Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

witam zapraszam na pyszną kawkę i miłego dnia życze aram55 pisz jak tam minęła noc Jak miło jest obudzić sie pachnącym 🌻🌻🌻 wszystkim pachnącego i milego dnia Trzymajcie sie pachnąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginett34
porażka, totalna porażka. Mąż wczoraj usiadł i wypalił przez pół nocy 14 papierosów. :((( Prawie się popłakał i prosił bym wyrzuciła do kosza pozostałe 6. Był załamany tym, że nadal tak bardzo mu smakują (wspólnie rzuciliśmy ponad 5 tyg temu). Boję się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten kolejny dzień BP. Ginet , twój mąż przegrał bitwe a nie wojne.Musi walczyć dalej.Ty mu w tym pomożesz.:classic_cool: Kasia masz rację, możemy być z siebie dumni. Pozdrawiam wszystkich .Miłego dnia.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginett34 nie załamuj się, czemu Twój mąż zapalił ? Ale jeśli kazał Ci wyrzucić reszte to znaczy, że będzie dobrze - pamiętaj, że co nas nie zabije to nas wzmocni !!!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się w mój pierwszy w życiu czternasty dzień bez papierosa. Bilansik mam następujący: Nie palę już 13 dni (+ 00g43m47s). Ilość niewypalonych papierosów: 338. Będę żyć dłużej o 2 dni (+ 14g06m41s)! Zaoszczędzone pieniądze: 135,51 zł! Pięknie pachne i świat pachnie coraz cudniej i zaczynam zamieniać się w wszystko żrącą maszynkę - mam smaki jak przy huśtawce hormonalnej w ciąży - więc mam nadzieję, Staha 54, że masz rację i ponieważ wychodzenie z nałogów mamy już obcykane - jedzenie nie stanie się moim nałogiem - chociaż musze przyznać, że wszystko zaczyna z każdym dniem lepiej smakować 🌼 musze się jakoś nastawić- tylko nie wiem jak.... :) Trzymam kciuki za wszystkich pachnących, zwłaszcza za tych co są na początku sukcesu 🌼 aram 😍 ♥♥♥♥♥♥♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof
jestem wkoncu no dwa dni mnie nie bylo a tu tyle napisane:D no nic ide po kawuche i zabieram sie za czytanie:) pozdro pozdro ps ruszac sie nie moge;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wkoncu no dwa dni mnie nie bylo a tu tyle napisane:D no nic ide po kawuche i zabieram sie za czytanie:) pozdro pozdro ps ruszac sie nie moge;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam całe pachnące grono BP.Dzięki GURU TEGO TOPIKA ZŁOŚLIWCOWI I CAŁEJ FERAJNIE ŻYCZLIWYCH LUDZI ,15 stycznia miałem II rocznicę mojego niepalenia.WSZYSTKIM WAM DZIĘKUJĘ I JESTEM Z WAMI W WASZEJ WALCE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowonarodzony🌻 raz jeszcze🌻 palaczka aga🌻 majamajeczka🌻 leloof🖐️ 30 z Gdańska🌻 ojejkujejku🌻 staha54🌻 aram🌻 wtórka🌻 motyl🌻 kasia3🌻 złośliwiec🖐️ zupek🖐️ Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUPEK .. MOJE SERDECZNE GRATRULACJE Z OKAZJI TWOJEJ DRUGIEJ ROCZNICY NIEPALENIA 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ JULKA 85-CO SŁYCHAĆ U CIEBIE.ILE BP NA TWIOM LICZNIKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aram55 gdzie jesteś zamelduj sie nam tu pachnąco miłego popołudnia dla wszystkich a i 30 z gdańska gratulacje 3 miesiecy bez śmierdziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem , przed chwila wrciłam od lekarza. Nie wiem jak jest u Was, ale u nas tragedia. Poszłam o 5 rano i byłam juz 7. Można się leczyć.........No i musiałam odwiedzić mamę, a teraz za obiad bo chłop głodny przyjdzie:p Ciężko z tym niepaleniem, skręca mnie i nie wiem, czy długo wytrzymam:( no i czy inni wytrzymaja ze mną:) Lecę do kuchni Dla WSZYSTKICH Trzymajcie się, będę później to pogadamy Marjola, Majamajeczka, Palaczka Aga, Staha, ginett, Kasia3 ojejkujejku, wtórka, AniaB, Złośliwiec - 🌻🌻🌻 i dla wszystkich, których zapomniałam wymienić 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze, dobrze aram 🌼 ktoś powiedział że żeby nie myśleć o fajkach trzeba sobie znależć temat zastępczy - ja mam takich tematów milion a i tak zawsze gdzieś tam w tle fajeczki - straszne :) :D ALE NIE PALE 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Wiecie co? Wczoraj minęło mi 4 pełne miesiące od kiedy nie palę. I ... No wiem, wiem. Powinnam tu kwiaty i uśmiechy rysować, bo sukces i tak dalej ... a za mną śmierdziel od kilku dni chodzi i psuje mi humor :( Wiem, że to nie ten głód z pierwszych dni walki z nałogiem. Ale własnie chyba dlatego, że już o całym tym wysiłku zapomniałam teraz papieros jawi mi się jak jakaś nagroda - przy piwku, przy kawce .... Kurcze blede!! no!!! ufffff..... Wybaczcie, musiałam to napisać, żeby wywalić z siebie te emocje. A teraz plisss naskoczcie na mnie i przypomnijcie, że nie palę! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aram, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!! Niech Ci się szczęści w dzień i w nocy 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majamajeczka-nie palimy🌻 Anula-tu jest właściwe miejsce do wyżalania się. Gratuluję miesięcznicy.🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulla77 jesteś wielka.Pamiętaj, że papieroch nic nie daje.A może by tak przełożyć przez kolano i przyłożyć.Tylko powiedz. Nie palimy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zupek:) No jakoś tak 26 stycznia powinien stuknąć roczek o ile dobrze pamiętam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można by tak z raz w ten mój głupi łeb przyłożyć ;-) ale samo napisanie już pomogło, znowu wyrosły mi skrzydła:-) aż sobie w nagrodę bilansik wkleję, uwaga uwaga: Nie palę już 123 dni (+ 09g05m02s). Ilość niewypalonych papierosów: 2714. Będę żyć dłużej o 20 dni (+ 17g37m35s)! Zaoszczędzone pieniądze: 950,01 zł! tra la la :-) łomatko ile kasy!!! NIE PALĘ!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie, ruch tutaj jak na autostradzie z tym nowym rokiem - bardzo mnie to cieszy. Ujawniam się,zeby się pochwalić, że własnie dzisiaj mija 9 - miesięcy od kiedy nie palę. Nie zmienia to faktu że Was podczytuję regularnie, jak tylko mam chwilkę. Powiem Wam, że jak na dzień dzisiejszy uważam, że była to najlepsza decyzja w moim życiu. Paliłam 23 lata ostanio po niecałe 2 paczki dziennie. Rzuciłam niespodziwanie dla samej siebie - po prostu dołączyłam do koleżanki żerując na jej tabeksie - no i oczywiście podczytując topik. Z perspektywy czasu widzę, że strach przed rzuceniem jest dużo gorszy niż samo rzucanie. nie doceniamy siebie, nawet nie wiemy jak jestesmy mocni, ważne jest więc żeby uwierzyć w siebie. Nie znaczy to oczywiście że raz rzucając jesteśmy wyzwoleni - co jakiś czas ten potwór wraca, ale naprawdę coraz słabiej. Te momenty kiedy mam ochotę zpalić są niczym w porównaniu z tym co czułam np. w kinie jak film trwał za długo i nie mogłam zapalić, albo jak straciłam kontakt z chrześniakiem bo u niego w domu się nie paliło. Boże jakie to było więzienie. Teraz mam wrażenie, że dostałam drugie życie - przewartościowałam masę spraw - wracam do swojej wagi, więcej sieruszma, jeżdże na rowerze (narazie stacjonarnym, basen, ruch nie wspomne o innych korzyściach o których tutaj piszecie. Bardzo mi pomógł topik i otwartość ludzi. Szczególne pozdrowionka dal 30-tki, Sądny Dzień, Dodab, Pozdro, Dutki no i oczywiscie Złosliwca i dla każdego kto próbuje rzucić, bo jak próbuje to znaczy że chce, a jak chce to zanczy że prędzej czy później mu się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itam Was serdecznie, ruch tutaj jak na autostradzie z tym nowym rokiem - bardzo mnie to cieszy. Ujawniam się,zeby się pochwalić, że własnie dzisiaj mija 9 - miesięcy od kiedy nie palę. Nie zmienia to faktu że Was podczytuję regularnie, jak tylko mam chwilkę. Powiem Wam, że jak na dzień dzisiejszy uważam, że była to najlepsza decyzja w moim życiu. Paliłam 23 lata ostanio po niecałe 2 paczki dziennie. Rzuciłam niespodziwanie dla samej siebie - po prostu dołączyłam do koleżanki żerując na jej tabeksie - no i oczywiście podczytując topik. Z perspektywy czasu widzę, że strach przed rzuceniem jest dużo gorszy niż samo rzucanie. nie doceniamy siebie, nawet nie wiemy jak jestesmy mocni, ważne jest więc żeby uwierzyć w siebie. Nie znaczy to oczywiście że raz rzucając jesteśmy wyzwoleni - co jakiś czas ten potwór wraca, ale naprawdę coraz słabiej. Te momenty kiedy mam ochotę zpalić są niczym w porównaniu z tym co czułam np. w kinie jak film trwał za długo i nie mogłam zapalić, albo jak straciłam kontakt z chrześniakiem bo u niego w domu się nie paliło. Boże jakie to było więzienie. Teraz mam wrażenie, że dostałam drugie życie - przewartościowałam masę spraw - wracam do swojej wagi, więcej sieruszma, jeżdże na rowerze (narazie stacjonarnym, basen, ruch nie wspomne o innych korzyściach o których tutaj piszecie. Bardzo mi pomógł topik i otwartość ludzi. Szczególne pozdrowionka dal 30-tki, Sądny Dzień, Dodab, Pozdro, Dutki no i oczywiscie Złosliwca i dla każdego kto próbuje rzucić, bo jak próbuje to znaczy że chce, a jak chce to zanczy że prędzej czy później mu się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję Marjola - bardzo Ci kibicuję - przetrzymasz i zobaczysz ze każdy dzień działa na Twoją korzyść - a mysli o petku bedzie coraz mniej. Ogromny buzialek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wituski decolle 🌼 miło Cie znowu tu zobaczyć 🖐️ gratulacje :D anulla 77 🌼 🌼 🌼 🌼 4 kwiatki za 4miesiace :D i z tej okazji wszystkiego czego tylko sobie życzysz :D zupek 🖐️ graba wszystkiego naj naj naj w 2 rocznice BP :D aram 55 🌼 trzymam za ciebie klapki BP :D marjola 53 🌼 Julka 85 🌼 majamajeczka 🌼 palaczka aga 🌼 ginett 34 🌼 raz jeszcze 🌼 leloof 85 🖐️ graba bp Nowonarodzony 🖐️ graba bp wymienieni dzisiejsi obecni 🖐️ wszystkim bywalcom pachnącego grona życzę miłego wieczoru BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani dzisiaj mam zwariowany dzień ale jest o wiele lepiej - pomyślałam o zapaleniu tylko jakieś 100 razy - ale to nic 🌼 nie moge więcej pisać bo jestem na kompie grzecznościowo i już mnie tu w kostke kopią - dlatego pozdrawiam Wszystkich pachnących wspieraczy z tego forum najpiękniejszego 👄 miłego wieczoru i kolorowych snów 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×