Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

noo właśnie o tym samym pomyślałam {o spaniu} :P tak więc motywujący bilansik i mykam pod kołderkę ;) Nie palę już 135 dni (+ 02g25m16s). Ilość niewypalonych papierosów: 5404. Będę żyć dłużej o 41 dni (+ 06g44m23s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 891,41 zł! :D do jutra !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10endi
witajcie mogę dołączyć do waszego zacnego grona byłych palaczy???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamajeczka
Ania.B - Twój bilansik jest oszałamiający - jak dla mnie hahaha🌼 miłych snów do rana 😍 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowonarodzony
Hehe, interesujące, jak tak dalej pójdzie to z nałogu fajek wyleczę się, a wpadnę w nałóg Kafeterii i tego topiku. ;) Nie wiem co wyjdzie mi na lepsze. ;) Aha, dzięki za gratulacje, wygrałem bitew parę, ale wojna wciąż trwa mimo pozornego zawieszenia fajka... (eee broni ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamajeczka
10endi - możesz, możesz, możesz....., ale pogadamy rano ok? bo ja już musze iść spać ok???? pa pa pa 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamajeczka
nowonarodzony - topik jest zdrowszy - ale idź już spać :D 🌼, :D, 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10endi
właśnie minął 14 dzień bez papierosa, początkowo nie było najgorzej ale od dwóch dni mam kryzys......tzn. nie zapaliłam ale w myślach spaliłam chyba ze 3 paczki.paliłam 15 lat z przerwami dwoma( raz przez ponad rok-ciąża i drugi raz rok-ciąża).teraz nie jestem w ciąży,więc i motywacja mniejsza.......myślałam że im dłużej bez tym lepiej ale się myliłam.....powiedzcie jak przetrwać kryzys......pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloofka
Nie palę już 5 dni (+ 01g18m27s). Ilość niewypalonych papierosów: 131. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 00g05m34s)! Zaoszczędzone pieniądze: 53,88 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOGOLE WYPILEM DZISIAJ PIERWSZA KAWE OD PIECIU DNI I SPAC NIE MOGE WRRRRR JUTRO SOBIE ODPUSZCZE CHYBA;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neri 11-gratuluję🌻 Ania B, leloof8🌻 Majamajeczka-nie palimy Justus- Ania ma rację,ja też lubiłam palić.Dasz radę ja paliłam 35 lat. Ten topik pomaga🌻 Nowonarodzony- mała rocznica 10endi dasz radę🌻 Miłego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja od wczoraj jestem na etapie rzucania palenia. Tak całkiem to nie rzuciłam - wczoraj spaliłam 4 fajki z paczki mojego chłopaka :( To już chyba moja 3 próba. Strasznie chciałabym rzucić to świństwo. Mam nadzieje, że tym razem się uda :) Pozdrawiam i wytrwałości życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pineapple86 dasz rade jestem pewna i trzymam kciuki 🌻 dla wszystkich pachnącego i miłego dnia i widzę ze dizś jest więcej rannych ptaszków tak wiec meldujcie sie kochani i kto ma ochote to na kawkę zapraszam Nie palę już 39 dni (+ 18g01m34s). Ilość niewypalonych papierosów: 1033. Będę żyć dłużej o 7 dni (+ 21g28m48s)! Zaoszczędzone pieniądze: 364,31 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pineapple86- dasz radę.Czytaj ten topik.Naprawdę pomaga. Palaczka Aga -razem pijemy kawkę 🌻 Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamajeczka
🌼 👄 😍 witam pięknie i mniej mroźnie jakby, czyżby wiosna????? Muszę się wziąść do pracy bo mnie w końcu wyrzucą - tak więć pozdrawiam, i trzymam kciuki - nie paląc 🌼 👄 😍. A tu mój osobisty powód do radości: Nie palę już 8 dni (+ 00g39m35s). Ilość niewypalonych papierosów: 208. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 14g15m51s)! Zaoszczędzone pieniądze: 83,48 zł! 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamajeczka
marjola - jaka czarna - bo coś mi myślenie nie idzie ???? ♥♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mam nadzieje, że faktycznie ten topik mi pomoże tak jak pomógł Wam :) Siedzę właśnie w pracy. Tu spalałam zazwyczaj oko 8-10 papierosów. Wczoraj cały dzień nie odchodziłam od biurka. Żadnych plotek z koleżankami bo zaraz by mnie na fajke ciągnęły. Dziś w pracy prawie mnie nie ciągnie - wydaje mi się, że to jest poprostu kwestia przyzwyczajenia. Najgorzej jest jak spotykam się z chłopakiem - palacz zatwardziały z niego i ani myśli o rzuceniu. Najdłuższe moje niepalenie trwało ok 2 tyg tyle, że w tym czasie raz na jakiś czas zapalilam papieroska więc w sumie się nie liczy :/ W sobotę idę na imprezę i tam napewno będzie ciężko :( majamajeczka - z tym zaczernianiem to chodzi o nick :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mam nadzieje, że faktycznie ten topik mi pomoże tak jak pomógł Wam :) Siedzę właśnie w pracy. Tu spalałam zazwyczaj oko 8-10 papierosów. Wczoraj cały dzień nie odchodziłam od biurka. Żadnych plotek z koleżankami bo zaraz by mnie na fajke ciągnęły. Dziś w pracy prawie mnie nie ciągnie - wydaje mi się, że to jest poprostu kwestia przyzwyczajenia. Najgorzej jest jak spotykam się z chłopakiem - palacz zatwardziały z niego i ani myśli o rzuceniu. Najdłuższe moje niepalenie trwało ok 2 tyg tyle, że w tym czasie raz na jakiś czas zapalilam papieroska więc w sumie się nie liczy :/ W sobotę idę na imprezę i tam napewno będzie ciężko :( majamajeczka - z tym zaczernianiem to chodzi o nick :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pineapple-ja przeczytałam prawie cały topik.Dzięki ludziom tu piszącym podjęłam decyzje o rzuceniu ćmików.Ten topik pomaga.Nie mam narazie czym się chwalić , to dopiero 11 dzień, Tobie też się uda.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helllo:) w kupie razniej a wiec fajnie ze jestes a co do sobotniej imprezy to raczej uwazaj i sie zastanow co do ilosci wypitego alkocholu jak to na imprezie ktury poteguje chec zapalenia tego niczego nie dajacego Ci smierdziucha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjola53 - oczywiście, że jest się czym chwalić 😘 ;)) - jedenaście dni, to prawie 2 tygodnie, a 2 tygodnie, to prawie miesiąc - a ponoć (wiem to na pewno) pierwszy miesiąc jest najgorszy ;-( a więc chwal się i ciesz się i wzbudzaj w sobie i w nas wszystkich optymizm - a ten jest zaraźliwy permanentnie trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku to raczej imprez unikałam choć na sylwku wyśmienicie sie bawiłam Topik pomaga też potwierdzam a że fajnie jest być pachnącym to chyba wszyscy wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamajeczka
przepraszam, ale nie wiem jak mam się zrobić na czarno........, pomocy - proszę o jakąś instrukcje ♥🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy mi bardzo na tej imprezie - urodziny przyjaciółki. Kurcze tak bym chciała być twarda i slina i się nie dać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majamajeczka - na głównej stronie forum na górze jest podkreślone na czerowo: \"internautko zarezerwuj swój nick\" kliknij tam. Dalszej instrukcji nie piszę bo napewno sobie poradzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam melduje się:) 🌻 Nie palę już 87 dni (+ 02g01m04s). Ilość niewypalonych papierosów: 3483. Będę żyć dłużej o 26 dni (+ 14g36m59s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 567,51 zł! 🌻 majamajeczka----brawo:) widzę że się zaparłaś:) tak trzymaj Ania.B--pozdrawiam 10endi---------- około 14 dnia miałam też kryzys:) musisz uważać, przejdziesz przez to, tylko się uprzeć i kropka..... Pamiętam że mi chyba w drugim tygodniu non stop się śniły papierosy i wszystko co z nimi związane..... to jest chyba ten moment ostatniego tchnienia śmierdziela, takie ostatnie sprawdzanie ciebie czy zapalisz..... przetrzymaj do 21 dni a zobaczysz jak to wtedy zaczyna byc prostsze..... Ja też paliłam ponad 15 lat:) a ostatnie lata to minimum dwie paczki dziennie, do 13 miałam spalona paczkę i otwierałam drugą.... tak mną kierował smierdziel;) U mnie w stópce masz książkę i licznik, załóż sobie licznik to zawsze motywuje trochę, no i jak masz ochotę to poczytaj książę\"łątwy sposób....\" leloof85 :) Mariola53:)pineapple86:) palaczka aga:) ojejkujejku:) Nowonarodzony:) Pozdrawiam wszystkich Co daje palenie: mniej kasy w portfelu, mniej rumieńców na ryjku, brak smaku i osłabienie węchu, nerwy jak okazuje się że nie ma fajek w kieszeni, stres gdy jesteśmy w markecie lub kościele, problemy z oddychaniem, smród ubrań, żółte zęby, no i po latach brzydką skórę i cuchnące dłonie, wogóle stajemy się parowozem nikotynowym , paląc papierosy jesteśmy lokomotywą przetaczającą duze ilości smoły:):):):) To tak dla motywacji:):):):):):) Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie przecen tylko swoich mozliwosci ja tez bylem zawziety pamietam i taki dumny i poeglem po alkocholu wlasnie alkochol na poczatek to zly pomysl chyba ze naprawde masz baaaardzo silna wole??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×