Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

wpadłem i ja na kawę przy okazji I\'ve been quit for 135 days + 13h58m16s. Cigarettes not smoked: 2982.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kolejny dzien bp marjola53 polecam wszystkie czesci pani Kalicińskiej czyli powrót na rozlewiska i miłość nad rozlewiskiem ( to ostatni tom trylogii) mazurskiej super przy nich sie wyluzowalam i wyciszyłam czulam smak robiponych komfitur i przetworow . mam nadzieje ze piatek 13 tego bedzie fajny ide do Prezesa na rozmowe w sprawie przedłuzenia kontraktu zobaczymy co dalej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniówka
witam chciałam zyczyć wszystkim miłego dnia ja póki co jestem strasznie rozbita i nie mam siły walczyć jak dojde do siebie obiecuje że wróce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grudniówka wracaj do nas szybko Czekamy Pamiętaj jesteś silna a papieros Ci w niczym nie pomoże Wracaj czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich pachnąco!!! Oto mój bilansik: Nie palę już 34 dni (+ 13g30m04s). Ilość niewypalonych papierosów: 1036. Będę żyć dłużej o 7 dni (+ 22g05m38s)! Zaoszczędzone pieniądze: 373,27 zł! Mariola to nie tak jak piszesz,ale dobrze niech i tak będzie... Grudniówka-wracaj szybko...jeśli sięgniesz po śmierdziela to znaczy że on Toba rządzi a nie Ty nim...Będziesz znowu śmierdziala...Zobacz jesli teraz po \"niego\"sięgniesz to przy każdym problemie bedziesz onim myslala i wracała,a przeciesz nie oto nam chodzi prawda?? Jesli teraz zwalczysz to co się stało i śmierdziela to pomyśl jaka Ty jesteś kobitka silna psychicznie...Nie załamuj się wstawaj i walcz...on jeszcze bardziej Cię osłabi i zabierze wszystkie sily do walki...Straciłaś pracę to teraz jeszcze będziesz tracila na śmierdziela kasę...co on Ci da??Da Ci pracę??Da Ci pomysł co zrobić by pracować??Chyba nie!!(przemyśl sobie to)3maj się cieplutko i wracaj szybciutko...to dla Ciebie🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grudniówka-przepraszam że tak napisalam,ale chciałam jakos zachęcic Cię do walki...🌻 Przepraszam Was wszystkich bo zapomnialam POZDROWIĆ WAS!!!WYBACZCIE!!! Przesyłam dla każdego z osobna moc 👄i (L)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziuchna niestety ma racje ze strasznie nas ten nałog wypłukiwal z pieniedzy mielibysmy wczasy na karaibach albo samochody pracy fajka ci nie znajdzie a przy braku pieniedzy dochodza dylematy typu fajka czy cos .... innego . Fakt trudno sie z nim rozstac ja mampietra bo jutro 40 stka mojej siory a ona jara i mnie namawia zawsze ale jestem pozytywnie nastawiona i NIE PALIMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leloofek :D ------------------> jasne że się stęskniłam ;) Dodob ----------------> wczoraj pomyliłam Twojego nicka ----> sorki :* miłego dnia wszystkim życzę oczywiście BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość far-cia-ra
Witam ślicznie wszystkich bez wyjątku!!! Paliłam ponad dwadzieścia lat, teraz nie palę już cztery lata i jestem szczęśliwa, a do rzucenia doprowadziły mnie same fajki. Czasami przypalałam dwóch papierosów naraz np. byłam w kuchni i na chwilę wyszłam do pokoju i tam znów przypalałam sobie papierosa zapominając, że w kuchni już się pali. Pewnego dnia tak się na nich wkurzyłam jak zobaczyłam w trzech popielniczkach 3 moje palące papierosy. To był dla mnie szok, że one rządzą mną, a nie ja nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palaczka Aga dobrze, że się zjawiłaś.Martwiłam się wczoraj o Ciebie.🌻 Misiek121 zawsze jesteś mile widziany:classic_cool:🖐️ Dodob książka jest super. Zadziwia mnie ilość alkoholu.Piją sporo.;) 13 i piątek to dobry dzień.Będzie dobrze.🌻 Grudniówka zeruj licznik i wracaj.Musisz walczyć.Papieros nic Tobie nie ułatwi.🌻:P Madziuchna🌻mądra dziewczyna z Ciebie:D Ania B 🌻 Farciara duży 🌻 Kasia3🌻 Judyta🌻 50mam🌻 Aram🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjolka, jestem, jestem. Brak czasu aby zajrzec na topic. Trzymam się. Bardzo optymistycznie nastawiona. Dodob to super że sie trzymasz. Oby tak dalej. Far-cia-ra witaj w gronie. Grażka66 nie popalaj, to nic nie daje. Wiem to z autopsji. Za każdym razem coraz bardziej będzie cie ciągło. grudniówka, nie pal to ci w niczym nie pomoże. Znajdziesz pracę. Ja jakis czas temu byłam w podobnej sytuacji. Skończyła mi sie umowa i do widzenia. W ciągu 2 tygodni znalazłam prace z której jestem zadowolona. Fizycznie mnie nie ciągnie, najgorzej psychicznie. Pozdrawiam wszystkich. Dzisiaj w sklepie zobaczyłam że chyba była podwyżka fajek, bo moje z 8,20 skoczyły na 8,70. Ale nas już ten problem nie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kasia😘 Ja dzisiaj wogóle kiepsko.Nie palę.Mam doła.:( Spokojnej nocy wszystkim. Papappa Do zobaczenia rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich pachnących. Już po spacerku z piecholką.Spadł śnieg. Jest czysto biało i cicho. Oczywiście nie palimy.:D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Zapraszam na kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poprosze o dwa kubeczki kawki Cos dziś mi sie przysnęło Ale za oknem bielutko PACHNIEMY PACHNIEMY PACHNIEMY :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze proszę o odrobinę litości, ponieważ leżę w łożu złożona niemocą :( aaaaaaaaa- psik !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalska
hej, nie pale juz 3 dzien:) mam prosbe do was dacie mi link do kalkulatora tego co pokazuje ile juz nie pale itd??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim niepalącym forumowiczom i tym, którzy mają zamiar rzucić - wiele miłości w Dniu Świętego Walentego !!! ❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkujejku zaparzyłąm dla Ciebie cały dzbanek herbatki z miodem Mykaj pod kołderke pij herbatke i szybko zdrowiej Upiekłam jeszcze jabłecznik masz ochote częstuj sie Milutkiego dnia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - dzięki za herbatkę - pić mi się bardzo chce, a na jabłecznik się skuszę, póki ciepły dzięki za politowanie......oj potrzebuję!!!!! ❤️ na walentynki dla wszystkich pachnących ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
far-cia-ra --------jestes farciara:):):)gratuluje :)....................................pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich.:classic_cool: Jest u mnie wnuk.Zaczęły się ferie.:D Po południu mam gości.:D Samej miłości z okazji Walentynek.❤️❤️ Pamiętacie : nie palimy, 🌻nie palimy🌻 nie palimy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:*:*:*:*:*:*:*::*:*:*:*:*:*:*::*:*:*:*:*::*:*:*:*:*::*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*::*:**::* *)->- milego dnia tego szczegolnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×