Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

zapomniałam pozdrowić jeszcze sądny dziennn, ojejkujejku, nowonarodzony, ajajaj, Dżola, ginet 🌻🖐️ 30-stka z Gdańska 🌻👄 /nie mam takiej pamięci jak złośliwiec/:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja zaczęłam stronę 800.Pozdrawiam: złośliwiec sądny dzień\ Ania B 30 z Gdańska Majamajeczka Fiona-załozycielka Dla wszystkich pozostałych uściski 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
aram55 zapraszamy i czekamy .No oczywiscie zlosliwiec ma chyba pamiec absolutna i wielki szacunek dla niego i oczywiscie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszło w kosmos. Fiona założcielka złośliwiec dobry duch Ania B Maja majeczka Aga nie palaczka Jedrek sądny dzień 🌻 to na otwarcie 800 strony. Pozostałych pozdrawiam i życzę wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieram się i jakoś nie mogę się zebrać, hehe:) alejestem z Wami cały czas, to mi pomaga i myślę, ze w końcu i ja przestanę śmierdzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjola, nie wychodza mi te serduszka :( czytałam jak się to robi ale nie wychodzi mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 157 dni (+ 11g11m33s). Ilość niewypalonych papierosów: 2204. Będę żyć dłużej o 16 dni (+ 20g09m49s)! Zaoszczędzone pieniądze: 793,63 zł! Cieplutko pozdrawiam wszystkich niepalących i tych,którzy dopiero mają zamiar dołączyć do tego pachnącego grona. 10 stycznia minęlo mi 5 miesięcy jak nie palę,ale przegapiłam tę małą rocznicę,bo już nie myślę o papierosach,teraz czuję się naprawdę wolnym człowiekiem.Wiem też,że nigdy!przenigdy ! nie wrócę do nałogu,czego też życzę wszystkim na tym forum 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjola, dzięki za seruszka ale dalej nie wychodzą mi:( DOBRANOCKA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neri ----------------> witaj !!!! Gratulacje !!!! kurka wodna nadal mi nie wychodzą te piękne czarne serduszka hihi więc chyba dam se spokój:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5:) 5:) 5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:) 5:) 5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:) 5:) 5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:) 5:) 5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:) 5:) 5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:) 5:) 5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:) 5:) 5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:) 5:) 5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:) 5:) 5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:) 5:) 5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:) 5:) 5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:) 5:) 5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:) 5:) 5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:) 5:) 5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:) 5:) 5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:) 5:) 5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:) 5:) 5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:) 5:) 5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:) 5:) 5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:) 5:) 5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:) 5:) 5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:) 5:) 5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:) 5:) 5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:) 5:) 5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:) 5:) 5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)5:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamajeczka
Leloof85 ale dałeś czadu hehehe 🌼 😍 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamajeczka
kochani wróciłam, biegałam, chodziłam, okropnie się zmęczyłam i nie pale , alepiszecie od czego tu zacząć? neri 11 - podziwiam i przysięgam sobie, że siebie nie zawiode i z pomocą (Waszą) dam rade i - jak to powiedział złośliwiec :" kawałek papieru ze szczyptą tytoniu nie będzie mną rządził" - dzięki 🌼, jędrek 30 - a ja wiem, że trzeba sobie wierzyć, bo komu jak nie sobie?????????? aha i jędrek 30 nigdy nie wstydź się pytać, jeśli coś Cię zastanawia, frapuje, ja ciągle pytam, im więcej wiem tym więcej mam pytań to straszne, życia mi nie starczy....... :D 😍.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamajeczka
Mariola 53 chyba na dzisiaj sobie poradziłam nie wiem jak będziej jutro....... ????? Mam nadzieję, że z każdym dniem lepiej - w końcu kiedyś. A te cyfry się same zrobiły jak podzieliłam cały rząd serduszek na części - co by tak monotematycznie nie było. 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 😍 🌼 miłych snów i do jutra kochani :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Jutro startuję..po prawie 11 latach palenia po paczce dziennie.chcę rzucić bez wspomagaczy, trzymajcie za mnie kciuki, właśnie wypaliłam ostatniego papierosa :( i źle mi z tym, bo wstyd się przyznać ale lubię ten nałóg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justus -----> wierz mi chyba wszyscy lubiliśmy ten nałóg :D :P mnie osobiście ostatnimi czasy ten Nasz nałóg już wykańczał psychicznie i finansowo... no i w końcu się zebrałam do kupy - powiedziałam DOSC !!! i od 1 września jestem pachnąca i BP :):):):):) czego i Tobie i wszystkim moim tu walczącym przyjaciołom życzę !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowonarodzony
Ha, dochodzi 15. stycznia, za jakieś 3 godziny stukną mi 2 tygodnie niepalenia bez wspomagaczy. ;) Będzie dobrze, musi być. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamajeczka
Justus - trzymam kciuki - ja jutro zaczynam dopiero drugi tydzień bez fajek, które paliłam pasjami - w ilościach niewyobrażalnych wprost - aż`do momentu kiedy trafiłam na ten topik - nie no poważnie mówiąc to palenie zawsze mnie denerwowało i najpierw przestałam palić a później zaczełam czytać topik , ale gdyby nie ludzie na tych stronach to na pewno bym sobie nie poradziła...... 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamajeczka
nowonarodzony -gratulacje 🌼 😍 🌼 😍 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamajeczka
Ania.B. - gratulcje, idziemy spać??????? miłych, pachnących, kolorowych snów :D🌼 :D 🌼:D 🌼,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×