Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

mamamajeczka ----> trzymaj się kochana ,tak jest niestety że te cholerne kryzysy nas dopadają na początku rzucania tego dziadostwa :(:(:( nie wychodzą mi te serduszka i inne ...:( kurde co ja taka ciemna jestem ? klikam jednocześnie Alt i Windows + 3 i lipa - coś tam inne zaczeło mi się załączac ...ech...nie wiem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam całe pachnące grono 🌼 życzę miłego i spokojnego wieczorku BP majamajeczka 🌼 będzie dobrze odpędź od siebie te śmierdzące myśli to zaraz minie nie pozwól żeby kawałek papieru ze szczypta tytoniu tobą rządziło wierze w ciebie ze dasz rade trzymam za ciebie kciuki bp 🖐️ 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania -duszę najpierw lewy alt potem 3 z cyfrowej klawiatury.Jak puszczam jest serce.♥ Ja jestem ciemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamajeczka
kochani dziękuje, naprawde - oddycham i chyba się nie dam a to dla Was ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥mariola53 🌼 Ania B. 🌼 złośliwiec 🌼 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ale na wszelki wypadek ide pochodzić gdzieś bo w domu nie wyrobie - dajcie znać gdzie ta impreza - ja bardzo chętnie wpadne :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr.ant
nie palę od 4 lat.paliłem 50 dziennie.po wyrzuceniu papierosów i tytoni na śmietnik zacząłem zażywać tabakę.mniej szkodliwe gdyż najbardziej trujący jest dym papierosowy.życzę wytrwania.pozdrawiam.mr.ant po polsku znaczy pan mrówka,mam takie przezwisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majamajeczka-serduszka się udały.Co znaczą te cyfry.Jesteś dzielna.Pewnie, że dasz radę.Ja przeżyłam nalot 2 palaczy.Nie zapaliłam.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelof85
alez mnie w brzuchu sciska:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymajcie sie!! trochę śmiesznie mi sie to teraz czyta bo już nie mam ciśnienia związanego z paleniem ale sam miałem kiedyś kiepskie dni i znam ten ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymajcie sie!! trochę śmiesznie mi sie to teraz czyta bo już nie mam ciśnienia związanego z paleniem ale sam miałem kiedyś kiepskie dni i znam ten ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Witam wszystkich i melduje pieknie ze 10 dzien bez fajeczki moge chyba uznac za zaliczony chociaz sam sobie do konca nie wieerze ze tyle moglem wytrzymac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Marjola53 chyba nie zostalo nam nic innego jak uwierzyc w siebie :) Przeciez damy rade pokonac smierdziela.Niektorzy pewnie powiedzieli by ze to tylko 10 dni dla mnie to jest az 10 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEDREK POKONAMY SMIERDZIELA.dAMY RADĘ.cOŚ porąbałam z literami.Chyba mi się udało naprawić.Jedrek🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Dziekuje ja chyba nie potrafie takich kwiatkow ale sprobuje .Marjola 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
ooo udalo sie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjola, podziwiam Cię, jesteś bardzo wytrwała i mam nadzieję, że nie zawiedziesz przede wszystkim siebie 🌻👄 Trzymajcie się kochani, pozdrawiam Was wszystkich - tych pachnących i tych, którzy maja zamiar pachnieć:) Leloof, misiek, Ania B, Anula, Jędrek, majamajeczka.................wszystkich No i oczywiście złośsliwca:) 🌻🌻🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
A tak wogole to musze podziekowac Ani B za link do tych ikonek tak wiec dziekuje i 🌻.Ja do dzis nie moglem wymyslec skad bierzecie takie buzki a wstydzilem sie zapytac zeby z siebie blazna nie zrobic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Dzieki aram 55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×