Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość 7.10
pachniemy nie palimy impreza dobiega konca nie palilam ale chec jest tak zeby ten dymek przez gardlo przeszedl ale jestem twarda bardzo mi zalezy na tym zeby nie palic tylk nie chce sie tak meczyc do konca zycia kiedy ta ochota mija ??? napiszcie !!! zdaje sobie sprawe ze to troche potrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja pachne prawie 4 miesiace. Palilam 2 lata. Rzucilam, bo maz wyladowal w szpitalu z zapaleniem oskrzeli nie palil w szpitalu wiec pomyslalam, ze rzuce zeby go nie kusilo. Pierwsze dni byly straszne. Po tygodniu 1 proba na studiach jak moi znajomi palili a potem przy alkohalu tez byly fajki tak mnie skrecalo, ze myslalam, ze nie dam rady i zapale, ale udalo sie. Niestety przytlismy po 10 kilogramow , ale teraz pracujemy nad zrzuceniem ich. Dobrze jest znalezc jakies zajecie dla rak, ja np namietnie w tym czasie robilam szaliki na drutach:) Teraz czasami jeszcze w jakies sytuacjach mam ochote na dymka , ale zaraz sobie mysle kobietko przeciez Ty nie palisz i bardzo cie to cieszy. Fakt cieszy mnie to , bo nie mam juz takiej szarej \"starej cery\" nie kaszle tak jak kaszlalam itp. 7.10 jeszcze troszke i bedzie lepiej tylko nie ulegaj pokusie. Ryjku a jak u Was z niapaleniem czekam na Twoj wpis i sie doczekac nie moge ani tu ani na naszym topiku. Jak Wy robicie te bilanse niepalenia?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam serdecznie wszystkich bywalców pachnącego grona wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba bp dzień zapowiada się piękny słoneczny :D ja już po spacerku ze swoją psinką :D wszystkich chętnych zapraszam kawa zaparzona :D 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rzuciłam bo miałam co chwilę zapalenie oskrzeli, co dwa miesiące antybiotyk. A teraz oprócz niepalenia, wycięłam migdały i pierwszy raz w życiu ponad rok nie byłam na nic chora:)! Jak mawia mój znajomy: \"jak się na coś mocno wku..isz to nie ma bata by się nie udało!\" :D Trzymajcie kciuki, mam dziś maraton rowerowy:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko:) Złośliwiec🖐️ chętnie się z Tobą kawy napije:).Taka najlepiej smakuje, zrobiona przez kogoś:D Agnie🌻 odezwij się. Miłego pachnącego dnia:D 🌻PACHNIEMY.NIE PALIMY.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka pyszna bo pita w tak znakomitym towarzystwie. Ja już po śniadanku teraz ide na rowerek Tak więc ja-ka może sie gdzieś spotkamy po drodze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja nie pale juz od 3 tygodni, no moze nie calkiem bo wypalilam 5 fajek, 1 cygaro i 1 skreta :D. Ale pierwszy tydzien byl straszny , myslalm ze wyjde z siebie wiec musialam sie ratowac. Tym bardziej ze nie mialam jakas super motywacje do rzucenie-poprostu pomyslalmze sobie zrobie wiosenny detoks, ze moze uda mi sie przytyc nawet te 2-3 kg, bo wygladam jak kosciotrup, no i ta skora na twarzy. Po 5 lat palenia, dopiero teraz zaczelam dostrzegac ze cere mam szara i wiatka (a moze sie starzeje poprostu-w koncu te 26 lat sie ma :)))).No ale przestalam, czyje sie swietnie, buzia mi sie zokrglila i ponoc mam bardziej rozowe policzki :D, no i znalazlam kolejna motywacje, policzylam ze po 2 miesiecah nie palenie zaosczedze na drogie perfumy, ktorych bardzo pragne :)) wiec z tym \"pachniemy\" to sie zgadzam jak motyw przewodni :))) Przyznam sie ze mimo to nie przejde kolo fajki obojetnie dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak cicho ???????? rozumiem piękną pogoda :D no to i ja wyruszam ze swoją psinką na spacerek 🖐️ 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana dzień zapowiada sie ślicznie słoneczko już świeci Zaparzyłam kawe tak wiec wszystkich chętnych zapraszam ja dziś do pracy ide :( miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Dzień faktycznie zapowiada się pięknie.:D Pachnąca Aga[kwiat dzięki za kawę.Pyszna:D Byłam już na spacerze z pieskiem.Lubię tak rano spacerować.Jest cicho. Słychać tylko ptaki :D Jadę dzisiaj z rodzinką na wieś:D 🌻NIE PALIMY.PACHNIEMY.🌻 Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pachnąca aga 🌼 dzięki a kawę jest super :D marjola 53 🌼 ja też już po spacerku ze swoją psinką a teraz w takim miłym pachnącym super towarzystwie 🌼 napije się razem kawy :D 🌼 ranne ptaszki 🌼 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczór piątkowy troche burzliwie minął-torche mnie nerwy poniosły, ale nie tylko dlatego ze palć sie chciało... sobota natomiast super!! Bylismy z nasza kolezanką i jej mezem z zakopanym-dolina chochołowska od południa do późniego popołudnia-a na zakończenie przepyszny gulasz z chlebusiem -niebo w gębie:D Nas jest juz trójka niepalących-bo tylko mąż kolezanki pali- niebawem bedzie nasz trzy pary niepalące :D KROKUSÓW MNÓSTWO-ŚNIEG GDZIENIEGDZIE:) ale jak słonko świeci to cieplutko:)Dzień wspałanily ....a za chwilkę zbieramy sie na obiadek do \"teściów\" :D pachniemy-niepalimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BILANSIK: :d:d:d:d:d:d Nie palę już 70 dni (+ 04g52m29s). Ilość niewypalonych papierosów: 1404. Będę żyć dłużej o 10 dni (+ 17g24m41s)! Zaoszczędzone pieniądze: 702,03 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DR PSYCHOL
gratuluje wam nie palenia swietnie dziewczyny tak trzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
hej wczoraj grill wypilam kilka piwek i.... wzielam papierosa odpalilam go i odrazu wyrzucilam co za ohyda nawet nie pociagnelam. mam wyrzuty ze go odpalilam ale dzieki temu wiem ze juz nie zapale nie smakuja mi juz ten aleen carr to jakis magik chyba tak smierdzial ten cygar ze masakra a to przeciez moj ulubiony do tej pory L&M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !!! Nie zalądam do Was, bo smierdzę. Palę, że aż sama siebie się brzydzę. To jest silniejsze ode mnie. Trzymam kciuki za Was. . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam serdecznie, oczywiście melduję się ;) nadal bez P: Nie palę już 188 dni (+ 11g03m20s). Ilość niewypalonych papierosów: 7538. Będę żyć dłużej o 57 dni (+ 14g02m41s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3 392,29 zł! Pozdrawiam całe gronooooooooooooooooooo;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam serdecznie życzę miłego dnia BP :D marjola53 🌼 dzięki kawa z rana super :D ja już po spacerku ze swoją psinką :D słoneczko świeci ale chłodno 🖐️ 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A witam witam:)! U mnie śniadanko na stole, i kawka też:). A pogoda przepiękna:)! NIE PALIMY:D!! To nasze hasło reklamowe;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam się Nie palę już 100 dni (+ 13g39m35s). Ilość niewypalonych papierosów: 603. Będę żyć dłużej o 4 dni (+ 14g37m33s)! Zaoszczędzone pieniądze: 211,19 zł! :D :D :D :D :D 🌼🌼🌼🌼🌼 Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kania gratulacje wielkie STO DNI to imprezka musi być Kawka pychotka ale jak może być inaczej skoro jest pita w tak miłym pachnącym towarzystwie U mnie dziś silny wiaterek ale słoneczko świeci chce iść na rowerek i tak patrze na pogode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie 🖐️ :D Oświadczam ,że nadal nie palę i wcale mnie nie męczy miałam tylko trzy takie sytuacje ,ze było mi ciężko ,ale to wszystko przez mojego mężulka szanownego :D no niestety ta gadzina sobie popala :O nic nie poradzę ,powiedział ,ze tak od razu nie umie :D trudno będzie chciał to rzuci :D ja mogę tylko od czasu do czasu napomknąć czy miał by ochotę rzucić :) Kupiłam sobie pestki dyni i jak czuję ,że nie mam czym zająć rąk to sobie łupię te nasionka :D chwilka łupania na prawdę pomaga :D i zauważyłam ,ze strasznie chce sie pić :D no to piję zieloną herbatę z cytryną ,taka jest bardziej orzeźwiająca :D Ogólnie samopoczucie fajne i mam nadzieję ,że u as także:) 🌼PACHNIEMY ,NIE PALIMY 🌼:D Ps. Miłego dnia dla wszystkich pachnidełek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:D Pogoda wyklarowała się:) Jest pięknie i ciepło:D +21 stopni. 7.10 🌻 więcej nie próbuj :) Jola388🌻 rzuć to świństwo 30stka z Gdańska🌻 Ja-ka 🌻 pogoda faktycznie piękna:D Kania2a🌻 gratuluję tych 10 dni.To dla Ciebie:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻. Ojejkujejku🌻 miło, że nas odwiedziłaś :D Ryjekkk🌻 tak trzymać. Mąż w końcu dorośnie do podjęcia decyzji:) Złośliwiec🖐️ Pachnąca Aga🌻 Miłego popołudnia:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Pozdrawiam pachnących🌻🌻 Jakoś daje rade ..wieczorami padam na pychol:-) ...mlody ma loty do 23 zero czasu dla siebie Caly czas mam w podświadomości zakodowane że sobie zapale..moze wieczorem ..może rano ..może dzisiaj..może jutro.. a moze wcale :-) kania2a 🌻🌻🌻🌻🌻 gratulacje:-) Marjola53🌻 powiedz mi kobietko ile Ty wazysz bo ostatnio czytałam sobie starsze wpisy i jestem w szoku:-) to dlatego nie przejmujesz sie dieta..przytyłaś duzo??? czy nadal taka drobinka:-) Zlosliwiec🖐️ Wszystkich pozdrawiam serdecznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
marjola53 nie mam zamiaru wiecej probowac. przytylam juz prawie 1.5 kg a to dopiero 8 dni i naprawde nie jem wiecej trzeba zaczac cwiczyc bo jak tak dalej pojdzie to maskra bedzie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×