Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

pozdrawiam serdecznie życzę miłego wieczoru BP 🌼 🌼 🌼 NIE PALIMY 🌼 🌼 🌼 CO TU TAKA CISZA :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! idę na marszobieg ze swoją psinką narka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dopiero czwarty dzien, ale juz czuje sie duuuzo lepiej. Czysto i swiezo....Lepiej mi sie oddycha. Poza tym jestem z siebie bardzo dumna,ze udaje mi sie nie palic. A tak w ogole to staram sie o tym nie myslec ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie pusto tutaj:( Nie mam dzisiaj specjalnie czasu- wnuk. .Pozdrawiam serdecznie,🌻 Bardzo mnie dzisiaj nasi.Prawie kupiłam śmierdziele,dałam radę się powstrzmać.:P Miłego wieczoru. Nie palimy.Pachniemy. Jak to długo jeszcze potrwa????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Dobry wieczor wpadlem sie tylko zameldowac zycze wszystkim spokojnego wieczoru oczywiscie BP ,Trzymam sie dalej mimo wszystkich przeciwnosci losu bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marjola53
jak to z toba jest? pisalas ze masz smierdziele w domu a teraz piszesz ze mialas zamiar kupic? cos mi sie wydaje ze ty jednak palisz. czytam wasz topik od jakiegos czasu i chyba nie wszyscy sa szczerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmierdziele wyrzucił mm .Pewnie w zeszłym tygodniu. Co mi zależy.Oszukiwałabym siebie.Nie oto chodzi.Przestałam palić dla siebie .Mam siebie oszukiwać.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażka66
Dobrej nocy wszystkim "rannym ptaszkom". Ja dla odmiany jestem "nocnym markiem". Dla mnie 7 rano to jeszcze "ciemna noc".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj w klubie Grażka haha dla mnie też 7.00 to jeszcze nocka ;) nooo jak córa ma na 8.00 do szkoły to wstaję po 7.00 ale pół przytomna heh wyprawiam ją do szkoły i fruuu do wyrka póki synuś nie wstanie :P właśnie za chwilkę zamierzam sobie jeszcze dobry filmik obejrzec ;) a mój bilansik na dziś to : Nie palę już 168 dni (+ 01g39m15s). Ilość niewypalonych papierosów: 6722. Będę żyć dłużej o 51 dni (+ 08g30m19s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 352,96 zł! coraz bliżej do półroczku :D ceny petów w liczniku nie zmieniałam bo i tak po \"starej cenie\" mam wynik cenowy oszałamiający :P 👄 🌻 dla wszystkich pachnących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten kolejny pachnący dzień.🌻 Jest mroźno -6:( Ania B 🌻 Grażka 66🌻 Faktycznie jesteście nocnymi markami.:) Kawa zrobiona. Zapraszam:D 🌻kwiat] Nie palimy 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na chwilkę,aby sie zameldować... Oto bilansik... Nie palę już 38 dni (+ 12g18m21s). Ilość niewypalonych papierosów: 1155. Będę żyć dłużej o 8 dni (+ 19g49m12s)! Zaoszczędzone pieniądze: 415,93 zł! ❤️Dalej bez śmierdziela i jestem bardzo szczęśliwa...❤️ 🌻🌻Dobrego i pachnącego dnia życzę...🌻🌻 To dla Was👄 ps.Jędrek tak 3maj dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemas
A ja nie palę już 19 dzień i wiecie co?...łatwiejszego sposobu na rzucenie nie znałem a paliłem 12-13 lat. Rzucałem wcześniej kilkanaście razy i nic...aż w końcu 19 dni temu zrozumiałem jak łatwo rzucić te cholerstwo.Żadne plastry,tabletki,gumy nie pomogą (a jak pomogą to na kilka miesięcy).Te wszystkie substytuty tylko wydłużają proces rzucania papierosa. Silna wola tez nie jest potrzebna (ja zawsze twierdziłem że mam słabą wolę) a jednak rzuciłem bez "wspomagaczy".Problem każdego palacza polega w jego psychice i to ona go utrzymuje przy paleniu.Palacz myśli że rzucając palenie straci najważniejszą czynność swojego życia,jest mu żal.Psychika nastawia go z góry na niepowodzenie.Jak ktoś chce wiedzieć więcej na ten temat, będe odwiedzał te strone codziennie i służe pomocą....papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na rzucenie palenia jest jeden sposób TABEXcała kuracja wynosi40zł.nie pale rok. oduczyłam palic cała rodzine nawet mame a paliła 25lat!!! od 7miesiecy nie pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Przemasa
No, no...Amerykę odkryłeś! To, co piszesz, to zaczerpnięte z książki Carra... i tyle-takiś mądry;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemas
...no właśnie, bo jak ktoś by chciał naprawdę rzucić palenie to proponuję właśnie tę książkę...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemas
a jeśli chodzi o "odkrycie Ameryki"...dla mnie to właśnie wielki sukces ze nie chce mi się palić dzięki tej książce...i nie mam zamiaru już palić.Każdy ma swój sposób na "Odkrycie...swojego sposobu na nie palenie" i ja swój znalazłem....:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te Ty do przemasa idz niewiem sie rozpedz chlopak rzucil to najwazniejsze a topik od tego jest zeby pisac on pisze w temacie a Ty poszukaj moze jakiegos topiku dla zawistnych zakompleksionych cholpczykow:) Przemas tak trzymaj :)szczescia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy sposób jest dobry.Ważne, że nie palimy.:D 🌻 Nie palimy. Pachniemy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażka66
Wcale nie był miły. Musiałam wyjść z domu w ten mróz. NIENAWIDZĘ ZIMY. Pozdrawiam wszystkich byłych palaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie w tym rzecz, że każdy odkrywa SWOJĄ AMERYKĘ - jednemu carr, innemu tabex...............a w sumie o to chodzi, żeby być do którejś metody przekonanym, bo tylko takie \"NASZE\" jest skuteczne. Padło tu wiele tekstów, że to wszystko jest w głowie..............NO I WŁAŚNIE !!!! przemas - 🖐️ łapka ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnej nocki.:) Chyba łapie mnie grypa.:( Nie ważna metoda.Ważny wynik. Ważne jest ,że nie palimy.🌻 Kolorowych, pachnących snów.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie racje Chodzi tu tylko o to by nie palić By PACHNIEĆ a jak sie do tego doszło nie ma znaczenia Pachniemy Pachniemy Nie palimy spokojnej nocki marjolka herbata z miodem i cytrynką gąrąca kąpiel i rano będziesz zdrowa tego Ci życze Jesteś naszym dobrym duszkiem tego topiku 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko w kolejny dzień BP.:D Aga nie lubię herbaty z cytryną.:( Pije mleko z miodem i czosnkiem.Smierdzę;) inaczej. Jestem cała połamana.:( 🌻Nie palimy🌻 Zapraszam na śwież zaparzoną kawę. Miłego dnia dla wszystkich.Pamiętajcie: nie palimy pachniemy.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×