Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witaj Judytko :) przewinęło się przez ten topik wiele ludzi rzucających śmierdziele, jedni zaglądają tu nadal ale rzadko,inni częściej jeszcze inni codziennie :) ma ten topik swoją magiczną moc ....także jak najbardziej jesteś tu mile widziana :D 15 dni BP ----> Gratuluję ci - najgorsze za Tobą :) ja zaś po nocy siedzę :P ciekawe kto wstanie i wyśle córkę do szkoły:P zapominam że ferie się skończyły heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 neri dla Ciebie.Mama nadzieje, że przygotowania do imprezy trwają.😘 Witam wszystkich w ten mrożny poranek.Szyby do skrobania:(.Ja już po spacerku z piecholką.:) Zapraszam na kawkę Judyta witamy na pokładzie🌻.15 dni bardzo ładnie.Ja od 5.01. 🌻😘 Nie palimy😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matahari1234 gratuluję.🌻 Miłego dnia wszystkim.:) Nie palimy, pachniemy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjola dziś Twoja kawka jest pyszna u nas też mroźno Jak ja chce juz wiosny a tu mówią ze hm będzie teraz mrozić neri gratulacje 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajaj..
A ja dzisiaj trzeci dzień, oj ciężko... Popijam kawkę, jak teraz ta kawa podwójnie smakuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry wszystkim.Nie poddaje się:?D Po ilu dniach tabaxu przestalyscie zupełnie palic? U mnie dzisiaj bedzie 3 dzien regularnego stosowania,wieczorem juz mnie tak bardzo nie ciagnie,ale rano jest ciezko. 🌼dla wszystkich rzucajacych i tych ktore juz nie palą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim! Na razie tylko się witam i dziekuję za miłe przyjęcie. Muszę wyszykowac i zawieźć dzieci do szkoły, potem zajrzę. Miłego, pachnącego dnia 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I\'ve been quit for 132 days + 14h33m04s. Cigarettes not smoked: 2917. Life saved: 22 days + 06h50m43s. Money saved: 1 159,64 zł. dawno mnie nie było ale mnie zawsze cieszy jak widzę tu nick ojejkujejku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50mam przeczytaj instrukcje obsługi tabexu;) Z tego co pamiętam 5 dnia przestajesz palić.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniówka
kochani miłego i pachnącego dzionka, zapraszam na ptysie :) uciekam do pracy potem zamelduję się pa pa pa NIE PALIMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjolu,dziękuję Ci za piękne kwiaty👄, Aga-dzięki za pamięć👄, Judyta-witaj,jesteś mile widziana,masz już piękny wynik i coś mi mówi,że pozostaniesz z nami:D, ajajaj-jesteś dzielna,myślę,że dasz radę🌻, misiek 121-dobrze Ci idzie,za niecałe 2 miechy będziemy świętować Twoje pół roku🖐️ 50mam-dołącz do nas jak najszybciej,bo szkoda czasu na śmierdziela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani,dziś swoje święto mają też: ja-ka🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻-jeden kwiatek za jeden miesiąc BP Oktawia🌻🌻🌻🌻🌻 j.w. leloof85🌻 tartina🌻 madziuchna04🌻 Może nasi jubilaci odezwą się dziś i opowiedzą nam jak jest im dobrze BP:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim:D,potrzeba mi wsparcia,jestem beznadziejna,ale bede walczyć. Gratulacje dla solenizantek🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50mam gadasz głupoty. Dasz radę.Ja czytałam książkę Allena Carra:Prosta metoda jak rzucić palenie.Pomaga poukładać w głowie.Mi pomogło może Tobie też pomoże spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja-ka,bardzo Cię przepraszam,bo dałam Ci za mało jednego 🌻.Oczywiście,że dziś masz 8 miesięcy BP -WIELKIE GRATULACJE 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Dla wszystkich dzisiejszych Jubilatów i " Jubilerek":) Marjola czytałam tę książkę kilka miesięcy temu i niestety mój mózg nie dał się wtedy wyprać, ale może teraz sięgnę po nią ponownie.... Robię kawkę, herbatkę - co komu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 365 dni (+ 14g13m35s). Ilość niewypalonych papierosów: 6580. Będę żyć dłużej o 50 dni (+ 06g27m22s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 303,23 zł! Dzieńdoberek wszystkim Rzucaczom!!! Pozwoliłam sobie w końcu dokonać wpisu, po dość długim czasie zczytywania tylko informacji, bo wg mnie osiągnęłam pewien sukces w tej nierównej walce z petem - DZISIAJ MIJA MI ROCZEK odkąd pożegnałam fajurki!!!!!!!! Oj nie było łatwo!!!!Pierwszy raz pojawiłam się na topiku 22.11.2006 roku wraz ze stroną 189.Miałam nadzieję, że tutaj robi się czary mary pstryk i już zapominamy o paleniu - i Ci co mnie rozszyfrowali, stali bywalcy topiku sprowadzili mnie bardzo szybko na ziemię w sposób nie ukrywam bolesny.Podniosłam się i wytrwałam w niepaleniu prawie dziewięc miesięcy i lecie 2007 znowu powróciłam na co wynalazłam sobie milion powodów:-( Ponownie rozum wrócił mi z dniem 15.11.2007 czym pochwaliłam się na str.391 mając nadzieję, że tym razem pokonam swoją słabą silną wolę na zawsze!Wspomagałam się tabexem ale poległam wraz z pojawieniem się miliona chorób i skokiem wagi co było najboleśniejsze!Znowu zapaliłam po siedmiu miesiącach.Nastąpiła kwadratura koła -rzucanie palenia, tycie, powrót do palenie, minimalny spadek wagi - rozpacz!!! A potem ta ostatnia próba nastąpiła jakby sama z siebie.Po prostu 10 lutego 2008 nie zapaliłam wychodząc z założenia \"a może się uda\"Miałam w zapasie listek magicznego tabexu w chwilach tragicznych łykałam tableteczki.Jadłam tyle samo,więcej starałam się ruszać a waga mimo wszystko szła w górę - jest to skutek innej przemiany materii - dodatkowe 7 kilo kochanego ciałka się pojawiło:-( Wzięłam sobie do serca rady osób które dużo wcześniej pokonały nałóg i przeszły przez tę huśtawkę wagową, i po około dziesięciu miesiącach pomału waga spada.Dodam, że w między czasie dorobiłam się niedoczynności tarczycy co dodatkowo wpływa na masę! Ale mimo tych przeciwności nie dałam się - może była to najbardziej przemyślana decyzja, może dlatego ,że taka spontaniczna ale tym razem dymek za mną nie chodził, dymek nie śnił mi się po nocach natomiast praktycznie od początku niesamowicie mi śmierdział!!! Się rozpisałam jak zwykle, ale skoro mnie się udało to Wam wszystkim też się uda i tej wersji należy się trzymać!Acha, drogie Kobietki, nie podejmujcie łączonych wyzwać tzn wraz z rzucaniem palenia nie rozpoczynajcie stosowania cudownych diet bo to nigdy się nie sprawdza i prowadzi do upadku - wiem to z doświadczenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjmij Balbinko odemnie ogromne gratulacje,JESTEŚ WIELKA!!!Wznoszę toast za Twój roczek BP i życzę Ci kolejnych i kolejnych lat BP.🌻🌻🌻 Podziwiam Cię za to,że pomimo potknięć, nie zniechęciłaś się i walczyłaś dalej.Udało Ci się wygrać tę bitwę-trzymaj tak dalej i bądz dla nas przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajaj..
mariolka, neri dzięki za słowa wsparcia:D jest coraz lepiej. Allena Carra czytam już po raz trzeci, i pomału zaczyna do mnie trafiać. Gratulacje dla wszystkich niepalacych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajaj..
jak się robi licznik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ajajaj! Ja ściagałam darmowy program Smoker's Calc lub po prostu RzucPalenie Dzięki neri11 :-) Pozdrowionka dla Złośliwca oraz bella1962 Judyta-x matahari1234 Ania.B marjola53 palaczka aga 50mam misiek121 grudniówka to tylko osoby z ostatniej strony:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie nie było. ale dalej nie pale bilansik: Nie palę już 40 dni (+ 15g06m12s). Ilość niewypalonych papierosów: 406. Będę żyć dłużej o 3 dni (+ 02g29m13s)! Zaoszczędzone pieniądze: 162,51 zł! pozdrawiam wszystkich goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko -----------> Wielkie Gratulejszyn :D dla Ciebie !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie BP :D Balbina 723 🌼 gratulacje z okazji pierwszej rocznicy 🌼 życzę Ci wszystkiego naj naj naj i takich rocznic w nieskończoność BP neri 11 🌼 z okazji pół roku nie palenia bp życzę Ci wszystkiego co sobie tylko zamarzysz i nigdy więcej śmierdziela :D 🌼 i z tej okazji wznoszę toast lampka szampana 100 LAT ! 100 LAT ! 100 LAT ! marjola 53 🌼 kulka 777 🌼 Ania. B 🌼 bella 1962 🌼 madziuchna 04 🌼 Pani Sędzina 🌼 50 mam 🌼 palaczka aga 🌼 ojejkujejku 🌼 ja-ka 🌼 30stka z Gdańska 🌼 grażka 66 🌼 kasia 3 🌼 grudniówka 🌼 ajajaj 🌼 zielona gęś 🌼 Judyta-x 🌼 matahari 1234 🌼 misiek 121 🖐️ pozdrawiam tez wszystkich nie wymienionych :D 🖐️ BP i tych co nas po cichu podczytują 🖐️ za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP :D NIE PALIMY * NIE PALIMY * NIE PALIMY * NIE PALIMY Nie palę już 1403 dni (+ 21g32m25s). Ilość niewypalonych papierosów: 56155. Będę żyć dłużej o 428 dni (+ 23g14m54s)! Zaoszczędzone pieniądze: 16 846,77 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko przyjmij i ode mnie gratulacje, słowa podziwu i .....zazdrości. Wiecie, cieszę się, że nie palę, wręcz jestem z tego duma - to jedna strona medalu. A z drugiej strony mam, kurczę, poczucie jakby pustki, straty, rezygnacji z czegoś przyjemnego I pewnie wcale nie brakuje mi nikotyny, bo wspomagam się tabletkami, tylko tego całego rytuału z zajęciem dla rak a zwłaszcza wypuszczaniem obłoczka..... Wiem to bez sensu - miał / ma ktoś podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście wszyscy Wielcy. Rzucacie śmierdziele i udzielacie się na topiku.Powinnam napisać my.Mnie to też dotyczy.🌻🌻🌻. Dla wszystkich mających okrągłe liczby😘😘😘 Palaczka aga 🌻 Judyta🌻 Ania B🌻 ajajaj🌻 50mam🌻 misiek121🖐️ złosliwiec🖐️ jedrek🖐️ leloff🖐️ grudniówka ptysie super🌻 ojejkujejku🌻 neri11🌻 tartina🌻 balbina jesteś przykładem, że można rzucić śmierdziele, ale i jak łatwo do dziadostwa wrócić.🌻Zyczę Tobie co byś już nigdy nie wrócisz do śmierdzieli. Zielona gęś🌻 kulka777🌻 Wszystkim miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×