Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

nie moze jeszcze nie weszedl bo tyle co wyslalem:) a Dorotka juz pisalem ale napisze jeszcze raz z pracy tylko pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=43qWomL9NVU&eurl=http://www.youtube.com/my_videos_edit2?ns=1&video_id=43qWomL9NVU&next=%2Fmy_videos2%3Fpi%3D0%26ps%3D20iurl=http://i1.ytimg.com/vi/43qWomL9NVU/hqdefault.jpg juz jest w drugim tez chcialem baczki krecic no nawet wyszlo ale w penym momencie jechalem szybciej i mnie dran przygniutl niestety brat zrypal i nie nagral cso mu sie w fonie potentegowalo no nic ja sie bede zbieral bo mnie coraz bardziej wszystko napiernicza trzymajcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co marjola, sama jestem pełna podziwu, normalnie jak mój mąz przychodził z fajki to az mnie odrzucało. Fakt, że w ogóle nie piłam alkoholu. Myśle że juz nie zapalisz, wreszcie poczułas smród, a jak nie możesz wytrzymać to rób jak ja, potrzymaj na sucho lub nawet ciągnij na sucho papierosa. Może to śmieszne ale mi pomaga i to jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leloof nie przydusił Cię,To najważniejsze.Pewnie jesteś porządnie pobijany.Będzie dobrze.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia3 każdy sposób jest dobry.Ja jestem pewnie zwykłą histeryczką. Ja wieczorem drinka sobie wypiję.To mi nie przeszkadza w nie paleniu. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje nowe Koleżanki. Bardzo dziękuję za wsparcie. Na razie nie mam problemu bo kompletnie nie ciagnie mnie do palenia. Ale znając życie, jak minie temperatura i przeziębienie, wrócą także nawyki sięgania po papieroska. Słyszałam gdzieś o tym tabexie ale nie znam nikogo kto by to używał . Ale... spróbuję! Najważniejsze, że trafiłam tu do Was. W grupie będzie mi łatwiej. Prawdę mówiąc nie próbowalam jeszcze nigdy rzucić tego draństwa. Myślę, że to najwyższy czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staha- ja też nigdy nie próbowałam.Nie palę właściwie 14 dzień.Jestem na tabexie.Najlepiej raz a dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie pozniej byl na tyle bezczelny ze mnie przydusil bracia sciagali go zemnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjola, jak idzie?:) Ja sie szykuję na jutro, ale co z tego wyjdzie...............:p zobaczymy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aram ja też zaczynałam w poniedziałek.8,15. Hitler zaczął w środku tygodnia i źle skończył.Poniedziałek to bardzo dobry dzień. Pisz.Bez względu na wszystko, ale na pewno dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa, i powiedz , jak wyglada teraz sprawa z łazienką? wcześniej wiadomo jak to było - papieros, łazienka itd:) Jak sobie radzisz z "tymi sprawami"? Bo to chyba zmienia sie przemiana materii i......... klops:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze było papieros i łazienka.Tego mi najbardziej brakuje. Jakoś sobie radzę.Daję radę bez papierosa. W razie czego są herbatki. Może miałam problem ze dwa dni.Nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no w sumie boli mnie to cos ostatnio bardzo tj zebro czy gdzies tam a pozatym caly lewy mam stluczony no chyba bede zyl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjola, napisz mi, jakie odczucia masz po 2 tygodniach, jest lepiej? tzn. mniej się męczysz, smaki czujesz lepiej? bo że che się palić to się domyślam. Masz więcej czasu czy skupiasz się na niepaleniu tylko? Pisz coś kobieto! 👄 i trzymaj się, zaszłaś już tak daleko....... ja też bym taak chciała:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aram- pozytywne odczucia to chyba tylko zapachowe.Jajecznica pachnie super.Innych odczuć brak.Zawsze chodziłam szybko.Jestem szczupła.Mam więcej czasu. Właściwie spodziewałam się czegoś więcej. Strach też miał tylko duże oczy. Bałam się tak samo jak Ty.Naprawdę można sobie poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aram- pozytywne odczucia to chyba tylko zapachowe.Jajecznica pachnie super.Innych odczuć brak.Zawsze chodziłam szybko.Jestem szczupła.Mam więcej czasu. Właściwie spodziewałam się czegoś więcej. Strach też miał tylko duże oczy. Bałam się tak samo jak Ty.Naprawdę można sobie poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to wynika z wieku.Bardzo mocno chodzę po ziemi.Dlatego te odczucia sa inne. Cieszę się, że nie palę. Miałam i mam bardzo pozytywne nastawienie.Wiem, że nie będę już pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×