Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

bella1962 WIELKIE GRATULACJE 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 Tort pyszny tak więc jeszcze jeden kawałek wezmę a szampan rewelacja jka dobrze wychłodzony Gratulacje raz jeszcze Miłego wieczorku życze wszystkim Pachniemy nie palimy to nasze motto a kase na wakacje odkładamy i bedzie super:) a macie racje jak teraz wszystko pięknie pachnie konwalie 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry słoneczko świeci tak wiec wstawajciie szkoda dnia kawka zaparzona herbata zielona i czerwona też Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pachnąca Aga Ja dzisiaj skorzystam z herbatki czarnej, wlasnie sobie stoi obok klawiatury.. Dzisiaj mamy kolejny, piekny, wiosenny dzien bez papierosa. Milego dnia zycze wszystkim walczacym i wspierajacym walczacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! U mnie też w końcu słonecznie!Aż się chce żyć! Kawa jest, papierochów- nie ma! tak trzymać! MIŁAGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bellla - GRATULACJE!!! 🌻 🌻 🌻 Aga - przyłączam się do kawki Mat - Madziuchna - zdrówka 😘 Ryjek - fajnie piszesz 🌻 7.10. - pozdrówka ❤️ Jędrek 🖐️ Beza - witamy ;) a co się dzieje z Marjolą ?????- wracaj 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko:D Trochę zawirowań rodzinnych spowodowało moją nieobecność :( Już jestem:).Oczywiście nie zapaliłam.Dałam radę, ale naprawdę dużo nie brakowało.:( Ciekawe kiedy minie tak naprawdę ochota na śmierdziela:( Ojejkujejku🌻 Ryjekk 🌻 Clapp🌻 Złośliwiec 🖐️ Pachnąca Aga 🌻 kawa jak zwykle pyszna.Ciekawe gdzie pojedziesz na te wakacje? 7.10 🌻 wcale nie musisz przytyć:). Zresztą waga powoli wraca do normy:) Beza000 🌻 jesteś bardzo dobrą żoną, a może z tym śniadankiem do łóżka to był jednorazowy wybryk:P Mat🖐️ mam nadzieję, że chęci na śmierdziela w końcu miną:) Regres🌻 ładne oszczędności;). Skecz świetny:D Jak paliłam to na papieroch zawsze musiało starczyć.Teraz niestety nie zawsze mogę odłożyć. Nawet zdarza to się bardzo rzadko :( Sądny dzień🌻 dobrze, że się odezwałaś. Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządku. Gratuluję tych 450 dni,Kwiatki dla Ciebie;🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻. Madziuchna🌻 dobrze wyglądasz w czarnej sukience:D Złośliwiec też jest dla mnie wzorem:D Jedrek🖐️ wszystko pięknie pachnie.Nawet jedzenie lepiej smakuje:D. Niestety wszyscy cierpimy na brak czasu. Bella1962🌻 gratuluję tych 200 dni.Kwiatki dla Ciebie🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę miłego pachnącego dnia:classic_cool::classic_cool::classic_cool: Dla przypomnienia: 🌻🌻🌻 NIE PALIMY. PACHNIEMY.🌻🌻🌻. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
powiedzcie mi kiedy minie ochota jutro bedzie miesiac jak nie pale a nadal mam czasami ochote na papierosa jak to bylo u was?????? mysle ze nie zapale ale nie chce miec cale zycie ochoty na smierdziela :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjola53, 7.10 🖐️ No u mnie tez sie pojawia ta ochota caly czas (to juz/dopiero 24-ty dzien). Rozmawialem z kolezanka, ktora nie pali dobre kilka miesiecy i twierdzi, ze tez czasami ma ochote na fajke :/ Niestety chyba juz caly czas bedzie nas ciagnac.. wpadlismy w wiezienie nalogu i trzeba bedzie umiec sobie z tym radzic. Chociaz mam nadzieje, ze z czasem ta ochota zmaleje i nie bedzie zle. Trzeba sie po prostu odzwyczaic kompletnie od tych wszystkich rytualow, dziennej rutyny z papierosem. Mi jak na razie nienajgorzej idzie, ale nadal tesknie za dymkiem w niektorych sytuacjach. Fajne jest to, ze przynajmniej przy alkoholu i w obecnosci innych palaczy az tak mocno mnie nie ciagnie i sie trzymam. Bedzie dobrze. Damy rade i rzucimy ten syf.. w kocnu nie mozemy pozwolic, aby cokolwiek sterowalo naszym zyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjola--------zdecydowanie jednorazowy, zdraża mi się to jakoś tak ze 2 razy w roku. Ja poprostu takimi sposobami wymazuję z jego głowy obraz żony- wiedźmy, bo czasem nią jestem. Nie palę 9 dzień ale jakoś nie idzie mi lepiej, tzn 🌼nie palę🌼 ale bardziej mam ochotę to zrobić niż w zeszłym tygodniu. wrrr... A co do tycia to narazie mnie to omija- przeciwnie- schudłam jeszcze 1kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a..mój sposób na nie tycie.................niskokaloryczne..........bezcukrowe............. gumy do żucia!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjola53 to dopiero poczatek oszczedzania :) zamierzam zebrac kupe kasy z oszczednosci na zdrowiu jakim jest nie palenie ... moze to nic te kilkanascie dni bez fajki ale powiem wam ze znacznie lepiej sie czuje :) w głowie sie nie kreci , lepiej sie oodycha , fajniejsze samopoczucie a co najlepsze ..... mysałem ze bedzie gorzej , ze bedzie ciągło jak na razie jest spoko i wierze ze juz tak zostanie pozdrawiam tych którzy porzucaja i juz porzucili :) 🖐️ :D ciesze sie ze skecz sie podobał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tyle napisałam i szlaczek trafił, no cóż - noch ein mal :( Marjola - cieszę się, że wróciłaś - powodzenia, zawsze po nocy przychodzi dzień 😘 a czy ciągnie????? ciągnie......., ciągnie.............................., ciągnie......................................................................., ciągnie................................................................................................................., ale najważniejsze, że potem wyłącza się automatyka, a włącza się rozum - a nad tym możemy zapanować ;) Miłego, pachnącego, wiosenno-majowego poniedziałku :) Złośliwcze 🖐️, a Ty gdzie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejkujejku 🖐️ Oj ciagnie, ale jak czlowiek juz to przezwyciezy, przejdzie kolejny dzien i nie zapali, to pojawia sie swiadomosc posiadanej sily. Ja chyba musze sie w koncu zabrac za ta ksiazke Allena, poniewaz juz od wielu osob slyszalem, ze bardzo pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany koguta :O tak się napisałam z rana a tu nic nie ma :O dysk mi siada :O kompuś sie zbuntował i nie mogłam chama odpalić :O powiem wam ,ze rzucanie internetu jest gorsze od rzucania palenia:Olepiej żebyście tego nie próbowali :D Dla Belli wielkie congratulejszons :D 🌼 obym i ja doczekała tak pięknego wyniku :D Serdeczne pozdrowienia z gorącej krainy dla wszystkich pachnidełek 🌼:D Nie palimy 🌼 Pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak juz komputer pada, czlowieka zaczyna krew zalewac i pojawiaja sie nerwy to jest jeszcze gorzej. Chociaz takie cos niekiedy pomaga w rzucaniu... paradoksalnie! :) Ja przesiaduje w pracy, wiec nie mam za bardzo co narzekac. Komputery musza chodzic, internet rowniez.. taka specyfika. Na szczescie udaje mi sie od czasu do czasu cos napisac/przeczytac. A w domu komputer chodzi, ale co z tego, jak dostawca jakos nie za bardzo wywiazuje sie z umowy i co chwila dopuszcza do awarii :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie przeprosiliśmy się z kompusiem :D i chodzi :D ale zapewne nadejdzie wiekopomna chwila, kiedy to bunt sięgnie zenitu :O i wtedy stówki poleca :O Za to neta mam pierwsza klas a:D chodzi jak brzytwa :D tylko sprzęt ..:O no cóż :D będę się częściej dotleniać jak netu nie będzie :D same korzyści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiem szczerze, ze po pracy to komputera mam juz troche dosc. Jak przychodze do mieszkania, to tylko sprawdzam standardowe stronki.. taka rutyna i szybko zajmuje sie przyjemniejszymi rzeczami. Chociaz jak neta nie ma, to mnie to wkurza, bo ta rutyna jednak wciaga :) No a nowego kompa sobie mozesz sprawic jak sobie z papieroskow uzbierasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
książkę ja też POLECAM !!!!!, mnie tylko ona pomogła, bo wcale nie miałam zamiaru rozstawać się z tak \"rozkosznym\" nałogiem :(( Nie palę już 162 dni (+ 02g00m18s). Ilość niewypalonych papierosów: 2917. Będę żyć dłużej o 22 dni (+ 06g52m32s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 196,17 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam serdecznie całe pachnące grono 🌼 Bella 1962 🌼 gratuluję 200 dni BP :D ZUCH DZIEWCZYNKA :D ojejkujejku 🌼 dziś byłem na rybach to nie było mnie z rana :D 🌼 nie palimy pachniemy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien 🌼 gratuluje 450dni BP ZUCH DZIEWCZYNKA :D wszystkiego naj naj naj i nigdy wiecej śmierdziela :D 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy wiecej :) teraz to juz bardzo mi smrod dymu tytoniowego przeszkadza,jak ktos przy mnie pali czy gdzies w poblizu dusze sie i zaraz wszystko do pralki lacznie ze mna bo czuje jak smierdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
REGRES MOWA O KSIAZCE ALLEN CARR LATWY SPOSOB NA RZUCENIE PALENIA. JA JA SCIAGNELAM DLA INNEJ OSOBY A ZE BYLAM CIEKAWA CO W NIEJ TAKIEGO JEST ZE TYLE OSOB RZUCA TO PRZECZYTALAM I OD TAMTEJ PORY NIE PALE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres - 🌻 Allen Carr - Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie - ja czytałam wersję dla kobiet - nacisk jest na unikanie tycia -:( jak sięgniesz na wcześniejsze strony, to znajdziesz odnośnik do e-książki, do nabycia w EMPIK-u 30 zł pomogła mnie i wielu, wielu z nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle dni był już spokój i nagle teraz : chce mi sie cholernie palić i wsunełam juz dzisiaj prawie całe opakowanie ptasiego mleczka:( dzisiaj 92 dzien, nie przytyłam wcale wsumie, ale czuje ze zaczyna mnie teraz dopadac na słodkosci-zaczełam pracowac ostro i chęć na dymka jest bardzo duza....:(:(:(- nie zapale ale cieżko coś mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitalijka🌻 dasz radę, nie zapalisz.To już tyle czasu. Szkoda. Odstaw to ptasie mleczko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariola-napewno nie zapalę:( ...ale czy oby napewno??? nie bede paliła,....ciesze sie ze to tyle dni ale i się męcze przeokropnie-ostatnio jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×