Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

To są moje ulubione kolory. Nie palimy.Nie śmierdzimy.Pachniemy albo pachnimy.Które jest poprawnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet sledziami mozna powiedzmy pachniec he he watpliwie ale pachniec gdyz iz albowiem nie wala tak jak fajki.musze zniknac kurde dziecko stoi mi nad glowa i usiluje mnie z kompa wyrzucic buuu biedna mamusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a jakże! NIE PALIMY! NIE PALIMY! HIHI:D! 233 dni:)! Sądny dniu uwierzysz:D? Ach te nasze początki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie i pachnąco. Nie palimy 🌻🌻🌻😘😘😘 Kawa już czeka na chętnych.Zapraszam.:classic_cool: Aga jak tam pewnie śpisz.Masz wolne.Odpoczywaj. Miłego, pachnącego dnia. BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjola co Ty ja tam ranny ptaszek i na kawkę pyszną zawsze sie pisze tak więc pijemy kawkę Miłego dnia oczywiście ciesze sie że pachnę i ze Wy pachniecie Kurcze wczoraj w pracy rozmawiałam na temat mojej radosci ze przestałąm palić 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bp. Oto mój bilansik: Nie palę już 23 dni (+ 11g33m56s). Ilość niewypalonych papierosów: 704. Będę żyć dłużej o 5 dni (+ 09g09m01s)! Zaoszczędzone pieniądze: 253,60 zł! Kurcze wczoraj na wieczór jakieś świństwo mnie wzieło....teraz nie mogę mówić...ropa w gardle...a do pracy iść trzeba.... :( :\'( A to dla wszystkich pachnących:🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻 MIŁEGO DNIA....NIE PALIMY....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna, może jednak powinnaś zostać w domu? Co by nie było gorzej. Zyczę zdrowia.Gardło płucz może wodą ze solą. 🌻😘🌻❤️🌻. Nie palimy, będziemy zdrowsi. W radiu mówili, że bardzo spadła sprzedaż papierochów,:classic_cool: Pewnie to nasza zasługa.Tak trzymać.🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie palimy:)! Miłego dnia, smakowitej kawusi:)! Ja na yerba matke z miętą cedronem i burito;) i śniadanie dopiero. A co, ma sie wolne to można poleniuchować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolka ja tu stara:D hehe tylko nie odzywam sie bo nie mam czasu, wcześniej to codziennie siedziałam i czuwałam:). Ale obserwuję Was i jestem pełna podziwu ile osób dołącza i że coraz więcej nas,i że jednak coś się nam udaje w tym życiu:)! Ja nie palę 234 dni:)! Sama w to nie mogę uwierzyć:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja-ka wiem, ze masz duży staż. Ja nim rzuciłam śmierduchy przeczytałam cały topik.:) Dlatego mi się na razie udaje.Ja nie palę od 5.01.09 Pozdrawiam i jestem pełna podziwu dla rzucaczy Takich jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko:) jak to zrobiłaś:)?? Ja jeszcze nie przeczytałam ale zbieram się by znaleźć swoje początki:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam pewnie od połowy pażdziernika08.Dałam radę. Dlatego staram się tu dosyć dużo siedzieć.To pomaga.Czasu mam dosyć. Nie pracuję:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno pomaga, mi też pomogło:). Zamiast sie zadręczać to siedziałam tu i pisałam:). Dziś mam akurat wolne ale tak to pracuję. Dobra lecę bo sie nie wygrzebię;), miłego dniaaa:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NeverToo masz rację nie palimy.Początki są trudne. Dasz radę .Innym się udało to i Tobie sięuda.🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjola- nie, nie wspomoagam sie, jedynie silna wola. Palilam od dluegego czasu ale ostatnio mialam dlugie przerwy w paleniu i palilam tylko na imprezach albo jak mialam tzw dola. Mysle wiec, ze nie powinnam miec wiekszych problemow by rzucic NA ZAWSZE;) mam taka nadzieje:) a tak ogolnie to popalam od gimnazjum, potem to przerodzilos sie w nalog w czasach licealnych , pamietam ze wypalalam nawet paczke dziennie. To samo juz na studiach. Mialm tez okresy rzucania, ktore trwaly nawet do 4 miesiecy. Raczej nigdy niczym sie nie wspomagalam przy rzucaniu. Niestety tylam co powodowalo ze wracalam do palenia, jak tez wszelkiego rodzaju stresy np zwiazane z sesja. No, ale teraz sie uda, na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Never ja krótko nie palę, ale nie utyłam. Czytałaś książkę Allana Carra Prosta metoda jak rzucić palenia. Pomaga ona trochę poustawiać w głowie.Bo to tylko o to chodzi. Ja czytałam, wspierałam się tabexem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulka777🌻 palaczka aga 🌻 Kasia3🌻 Ania B🌻 Suzana🌻 Złośliwiec🖐️ misiek121🖐️ bella1962🌻 NeverToo🌻 majamajeczka🌻 madziuchna🌻 30stka z Gdańska🌻 ojejkujejku🌻 leloof🖐️ Jedrek30🖐️ ginett🌻 aksamitka🌻 sadny dzień🌻 tartina🌻 aram🌻 Dla tych nie wymienionych 😘🌻😘🌻😘🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja Marjolu przyjmuję piękne kwiatki i buziaki.Codziennie czytam to forum i to pomaga mi wytrwać i pachnieć razem z Wami.Już 10 lutego będę obchodzić pół roku BP,czego i Wam kochani życzę. Mój bilansik: Nie palę już 176 dni (+ 05g27m11s). Ilość niewypalonych papierosów: 2467. Będę żyć dłużej o 18 dni (+ 20g18m59s)! Zaoszczędzone pieniądze: 888,18 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×