Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość madziuchna04
Melduję się dzisiaj BP.Choć miałam cholerna ochotę w pracy-stres,stres,stres.Odrazu gdy pomyślałam o Was ochota mi przeszła,gdyż nie chcę stracić Waszego zaufania.No i stracić swoich ...dni. Oto mój bilansik... Nie palę już 13 dni (+ 18g29m05s). Ilość niewypalonych papierosów: 413. Będę żyć dłużej o 3 dni (+ 03g44m10s)! Zaoszczędzone pieniądze: 148,71 zł! Dla wszystkich nie palących [🌻] [🌻] 👄 ps.uciekam do następnej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie tutaj nie bylo:) Dalej melduje sie jako nieplaca:) Witam wszystkich rzucajacych tych co zamierzaja rzucic i tych co juz nie mysla o fajkach.Mnie juz w ogole nie ciagnie,czesem sobie przypominalm,ze palilam przez 7 lat.Nawet na prpgramik \"rzuc palenie\" spogladam jak mi sie rzuci w oczy raz na jakis czas:)Na prawde to jest do zrobienia. Pozdrawiam i sciskam mocno. Nie palę już 142 dni (+ 07g42m01s). Ilość niewypalonych papierosów: 2277. Będę żyć dłużej o 17 dni (+ 09g28m28s)! Zaoszczędzone pieniądze: 916,54 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam całe pachnące grono życzę miłego wieczorku BP :D palaczka aga 🌼 cały czas tu jestem obecny tylko nie zawsze się odzywam :D aram 55 🌼 wracaj nie warto tak się od razu poddawać zobacz jak mi się udało to i tobie tez się uda nie pozwól żeby tobą rządził kawałek papieru ze szczypta tytoniu weź się w garść jesteś silną kobietą dasz radę na pewno czekam i nie spocznę dopóki tu się nie pojawisz BP tak mi się wydaje że to tak nie dawno jak ja zazdrościłem tym co już mieli długi staż w nie paleniu BP a dziś jestem szczęściarzem bo pokonałem śmierdziela a czas szybko leci :D BP 08-04-05r. :D byłem zawodowym palaczem paliłem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie wszystkim życzę cierpliwości i jak najwięcej przebywania tu na tym topiku bo w walce ze śmierdzielem to jest najważniejsze **tu mam Przyjaciół :D ** za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP :D a to mój dorobek :D Nie palę już 1385 dni (+ 21g49m55s). Ilość niewypalonych papierosów: 55436. Będę żyć dłużej o 423 dni (+ 11g20m15s)! Zaoszczędzone pieniądze: 16 630,91 zł! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwiec to odzywaj sie a nie tak cichaczem nas podczytujesz Za tobą tęsknimy 🌻 ja jade na basen zaraz Troszke ruchu mi nie zaszkodzi Trzymam kciuki mocno za wszystkich co rzucaja śmierdziele i tych co rzucili by sie udało Byśmy wytrwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój bilansik: Nie palę już 166 dni (+ 08g08m21s). Ilość niewypalonych papierosów: 2328. Będę żyć dłużej o 17 dni (+ 18g56m13s)! Zaoszczędzone pieniądze: 838,34 zł! Życzę miłego wieczoru,pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś znów mam dzień pod górkę. Mam doła, straciłam resztę motywacji, jem bez przerwy, aż sie boje wejść na wagę bo już widzę po ubraniach że bardzo przytyłam. Mam ochotę iść do kiosku i chyba zaraz tak zrobię. Nie chce sie już więcej męczyć, bo po co takie życie, a w dodatku mam anginę. Do zobaczenia...kiedyś.Jak sie zmotywuje to wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia3 nie pal.Papierochy nic nie dają.Daj sobie trochę czasu.Potem scudniesz.Tylko nie pal.Proszę.Nie pal>Będziesz śmierdzieć.Fe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, nie zapaliłam, byłam sie wykąpac i ide chyba spac żeby nie myśleć. Jest coraz gorzej, zamiast coraz lepiej. Jutro jade do mojej mamy, palaczki. Zostaję do niedzieli więc nie wiem jak to się skończy. A jechać muszę. Oj ja naprawdę nie wiem co to będzie dalej. najbardziej mnie niepokoi to że wymyślam sobie preteksty żeby sobie zapalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia nie pal.To nic nie daje i do tego śmierdzi. Przyjemności u mamy. Pozdrów mamę.Może przestanie palić dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację. Musimy dać radę żeby zobaczyć co będzie dalej. Ja jestem ciekawa jak wyglądają dalsze etapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia3 marjola53 nie wolno Wam palić Macie być pachnące Zobaczcie wiosna idzie Zobaczymy wtedy jak wszystko pięknie pachnie Rozumiecie nnie palimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich pachnących.Zaczynamy kolejny dzień BP. Jedrek30🖐️ leloof85🖐️ raz jeszcze🌻 palaczka aga🌻 tartina 🌻 Kania2a🌻 majamajeczka🌻 Misiek121🖐️ Alienkaa🌻 madziuchna🌻 żabcia26🌻 Złośliwiec🖐️ neri11🌻 kasia3🌻 aram🌻 staha54🌻 Wszystkim miłego i pachnącego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjola 53 masz racje zaczynamy kolejny dzień Kolejny pachnący dzień Życzę wam wszystkim miłego dnia 🌻🌻🌻 mój bilansik Nie palę już 48 dni (+ 18g42m53s). Ilość niewypalonych papierosów: 1268. Będę żyć dłużej o 9 dni (+ 16g31m01s)! Zaoszczędzone pieniądze: 447,06 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani 🌼 melduje się nie paląc - narazie - bo coś mnie nosi - też się wczoraj wieczorkiem zastanawiałam jak długo papieros chodzi za człowiekiem miesiąc? dwa? rok? To straszna perspektywa- ale pewnie do wytrzymania- skoro tylu ludziom się udało. 😍 Nie wkleje bilansu bo mi się skasował - odtworze go jak już będę miała spowrotem kompa. 👄 Ściskam Was mocno i biegne do pracy a potem pobiegam tak jak misiek 121 - nie chce być gruba tak samo mocno jak nie chce palić 🌼 ♥♥♥♥3marjola53 - dobry duszku tego forum ♥♥♥♥♥♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×