Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witam wszystkich w kolejny dzień BP - szkoda, że poniedziałek i do pracy trzeba było pójść. 🌼 Ja również bardzo chętnie napiję się kawki - pozdrawiam cieplutko. Mój bilansik na dziś: Nie palę już 19 dni (+ 00g13m08s). Ilość niewypalonych papierosów: 494. Będę żyć dłużej o 3 dni (+ 18g36m36s)! Zaoszczędzone pieniądze: 197,69 zł! ♥😍🌼😍👄🌼👄 ♥♥♥♥♥♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was i się melduję: Nie palę już 98 dni (+ 01g44m32s). Ilość niewypalonych papierosów: 3922. Będę żyć dłużej o 29 dni (+ 23g11m56s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 765,30 zł! Zostały mi dwa dni do 100:)🌻 Mamajeczka gratuluje:) wyniku Marjola53 gratuluje:)🌻 pozdrawiam Anie B, palaczkę Age 🌻 ps: byłam u znajomych w sobote, miałam małego agresora, a to dlatego że palili w pokoju.... szczerze to poprostu myślałam że oszaleje, ale cóż musiałam to wytrzymać:( -------po 98 dniach u mnie: 1) waga jest taka sama :)- wciaz biegam 3 razy w tygodniu po około 10 km, (przyznam że jem ostatnio dużo ) 2) cera hmmmmmm , za kase z fajek kupuje dobre kremy, więc nie wiem czy poprawa jest przez kremy czy nie palenie;) 3) ogólnie już po 3 miesiacach człowiek zaczyna chyba normalnie spokojnie zyć, bez strachu że zapali , nie muszę się pilnować, bo już to nie palenie jest normalne... 4) Nie zazdroszczę palaczom tylko im współczuje, no i zauważam coś takiego, że czuje się lepsza i mądrzejsza od palaczy:), ale tylko w myślach, staram się zachowac skromność i pokorę 5) jak mówię komuś ze nie palę to zaznaczam, ze teraz nie palę ale jutro możliwe jest to że zapalę, dlatego zachowuję pokorę wobec palaczy, bo sama mogę znowu wpaść w nałóg .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuchna04
Witam Was kochani cieplutko!!!! Umnie narazie ok.odstawiłam Tabex,niebiore go już 2-3 dzień??? Waga?nie mam pojęcia boje się wejść? Jem tyle co po diecie nie więcej,ale na słodycze mam chęć i ztym walczę..... To dla tych którzy mają bardzo dobry wynnik i można brać z nich przykład: palaczka aga,aram 55,Ania B.,30-ka z Gdańska,i tych których nie wymieniłam-przepraszam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 Witam na pokładzie aksamitkę5. Niemartw się Twoj syn musi dojrzeć do takiej decyzji.Miej tyllko nadzieję że weźmie z Ciebie przykład.Dużo wytrwałości to dla Ciebie🌻 :-D początki śą zawsze trudne. Oto mój bilansik: Nie palę już 16 dni (+ 13g12m23s). Ilość niewypalonych papierosów: 496. Będę żyć dłużej o 3 dni (+ 19g01m35s)! Zaoszczędzone pieniądze: 178,74 zł! Ps.tzrymam kciuki za wszystkich,pozdrawiamm każdego 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 Majamajeczka zdrowa juz jesteś???🌻 Pachnącego dnia Wam życzę!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziuchna04 Twój wynik też jest piekny i widzisz dopiero zaczynałąś a już 16 dni pachniesz zobacz jak te dni szybko lecą 30 z Gdańska super to za 2 dni bal sie u Ciebie szykuje Myśle że torta postawisz Z tą cera to ja u siebie widze poprawe ale po tym jak przestałąm palić Zmienił sie jej kolor na taki śliczny a nie szary Waga moja plus2 kilo Kurcze w pierwszym tygodniu mi weszło tak zostało ale zgubić jakoś nie moge Może za jakiś czas Jeszcze nie teraz . Staram sie chodzić jak tylko mi praca pozwala na basen. Może mi zejdzie. Mykam na zakupki bo potem do pracy ide miłego dnia BP :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez BP
Dzien dobry. Czytam i czytam wasz topik i az zazdroszcze teg, ze tak potraficie sie wspierac i trac przy swoich postanowieniach :) Jezeli mozna, przylacze sie, dobrze? U mnie dopiero 4 dzien - wczoraj wieczorem bylo ciezko, mam w szufladzie paczke fajek, ze 3 razy do niej podchodzilam, wyjmowalam papierosa i wachalam :) ale ze jakos wyjatkowo mi smierdzial, dawalam sobie spokoj ;) Pozdrawiam wszystkich niepalacych! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie.🌻 palaczka aga 🌻 neri 11 🌻 ja-ka🌻 bella 1962🌻 tartina🌻 kasia3- jak tam🌻 claire87🌻 kulka 77🌻 sadny dzień🌻 złośliwiec🖐️ majamajeczka🌻 aksamitka - z nami dasz radę🌻 aram-dobrze,że jesteś🌻 Ania B.🌻- wyciągałaś mnie tak jak teraz wyciągamy aram.🌻 tez BP🌻 madziuchna 🌻 30stka z Gdańska- podpisuję się pod tym co napisałaś🌻 Ja u siebie nie widzę specjalnych zmian Mam lepszy węch. Raczej nie przytyłam, nie jem więcej Leloof pewnie faktycznie poległ.Na pewno się pozbiera i wróci. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też BP super że wytrwałąś wczorajszy kryzys Miło Cie jest powitać Zaglądaj do nas tak często jak będziesz miała czas :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ludzie malej wiary:D;) leloof rosnie w sile Nie palę już 16 dni (+ 12g01m31s). Ilość niewypalonych papierosów: 429.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leloof ---------------> 🖐️ 👄 radosc ma ogromna żeś nadal i ciągle BP !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepalaaaczka
(color=blue)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff, ale się nabiegałam w poszukiwaniu mebli i w dalszym ciągu nie wiem co mam wybrać:( Madziuchna, fajnie by było, gdybym naprawdę należała do tej silnej grupy niepalących, do której mnie zaliczyłaś:) Mmam nadzieję, że kiedyś ja też przestanę śmierdzieć:) Podziwiam Was Wszystkich Marjola 53 🌻 Palaczka Aga 🌻 Bella1962 🌻 Ania B 🌻 Majamajeczka 🌻 30-stka z Gdańska 🌻 Madziuchna04 🌻 Ojejkujejku 🌻 Leloof 85 🖐️ Złośliweiec 🖐️ 🌻 A nowych forumowiczów witam i mam nadzieję, że razem jakoś damy radę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjola - nie liczyłam.......ale pewnie tych kwiatków jest 50 DZIĘKI 😘 czekamy teraz na Twoją 50-kę impreza zgodnie z umową za 50 dni - ojejejkujejku.....!!!!!!ależ się będzie działo!!!! umawiamy się za 50 dni o 12.35 - ZAPRASZAM !!!! wszystkich - i tych co weterani (tacy fajni weterani), i tych młodzieniaszków, i tych co niedługo się dołączą - ❤️ ;) zauważyliście, że jakoś tak ostatnio sporo przyłącza się chętnych klubowiczów???? ależ fajnie ;) ;) ;) pozdrawiam Was wszystkich leloof - ja w Ciebie wierzyłam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejkujejku apo co czekać na 100.Dzisiaj będziemy imprezować z okazji 50.Amoże coś pokręciłam Ja dzisiaj 22- ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam tylko przywitac sie i spadam a wiec witajcie pachnaco i do zobaczyska monia 30-stka gratuluje studniowki :) leloofek brawo :) dla wszystkich 🌼 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejkujejku : palisz czy nie palisz.Szukałam Twoich wpisów. Dałam się nabrać?;) Wygląda na to,że zaczynamy odliczanie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie wszyscy jesteście? Aram jak się trzymasz? 🌻🌻🌻☺▬♦♣♠•◘○♥☻☺♦♣♠🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saneczka
ja pale od 3 lat i nie paliłam teraz tydzień i wróciłam:(( tak boje sie przytyć a poza tym co najgorsze brakuje mi silnej woli gdyz moje towarzystwo pali:( jestem na uczelni, przerwa palimy, jestem w knajpie piwko palimy:(( bardzo bym chciała rzucic ale chyba brak mi sił i wsparcia osób obok:( a jak myslicie?? najlepiej rzucic od razu czy poczatkowo zacząć sie ograniczać?? mi sie wydaje zelepsza jest ta pierwsza opcja tylko jak to zrobić:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×