Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

witam witam pachnace grono trojmiasto deszczowe a za 2 godzinki bedzie 15 dni hurrrra a za 85 dni i ja bede miala studniówke Nie palę już 14 dni (+ 21g59m56s). Ilość niewypalonych papierosów: 238. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 19g45m19s)! Zaoszczędzone pieniądze: 97,85 zł! Teraz czuje ze jest to swiadome rzucanie jestem zadowolona mam w sobie niesamowite poklady energii biegam tancze i mam speeda ;) milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pogodnie:) Pogoda straszna:(.Pada deszcz. Tylko tyle, że mimo wszystko czuć wiosnę.Spacerek z piecholką zaliczony.Jej deszcz nie przeszkadza. Kawy chętnie napiję się.:) Ojejkujejku 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 to dla Ciebie z okazji 100 dni.Gratuluję. Pachnąca Aga🌻 Jola388🌻 Złośliwiec🖐️ 30stka z Gdańska🌻 Kasia3🌻 Dodob🌻 Biuralistka🌻 Kania2a Famona🌻 Bella1962🌻 Sadny dzien🌻 Neri11🌻 Jedrek30🖐️ AniaB🌻 Aram🌻 U mnie prawie o.k.Małe zawirowania,bez tego ani rusz.Trzymam za Ciebie kciuki.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczę wszystkim miłego. pachnącego dnia 🌻 🌻 🌻 . Od wczoraj topik odwiedziło 18 osób.:D Pozdrawiam.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten deszczowy i pochmurny dzień. Mi kryzys minął, oczywiście był tylko chwilowy, ale ja juz nauczyłam się przezwyciężac te chwilowe kryzysy. Dodob ty masz tak jak i ja. Ja teraz tez mam super humor, zero większej nerwówki. Po prostu patrze na to od tej strony że raz na zawsze uwolniłam sie od tego śmierducha a nie że coś straciłam, czegoś sie pozbawiłam. Wagą się tak nie przejmuje, bo i nie mam żadnych napadów głodu. A poza tym nie jem już nic po 17. Życzę wszystkim miłego dzionka, trzymajcie się. Jesteście wspaniali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich... jestem beznadziejna, bo śmierdząca... :( a tak sie zaparlam przeciez, tak dobrze wszystko szlo, tyle dni za mna...jaka ja jestem durna... ...nie wiem po co to zrobilam, ale zapalilam wczoraj. mial byc jeden tylko, a skonczylo sie na 5... buuuu...:( czy to tak zawsze bedzie???????????????? ja nie chce tego smierdziela w moim zyciu!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKUJĘ WAM BARDZO !!!! za wsparcie, za kciuki, za pamięć...... BARDZO!!! oczywiście wirtualny szmpan się leje - wznosimy toast ;) nie sądziłam, że się uda !, a jednak :) wczoraj miałam zły dzień - i imaginujcie sobie, że nie pomyślałam o śmierdziuchu ...............HURA!!! a dziś rano myślałam o Was wszystkich cieplutko bardzo, że macie w moim sukcesie 80% udziału - marjola, pachnąca aga, złośliwiec, bella 1062, aram55, dodob, 30stka z Gdańska, sądny dzień, leloof, neri, jedrek..... i wszyscy o których zapomniałam (przepraszam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodob- nie zapomnij, że idziemy na ową studniówke razem :) Nie palę już 14 dni (+ 22g36m21s). Ilość niewypalonych papierosów: 209. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 14g21m03s)! Zaoszczędzone pieniądze: 83,67 zł! Witam pięknie WSZYSTKICH, melduje swe posłuszeństwo a nieposłuszni dostaną maleńką naganeczkę i walczą dalej. Ojejku- tam 5 papierosów wypalonych a zobacz ile nie wypalonych??? Nie ma płakać nad tym co się stało. Hehhe, pobij sie troszeczkę w piersi-może pomoże?- i dalej do ataku. U mnie śnieg sypie- ale słoneczka Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkujejku - gratuluję i podziwiam:) 🌻 Wytrwałości życzę, przesyłam buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku ------------> i ja się przyłączam do Gratulacji :):):):) pogoda wstrętna w całym kraju jak widac :( ech...miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 nauczyłam się wstawiać emotikonki > Pozdrawiam w środku dnia (no prawie w środku :) ) > Nie palimy . Trzymamy się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famona nikt nie pogłaszcze Ciebie po głowie.Potknięcia niestety się zdarzają.:( Walcz dalej. Na pewno się Tobie uda.:) Trzymam kciuki.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejkujejku-Wielkie Gratulacje dla Ciebie ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ 100 dni BP ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ Dużo dużo kolejnych pachnących studniówek życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkujejku - gratulacje również odemnie... bardzo sie ciesze ze tyle wytrwalas i życzę ci żebyś zupełnie zapomniała o śmierdzielu... a to dla Ciebie 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuralistka40 - pobiłam sie juz mocno w piersi i choc z zalu strasznie mnie dzis do smierdziela ciagnelo, nie zapalilam. I postaram sie ze wszystkich sil trzymac tak dalej... w liczniku utworzylam sobie nowy profil z wczorajsza data wypalenia ostatniego papierocha. a ten stary niech sobie leci. bedzie mnie motywowal bardziej, bo jak spojrze ile dni stracilam, to sie zastanowie 1000 razy zanim strace jeszcze wiecej nastepnym razem.Nie bede sie sama oszukiwala... na dzien dzisiejszy szczesliwie pachne :) chociaz strasznie mi glupio i wstyd ze wczoraj dalam sie nabrac smierdzielowi... miłego, pachnącego dzionka dla Wszystkich 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pachnąca aga ---------> sto lat, sto lat:) bravo, bravo, verrrry nice:D wczoraj nie miałam okazji pogratulować ojejejku ---------> sto lat, sto lat! bravo, bravo, verrrry nice:D biuralistka i dodob ----------> a my będziemy miały studniówkę we trzy, tyle, że ja późnym popołudniem ;) dalej sobie radzę, wczoraj byłam w pubie, na piwie ze znajomą palaczką i ... nic :) nawet jakoś tego mocno nie przeżyłam ;) trochę mnie tylko martwi, że coś za gładko to idzie, tzn. bez większego bólu i problemów, i co zrobię, jeśli ewentualne bóle i problemy odstawienne (np. klimat: ja chcę papierosa, buuu!) mi się pojawią? biorę Tabex (od dzisiaj już tylko 2 tabletki dziennie), i nie wiem, czy jak skończę (jeszcze parę dni brania), to mi się te objawy nie zaczną? no ale zaczynałam od 6 tabletek, a zeszłam do 2 (zgodnie z instrukcją) i na razie nic mi się nie dzieje, więc może nie będzie się działo? w niedzielę troszkę się tylko źle czułam, tzn. \"siódme poty\" i ciągle było mi gorąco; trochę ogólnie nastrój mam taki \"zsiadły\" i depresyjny... ale poza tym NIC... wilcze głody już mi odeszły... TO DOBRZE CZY ŹLE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejkujejku 🌻STO LAT!STO LAT!STO LAT za Twoje 100 dni BP🌻 wznoszę toast za kolejne setki BP🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnie - dasz radę, bo to jest w głowie, ta chęć rzucenia papierosami. Ja bez wspomagaczy jestem i jest ok. tylko ta ciągła ochotka na slodyczki ;( Nie zaprzątaj sobie główki: co będzie...? Bo będzie dokładnie TO co Ty będziesz chciała. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famona :( smutno mi się zrobiło,że uległaś śmierdzielowi,a jak trzyma się Twój Mm,bo razem rzucaliście,może on będzie dla Ciebie najlepszą motywacją. Aram ;)kiedy do nas dołączysz? Mój bilans: Nie palę już 219 dni (+ 00g33m01s). Ilość niewypalonych papierosów: 3504. Będę żyć dłużej o 26 dni (+ 18g28m02s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 261,57 zł! Miłego popołudnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to moja wklejka: Nie palę już 100 dni (+ 00g11m02s). Ilość niewypalonych papierosów: 1800. Będę żyć dłużej o 13 dni (+ 18g01m31s)! Zaoszczędzone pieniądze: 738,05 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam dziwwczyny?? co tam,chopaki??:d wpadlem tylko Was pozdrowic bo co Wam bede smierdzial...;/ i ten gratuluje wszystkim sie trzymajacym dzielnie i wogole no wiecie hehehe pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzuciłam palenie
Witam serdecznie:)Czy mogłabym prosic o linka na licznik dla niepalących. Miłego dnia i zgóry bardzo dziekuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko:-) Pachnaca Aga OJojoj gratulacje 🌻 czy ja wogóle dotrwam do 100???:-( Nie mam weny do niczego czy tonigdy nie minie:-( Wczoraj mega zły dzień strasznie nerwowoi płaczliwie..dzisiaj troszeczke lepiej ale ...trace motywacje:-( Nie pale 23 dzień🌻 :-) Jest mi cięzko i chwilami czuje że zwariuje :-( Pozdrawiam pachnących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×