Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

kaska dzięki za pozdro dajesz radę oby tak dalej....nie załam sie tym razem co nie staniesz sie na tym topiku czarną owcą...miej honor..🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna dlaczego Kaska ma być czarną owcą?.Coś żle zrozumiałam? Wnuk leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziuchna ani myślę się załamywać. Teraz sobie powtarzam że skoro tyle dni mogłam nie palic to znaczy że mogę juz w ogóle nie palić. Jestem dobrej myśli. Kryzys minął i oby w ogóle nie wrócił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryzys nie może wrócic...nie wolno sie poddawać..wlaśnie mów sobie że szkoda tych dni pachnących...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjola gratulacje dla męża. Możecie być z siebie dumni. SWOJE JUZ WYPALILIŚCIE, DAJCIE INNYCH GŁUPKĄ SIĘ TRUĆ!! Ja tez jestem dumna. Pierwszy raz mam (mimo kryzysów) takie nastawienie do rzucania. Wiem że bez względu na wszystko dam radę. NIE PALIMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia i tak trzymać.Na pewno dasz radę. Wnuk śpi .Id ę spać.Do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc wszystkim smacznej kawki życzę porannym naszym ptaszkom... NIE PALIMY PACHNIEMY I TAK PACHNĄCO IDZIEMY SPAĆ...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłąm by żyć Wam sppokojnej nocki widze że dizś sporo sie tu działo to jutro przy kawce porannej poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helooooo:):) Kurde Złośliwiec jeszcze tu bywa..szok:) ale szacun kurde wielkiiiii szacun:):) Mi bardzo duzooo pomogłeś swego czasu.zresztą inni tez :).mi minie 21 września 2 lata:):) I myślę i wiem ze jakbym na tego topiku nie wpadła to dalej byłabym w tym nałogu.. Paliłam duzooo strasznie duzoo ,po miesiącu nie palenia przytyłam 12 kilo...i za 2 miesiące dowiedziałam się ze jestem ciąży;)wiec w dobrym momencie przestałam palic:) przytyłam koszmarnie duzo 40 kilo ale liczę z tymi 12 kilo jak rzuciłam fajki . Borykam sie z tymi kilogramami..ale cóz chyba juz ich nie zgubie..:( Jedna znajoma powiedziała mi zacznij palić to schudniesz... NIGDY!! Mogę byc taka gruba ale będę zdrowa ...super sie czuje odkąd nie pale..a juz myślałam ze na zawsze ten śmierdziel zemną pozostanie,ale nie dałam sie :) jestem WOLNA!!!!!!!!!!!! Kochani życzę wam duzoooo siły i proszę wytrwajcie bo WARTO!!! Sle buziaczki👄 👄 Złośliwiec 👄 dziękuje!]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój bilansik na dziś przedstawia się następująco ;) Nie palę już 156 dni (+ 01g54m39s). Ilość niewypalonych papierosów: 6243. Będę żyć dłużej o 47 dni (+ 16g35m01s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 185,11 zł! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zapraszam Wszzystjkich rannych ptaszków na kawkę oto mój bilans Nie palę już 60 dni (+ 17g49m37s). Ilość niewypalonych papierosów: 1579. Będę żyć dłużej o 12 dni (+ 01g32m26s)! Zaoszczędzone pieniądze: 556,70 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten kolejny dzień BP. Palaczka Aga gratuluję tych 60 dni BP. Samych pachnących dni. Nie palimy pachniemy Zapraszam na kawę.Swieżo zaparzona. Cukier, słodzik,mleko i śmietana. Proszę się częstować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jeszcze śpie.Dlatego tej kawy tak dużo.Starczy dla wszystkich. Hasło dnia : 🌻 Nie palimy.Pachniemy.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - GRATULACJE ! na kawę, szampana i torcik (lubię baaaardzo) przybywam ;) moje gg 5657768 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga gratuluje 60-dni.....życzę wielu kolejnych pachnących dni.... A tak sie przedstawia dzisiaj mój bilansik: Nie palę już 26 dni (+ 12g13m34s). Ilość niewypalonych papierosów: 795. Będę żyć dłużej o 6 dni (+ 01g48m06s)! Zaoszczędzone pieniądze: 286,30 zł! za 4 dni ja stawiam szampana i tort,,, Pachnącego dnia dla Was....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-gratulacje,trzymaj tak dalej🌻👄 Marjolu,kawkę masz wyśmienitą;) Ojejkujejku,jutro kawkę pijemy u Ciebie-Twoja kolej:D Madziuchna,Kasia3-już widno,dołączcie do nas na aromatyczną kawusię;) Nadiya28l,podziwiam Cię i cały czas idę Twoim śladem,myślę,że też mi się uda:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna,widzę że aromat kawki ściągnął Cię do nas:) Kaaju,dziś masz 3 miesiące BP,no,no,jest co podziwiać.Kaaju wznoszę za Ciebie toast szampanem i życzę Ci już wszystkich dni BP🌻🌻🌻 Mój bilansik: Nie palę już 178 dni (+ 22g18m59s). Ilość niewypalonych papierosów: 2505. Będę żyć dłużej o 19 dni (+ 03g15m11s)! Zaoszczędzone pieniądze: 901,80 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zen_on
witam, wiem jak cierpia rozni "wybrancy" Bogow, ktorezy posiedli tajemnice a ich nikt nie slucha. Jestem w takiej samej sytuacji. Wiem jak bez cierpien rzucic palenie i musze czytac Wasze opisy meczarni. Napisalem o tym sposobie na str 841 jest. Ciekawe czy ktos probowal to zastosowac? Nie :) z pewnoscia nie :)) Pewnie, cierpienie uszlachetnia.... Pozdrawiam serdecznie Zen_off :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygraj 100 złoty
http://wygraj100.net/?t=7262534 Tym razem to nie żadna ściema! Pieniądze można szybko dostać jeśli się zainteresuje grą wystarczającą liczbę osob! Pomóżmy sobie nawzajem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palaczka Aga pięknie to już 60 dni.😘😘😘 Neri za chwilę 180 dni.Podziwiać 🌻🌻🌻 Ojejkujejku też za chwilę lubileusz.❤️❤️❤️ Madziuchna mam nadzieję, że lepiej się czujesz.🌻🌻🌻 Zen-on witaj 🖐️ My nie cierpimy.My nie chcemy palić i nie palimy.Metody są różne..:classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemacie byli palacze!!🌻 Dziękuję.❤️Troche czuję sie lepiej ale jeszcze. Jutro idę do lekarza...po cukierka..teraz będzie mnie chwalić Pani doktor🌻ha,ha Co tu tak pusto??🌻Jak się wszyscy czujecie?🌻Głowy nie bolą,serce w rytm chodzi?🌻A jak potworek?🌻Moj chyba calkowicie zabity?🌻Nie daje znaku o sobie?🌻Ale trzeba być czujnym,bo życie jest trudne...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie od wczoraj boli głowa, cały czas, teraz troche ból ustępuje. Znów gdy wydmuchuje nos mam grudki krwi. To jest chyba efekt tabexu i dziś juz go nie brałam. wezme jutro i zobaczę czy sytuacja sie powtórzy. kaaja wszystkiego najlepszego, wielkie gratulacje. Nie palimy. Jesteśmy zdrowi i pachnący. Mój potworek też jak narazie usnął i oby sie juz nigdy nie obudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam miłego wieczoru wszystkim życzę BP marszobieg ze swoją psinką zaliczony :D nie palimy !! nie palimy !! nie palimy !! :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼 :D BP :D BP :D BP :D BP :D BP :D BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×