Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Marjola zdrowia zdrowia Ci życze ja coś dziś na głowe stękam strasznie mnie boli i na kawke teraz zapraszam, ale ja z łóżka dopiero wyszłam Leżałam i brałam leki przeciwbólowe na głowe. Oj te moje bóle. miłego i pachnącego dnia Nie palimy a PACHNIEMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika33
Witam! nie palę od niedzieli,niedługo,ale to już coś.Mam nadzieję że i mi się uda.Będę tu zaglądać i się wspierać waszymi sukcesami.Jak narazie to niczym sobie nie pomagam,jednak myślę o zakupie jakiegoś zamiennika,nie wiem jeszcze czy plastry,tabletki,gumy!? Co niektórzy straszą mnie że pierwsze trzy dni to pestka,dopiero później zaczyna się jazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika33
Witam! Nie palę do niedzieli,niedługo,ale to już coś.Jak naraźie niczym się nie wspomagam,ale myślę że coś jednak będę musiała kupić.Niewiem co będzie lepsze plastry,tabletki,a może gumy!?Poradźcie coś.Narazie mnie aż tak nie ciągnie,wspieram się waszymi sukcesami.Są tacy którzy sądzą że pierwsze dni to pestak,dopiero później zaczyna sie jazda,no ale to wszysko przede mną!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika33
Witam! Nie palę od niedzieli,niedługo,ale to już coś.Jak narazie niczym się nie wspomagam,ale myślę że będę musiała sobie coś kupić,tylko nie wiem co będzie lepsze tabletki,plastry,a może gumy!?Narazi wspomagam się waszymi sukcesami.Jednak sa tacy którzy sądzą że pierwsze dni to pestka,później dopiero zaczyna się jazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłem tylko na chwilkę ,niestety mało czasu ostatnio bilansik wklejam I\'ve been quit for 140 days + 18h45m58s. Cigarettes not smoked: 3097. Life saved: 23 days + 15h49m13s. Money saved: 1 231,13 zł. pozdrawiam : mariolę złosliwca leleofa anię.b palaczkę age madziuchnę i mój ulubiony nick ojejkujejku :) i wszystkich których nie wymieniłem (przepraszam) a znam z topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjola,dużo zdrówka Ci życzę i powylegiwania się w łóżku-to najlepsze lekarstwo na choróbsko;)👄 Misiek121,ładny masz wynik-gratulacje🖐️ Aga,dużo zdrowia i przepędź ten ból głowy🌻 Mika33,witaj wśród pachnotek.Strachy na lachy,będzie dobrze,zobacz ilu osobom się udało.Tobie też się uda:D:D:D Paliłam 26 lat,a niedawno obchodziłam 4 miesiące BP:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam cale pachnące grono🌼 życzę miłego popołudnia BP :D marjola 53 🌼 dużo dużo zdrówka 🌼 🌼 🌼 🌼 NIE PALIMY 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też cały weekend przeleżałam jako zagrypiony człowiek, więc chyba na wszystkich przychodzi kolej - chociaż oczywiście nie życzę 🌻 marjola - ja mam lepszą miksturkę - ojejkujejku jaka dobrzutka ;)) - 1/3 sok z cytryny, 1/3 sok z maliny, 1/3 spirytusik - oj dobrzutka ;)) kuracja bardzo smaczna :) musisz mieć przy łożu boleści jakieś piżamki na zmianę, bo człek poci się mocno trzymajcie się pachnąco...... trzymajmy się pachnąco ...... ;)) a miała być za miesiąc wiosna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wszystkim za troskę.🌻. Ojejkujejku mm przygotował miksturę wg Twojego przepisu , do tego 3 koszule nocne.Tak śpię.Chyba starczy. Kolorowych snów wszystkim. Papappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam-po upieczeniu pączków i faworków mam chwilę na topik... No to sie melduje pachnąco...i wklejam swój bilansik...🌻 Nie palę już 40 dni (+ 00g22m22s). Ilość niewypalonych papierosów: 1200. Będę żyć dłużej o 9 dni (+ 04g05m07s)! Zaoszczędzone pieniądze: 432,16 zł! Mariolka-wracaj szybko do zdrowia🌻 Palaczka aga-to też może być wina pogody...3maj sie ciepełko i bez bólu...oraz pachnąco...🌻 ps.jak sie teraz czujesz?? Mika33-witaj na pokładzie🌻Ja brałam Tabex-oraz czytałam książkę Allana Carr.Dlamnie były trudne pierwsze 3tyg.kiedy to organizm oczyszcza się z nikotyny.Teraz już luzik,najgorszy stres \"chyba\"nie złamnie mnie do śmierdziela...piszę \"chyba\"bo śmierdziel czycha cały czas i czeka na dobrą okazję,więc trzeba trzymać rękę na pulsię... Misiek121-gratuluję 140 dni-piękny wynik...dziękuję za pamięć🌻❤️ neri11-coś ostatnio Cię nie widziałm..🌻 złośliwiec-jak Twoja psinka??❤️Nie palimy❤️Masz rację❤️Dla Ciebie🌻 Jędrek30-śmierdziel daje znać o sobie??🌻 Dominika26-jak Ci idzie??🌻 grażka66-co u Ciebie??🌻 Ania.B.-dziś chyba masz 170 dni BP.-gratulacje...🌻 leloof85-jak Twoje pieski??🌻 kulka777-piekny wynik-gratuluję...🌻 Pozdrawiam wszystkich nie wymienionych i dlanich ślę👄 ps.chyba wszystkich zasypalo,że taka cisza i nikt sie nie melduje...myslę że nie wróciliście do śmierdziela?? 3majcie sie cieplutko.pa.pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Witam i pozdrawiam Marjola53🌻 mordusiak🌻 ja-ka🌻 Domika26🌻 grazka66🌻 Ania.B🌻 palaczka aga🌻 madziuchna 04🌻 kilka777🌻 ojejkujejku🌻 mika33🌻 neri🌻 przemas🖐️ misiek121🖐️ zlosliwiec🖐️ leloof85🖐️ Dla wszystkich ktorych pominalem tez oczywiscie 🌻i 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna ------> faktycznie dziś 170 DBP :D dziękuję wszystkim co mnie pozdrawiali i dla Was wszystkich 🌻 Nie palę już 170 dni (+ 00g35m06s). Ilość niewypalonych papierosów: 6800. Będę żyć dłużej o 51 dni (+ 22g50m43s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 380,34 zł! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Marjola53 odpoczywaj i wracaj szybko do zdrowia co my tu bez Ciebie zrobimy .Madziuchna04 oczywiscie smierdziele o sobie przypominaja ale na razie nie pale i walcze dalej moze w koncu kiedys bede mogl powiedziec ze rzucilem ale na razie na pewno nie chce sie chwalic coby nie zapeszyc .Leloof85 ten kawalek ktory masz w stopce po prostu piekny slucham teraz caly czas i dobre wspomnienia wracaja wielkie dzieki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leloofek wogóle zapodaje linki z fajnymi kawałkami ;) dzięki niemu poznałam Jamala i jego twórczośc haha i inne tego typu rytmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
No i jeszcze kwiatek dla 30-stki z gdanska dzieki ktorej mam licznik i pieknie mi tu pokazuje ze nie pale juz 44dni i zaoszczedzilem 280,81zl a inne korzysci po prostu bezcenne .Ze jutro jest tlusty czwartek to sobie wlasnie pomyslalem ile to mozna paczkow za to kupic jejku tyle raczej nie zjem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Ania.B ja rowniez dzieki ktorejs dobrej duszy z topiku nie pamietam juz ktorej odkrylem Nefre i musze powiedziec ze ze ich pozytywne teksty i muzyka bardzo mi odpowiadaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten kolejny pachnący dzień🌻 Dzięki wszystkim za troskę.😘 Zapraszam na kawę zrobioną przez mm.:D Ja ją pije w łóżeczku.:) 🌻🌻[🌻 Nie palimy.Pachniemy.🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja witam w ten zimowy dzień Kawka wyśmienita marjolka myśle że czujesz sie troszke lepiej Zapraszam na pączki zrobione przez moją mamusie Są pyszne :D:D:D Pachniemy Pachniemy Ania B gratulacje 170 dni piękny wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika33
Witam i pozdrawiam wszyskich NP Bardzo pomaga mi czytanie Waszych postów,wasze sukcesy są dla mnie bardzo motywujące,DZIĘKI!!! Mój problem polega na tym,że nie mogę opanować apetytu.Jak sobie z tym poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mika.:) Nie myl głodu nikotynowego z normalnym głodem.Objawy są takie same. Ja starałam się jeść tak jak przed rzuceniem śmierdzieli.Przytyłam ok.3kg..Podobno po pewnym czasie wróci wszystko do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) pozdrawaim wszystkich ciepło:) Melduneczek Nie palę już 122 dni (+ 05g04m13s). Ilość niewypalonych papierosów: 4888. Będę żyć dłużej o 37 dni (+ 08g12m57s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 199,80 zł! Dalej nie palimy :):):):):):)) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze wszyscy pączkami sie objadają i taka cisza na topiku ja właśnie wróciłam do domku też objedzona :D ale jak tu nie zjeść dziś pączka faworka milutkiego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palaczka Aga wiesz,że od pączków tyłki rosną?:P🌻 Ja zjadłam jednego.Kiepsko się jeszcze czuje.Jutro będzie lepiej.:D. Nie palimy, pachniemyNie palimy, pachniemyNie palimy, pachniemyNie palimy, pachniemyNie palimy, pachniemyNie palimy, pachniemy 🌻.🌻.🌻.🌻.🌻.🌻.🌻.🌻.🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, nie tak miało być:( Nie palimy, pachniemy. Nie palimy, pachniemy.Nie palimy, pachniemy.Nie palimy, pachniemy.Nie palimy, pachniemy.Nie palimy, pachniemy.. O tak. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażka66
Marjola 53 rozumiem, że to taka mantra do powtarzania sobie w kółko. Aż nam się wbije do głowy i widok papierosa sam wywoła skojarzenie, że lepiej pachnieć, niż palić. Jak patrzę na swój (niedawno wyzerowany) licznik, to na razie marne te efekty niepalenia. Jak ten czas powoli mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×