Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość 7.10
nie palimy pachniemy jestem mocno przeziebiona dzis minelo 12 dni w ogole mnie juz nie ciagnie jest suuupeerrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wspomagam sie niczym .... topik zaczynam czytac od poczatku :D troche tych stron bedzie :( jak na razie 32 godziny bez fajki :D pozdrawiam ciepło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma kawy, bo nie ma gi, Marjoli i Złośliwca - wczasują się ❤️ no to wprawdzie taka późną, ale ja robię kaweczkę - proszę🌻 - obecni🌻 - częstujcie się 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
dzis bylam na 3 godzinnym specerku z corka nad jeziorem ale wspaniale bez smierdziela sie spaceruje jutro minie 2 tygodnie odkad nie pale musze sie wam pochwalic moja kolezanka ktorj wyslalam ksiazke nie pali juz 5 dzien nie palimy pachniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
regres jak ci idzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres, jeśli ci dobrze idzie, to ty powinieneś być Progres... :) ojejku, 7.10 - buziaki dla was! ), oj, tak dobrze pachnieć - napisała początkująca, mały staż, niewielki, ale się cieszę... Wracajcie Wielcy Wspieracze zagubionych dusz :) marjola - nad jeziorem, złośliwiec? Pewnie działka, a może gdzieś dalej, gdzie nie dosięga kabel od kompa... Pozdrawiam. Farelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam serdecznie wszystkich bywalców 🌼 pachnącego grona życzę miłego dnia BP :D wszystkich chętnych zapraszam na kawę czeka zaparzona :D ja dziś już po spacerku ze swoją psinką :D marjola 53 🌼 ojejkujejku 🌼 tatarak 🌼 7.10 🌼 kania2a 🌼 Ania.B 🌼 bella 1962 🌼 Regres 🖐️ wymieniłem ostatnia stonkę 🌼 :D 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę złośliwiec ciągle na straży i pilnuje co by nie smierdziało tu;). I ja już mam kawkę i sniadanko, a potem rowerek i wyruszam na wycieczkę. Piękna dziś pogoda:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-ka 🌼 piękna piękna pogoda :D zaraz wyruszam na giełdę może coś w oko wpadnie ciekawego to się kupi :D 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no nie palimy :) zaczynam 3 dzien bez fajki :) jest kurewsko ciezko :O:O:O:O mam napady chwilowe ze musze zapalic , ale jakos sie nie daje .W poniedziałek na basen , we wtorek na siłke ,a zaraz rower :) powiem wam cos .... dzisiaj obudziłem sie bez chapcia w buzi :D:D:D jakie to miłe uczucie .... miłego dnia czuje ze bede tu stałym bywalcem o ile mnie tu przyjmiecie , do swojego grona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec - buziaki! wpadło coś w oko na giełdzie? No i dzięki za kawę, zwłaszcza świeżo zaparzoną..., choć jednak na zieloną herbatę się przerzucam. ja-ka - pysznej wycieczki rowerowej życzę! regres - noooo, dzielny jesteś, pewnie, że ciężko! Ja początkująca, po pierwszych dniach globalnie bylejakich jednak poszłam w kierunku sportu, ruchu, endorfiny się podnoszą, od poniedziałku wracam do mojej jogi, strach się bać, bo moja kondycja jest średnia, ale nie dam się. Jeszcze żyję sierpniowym wyjazdem w Bieszczady, a palenie w górach, to nijak ma się, no nijak do czegokolwiek, więc..., pracuję nad kondycją. Ćwicz, ile możesz, nie ma jak to wyrobić zdrowe nawyki w sobie. A obudzić się bez kapcia - wrażenie bezcenne! 🌼 dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjnąca aga
witam na rfazie świeci słoneczko u mnie ale ma dziś padać Zapraszam wszystkich na kawke już zaparzona Ja dziś do pracy lece Fajny był ten długi weekend ale co dobre szybko sie kończy Miłego i pachnącego dnia witam wszystkich nowych bywalców tego wspaniałego topiku Milo mi zejest nas pachnących wiecej mój bilansik Nie palę już 148 dni (+ 17g07m31s). Ilość niewypalonych papierosów: 3866. Będę żyć dłużej o 29 dni (+ 12g52m04s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 362,95 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - rzeczywiście się spieszysz baaaaaardzo - aż się zaczerwieniłaś - ale kawa pyszna - dzięki 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:D Wróciłam wypoczęta i pachnąca:) Jeszcze nigdy nie byłam tak pogryziona przez robale:(. Pewnie jest to ujemna strona niepalenia :( U nas też zaczęło padać. Pachnąca Aga dzięki za kawę.Brakowało mi tej kawy :D:D 🌻 Ojejkujejku🌻 Miłego dnia dla wszystkich:) Trzymam kciuki za maturzystów:) 🌻🌻🌻NIE PALIMY. PACHNIEMY.🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palaczka23
jak rzucic?? dajcie kilka rad, bo juz nie moge!! wypalilam dziSiaj 4 pety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zaczał sie 4 dzien bez fajki :D jest fajnie .... zamiast samochodem , pojechałem dzisiaj rowerem do pracy :D to poczatek drogi ku lepszemu oddychaniu .... pozdrawiam i zycze miłego dnia :D ps.dzieki wszystkim za miłe słowa wsparcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palaczka23
Pomocy!!! dajcie rade jak zaczac, o czym myslec, zeby Sie nie skusic, mam z tym najWiekszy problem. caly czas o tym mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palaczka23
napizcie o cym myslec, zeby sie nie skusic, jak nie pale mysle o tym calz czas. zeby zapalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
czytaj topik od poczatku lub przeczytak ksiazke allena carra latwy sposob na rzucenie palenia u mnie zadzialalo poza tym nie mozesz siedziec bezczynnie i myslec nie wiem sprztaaj gotuj idz na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumka
hej witam serdecznie wszystkie pachnace!!!! ja nie pale juz trzeci dzień i bardzo chce do was dołączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
witaj lumka dzis mialam koszmar snilo mi sie ze zapalilam i wiedzialam ze bede musiala wam to napisac dobrze ze to tylko sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich serdecznie :D lumka 🌼 witam na pokładzie pachnącego grona :D wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba BP :D 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki bp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam bardzo dużo. No i szlak trafił:(:(:( Cofnęłam się do 14,04.. Topik odwiedziło 40 osób.Mam nadzieją, że większość z nas jednak pachnie:):):) Jesteśmy dowodem tego, że można żyć bez śmierdzieli. Nie chcę wymądrzać się, bo nie o to chodzi. Pozdrawiam wszystkich bywalców topiku🌻🌻🌻 i tych pachnących i tych walczących jeszcze ze śmierdzielem. Miłego dnia.:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
nie palimy pachniemy 14 dni i 23 godz bez smierdziela jest wspaniale juz nawet nie mysle o papierosach poza tym ze mi sie snily ale nie wiem dlaczego bo nie myslalam o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej wszystkim wspierającym! marjola - bo można żyć bez śmierdzieli, moooooooooooooożna - ja jako żywy dowód i to długoletnio zatruty przez wzmiankowane śmierdziele. Te lata to w dziesiątki idą, nieważne, teraz jestem pachnąca i już! A na dodatek bardzo energetyczna po moich sportach, do których wróciłam, zwłaszcza dzisiaj! Marjola - dobry duszku topikowy 🌼 7.10 - ja chyba powinnam nazwać się 4.30, hahaha, z pobudką mi się kojarzy twój nick, pomagasz mi w mojej własnej walce, pomagasz, bo dzielna jesteś. Sen nie jawa. Tu i teraz ważne. Moje chwile nadal pachnące! lumpka - i jak u ciebie? Pociągnęłaś dalej? 🌼 za podjęcie właściwej decyzji! złośliwiec - ty za nas, my za ciebie, te kciuki, a nawet wszystkie paluchy trzymamy. Oooo, już niedługo będę mogła zapuścić sobie paznokcie, przez palenie zżółknięte były i się łamały. Wymieniam was tylko z dzisiejszego dnia, dodaję wszystkim energii mnóstwo! Jesoooo, cieszę się, że potrafiłam pokonać tyle zjazdów, które miałam w ostatnich dniach. Nie zapaliłam. Dzięki wam! Dzięki czytaniu wielu, wielu wcześniejszych i teraźniejszych postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokkkoko
:) :> :] :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekny dzień sie zapowiada słoneczko świeci zapraszam na kawke Miłego dnia NIE PALIMY PACHNIEMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko:D Pachnąca Aga🌻 dzięki za kawę.Pyszna:D Dzień zapowiada się piękny.Podobno pogoda ma się zepsuć:(.Oby nie.:D Miłego dnia wszystkim:D:D:D Dla przypomnienia:❤️NIE PALIMY.PACHNIEMY.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam serdecznie życzę miłego dnia BP :D pachnąca aga 🌼 dzięki za kawę 🌼 marjola 53 🌼 to prawda co napisałaś jesteśmy dowodem ze można żyć bez śmierdziela bp :D tatarak 🌼 pisz więcej bo super się to czyta :D 7.10 🌼 dwa tygodnie BP to już najgorsze masz za soba :D 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×