Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość 7.10
4 dni pachnaca nawet sobie nie wyobrazacie jak sie ciesze ze nie zapalilam wczoraj , dzis ochoty nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek30
Witam i pozdrawiam wszystkich 🖐️ U was tez tak wiosna pachnie niesamowice? bo u mnie tak i to sie liczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akne14
Witam, również po dużej nieobecności. Nie pale już miesiąc. hurra Pozdrawiam wszystkich pachnąco tu u Was🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek30
Pewnie wszyscy juz spia ja tez powoli sie wybieram i spokojnej nocki szystkim zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widelec w potylicy
No to ja dziś kładę się ostatni ;) 1.15 w nocy. Sen nie przychodzi. Za to myśli o paleniu niczym wataha wilków krążą nieopodal... :( Spokojnej nocy Ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich w piękny słoneczny poranek :D zapraszam na kawę zaparzona czeka na chętnych ja już po spacerku ze swoją psinką :D 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Zapowiada się kolejny piękny dzień.Oczywiście B.P. Złośliwiec🖐️ dawaj częściej swój licznik.Jest bardzo mobilizujący:D Ojejkujejku🌻 miło, że nas odwiedziłaś:D Pachnąca Aga🌻 Ryjek🌻 mężowi za dużo nie marudź.Skutek może być odwrotny.:) 7.10 🌻 Lena111🌻 brakuje mi Twoich wpisów:D Vitalijka🌻 przez ten aparacik stałaś się małomówna:) Misie121 🖐️ miło, że odezwałeś się:D Bert🌻 tydzień.Gratuluję 🌻🌻🌻. Khia4 🌻 Dzisiaj będzie tydzień.Gratulację :D:D:D Jedrek 🖐️ masz rację. Wszystko bardziej intensywnie pachnie.:D:D Akne 🌻 Gratuluję tego miesiąca🌻🌻🌻 Widelec myśli staną się w końcu mniej natrętne:) MIłego dnia:D:D Zapraszam na kawę. Świeżo parzona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjola 53 🌼 rzadko podaję swój licznik bo myślę że to co nie których wkurza i nie dobrze się z tym czuję mamy jeden ten sam problem i nie ważne kto ile nie pali najważniejsze jest to że tu jesteśmy nie zależni wolni :D 🌼 nie palimy tylko pachniemy 🌼 Nie palę już 1476 dni (+ 12g22m27s). Ilość niewypalonych papierosów: 88590. Będę żyć dłużej o 676 dni (+ 17g40m17s)! Zaoszczędzone pieniądze: 29 677,96 zł! 🌼 :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼 :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na zieloną wpadam i dołączam do kawoszy:) Oczywiscie B.P. w ten piękny dzien! Zaraz sie zbieram i lece szukac wersalki, psina rodziców na święta zasikała mi materac:( wyrzuciłam go i postanowiłam kupic do sypialni wersalkę:) choc szykowałam sie na lóżko z materacem 140x200-ale duzo miejsca zajmuje tzn 2/3 sypialni:) marjola53🌼 coś w tej małomówności jest:D. Ale tez byłam u rodziców w odwiedziny a wczoraj mała sensacja w postaci pęknięcia druciku od aparatu!!Ale juz wporządku Bert 🌼 Gratuluję . Khia4 🌼 Gratulację Akne 🌼 Gratuluję Złośliwiec 🌼 ranny spacerowicz z mariolą-i bardzo dobrze!!:) Ojejkujejku 🌼 🌼 Pachnąca Aga Ryjek 🌼 nic na siłę 7.10 🌼 Lena111 🌼 Misie121 🌼 Jedrek 🌼 Widelec 🌼 przeraza mnie ze po takim czasie masz chętke... MIŁEGO DNIA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 68 dni (+ 01g59m27s). Ilość niewypalonych papierosów: 1361. Będę żyć dłużej o 10 dni (+ 09g38m15s)! Zaoszczędzone pieniądze: 680,82 zł! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och chciałabym mieć taką sumkę w kieszeni co ma złośliwiec na liczniku;).. Witam was:), mało się odzywam ale jestem, czuwam i nie palę:)! Dziś 315 dzień:). Kawkę również już zaparzyłam, zaraz idę na śniadanko i pewnie na rowerek:). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akne14
Hej, właśnie siedzę w pracy, jem drugie śniadanie (coś więcej jem ostatnio ;-)) i piję z Wami herbatę. Złośliwiec - ja lubię Wasze liczniki. Mobilizują. 🌻 Pozdrawiam wszystkich pachnących i również gratuluję wytrwałości. Pozdrawiam serdecznie, miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pachnąco nie paląco :D 🖐️ Ja się trzymam jak tylko mogę ,powiem wam ,ze wczoraj wieczorem atak złych myśli mnie napadł :D ale jakoś po małemu i dałam rade :D bite dwie godziny masakry :D Dzisiaj rano wstaliśmy i ani ja ani mój mężulek nie ruszyliśmy po tego smroda :D spokojnie z zieloną herbatą zapilismy poranek a mąż kawą z mlekiem :D Byłam z psem na dworze z rana i nawdychałam sie powietrza w parku za wsze czasy :D myślę ,że to mnie utrzymuje w postanowieniu bardzo mocno :D jak jestem na dworze ,to nie mam ochoty, ani przez myśl mi to nie przechodzi :D Pozdrawiam Was serdecznie i idę sobie zrobić śniadanko :D bo apetyt mam za dziesięciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D Zlosliwiec🖐️ pyszna kawka :-) mnie też mobilizuje Twój licznik:D Marjola53 🌻-------- jakoś wena mi odeszła:-) boje sie tego weekendu i polowy tygodnia:-( mój mąż wyjezdza chyba po raz pierwszy w ciągu naszego małżeństwa ...boje sie że polegne z fajkami :-( ze psychicznie nie dam rady:-( chodzi mi o ciagłe przebywanie z dziecmi..tak wieczorami miałam luzik co prawda dopiero po 18 ale mogłam sobie spokojnie skoczyc na solarium\', zakupy ..wiem ze to tylko pare dni ..ale jednak non stop sama No nic musze to jakos wytrzymać:-) Całe szczeście mam jeszcze obok sieb ie rodziców:D pomagają mi jak mogą..ale nie mają już cierpliwosci do takich malych szkrabów jak moj młodszy Z dietą poległam i zauwazyłam ze mam wstret do zdrowych rzeczy :D uwielbiam za to wszystko co złe pepsi Oj zapomnialam że dzisiaj mam 60dniB P :D :D :D:D: D:D:D: D:D:D: D:D równe 2pachnace miesiące Pozdrawiam i życze miłego piąteczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D Zlosliwiec🖐️ pyszna kawka :-) mnie też mobilizuje Twój licznik:D Marjola53 🌻-------- jakoś wena mi odeszła:-) boje sie tego weekendu i polowy tygodnia:-( mój mąż wyjezdza chyba po raz pierwszy w ciągu naszego małżeństwa ...boje sie że polegne z fajkami :-( ze psychicznie nie dam rady:-( chodzi mi o ciagłe przebywanie z dziecmi..tak wieczorami miałam luzik co prawda dopiero po 18 ale mogłam sobie spokojnie skoczyc na solarium', zakupy ..wiem ze to tylko pare dni ..ale jednak non stop sama No nic musze to jakos wytrzymać:-) Całe szczeście mam jeszcze obok siebie rodziców:D pomagają mi jak mogą..ale nie mają już cierpliwosci do takich malych szkrabów jak moj młodszy Z dietą poległam i zauwazyłam ze mam wstret do zdrowych rzeczy :D uwielbiam za to wszystko co złe pepsi Grześki itp:D ryyjek --ładnie się trzymasz pachnąco:-) oj apetyt to i ja mam straszny juz 4kg na + ....ale mysleze to zrzuce bo jak nie to czeka mnie na plaży strój płetwonurka hehehehehe Vitalijka🌻 akne14🌻 Miłego pachnacego piateczku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dwa razy poszło Do tego spoznilam sie nieco na te kawke hehheh pisalam od rana a teraz wysłalam bo caly dzien w biegu:D Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie ja tak wprawdzie nie na temat.. jutro jest Dzień Sekretarki - a ja właśnie pracuje w tym zawodzie, więc będę wdzięczna o Wasz głos na moją Kandydaturę. Z góry pięknie dziękuję i pozdrawiam Ilona http://dziensekretarki.pl/strona/1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeeeee i obcielo mi że dzisiaj 60 dnień BP :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D rowne 2 pachnace miesiace:D Za pierwszym razem jednak nie obcielo :-) ale w koncu jest sieczym chwalic no nie :-) Juz nie zasmiecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się i melduję, że nadal nie palę. Fajki śnią mi się po nocach. Śnię, że palę i że nie mam wyrzutów sumienia z tego powodu. :O Budzę się i dziękuję Bogu, że to był tylko sen. 🌼 Na liczniku ponad 90 dni bp. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena 111 🌼 gratulacje dwa miesiące BP :D dwa kwiatki 🌼 🌼 życzę ci nigdy więcej śmierdziela :D nie przejmuj się wagą sama wróci do normy nie od razu cierpliwości :D mężczyźni lubią mięciutkie kobietki :D kania2a 🌼 tobie również gratuluje trzy miesiące BP trzy kwiatki 🌼 🌼 🌼 jak się śni ze się pali to znaczy ze już nigdy nie będzie palić :D 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjola53:-) Zlosliwiec:-) Dzieki normalnie z Was dwa dobre duszki tego topiku:D Super ze jest ten topik Agnie a co z Tobą????? gdzie jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
melduje sie 5 dni bez smierdziela plus jeden kilogram do przodu nie wydaje mi sie zebym wiecej jadla czyzby przemiana materii sie spowolnila ?? macie jakies domowe sposoby na przyspieszenie jak mam pustke z powodu smierdziela to pije wode niegazowana ale tak przypuszczalam ze przytyje pisalam o tym juz zanim rzucilam papierosy ale to nic bede walczyc z kilogramami i ze smierdzielami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh jedzialam dzisiaj cały dzien z kolezanką, korki to straszna rzecz cały dzien papieros chodził za mną- w osobie mojej kolezanki-przez cały dzien spaliła przy mnie cała paczke-jeden za drugim: do kawy, po deserku, po obiadku, na parkingu przed sklpem, po zakupach, przed zakupami, w korkach, hmm przed malowanie i po, no co chwilke tylko przerwa i czekanie az wyfajczy tego peta!!!!! Masakra... od 11 do 18 -cała paczka- a zaraz wraca i jedziemy na kazimierz na piwko-co to sie bedzie działo- az mi sie zachciało choc mi smierdzi...ale widze jakie to zniewolenie cyborgiem nie jestem fajczyc mi sie dzisija chce jak diabli!!!! ALE PACHNIEMY NIE PALIMY!!!! jAde z miśkiem-razem rzucaliśmy i tylko on chyba bedzie trzymac mnie przy siłach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
zauwazylam ze wieczorem nachodzi mnie ochota przed chwila popatrzylam na paczke L&M i poczulam tesknote ale nie zapale. marze juz o tym dniu kiedy beda dla mnie zawsze obojetne!!! dzis mam mala impreze i chyba nie rusze alkoholu bo boje sie ze zrobie jakies glupstwo tzn zapale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×