Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witaj Zlosliwiec🖐️jak miło Cię widzieć z powrotem,dużo zdrówka i już nas nie opuszczaj na tak długo🌻bardzo nam Ciebie brakowało,cieplutko Cię pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z radościa stwierdzam , że nie poległam. Pozdrawiam całe pachnące grono :) Jestem z Wami . Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://palenie.esculap.pl/ uspokoiłam się trochę, że nie tylko ja mam takie depresyjne problemy, całkiem fajne informacje tam są - polecam biuralistka... - no, zaszalejemy;) w co się ubierasz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej złośliwiec:)! Również witam, czekalismy tęskniąco na Ciebie:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko.:) Wszystko przysypane śniegiem:( Gdzie ta wiosna?. Kawa zrobiona ;) Zapraszam. 🌻🌻 Pachniemy.Nie palimy :D🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za kawkę jest pyszna :D właśnie gdzie ta wiosna miłego dnia ja mam dziś wolne i ide poprawić sobie humorek do fryzjera sie umówiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnie - zapoluję na jakąś seksowną kiecuchę ;) Jestem na etapie odchudzania i modelowania(hehehe-fajnie brzmi) sylwetki. Tak bardzo mam potrzebę dowartościowania się, będę pachnąca SUPER SZTUKA! biubiu.fotosik.pl/zdjecia/1.html Co prawda z przodu mam dużo mniej, ale jakże zachęcające kroje ;) Kawka bez papieroska jest o wiele lepszejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pachnące grono..... Dziękuję za kawkę jest przepyszna choć raz udalo mi sie wypić Mariolka Twoja kawkę....aż wypije jeszcze jedną....:( Złośliwiec👄witaj na pokladzie🌻dobrze że juz jesteś z nami...nie zostawiaj nas juz na tak długi czas....obiecaj.... ;( Pozdrawiam całe pachnące grono każdego z was bez wyjatku.... 3majcie się cieplutko.... ps.przed wyjazdem mam strasznie duzo na głowie....dlatego tak rzadko zaglądam ale jeszcze jestem w domciu.... 3mam za was pachnace kciuki... 🌻a na koniec mój bilansik...🌻 Nie palę już 62 dni (+ 11g40m04s). Ilość niewypalonych papierosów: 1874. Będę żyć dłużej o 14 dni (+ 07g40m26s)! Zaoszczędzone pieniądze: 674,85 zł! 🌻NIE PALIMY🌻PACHNIEMY🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam serdecznie życzę miłego dnia BP :D za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP ginett34 🌼 ja tez już jestem :D marjola 53 🌼 sadny dzien 🌼 dodob 🌼 ojejkujejku 🌼 palaczka aga 🌼 bella 1962 🌼 jak-ka 🌼 madziuchna04 🌼 Julka85 🌼 30-stka z Gdańska 🌼 Ania.B 🌼 kasia3 🌼 kulka777 🌼 monikaaaaaaaa 🌼 palaca inaczej 🌼 mika33 🌼 grudniowka 🌼 neri11 🌼 Grażka66 🌼 mumi 🌼 anulla77 🌼 50mam 🌼 kania2a 🌼 Jola388 🌼 Agnie 🌼 do niej podobna 🌼 famona 🌼 vitalijka 🌼 lena 11 🌼 Aurelka 1988 🌼 biuralistka40 🌼 aram55 🌼 Botch 🌼 Szyszunia82 🌼 Melisa 🌼 milena83 🌼 jedrek30 🖐️ graba przemas 🖐️ graba leloff 🖐️ graba misiek121 🖐️ graba 🌼 🌼 🌼 NIE PALIMY 🌼 🌼 🌼 a to coś na wzmocnienie dla początkujących paliłem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie jak mi się udało to i Wam wszystkim też się uda :D :D BP 08-04-2005r :D było bardzo ciężko :D 🌼 to co nie możliwe stało się prawdziwe 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich pachnąco i pozdrawiam No złośliwcze wreszcie Twoje dwa nie zajęte śmierdzielem kciuki do nas napisały Ciesze się że znowu jesteś Twój wpis wywołał duuużżży uśmiech na mojej twarzy Pozdrawiam serdecznie i życzę już samych dobrych radosnych dni... oczywiście pachnących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serdecznie Wszystkich witam w ten u mnie słoneczny, piękniuchny dzionek. Melduję że pachnę dalej...mój luby też. Jednak jak człowiek czegoś bardzo chce to potrafi... :) 🌻 dziś w drodze do pracy siadła koło mnie kobitka w autobusie... kątem oka zdążyłam zobaczyć że całkiem ładna babka BYŁABY, gdyby nie to że: POTWORNIE ŚMIERDZIAŁA PAPIEROCHAMI (ja tak nie chce), aż trzymałam nos odwrócony w zupełnie inną stronę bo niedobrze mi się robiło (ja niedawno śmierdziałam tak samo) MIAŁA STRASZNIE MATOWE I ZNISZCZONE WŁOSY (też tak nie chcę) ŻÓŁTO-SZARA TWARZ, TAKA JAKBY BEZ ŻYCIA, WORY I CIENIE POD OCZAMI strasznie ją postarzały (NIE CHCĘ TAK) ŻÓŁTE PALUCHY I PAZNOKCIE PRAWIE ŻE BRĄZOWE od papierochów ( NIE MOGĘ DO TEGO DOPUŚCIĆ)... i ze świadomością tego oczywiście że ja dopiero walczę, zrobiło mi się żal tej kobitki, bo tak fajnie jest pachnieć 🌻 i tak fajnie jest żyć bez papierocha... będę walczyć...zawsze i wszędzie... :) obiecuję Wam wszystkim, że zrobię wszystko żeby więcej nie zapalić... :) w weekend skoczę na rowerek jak się pogoda nie popsi...do lasu, odetchnąć wczesnowiosennym powietrzem :) narazie pomykam już z jakieś 2 miesiące w domku na orbitreku (może nie przytyję tak bardzo :) pachnącej reszty dnia dla Wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hi...już potrafię wstawiać kwiatki 🌻... dzięki marjola :) a to dla Ciebie 🌻 i dla całej reszty 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:-) 19 dzień BP Oj wczoraj było ciężko:-( pół dnia przebeczałam..czy tylko ja tam mam?? fizycznie czuje sie o wiele gorzej niż kiedy paliłam..mam zupelny brak energii nic zero mam jeszcze gorszy bałagan niż zawsze..nie mam ochoty na robienie czegokolwiek:-( Ale nadal pachne za to:-) Złosliwiec witaj:-) jestem tutaj nowa ale z tego co widze jestes tutaj kimś bardzo lubianym i ważnym:-) dziekuje za kwiatka:-) niezly staz 40 lat i brawo za rzucenie dodob... oby tak było że łatwo zrzuce dodatkowe kg ..gratuluje przedłuzonej umowy:-) Miłego pachnącego BP piąteczku🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj złośliwcze 🌼 Martwilismy sie tutaj o Ciebie bo coś za długo nie odpisywałes nam;) Czy juz wszystko w porzadku u Ciebie po tej operacji, odbyło sie bez żadnych komplikacji? Życze jak najszybszego nabrania sił witalnych i dużo marszobiegów z psinką ,która musiała sie już za Toba mocno stesknic;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim pachnącym:) lena111 --------> ja mam to samo z tą depresją; spójrz sobie na tę stronę: http://palenie.esculap.pl/ na zakładkę o objawach odstawiennych - o depresji też piszą;) mi pomaga, jak sobie pomyślę, że to przejściowe, że tylko mi się wydaje, że świat taki beznadziejny, bo to substancje w moim mózgu skołowane przez niktynę teraz tak dochodzą do siebie;) bardzo mi się na tej stronie podobała zakładka: Tytoniowa twarz - NIESAMOWICIE motywująca;) Całuski, cukiereczki, ciasteczka dla wszystkich:) P.S. Biuralistka, już się nie mogę doczekać;) ale ja z przodu ZDECYDOWANIE mniej mam:( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena111🌼 nie ważne ze jesteś nowa najważniejsze jest to ze jesteś z nami tu liczy się tylko to ze NIE PALIMY :D niczym się nie różnimy ten sam problem nie martw się o kg one same powrócą do normy trzeba tylko czasu i cierpliwości Julka85 🌼 wielkie dzięki za pamięć a z psinką to jeszcze trochę potrwa zanim wybiorę się na marszobieg na razie jest tępo spacerowe :D 🌼 🌼 🌼 NIE PALIMY 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Przykro mi, ale nie mam dzisiaj czasu.:( Pozdrawiam. Rano się odezwę. Miłego pachnącego popołudnia. Oczywiście bez śmierdziela.🌻:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złosliwiec dziekuje:-) Agnie mialam wcześniej Tobie podziękować za te stronke:-) juz wczoraj czytalam o tej twarzy i wyznania bylych palaczy.. i chyba dzieki tej stronie wczoraj nie zapaliłam...a mialam już fajke w zębach:-( ale nie odpaliłam..połamałam i wyrzucilam:-) Dzieki jeszcze raz dobrze ze tutaj trafiłam..musi mi sie udac:-) Miłego wieczoru🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 6 dni (+ 20g19m54s). Ilość niewypalonych papierosów: 95. Będę żyć dłużej o 0 dni (+ 17g34m27s)! Zaoszczędzone pieniądze: 38,34 zł! a to moj licznik :) dzięki że jesteście 🌻 bez Was byłoby znacznie gorzej (o ile wogóle by mi się udawało) miłego pachnącego wieczorku Wszystkim :) za mną śmierdziel trochę łazi, ale ja się nie dam... nie zapalę...koniec i kropka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 6 dni (+ 20g19m54s). Ilość niewypalonych papierosów: 95. Będę żyć dłużej o 0 dni (+ 17g34m27s)! Zaoszczędzone pieniądze: 38,34 zł! a to moj licznik :) dzięki że jesteście 🌻 bez Was byłoby znacznie gorzej (o ile wogóle by mi się udawało) miłego pachnącego wieczorku Wszystkim :) za mną śmierdziel trochę łazi, ale ja się nie dam... nie zapalę...koniec i kropka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniówka
witaski!!! dawno nie pisałam, bo nie miałam czasu-jutro też do pracy.Nie palę nadal-czyli dziś mija 3 tygodnie;)Nie ciągnie mnie nadal, mam obrzydzenie do fajek, nie mogę o nich myśleć, bo od razu robi mi się niedobrze;) W pracy moi koloedzy zwariowali na punkcie moich perfum, podobno ja idę, a potem przez godzinę krążą mój zapach;)milusie. Głowa mnie nie boli od 3 tygodni,cera bardziej promienna i mam lepsze samopoczucie, nie łapię dołów. I pomyśleć, że paliłam po kilka papierosów dziennie a w weekendy wcale;) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego pachnącego wieczoru:) lena111 --------> bardzo się cieszę, że Ci ta strona się przydała :) jeśli ktoś ma jakieś sprawdzone sposoby na hm... poprawę perystaltyki jelit, to proszę się podzielić - póki co, jem suszone owoce, musli na śniadanie (chyba ma całkiem sporo błonnika?), co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj w domowych pielaszach Złośliwcu! Jak sie cieszę, że Cie widzę:-) Chopie nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak bardzo brakowało tutaj Twojej obecności codziennej.Mam nadzieje, że zdrówko jest OK i ponownie bedziesz tutaj wspierał całe doborowe towarzycho:-) Ja tak generalnie regularnie podczytuje topik ale wypowiadam się bardzo rzadko gdyż ponieważ nie mam na to czasu:-) Ale całym swoim jestestwem wspieram wszystkich walczących z nałogiem - sama wiem ile to kosztuje wysiłku - ja nie palę od 396 dni po kilku nieudanych próbach wreszcie chyba się poniekąd udało. Nadal mam jednak świadomość, że póki co wygrałam bitwę ale jeszcze nie wojne niestety:-( Z własnego doświadczenia mogę tylko dorzucić wszystkim małą radę - szczególnie Kobietkom - nie walczcie z podwójnym wrogiem tj. petem i kilosami bo polegniecie niestety. Z czasem waga powolutku sama zaczyna się cofać:-) Agnie - Jeżeli suszki Ci pomagaja to skacz pod sufit.Możesz też z naturalnych sposobów wypróbować: * zalej na noc ciepłą wodą 10 suszonych śliwek i z rana, na czczo wypij tę wodę i podjedz sobie śliweczki albo... * dwie łyżki miodu rozpuść w szklance ciepłej wody i wypij z rańca albo, * szklanka przegotowanej wody ( może być z cytryną ) z rana albo, * łyżeczka olejku rycynowego - to swego czasu poleci.ła mi lekarka niestety na mnie żaden z tych sposobów nie działał:-( Powodzenia A zamiast opychania się czekoladą zakupcie sobie Kobietki magnez i potas w aptece - nie nabija wagi a rozpędza myśli o czekoladkach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam na kawke zapraszam u mnie pochmurno myśle że słoneczko wstanie jeszcze Miłego dnia i pachnącego oczywiście Pachniemy Pachniemy Pachniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawę chętnie wypiję:) Jak zwykle pyszna. U nas też jest szaro, buro i ponuro. Nie palimy pachniemy. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja. Wreszcie mam czas żeby trochę z Wami poprzebywać. Dziś mija tydzień jak nie palę!!!! Ani jednego buszka i jak narazie nie miałam kryzysu. Jestem z siebie dumna. Tyle razy polegałam i zauważyłam że za każdym razem gdy sie podnosiłam było inaczej inne myślenie, doznania inne dolegliwości odstawienne. Marjolka jak się masz? Widze że jesteś już pewna siebie. Palaczka aga - dzień dobry. Ja nastawiłam swój umysł na to że gdy np. jadę do palącej mamy to nie marudze że napewno znów polegnę bo inaczej sie nie da, tylko mówię że jestem niepaląca więc lepiej będzie jak pomogę jej w sprzątaniu, czy gotowaniu zamiast zajmować się piciem kawy i paleniem fajek z mamuśką. Mój mężulek nie pali również. Jestem z niego bardziej dumna niż z siebie. Miłego dzionka życze. Ja mam zamiar myć dziś okna bo jest piękna słoneczna pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam serdecznie życzę miłego dnia BP :D u mnie dziś słoneczko świeci zapowiada się piękna pogoda az żal w domu siedzieć :D palaczka aga 🌼 marjola 53 🌼 kasia3 🌼 🌼 🌼 🌼 NIE PALIMY 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×