie wpisy jak to wy mobilizowałyscie tutaj innych np 30 stke;) niech ta siła która wtedy miałyście znowu do was powróci:) mmm757🌼 Super , że dałes rade ten weekend bez faji a waga sie nie martw. Na pewno nie jest tragicznoie;) wiecej ruchu i spadnie- zwlaaszcza teraz jak słonce sie zaczelo pokazywać{przynajmniej tutaj na pomorzu :D] złosliwcze🌼 pozdrawiam Ciebie jak zawsze i gratuluje 3,5 lat bez papieroska:) Psinka tez niepalaca:)maszeruj z nia dalej i dotleniaj sie mazurskim powietrzem ! sądny dzień🌼 wazne ze jest ta praca. Ja tez sie przymierzam do niej- juz nie tyle o kase chodzi ale wogole zeby byla;) pozdro600🌼 Pani Barbara rzadzi !:D No i cała resztę BP pozdrawiam!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM! prześledziłam pare stron wyrywkowo żeby sie zorientować co tam u was słychać.Nie mam niestety czasu żeby zaglądać ;) No nie powiem też jest mi ciężko. Pamiętaj jak wchodziłam na ten topik po raz pierwszy i obiecałam, że to pół roku musze wytrwac na tym topiku z ludzmi którzy mnie mobilizowali. I udało się minęło 8 miesięcy odkąd nie pale. Czasami oczywiście sa sytuacje gdzie człowiek cały rozdrazniony i zdenerwowany chodzi a wokół znajomi sami palacze no ale daje rade i wiem , że juz nie chce do tego wrócić:) i tej walki od nowo rozpoczynać ! Antydea🌼 dobob🌼 Trzymajcie sie dzilnie kobitki ! Szkoda ,ze tak sie stało no ale trudno.... Mocno się zmobilizujcie i poczytajcie wpisy jak to wy mobilizowałyscie tutaj innych np 30 stke;) niech ta siła która wtedy miałyście znowu do was powróci:) mmm757🌼 Super , że dałes rade ten weekend bez faji a waga sie nie martw. Na pewno nie jest tragicznoie;) wiecej ruchu i spadnie- zwlaaszcza teraz jak słonce sie zaczelo pokazywać{przynajmniej tutaj na pomorzu :D] złosliwcze🌼 pozdrawiam Ciebie jak zawsze i gratuluje 3,5 lat bez papieroska:) Psinka tez niepalaca:)maszeruj z nia dalej i dotleniaj sie mazurskim powietrzem ! sądny dzień🌼 wazne ze jest ta praca. Ja tez sie przymierzam do niej- juz nie tyle o kase chodzi ale wogole zeby byla;) pozdro600🌼 Pani Barbara rzadzi !:D No i cała resztę BP pozdrawiam!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! i ja listę podpisuję. Padorko gratki ogromne! Egzaminu i tego, że bez fajki. Ja też miałam dzisiaj pierwsze emocjonujące sytuacje bez fajki - rozmowa o pracę, stłuczka po drodze na tą rozmowę (mąż prowadził, wina dziewczyny która w nas wjechała...). Normalnie jeszcze miesiąc temu oba te zdarzenia przypieczętowane by byly paczką fajek. A dzisiaj nic. Jedyne co to olśnienie, że nie chce mi sie palić!!! No rewelka!! Aha, do tego dnia to jeszcze dorzucę szefa, który mnie niesłusznie opiórkał i moja teściowa porządnie dzisiaj upadła, cała się potłukła i cały czas zachodzę w głowę, czy nie złamała ręki...tfu! (to na szczęście ;-) ). Więc był to dzień prawdziwego i słusznego świra. Pierwszy bez papierosa!! Tra la la :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej i ja sie podpisuje tylko, oczywiście bez papierosa:)! Becia jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow mmm757 jaki pachnący wpis :D ja siedze cała w stresie...jutro egzamin z prawka :( dziś przyjaciółka oblała (6 raz!!!!!) a już była tak blisko już widziała z daleka WORD i masz babo placek :(:(:(:( nieee noooo wykończę się ...w sierpniu jak podchodziłam 1-szy raz to przed egzaminem wykopciłam paczkę fajek....jutro ZERO.. jak to będzie ?????????????????? niewiem..........................:(:(:( P.S.słoniol ze sobą wezmę heheh i pośmiecę im tam trochę pod Ośrodkiem hehehe ech.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak sobie pachnacy dywanik zapodalem:classic_cool:;)( powodzenia jutro🖐️ ja na szczascie juz mam to za soba od 16 lat:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julka:)🖐️--> no szukałam Cie na tym topiku, ale słuch po Tobie zaginął, ciesze sie, że sie trzymasz. Ja tez juz 8 miesiecy BP;)mmm757 🖐️, jak dobrze, że w koncu tu sie na dobre rozgościłeś! Nie chce słyszeć o Twoim ponownym paleniu....😠:opozdro dla wszystkich zmagających sie ze śmierdzielem, dacie rade....🖐️PS: Nic mi sie w życiu tak nie udało jak rzucenie palenia, słowo!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł dla palaczy, proszę oto najświeższa prasa :O http://wiadomosci.onet.pl/1511502,2678,1,produkt_z_makabreska,kioskart.html wieczorem zrobiłam jaśniepanu zjebkę wyczułam dym w domu -> papierosowy, no szlag mnie trafił, ja tu bohaterkę rżnę a ten podpala???? prawie klękał na kolana, że to nie on...i tak mu nie wierzę! nos mam jak u psa myśliwskiego ale przykro mi się zrobiło, do cholery ja go wspieram ciesze się jego każdym dniem bp, od niego wsparcia nie mam, potrafi jeszcze (dość że sie przyznaje) powiedzieć że w pracy zapalił 3 nosz :O miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpoczęłam dziś 2 miesiąc nie palenia. myśle o gnoju jeszcze często, Złośliwiec Ty to jestem WIELKI z WIELKICH. Piję zieloną herbatę już się do niej przyzwyczaiłam. Jem chlebek orkiszowy b.dobry. Pozdrawiam pachnąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikaaa bo oni tego nie rozumieją, nikt nie zrozumie dopóki nie spróbuje jak fajnie jest bez fajek:)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z D A Ł A M !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Z D A Ł A M !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D ale powiem Wam szczerze że miałam egzaminatora normalnie anioła :) jezuuu facet przymykał oko na drobne błędy itp. nieeee nooo jestem w szoku mocnym naprawdę ...wiadomo radośc ogromna !!!! jeszcze jakby było jeszcze śmieszniej to już wjeżdżając do Ośrodka przy skręcie najechałam lekko na krawężnik heheheeh nie miałam pytań do samej siebie - czujecie jakby mnie oblał na sam koniec ????? niee no...ale spoko :D ale trzymał mnie do samego końca w niepewności - bo o tym że wynik jest (mimo wszystko :P) pozytywny dowiedziałam się po dłuższej chwili gdy wypisał jakieś tam dokumenty...w ciszy siedziałam i czekałam na wyrok hehe bałam się wcześniej zapytac ;) ufffffffffff.......czuję ulgę nie doopisania....... dzięki za trzymanie kciuków :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomozecie mi??????rzucam palenie od zeszlego piatku i popalam 2 razy dziennie!jak sie pozbyc tego parszywego,smierdzacego nalogu? macie jakies skuteczne metody,bo ja juz wariuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he jula dla ciebie jak zwykle atydea jest antydea :D to chyba twoj znak rozpoznawczy no mam ta jakas prace mam tam naprawde fajne osoby ale kurde ja nawet na oplaty tam nie zarobie buuu a wogole to witam cale pachnace grono 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze pozro:classic_cool: jak juz Ty mi mowisz, ze nnie mam palic to niech wiec tak juz zostanie znam przeciez Twoj gniew wiec nie bede z Toba zadzieral :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULUJE!!! :):):) Kochana, ja tam wiedziałam że zdasz :P Powodzenia na drogach życzę więc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :D Przyznam się Wam bez bicia :P że jeśli chodzi o czas przed egzaminem to nawet ku mojemu zdziwieniu nie myślałam zbytnio o śmierdzielu... ale już po ogłoszeniu wyniku i gdy wysiadłam z wściekłoczerwonej L-ki egzaminacyjnej :D to serio, baardzo ale to baaardzo zapragnęłam zapalic :( jak nigdy dotąd pragnęłam to świństwo!!! ciekawe...że nie PRZED tylko PO śmierdziel zaatakował tak mocno ;) uff...już ochłonęłam wstępnie hihi teraz będę odliczac 10 dni - bo po tym terminie mam do odbioru plastik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eftera
Ciekawa jestem, czy już słyszeliście o EFT. Techniki Emocjonalnej Wolności pozwalają uwolnić się od lęków, fobii, stresu, negatywnych emocji i ograniczających przekonań. Praca tą metodą polega na delikatnym opukiwaniu zakończeń meridianów przy jednoczesnym skupieniu się na problemie, który chcemy rozwiązać :-) Cała procedura opisana jest w DARMOWYM podręczniku „Wprowadzenie do EFT” dostępnym na stronie http://www.eftera.pl/literatura.html – polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) dzisiaj włączyłam sobie mój suwaczek i aż mi się błogo zrobiło...;-) http://www.suwaczek.pl/cache/523baea76c.png Aaa i też piłam alkohol, we wtorek. I muszę przyznać, że palić mi się chciało (bardzo!), tym bardziej że byłam z koleżanką, że którą zawsze odpalałyśmy wspólnie jednego od drugiego .... Teraz ona kopciła, a ja tłumaczyłam sobie, że jest dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gromka
anula gdzie mozna zdobyc taki suwaczek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stronie www.suwaczek.pl logujesz się i sama dobierasz wygląd i opis suwaczka (jak również temat , bo mozna sobie wiele suwaczków zrobić np. odliczanie do urodzin, wakacji ślubu itd.) fajna sprawa, mnie bardzo motywuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mija 2 miesiące mojego niepalenia,samopoczucie w porządku,ale codziennie biorę magnez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×