Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Zaczynamy kolejny dzień BP.Mój 10. Dżola- dałaś radę🌻 30-stka, ginett34, jedrek30,leloof85, majamajeczka 🌻🌻🌻 Ania B-lewy alt i 3 z klawiatury cyfrowej .♥.🌻 aga- 🌻 Pozdrawiam i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auuu
30-tka jw wczesniej bardzo mało piłam a jak się czepiłam 1.01.09 to jak teraz tak licze to tak 3,5 litra spokojnie -wiem przesadziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamajeczka
cześć melduje się - wstałam i nie pale - ale poszła bym jeszcze pospać tak na dwa miesiące - marjola53 trzymam kciuki za Twój 10 dzień i mój chociaż oszukany ale już 7. Pozdrawiam, pozdrawiam, pozdrawiam, wszystkich bez wyjątku i w ten chłodny poranek przesyłam kilka ciepłych słów: :) kocyk, podusia, pierzynka, herbatka.... :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się już po kawie I\'ve been quit for 105 days + 14h12m20s. Cigarettes not smoked: 2323. Life saved: 17 days + 17h53m14s. Money saved: 923,40 zł. czy u was też tak zimno? ja cchę wiosnę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamajeczka
misiek121 - wszędzie jest zimno :) nie przejmuj się wiosna już za 2,5 miesiąca. Niech mi ktoś powie jak się robi takie piękne niebieskie kwiatki i różowe usta bo przysięgam, że nie wiem :) Nie pale wciąż ale czuje się tak jakby mnie nie było....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjolu 10 dzień :)? wow jak zleciało !!!! GRATULACJE !!! dzielna kobita jesteś :):):) 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nie udało się serduszko :(:(:( jednocześnie wciskam Alt i 3 ??? heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamajeczka
Aniu B. bardzo dziękuję za linka do emotikonek 🌼 a serduszko i inne fajne znaczki zrobisz wciskając jednocześnie klawisz z logo microsoftu - przed lewym altem - nie wiem jak się ten klawisz nazywa fachowo - w każdym razie 2 i 3 klawisz od lewej strony na samym dole i jednocześnie cyfre 3 z klawiatury numerycznej. ♥♥♥ Wciskając inne cyfry : •◘○-♣♠☺☻☻ - pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do doświadczonych rzucaczy- jak długo będzie mnie męczyć myśl co by zapalić.Zwariuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamajeczka
o dzięki leloof 85 - dobrze wiedzieć :D :) ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nie palę 9 miesięcy:) pamiętam jak z początku odliczałem dni, poźniej tygodnie, a teraz miesiące jak se przypomnę :) w każdym razie paliłem 8 lat i zdążyłem rzucic przed podwyżką cen za fajki, udało się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamajeczka
gratulacje, ale myślisz jeszcze otym żeby zapalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leloof85 stopka moja tłumaczy się tak: przecież to już styczeń, to się go nie liczy ;) a w marcu kalendarzowa wiosna ;) no to jak ???? za miesiąc wiosna - został nam tylko luty ;) ;) ;) trzymajmy się ;)) ♥☻☺♦♦♣♣♠•◘○ - też eksperymentuję !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc dla chlopczyka
Czesc 🖐️ Dwie panie postanowily pomoc choremu chlopcu i organizuja aukcje charytatywne z ktorych dochod jest przeznaczony na leczenie malego Wiktora. Gdyby ktoras z was miala ochote cos kupic dla siebie, dla bliskich to podaje link do aukcji: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=10006145 Sa maskotki, ksiazki, plyty i wiele innych drobiazgow. Pozdr 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamajeczka
koszmarny dzień, koszmarny dzień, w tej chwili mogła bym zabić, tak mi się chce palić, zaraz się porycze, a tak naprawde to to jest śmieszne - tylu ludziom na świecie dzieje się w tej chwili coś złego a ja się rozczulam nad sobą bo nie potrafie się wziąść w garść, bez sensu, bez sensu, bez sensu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam dzisiaj po raz pierwszy od 10 dni kontakt z osobą palącą.\ Jeszcze jestem słaba,Papieroch nie śmierdział. Nie zapaliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×