Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość koszyszekk
Witam! Można codziennie brać udział w losowanu atrakcyjnych nagród. Za darmo! Wystarczy się zarejestrować: http://www.bazaria.pl/rejestracja.html?polec=Emisia I poświęcić chwilkę na obejrzenie reklam. To nic nie kosztuje! Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich....Neri...niedawno przypominalas o moich 3 miesiacach....dzis dobilam do 100 i tak jak obiecalam stawiam wszystkim szapana..... przemknelo te 100 dni;) nawet nie wiem kiedy choc dzisiaj mi sie snilo, ze palilam po kryjomu na balkonie papierosa...i mnie moj nakryl...ale o dziwo nic nie powiedzial....a ja sie tlumaczylam jak glupia...i malo tego proponowalam mu zeby sobie tez zapalil...jednego:):):) pozdrawiam pachnaco🌻 Nie palê ju¿ 100 dni (+ 19g32m49s). Iloœæ niewypalonych papierosów: 1411. Bêdê ¿yæ d³u¿ej o 10 dni (+ 18g45m25s)! Zaoszczêdzone pieni¹dze: 254,05 €!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam całe pachnące grono :D kaaja 🌼 gratulacje wszystkiego naj naj naj 🌼 STO LAT ! STO LAT ! STO LAY ! nigdy więcej śmierdziela nie palimy nie palimy nie palimy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pachnąco kaaja ♥ ♥ ♥ gratulacje ♥ ♥ ♥ Piękny wynik Wiem że szybko zleciało sama niedawno taki świętowałam Ciesze się że tylu osobom się udaje i Życzę Tobie i Nam wszystkim abyśmy na zawsze już pozostali PACHNĄCY ..... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaaja🌻jesteś WIELKA🌻z okazji okrągłej 100 życzę Ci wytrwania BP i następnych i następnych SETEK BP . STO LAT,STO LAT,STO LAT 🌻kwiat]kwiat] Pozdrawiam całe pachnące towarzystwo🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduneczek w takie święto obowiązkowy:) Nie palę już 117 dni (+ 11g10m31s). Ilość niewypalonych papierosów: 4698. Będę żyć dłużej o 35 dni (+ 21g24m52s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 114,38 zł! Wow ale mi zleciało:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matraxo
Witam wszystkich pachnących.Od jutra startuje z ponownym rzucaniem palenia.Nie paliłem 4 miesiące,w lipcu po operacji tak mnie bolało że się złamałem i pale do dziś.Od jutra mam zamiar pożegnać się ze śmierdzielami.Tabex już czeka ;) Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matraxo...no pewnie ze pomozemy.....tylko ze ja tu tak rzadko teraz bywam......moze mi sie uda czesciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkujejku.....ani sie obejzysz....a tez bedzie.....najpierw jedna, potem druga itd......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaMajka47
Witam! Jutro dla mnie wybija godzina 0 . Rozpoczynam walkę z nałogiem. Chyba będę tu często zaglądać, podobają mi się wasze "setki". Mam świadomość co mnie czeka ale próbować trzeba. Życzcie mi powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja wklejam mój bilansik Nie palę już 70 dni (+ 08g25m33s). Ilość niewypalonych papierosów: 1829. Będę żyć dłużej o 13 dni (+ 23g20m24s)! Zaoszczędzone pieniądze: 644,76 zł! młego wieczorku i wiem ż ebez Was by nie było tych moich 70 dni To dla Was 🌻🌻🌻🌻🌻👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marenka10
Wolność Moim płucom :)))) Po 20 latach ( zprzerwami) palenia, mam papierosy głęboko w ... Nie ma żadnych strat. Polecam easyway Carra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie cieplutko.:D Ja już po spacerku z piecholką.:) Kaaja gratuluje tych 100 dni, no i zazdroszczę.🌻🌻🌻 JaMajka witaj .🌻Ten topik ma magiczną moc.;) Matraxo witaj na pokładzie.🌻 Palaczka Aga 70 dni🌻.ładna liczba. Marenaka witaj🌻.Z nami jest łatwiej i przyjemniej.;) 🌻🌻🌻NIE PALIMY 🌻🌻🌻 Wszyskich rzucaczy pozdrawiam i życzę miłego dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ pozdrawiam i życzę miłego dnia BP wszystkim dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 chłopakom 🖐️ graba bp jaMajka47 🌼 witaj w pachnącym gronie powodzenia :D matraxso 🖐️ witaj w pachnącym świecie z nami dasz radę bp marjola53 🌼 tez już po spacerku ze swoja psinką :D ojejkujejku 🌼 palaczka aga 🌼 kaaja 🌼 30-stka z Gdańska 🌼 neri 11 🌼 bella 1962 🌼 sadny dzien 🌼 grudniowka 🌼 dodob 🌼 madziuchna 04 🌼 Ania .B 🌼 kasia3 🌼 kulka 777 🌼 ajajaj 🌼 ja-ka 🌼 genett 34 🌼 grażka 66 🌼 Judyta-x 🌼 Pani Sędzina 🌼 50 mam 🌼 zielona gęś 🌼 aram 55 🌼 leloof 85 🖐️ graba bp misiek 121 🖐️ graba bp jedrek30 [czesc graba bp zupek 🖐️ graba bp za potrzebujących trzymam dwa wolne od śmierdziela kciuki BP 🌼 🌼 🌼 NIE PALIMY 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry wszystkim. Melduneczek BP. Sądny tak paliłam LM link i one teraz kosztują 8,70. od lutego wszystkie fajury zdrożały. I bardzo dobrze. Witam wszystkie nowe osóbki na tym topicu. Życzę wam kochani udanej niedzieli. Chociaz u mnie pada śnieg i jest straszennie zimno. Grażka66 co z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażka66
Zeruję licznik i zaczynam od nowa. Wczoraj niestety zapaliłam trzy albo cztery fajki (chyba zacznę unikać imprezek, dopóki nie poczuję się pewniej). Wstyd i hańba, za parę dni byłby miesiąc. Zeruję licznik i aczynam od nowa. Wczoraj zapaliłam trzy albo cztery (chyba zacznę unikać imprezek, dopóki nie poczuję się pewniej). Wstyd i hańba, juz tylko trzech dni mi brakowało do miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażka66
Ta powtórka to niechcący, klawiatura mi na chwilę przestała działać i tekst mi zniknął, a tu się okazało, że jednak był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłam tutaj zajrzeć na chwilkę Złośliwiec jak zawsze na posterunku.🖐️ Kasia3 zobacz ile oszczędzasz.🌻 Wszyscy oszczędzamy. Grażka zdarza się.Nie palimy.Warto🌻 🌻😘 Nie palimy 😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro fajki zdrozaly to ja proponuje podrasowac nasze liczniczki i wprowadzic nowe ceny co wy na to?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam pachnąco Wszystkich bywalców topicu i miłego zimowego niedzielnego popołudnia życzę Nie palę już 109 dni (+ 06g07m04s). Ilość niewypalonych papierosów: 2403. Będę żyć dłużej o 18 dni (+ 08g39m41s)! Zaoszczędzone pieniądze: 841,26 zł! grażka teraz już Wiesz ...papieros już nie dla Nas... po prostu nie możemy bo My już NIE PALIMY i naprawde trochę silnej woli wystarczy ewentualnie początkowe imprezy z gumą nicoret w buzi spędzałam powodzenia Zyczę wszystkim potrzebującym szczególnie nowym bywalcom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich rzucajacych palenie. Mam 26 lat i jestem nalogowa palaczka od okolo 10 lat (straszne co?). Zaluje dnia, w ktorym po raz pierwszy zapalilam. Czlowiek byl glupi,wiadomo chec poczucia sie doroslym, zaimponowania kolegom i kolezankom... I tak niewinne z pozoru wypalanie kilku papierosow dziennie przerodzilo sie w powazny nalog... Przez te 10 lat nigdy nie zdarzyl mi sie dzien bez papierosa. Nigdy takze nie probowalam rzucac. Ograniczyc tak. Z roznym skutkiem... Obecnie nie pale od 3 dni. Wiem, ze to nic przy waszych kilkumiesiecznych czy kilkuletnich osiagnieciach...Dla mnie jednak to bardzo wiele. I co najwazniejsze zamierzam wytrwac.. Nie mialam jakiego specjalnego powodu, aby rzucic palenie. Po prostu obudzilam sie kilka dni temu i powiedzialam sobie:od dzis nie pale. Jak na razie czuje sie....dziwnie. Myslalam, ze bedzie mnie skrecac z glodu nikotynowego,ze nie wytrzymam a tu niespodzianka. Nie ciagnie mnie prawie wcale. Jak juz pisalam to dopiero 3 dni wiec podejrzewam, ze najgorsze jeszcze przede mna. Wytrzymam!!! Waga sie nie przejmuje. Wole wazyc te kilka kg wiecej niz smierdziec i zabijac sie powoli. Poza tym planuje zajsc w ciaze w ciagu kilku najblizszych miesiecy i nie chce skazywac przyszlego dziecka na rozwoj w oparach papierosowego dymu. Chce miec ladna, zdrowa cere i biale zeby. Chce ladnie pachniec. Chce byc zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co ??ja przestawie zaraz swoj licznik wprowadze nowa cene bedzie to bardziej imponujaco wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj licznik z dotychczasowa cena 8.20 Nie palę już 358 dni (+ 04g43m10s). Ilość niewypalonych papierosów: 7163. Będę żyć dłużej o 54 dni (+ 17g23m15s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 937,21 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to w nowej cenie 8.70 Nie palę już 358 dni (+ 04g44m31s). Ilość niewypalonych papierosów: 7163. Będę żyć dłużej o 54 dni (+ 17g23m28s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3 116,31 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×